Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam... ale dziś się narobiłam... gar gołąbków... 2 rodzaje zrazów - tradycyjne i z pieczarkami... kotleciki z piersi, pieczarek i papryki... przed chwilą mizerię zrobiłam... placek się jeszcze piecze... i chwila odpoczynku...
    rozmawiałam z bratem... po obiedzie pojedziemy na cmentarz i na mszę... jutro rocznica śmierci Tatki... jak to czas zleciał... ale nie będę smęcić...

    córcia jeszcze nie wie czy jutro ma przyjechać... może pojedzie jeszcze do teściowej i w niedzielę przyjedzie do mnie...



    [​IMG]


    * * *

    Blady świt
    rozpoczyna nieśmiałe słońce
    Delikatne promienie
    rozpuszczają mleczna mgłę
    Krople rosy
    spociło się już powietrze
    Klekot bociana
    pora już na śniadanie
    Słychać pszczołę
    kwiaty otworzyły już kielichy

    szpiek...




    Danuś dzięki za kawkę... miło mi, że czytasz moje wypociny... a jak tam na działeczce... nie masz żadnych szkód... mi połamało trochę kwiatów... na szczęście drzewa w całości...



    Alu... u mnie pogoda w kratkę... chmury... deszcz... wiatr... słońce... ale jutro ma być już lepiej... oby tylko nie padało...
    a ewent masakryczny... nie mam czasu go przetrawiać... ja też dopiero zasiałam grykę... robali trochę wypadło... kiedy ma produkować karmę dla ryb?... nie wiem!... do potem...

     
    Anetta41, 122qwazi oraz Alicjanastka lubią to.
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    jakiś czas już nie pada, może to już koniec tych deszczowych dni...
    Mireczko, aleś się nakucharzyła...a gołąbki mniam, mniam...ja to jestem za leniwa na takie smakowitości ;)

    event robię, ale coś mi pod górkę z nim...jakoś tego nie ogarniam, korzystam ze ściągawki...



     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witajcie. Ja tylko sieję, nic nie robię, później, i też będzie potrzebna ściągawka, chyba żeby udało się nasiać tyle badyla ile potrzeba na cały event no i tyle wypadajek (robali). A tą karmę to nie doczytałam gdzie robimy??? Muszę iść zerknąć, jakoś to widzę niekolorowo. Ach Mireczko, same smakowitości, też bym musiała kiedyś gołąbków zrobić, już dość długo nie miałam. Do potem Raszpelkowo.
    A Mireczko doczytałam, karmę możemy kupić u kapitana Sch.... jakoś tam i kosztuje 270 gryki i 13 robali.

    Wpadam po raz trzeci, ale nikogo nie ma. Dobrej nocki życzę.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lipca 2016
    Anetta41, 122qwazi oraz Mirka lubią to.
  4. Mirka

    Mirka Baron forum


    mam już wszystkie pola posiane... jutro rano zbiory... a potem goście... kuchnia już posprzątana... ale miałam bałagan... jestem zmęczona... biegnę do SPA... spokojnej nocki wszystkim życzę... Dobranoc... :)



    [​IMG]





    "Żyć tak, by wieczorem szeptać Tobie Dobranoc i nad rankiem słyszeć Twoje Dzień dobry."





    [​IMG]





     
    Anetta41, 122qwazi oraz Alicjanastka lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobrej i spokojnej soboty życzę [​IMG] U nas dzisiaj pięknie świeci słoneczko :D:D Gryka wszędzie rośnie a i trochę robali jest w stodole :cry::cry:
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie też pola obsiane, ale tych robali to mogłoby więcej wypadać. Dzięki Danusiu za kawkę i goferka :p.
    A Tobie Mireczko miło spędzonego czasu z gośćmi. U mnie raniutko to było słoneczko, teraz niebo pochmurne, mam nadzieję, że juz padać nie będzie. Jutro mamy odpust, trzeba wnusiom dać jakiś grosik ;). Miłego dzionka życzę.
     
    Anetta41, 122qwazi oraz Mirka lubią to.
  7. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Z doła wyjść nie mogę , mam wrazenie że od przebierania nóżkami jakiś głębszy się robi. :(
    O robalach czytam , ale jakoś bez zrozumienia , dalej nie wiem co z czym?
    Pozdrawiam .
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Chyba jutro poczytam wieczorem o evencie i robalach, na razie nie kumam i nie chce mi się, a jutro idziemy do wnuczka na urodzinki to pewnie nie będzie czasu zapoznać się z tym problemem, boję się, że nie podołam. Event chyba do czwartku, jeszcze dużo czasu, pomyślę chyba tak na poważnie o tym w poniedziałek. Życzę dobrej i spokojnej nocki, dobranoc.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2016
    Anetta41, 122qwazi oraz Mirka lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej niedzieli życzę [​IMG] Jeszcze nie zaczęłam robić zadać !!!!!!!!!!!!
     
