Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Ło matko i córko!!!!!! znów coś przegapiłam???
    U siebie pozbierałam , poczekam z Włodkowym :wuerg:
    Trzymajcie się cieplutko.
     
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

  3. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też zaczęłam;) Roślinki rozsiane, kasztanek odpalony, wypadajek troszkę nazbierałam - codalej, zobaczymy..Dziś moje kociska były w lecznicy na szczepieniu ( biegam co dwa lata..) i stres ogromny przeżyły - teraz odsypiają i szykuje się rozrywkowa noc:p Ale pocieszające jest to, że żadnemu nie przyplątało się nic nowegoxD do potem Raszpeleczki
     
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    ja też już po rozsiewach... nie lubię roślin w evencie z różnymi godzinami dojrzewania...

    na razie tylko sieję, a dopiero w sobotę na spokojnie wejdę na boisko, plan minimum mam taki, zdobyć nowe pnącze z itemami, bo stare mam...

    Tereniu, może nie będzie tak źle, Kocio ostatnio dużo śpi w ciągu dnia, a i w nocy daje nam pospać... po wczorajszej akcji nie ma żadnych skutków ubocznych i tak trzymać...

    do wieczorka :)
     
  5. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Zupełnie nie mam pojęcia jak grać w tą piłkę :mad:sieję i zbieram - co dalej nie wiem. Najchętniej bym to wszystko puściła w siną dal..... trochę szkoda...
    Dobrej nocki.
     
  6. adehade

    adehade Moguł forum

    Hej na sportowo:)

    Widzę, że zasiewy pełną parą :)
    Swoje dopiero teraz posiałam, a że jestem nieziemsko senna, to nic na przyspieszenie nie dodałam, bo nie upilnowałabym.
    Moje kocisko od czasu jak na balkonie zamontowana została siatka, to na nim praktycznie zamieszkało. Uwielbia łazić po parapetach, skrzyni, szafce i taborecie. To są dla niej wspaniałe punkty obserwacyjne. Jak już ma dosyć, to anektuje psią wycieraczkę i tam śpi.

    Uciekam do łóżeczka :) Kolorowych snów i miłej zabawy na boisku:)
     
  7. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    posiałam białą różę, podlałam wodą i dopiero wtedy zobaczyłam, że zbiór będzie o północy... chyba poczekam, bo trochę szkoda mi tych pustych godzin...

    spróbowałam tej mini gierki... pierwsza, to porażka...ale już przy następnych zaskoczyłam o co chodzi i jest ok...

    spokojnej nocy...

    dobranocki :)
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Ja też tylko rozsiewam. Pomyśli się później co i jak, bo w tej chwili tez jestem zielona, ale może nie będzie tak źle. Nie mam starego pnącza, bo wtedy jeszcze nie grałam, przydałyby się oba, ale nie jestem dobra w piłkę :). Życzę miłej nocki.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2016
    adehade, Anetta41 oraz Mirka lubią to.
  9. Mirka

    Mirka Baron forum


    Witam wieczornie... hihihi... ja już za sobą nie nadążam... nie wiem gdzie i w czym ręce mam zanurzać... dziś po pracy biegiem do fryzjera... do małpoluda już byłam podobna... w domku farbowanie włosów... siwizna zewsząd wychodziła... potem zrobiłam gołąbki... Ewuś... takiego mi smaka zrobiłaś, że nie wytrzymałam...
    a z młodej kapustki migiem zrobiłam... zajadaliśmy, aż uszy nam się trzęsły... i tradycyjnie na działeczkę... istny relaks... trochę tylko komarki pokąsały... późnym wieczorkiem wróciłam do domku...


    córcia przysłała mi zdjęcia Mai ze żłobka z Dnia Dziecka... biedactwo moje... jeszcze się nie zaadoptowała... żal za serce ściska...




    [​IMG]


    evencik rozpoczęłam... czy ja trafię w bramkę???... hihihi... strita dostanę... ale to dopiero jutro... ło matko... jak już późno...biegnę do SPA... miłych snów...



    [​IMG]


    Łzy...

    Bywa... smutek rodzi łzy.
    Kropla kroplę gania.
    Wtedy człowiek chcąc być sam
    dłońmi twarz zasłania.

    Są i takie które stłumić
    najtrudniej gdyż... bolą.
    Kiedy los Mu zamiast miodem
    drąży ścieżki solą.

    Słone krople płyną w dół
    nie zawsze... wstydliwe.
    Bywa że to... gorzkie łzy
    lub nadmiar szczęśliwe.

    Czasem człowiek roni łzy
    lecz... smutku nie czuje.
    W oczach radość w kroplach tkwi
    gdy sobie żartuje.

