Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. adehade

    adehade Moguł forum

    No to gramy...

    Kursowałam dzisiaj między Poznaniem a Gnieznem - ślicznie padało w jednym i drugim mieście. Bardzo lubię deszcz, a nawet solidnie zmoknąć latem :D
    Ten rok będzie chyba rokiem jabłek, bo jabłonki obsypane są owocami. Oby tylko ładnie dojrzały, a będą wspaniałe przetwory :)
     
    Anetta41, 122qwazi oraz Alicjanastka lubią to.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    No i remis...........
     
    Anetta41, 122qwazi oraz adehade lubią to.
  3. adehade

    adehade Moguł forum

    Remis...a było tak ładnie...o_O
     
    Anetta41, 122qwazi oraz Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Przegraliśmy, no nic ktoś musi wygrać a ktoś przegrać, tak to już jest. Dobrej nocki życzę.
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  5. adehade

    adehade Moguł forum

    Dobrej nocki, Alu. Zawsze ktoś wygrywa i ktoś przegrywa. Tym razem, niestety, padło na nas... o_O
     
    Anetta41, 122qwazi oraz Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. dzień dobry. Raszpelki gdzie jesteście ??? Miłego dnia życzę. Zapraszam na ....


    [​IMG]
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia :D:D Dopiero wróciłam na działeczkę i do laptopa !!!! U nas nic nie padało a grzeje porządnie !!!! Alu dzięki za kawkę w realu też piję :D:D
     
    Anetta41, 122qwazi oraz Alicjanastka lubią to.
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam kobitki. To i ja się do kawki dołączę, cobyś Danusiu nie musiała sama pić. [​IMG]
     
    Alicjanastka i Anetta41 lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Trawka wykoszona a deszczy ją podlał :D:D U nas troszkę popadało ale to jeszcze za mało :cry::cry: Gdzie się podziały Raszpelki :cry::cry: Witam i miłej soboty [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lipca 2016
    tersea51, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Wczoraj mało czasu na wszystko, jak wróciłam z cmentarza to już było po 20 tej. Miałam jeszcze skoczyć do córci, ale było późno i podarowałam sobie. Dzisiaj bym musiała zacząć zrywać czereśnie, mamy późne, ale ptaki na nie polują. Pozakładałam wiatraki, takie odpustowe dla dzieci i jak wieje wiatr i świeci słoneczko to wiatraki się świecą i kręcą no i ptaki trzymają się trochę z daleka, ale jak słoneczko zajdzie a wiatr ucichnie to zaraz polują na owoce i takie to utrapienie z tymi ptakami. Życzę miłego dzionka.
    Danusiu dzięki za kawkę. Event jeszcze 105 herbaty w pampersach ;), do jutra, a może do północy zrobię, zobaczymy :):).
     
    Anetta41 lubi to.
  11. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    wróciłam z zakupów...duchota taka, że ledwo żyję...w taką pogodę, to łazienka ma powodzenie, każde wyjście i powrót kończy się prysznicem...

    melduję zakończenie eventu...myślałam, że będzie problem z herbacianymi torebkami, ale udało się...

    jutro wieczorem powystawiam drzewka na Bahamie i farmie, żeby trochę tych cudownych owocków nazbierać...

    po południu jadę do koleżanki, pojechała na tydzień do mamy, a ja zobowiązałam się, że będę podlewać jej ogródek...

    mniej upalnego dnia życzę :)
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  12. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Reanimuję sie przy kawie... Dzień dobry, u mnie kropla deszczu nie spadła i życie na zewnątrz mieszkania zrobiło się bardzo trudne...Dookoła wszędzie padało, tylko nie u mnie..też z zakupami dowlokłam się do domu z trudem, ledwo zipiąc - jest już w cieniu 33 stopnie!! Mama nie włączyła klimy, czekała na mnie ..Już zaczyna być miło w domu, ale co przeżyjemy - to nasze..
    .......................
    Ewent też skończyłam, ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu torebki wyleciały - najlepiej lecą z nawozowych drzew. Zmykam - mam stertę prasowania, ale stanę pod nawiewem i włącze 18 stopni - wtedy nawet nie poczuję , co robię, a może wyskoczy mi gęsia skórka?xD;)
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  13. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    zdążyłam wrócić z ogródka koleżanki, a tu ulewa jak cię mogę i burza do tego...może popada trochę dłużej, żeby powietrze odświeżyło się trochę...
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Zrywałyśmy dzisiaj czereśnie, 8 wiader i wygoniła nas burza, już pada ok. dwóch godzin. Ja jeszcze jeden zbiór i skończę event, ale to o 1 szej. w nocy, więc nie wiem, ale raczej będę spać, poczeka zbiór do rana i będzie koniec eventu. Idę za chwilę do koleżanki na pogaduszki i kawkę. Miłego wieczorku.
     
    Anetta41 lubi to.
  15. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    dobry wieczór
    ja z mężem też dzisiaj byliśmy na działce trochę popracować
    tych chwastów jest od groma,ledwo powyrywam je a po chwili znów je trzeba wyrywać
    u nas przed czternastą było oberwanie chmury,od rana się te chmury kłębiły
    ale nam udało się przed deszczem do domu wrócić.
    pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocy i kolorowych snów
     
    Alicjanastka lubi to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Również życzę dobrej nocki i spokojnych snów.
     
    Anetta41 lubi to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Miłej niedzieli [​IMG] U nas świeci słoneczko po wczorajszym deszczu :D:D
     
    Alicjanastka i Anetta41 lubią to.
  18. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich
    Danusi dziękuję za kawkę i ciasteczko
    u nas też świeci słoneczko po wczorajszym deszczu i temperatura spadła o 10 stopni
    życzę miłej niedzieli pozdrawiam
     
    Alicjanastka lubi to.
  19. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej RaszpelkowoxD Po wielu dniach suszy spadł u mnie niewielki deszcz..i znowu jest sucho, ale temperatura normalna i jest przyjemne 23 stopnie i słoneczko.. samych miłych chwili dla WasxD
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  20. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    po wczorajszym deszczu, dzisiaj przyjemnie chłodno i słonecznie...

    kawa już pachnie...

    miłego dnia :)
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.