  10. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam o poranku... wczoraj wróciłam bardzo późno... było rodzinne spotkanie... cmentarz... msza.. brakowało tylko jednego brata... ale spotkałam córcię z wnusią... jest u teściowej... dziś przyjeżdżają do mnie... Maja zostaje na tydzień... córcia z zięciem wracają do siebie... jak będę miała chwilkę to wpadnę tutaj... jak nie to wybaczcie... sama nie wiem jak wnusia będzie się zachowywać bez rodziców... ale ma być ciepło... będziemy buszować na działeczce... staruszek przywiezie świeży piach do piaskownicy... :DxD


    wczoraj staruszek był na grzybach... nic szczególnego jednak nie przywiózł... tylko kilka sówek... dziś skoro świt pojechał na ryby... ja zostałam w domku... czekam na dzieciaki... :inlove:


    Alu... buziaczki i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla wnuczka... xD


    ewent przerasta mnie... skąd brać tyle robali?!... chyba jednak odpuszczę go... życzę Wam powodzenia... :D



    [​IMG]



    Nostalgia dla duszy

    Spróbuj zapomnieć
    Wszystko będzie dobrze
    Kiedyś będzie dobrze
    A teraz
    Z parasolką w kolorze tęczy
    Będę się śmiać
    W czasie gdy deszcz
    Zajmie się przytulaniem łez
    Uśmiech
    Zauroczenie
    Miłość
    Cierpienie
    Kolejna historia bez happy endu
    Tylko, że tu nie zabrakło uczucia
    Kilometrów właściwie też nie
    Przeklęta odległość

    zaczarowanaa...



    EDIT:


    łeł Danuś... zderzyłyśmy się w drzwiach... ale na szczęście nic się nie stało... kawę i placek w locie złapała... pychota...
    miłej niedzieli... :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2016
    Anetta41, 122qwazi oraz Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, dzięki Danusiu za kawkę i ciasto drożdżowe z owocami, miam pychotka :p. Mireczko dziękuję za życzonka dla wnusia. U nas pochmurno, żeby tylko nie padał deszcz. Eventu też jeszcze nie tknęłam, czekam, może uda mi się do jutra nasiać badyla a potem długorosnące żeby robale wypadły bo strasznie mało ich leci, czarno to widzę, ale to nic. Miłej niedzieli życzę.




    [​IMG]


    Dziewczynki wpadłam Wam powiedzieć dobranoc.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2016
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witajcie Raszpelki i miłego poniedziałku życzę [​IMG]
     
    Anetta41, 122qwazi oraz Alicjanastka lubią to.
  13. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    Danusiu, dzięki za kawusię... dzień dzisiaj u mnie jakiś taki nie do życia... szaro, buro i ponuro...

    robię ten event i cały czas mam wrażenie, że po raz pierwszy nie dojadę do końca...

    miłego dnia i dużo słońca :)
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dziękuję za kawusię. Grażynko ja chyba też nie dojadę do końca, co prawda z dobrą godzinkę ostatni zbiór badyla, ale robaków brakuje 1000, no i jeszcze nie zaczęłam, teraz wnuki okupują laptopa, ale wnuczka poleciała do piekarni po świeży chlebek i skorzystałam żeby wejść i napisać. U mnie też pochmurno, ale jeszcze nie pada, muszę iść pozrywać ogórki bo jak się rozpada to będzie za mokro. Miłego dzionka życzę wszystkim.
     
    toDzasta, Anetta41 oraz 122qwazi lubią to.
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam piękne panienki.
    No i świat się nie zawali. ;):) też nie wiem dokąd dojdę. Gdzieś strasznie dużo tych wodorostów przede mną :sleepy::) lecę na skróty do pnącza, ale czy się uda to się zobaczy. :sleepy:
     
    Alicjanastka, toDzasta oraz Anetta41 lubią to.
  16. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    kochane Raszpelki, zwolniło mi się miejsce w sąsiadach...jak któraś jest chętna, to zapraszam...
     
    122qwazi, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Już masz kogoś???
     
    122qwazi i Anetta41 lubią to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    jeszcze nie
    EDIT
    już tak :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lipca 2016
    122qwazi i Anetta41 lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Jak próbowałam być Twoją sąsiadką o 15,15 to ciągle przychodził komunikat, że masz dość sąsiadów.



    Już późno, życzę dobrej i spokojnej nocki. 56% eventu wykonane, pnącze chyba się uda zdobyć, do czwartku trochę czasu jest. Dobranoc.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lipca 2016
    122qwazi i Anetta41 lubią to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam dziewczynki i miłego dnia [​IMG] Cały czas mam braki w robakach !!!!!!!!!
     
    122qwazi lubi to.