    To... emocje i uczucia.
    Nuty wrażliwości.
    Tak jak z żalu płyną łzy
    tak i te... z radości.


    agniecha1383


    [​IMG]

     
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w piąteczek [​IMG] Sieję i zbieram a później zobaczymy :D:D Jadę po pieska syna bo jadą na urlop :D:D Będzie z nami na działce :D:D
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Wszystkich. Dzięki Danusiu za kawusię. Mireczko ależ Majusia smutna, oczka szkliste, załzawione, ale będzie dobrze, jeszcze troszeczkę, ale jak tak na nią patrzę to aż się serce kraje, zaraz bym ją zabrała, ale nie można, wiem, i wiem, że jeszcze momencik i wszystko się unormuje. Strzeliłam kilka razy, za pierwszym razem też nie wiedziałam co z czym się je, ale potem już lepiej. Czy największa wygrana to jest tylko 9 talrów ? Życzę Wszystkim miłego dzionka, moja wnusia przyszła i mówi zaczyna mi się robić czkaczka (czkawka) xD, córcia poleciała po truskaweczki. Pa, pa, buziaczki.


    [​IMG]
     
  12. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Mireczko - Majusia smutasek , ale przejdzie Jej.:)
    Miałyście rację , wystarczy zagrać w gałę raz i już się kuma o co chodzi.
    U mnie dzisiaj pogoda w kratkę , leje deszcz albo świeci słonko. Ja jeszcze się byczę z powodu wadliwego kręgosłupa , ale juto na noc już do pracusi. Miłych i owocnych meczy:):)
     
  13. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Jaka przykrość !!! Biedna Maja..i nie jest to płacz "terrorysty" tylko taka łezka z głębi serducha, aż się naprawdę chce przytulić i pocieszyć..Ale , mam taką nadzieję, że łezki wkrótce zamienią się w radosny śmiech..
    ............................
    Dziś komputer mulił mi prawie 4 godziny..aktualizował mi się system do Windows 10 - narazie jest za free więc zainstalowałam.... Macie rację, po pierwszym strzale kumam już, co i jak, nawet przyjemne, tylko te ilości siania..
    Znikam narazie, wpadnę wieczorkiem i poczytam zaległości, pa
     
  14. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    to prawda, serce się kraje, jak widzi się Majeczkę w takim stanie, ale trzeba być dobrej myśli, bo nasza gwiazdeczka może potrzebuje więcej czasu na adaptacje...

    alem się nastrzelała tych goli, aż nogi bolą - mam już 1/2 nowego pnącza, jest dobrze...

    Alu, 9 talarków to max...
     
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Serce siękraje jak się ogląda Maję !!!! Wiemy że to minie !!!! Mam na działce gościa [​IMG] Bardzo podobną do tej ze zdjęcia Lady :D:D:D
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Napracowałam się dzisiaj trochę, skosiłam trawę przy warzywniaku i nad stawem, trochę postraszył deszczyk, ale malutki i przez 5 minut. Później na cmentarzu podlać kwiatki i zagrabić, po tych pracach prysznic i chwila oddechu i wypad do Biedroneczki na zakupy, większość dla mamusi. Ja kupiłam tylko chlebek i arbuza. Grażynko, mało tych talarków 9, trzeba dużo strzelania żeby uzbierać, ja nie mam tego starego pnącza, bo jak ono było do zdobycia to nie grałam jeszcze, a na oba pnącza prawie 500 talarków, a gdzie reszta, no nic zobaczę ile się uda zdobyć, a badyla do siania też multum. Chyba zaraz spadywuję do łóżeczka. Życzę Wszystkim dobrej, spokojnej nocki i przyjemnych snów. Strup prawie cały już spadł :).


    [​IMG]
     
  17. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Poczytałam.. i też zaraz fruwam do łóżka. Piesio cudnej urody..i na działkę żaden intruz nie wejdzie;)xDNarazie z ewentu mam pnącze i jeden item..zobaczymy, jak dalej poleci - szczuję się na SP i złote banany, a reszta .. no nie wiem, na razie sieję i zbieram i sieję i apiać... Dobrej nocki Raszpelki. do jutra
     
  18. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]

    Witam wieczprnie... oglądam mecz... i lekko się denerwuję... nie lubię jednak brutalności w piłce nożnej... Francja - Rumunia 2 : 1... Trójkolorowi wygrali...

    evencik powoli się kręci... nawet dobrze mi idzie kopanie... hihihi... choć nogi bolą... strzeliłam na razie fasolkę i 1 itemek... pnącze z 2011 roku mam... więc nie muszę teraz o to walczyć...

    Danuś... piękny piesio...


    EDIT:

    senek mnie zabiera w otchłań nocy... kolorków sennych... Dobranoc...


    [​IMG]



    W chwili zatrzymania...


    i usiadłaś
    jak co wieczór
    bezszelestnie
    darząc ukojeniem
    spokój
    i usiadłaś
    jak co wieczór
    zagubione oczy twoje
    oblekając
    w przesadną pokorę.

    z netu...

    [​IMG]

     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2016
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku i pięknego wypoczynku [​IMG] U nas strasznie sucho i przydałby się deszcz :cry::cry: Trzeba podlewać bo w oczach wszystko schnie :cry::cry:
     
  20. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    Danusiu nie tylko u Ciebie jest bardzo sucho, ziemia na działce jest jak skała
    w poniedziałek u nas pokropiło,wszystko poszło gdzieś dalej
    od nas poszło na Legnicę i Wrocław,temperatura trochę spadła do 24 stopni
    życzę Wam miłego dnia pozdrawiam
     
    adehade, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.