Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. adehade

    adehade Moguł forum

    Witam cieplutko:) Jeszcze raz serdecznie dziękuję za tak miłe powitanie. Łakocie serwujecie wspaniałe. W takim razie dla odmiany u mnie będą pyry z gzikiem :). W Poznaniu cieplutko, aż chce się porzucić domowe pielesze i udać się na łono natury. Najpierw muszę jednak ogarnąć zaległości i też wybędę za miasto. Wypoczywajcie, bawcie się i zbierajcie energię i siły do kolejnego długiego weekendu:)
     
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Polecam czytałam 2 razy , bo za pierwszym razem za bardzo łzy leciały.
     
  3. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Alicjo śliczna ta twoja działeczka tylko pozazdrościć bo ja mieszkam w kamienicy i nie mam takich luksusów pod oknem, miło było by popatrzeć
    Małgosiu u mnie też są gziki to bardzo smaczne danie i te pyry :p;)
    A ja dziś na obiadek miałem żymły z grilla z cebulką bardzo smaczne polecam
    życzę spokojnej nocki
    [​IMG]
     
  4. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam o wieczorowo... Z Alicją to możemy sobie łapki podac ja też morduje się z drewnem tyle że robie to sama nie mam chłopa..i bokiem mi juz to wychodzi a rusztowanie do następnej zimy chyba się rozsypie..no ale łykam leki i dalke rąbie rżne i ciupam..dziś przy te robocie słonko mi mordkę spaliło na czerwono..teraz piecze..zapomniałam że dach nad altanką wczoraj rozebrałam...event powoli sie robi mam 6 poziom i jakieś tam punkty..ogólnie to lipa bo się nie przyłożyłam..jutro luzik a w poniedziałek jadę do Ustronia na parę dni...moja podopieczna jest tam w sanatorium ...zaprosiła jadę trzeba odpocząc...a może jakiego górala poznam...marzenie..!
    Dobranoc babeczki z ławeczki!
     
  5. adehade

    adehade Moguł forum

    Udanego wypoczynku i tego górala na deser:)

    Dziewczyny, wszystkim kolorowych snów i czego Wam jeszcze potrzeba na ten długi weekend życzę:)
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dobry na wieczór :)na działce imprezka sie udała :D Janinie polecam górali z Zawoji fajne chopy :Dna piątke:D i piąty poziom zaliczony :)spokojnej nocki życzę Raszpelką

    [​IMG]
     
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i poranku i zapraszam na kawkę [​IMG] Wczoraj trawkę skosiłam ale wróciłam padnięta do domku :D:D Dzisiaj już jest lepiej :D:D
     
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ja również witam ,
    Zapraszam na śniadanko
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Do kawusi myślę że ujdzie. :pxDxDxD
    Taka fantazja ułańska mnie wczoraj poniosła i zrobiłam z 2 kg mąki.Teraz jest czym dzielićxDxDxDxDxD
     
  9. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witaj Mariolu
    dziękuję za śniadanko bardzo dobre było,zwłaszcza że lubię takie potrawy
    z 2kg mąki to się napracowałaś,ja w przyszłym tygodniu będę robiła pierogi z kapustą kiszoną i mięsem,albo może jutro zrobię bo mężuś mój do pracy nie idzie zobaczę
    życzę Wam miłej niedzieli pozdrawiam
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Danusi dziękuję za kawkę a Mariolce za pierogi, też uwielbiam :p. Janinko trzymam kciuki, może napatoczy się miły góral:D. My dzisiaj po południu biesiadujemy, będą dzieci i zasiadamy całą rodzinką do grilla, pogoda dopisuje już od samego rana, więc można posiedzieć na dworze. Wam również życzę miłej, słonecznej niedzieli. Zapomniałam, skończyłam czytać Bezdomną, zryczałam się, że nie mogłam spać :cry:.



    [​IMG]
     
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Mariolko nawet nie wiesz jak te pierogi smakują na mojej działce :D:D Wielkie dzięki :D:D kiedy przyjdzie naprawdę ciepło i będę mogła się przenieść na działkę :cry::cry:Wczoraj skosiłam cały trawnik ale po tym już nie miałam siły na nic :D
     
  12. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Witajcie
    pozwolę sobie porwać te najbardziej przypieczone i spadam w krzaczki..
    [​IMG] [​IMG]
     
  13. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    może jakiego górala poznam...marzenie..!
    Małgosiu marzenia się spełniają ;);):) tylko trochę wiary

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Do kawusi myślę że ujdzie. :pxDxDxD
    Mariolko to jak cały obiadek aż ślinka leci :):):pxDxD
    Aż żal że już mam obiadek taki czysto śląski rosół zrazy i modra kapusta
    [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]


    Elu takie koktajle to samo zdrówko i z przyjemnością skosztuję


    życzę miłego dnia i ładnej pogody jak u nas
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Wszystkie te delicje kosztuję na działce :D:D Słoneczko świeci , ptaszki śpiewają a ja się zajadam :D:D Wielkie dzięki , dobrze że to nie idzie w bioderka:D:D
     
  15. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam popołudniowo ...już spakowana jestem walizka czeka ...tylko lpka schowac i jasieczek...zawsze ze mną podrózuje ..a tego górala wiecie że się będę rozglądac nawet lepsze okulary biorę ze sobą..byłam kiedyś w Zawoi ze sto lat temu urocza osada...co do jedzonka to dziewczyny mają wyobraznie zrobiła bym grila ale nie mam już działeczki...szkoda...zaciekawiła mnie ta Bezdomna...poszukam bo już chcę ja przeczytac!
     
  16. adehade

    adehade Moguł forum

    Dziewczyny, witam słonecznie :)
    Boże, jak tu się wziąć za odchudzanie, skoro Wy takie przysmaki serwujecie?:p Wyszedłby z tego całkiem niezły dział kulinarny. Swoją drogą wymiana przepisów to chyba niezły pomysł. Zamierzam przetestować parę rzeczy na własnej skórze z dziedziny "zdrowe, naturalne odżywianie". Jeśli testy przebiegną pomyślnie, podzielę się wrażeniami smakowymi i przepisami:)
    Wypiję teraz niekoniecznie zdrową kawusię i ruszę się na solidny spacer z psincem. Zajrzę później. Miłego popołudnia :)
     
  17. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    a pierogi i kluski śląskie to nie bomba kaloryczna?:):):)
    jednego czego bardzo żałuję,że od mojego dziadka nie nauczyłam robić się blinów,bo robił bardzo dobre:sleepy::sleepy::sleepy:
     
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No coś Ty. To zależy ile się zje.
    Witam robaczki. Bliny, plindze, placki ziemniaczane, czy jak ich tam zwał robi moje DP. dobre -to i niech robi . W sumie chłopu na duzo pozwalam. Wczoraj jeszcze bigos zrobił, no że tak powiem.....mmmmmm:pxDxDxDxDxD
     
  19. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    hwilkę mnie nie było..ale już jestem, i po piewrwsze przesyłam serdeczne życzenia urodzinkowe dla naszej forumowej wnusi - Majeczki:) Miruś - masz wspaniałą wnusię..
    .....................................
    Ewent pomalutku do przodu, trochę go olewam, ale jakoś leci.. wstawiam zdjęcia swoich potworków - Lucuś jest na swojej łączce, a Felek po zwalaniu
    książek..

    [u[​IMG]rl=http://vpx.pl/image/dPXI][​IMG][/url]
     
    Ostatnie edytowanie: 1 maja 2016
  20. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    do tych blin dziadek robił specjalny sos,tylko dziadek umiał to zrobić,żałuję że się nie nauczyłam
    mój mężuś też dobrze gotuje wstyd się przyznać,ja takiej sałatki nie zrobię,jak robi mój mąż:p;):)
    Teresko masz piękne te kotki
     
    Ostatnie edytowanie: 1 maja 2016
    Alicjanastka, dantic3 oraz 122qwazi lubią to.