Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Spędziłam całe popołudnie na mojej działeczce, wszystkie zagoniki przedziabane bo po tych deszczach ziemia trochę twarda była, wszystkie warzywka ładnie wschodzą, tylko ziemniaki jeszcze nie, ale to za wcześnie. Jestem połamana i zmęczona (zakwasy) Trawa też skoszona i dużo drewna pociętego, część ułożona, ale i sporo do ułożenia. Za chwilę zmykam pod prysznic i do łóżeczka. W końcu dorwałam w bibliotece "Bezdomną", bo co poszłam to zawsze była wypożyczona, więc dziś z lekturą zmykam do łóżeczka. Życzę spokojnej nocki i bajecznie kolorowych snów. Dobranoc.


    [​IMG]
     
  2. Mirka

    Mirka Baron forum


    Alu... to się napracowałaś... ale musi to wszystko pięknie wyglądać... pokaż choć skrawek działeczki...

    czy czytasz "Bezdomną" Katarzyny Michalak?... słyszałam o tej książce... też poluję na nią... czytałam fragment online...



    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. Może się bowiem okazać, że znalazł się na dnie przez nieszczęście, chorobę lub ludzką podłość, zaś dla ciebie Los – jako lekcję pokory – szykuje podobną niespodziankę."

     
  3. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam Mireczko
    dzisiaj jest zdecydowanie lepiej zakwasy minęły,bez porównania,zresztą ja tylko byłam trzy godziny,bo musiałam w domu czekać na inkasenta z elektryki,tylko te rachunki płać i płać końca nie ma :D:D:Dpozdrawiam
     
    122qwazi i dantic3 lubią to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Wróciłam do domku z działki , urobiona po rzęsy ale zadowolona :D:D Jutro polatam z kosiarką i mogę zacząć świętować maj:D:D:D Teraz SPA i do łóżeczka :D:D Kolorowych snów Raszpelki:DJutro poczytam o co chodzi z tymi drzewkami xD
     
  5. adehade

    adehade Moguł forum

    Witam miłe Panie :). Do wejścia tutaj zachęciła mnie nietuzinkowa nazwa forum:) Prawdziwą Raszpelką będę co prawda za kilka miesięcy, ale mam nadzieję, ze przygarniecie mnie wcześniej:)
     
  6. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    No ć..ajasne!!! Nasza ławeczka jest pojemna i zawsze jest na niej miejsce, aby przysiąść i pogadać, a metryka .. cóż, jesteśmy wszystkie piękne i młode ( duchem;)) Ja mam na imię Teresa , z Wielkopolski, , napisz Słonko, jak się do Ciebie zwracać, bo ADHD kojarzy mi się jednoznacznie z upiorną wnuczką sąsiadów ( wzsystkie dzieci są nasze itd..ale TO dziecko jest ponad moją wytrzymałość, unikam, ale nie da się nie słyszeć wrzasków, ja coś jej nie pasi, syrena strażacka przy tym to pikuś.. Ojej, przepraszam za dygresję, witaj tu serdeczniexD
     
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Zapraszamy na naszą ławeczkę :D:D Mam na imię Danusia i jestem ze Szczecina :D:D ADHD też mi się źle kojarzy :D:D
     
  8. adehade

    adehade Moguł forum

    Mam na imię Małgorzata, Droga Krajanko:) Dziękuję za ciepłe przyjęcie. Mój nick..., no cóż, nie wiem o czym myślałam, gdy logowałam się po raz pierwszy na Farmie. Mam nadzieję, że nie będę Ci się upiornie kojarzyła z sąsiedzką wnusią :) W sumie gram sobie powolnie od dość dawna, ale na forum jestem świeżynką. Jakoś tak mi się nie składało wcześniej, aby tu zajrzeć. Nadrobię.

    Witaj Danusiu. Obiecuję sprawować się przyzwoicie :)

    Twoje wypowiedzi połączyłam, na forum nie piszemy posta pod postem. Jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    MOD_Cookie*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 kwietnia 2016
  9. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Jeszcze raz witaj Małgosiu, a co do zachowania.. cóż, nie zawsze jesteśmy grzeczne, czasem psocimy, ale tak jest chyba weselej..z wrażenia zapomniałam dobrej nocki życzyć Raszpelkom.. A w awatarku to Twoje futrzątko? Fajnie wygląda z zieleninką ;) moje kociska wreszcie poszły spać po wieczornej głupawce, więc i ja pomalutku dryfuję w stronę łóżeczka, do jutra
     
  10. adehade

    adehade Moguł forum

    Też czasem psocę :) Kiedyś miałam świnki morskie, dzisiaj zwane kawiami domowymi nie wiedzieć po co, ale okazałam się uczulona i teraz wzdycham do nich z daleka. Mam swój zwierzyniec, dość wybuchową mieszankę: 13 - letniego psiuta, 15 - letnią nimfę i sylwestrową znajdę - roczną kociczkę. Geriatria dobrze przyjęła smarkatkę i z lekką pobłażliwością patrzy na jej głupawice :)
     
  11. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam o poranku... u mnie świeci słoneczko... jak dobrze... szykuję się na wyjazd... torby pękają w szwach... ale jak jechać z pustymi rękami do córci.... napomknęła coś o gołąbkach... reszta to będzie niespodzianka...



    [​IMG]




    "Życzę Ci
    aby w jesieni życia
    drzewo Twoich osiągnięć
    było brzemienne w mnogość owoców,
    których kwiatom pozwoliłeś zakwitnąć
    w samym środku Twej drogi.
    Czy myślisz czasami o tym,
    że nasz dzisiejszy dzień
    już jutro stanie się dniem wczorajszym? "




    Witam nową koleżankę... jak miło Małgosiu, że wpadłaś do nas... jest nasz kilka Raszpelek... nazwę wymyśliła Wrona z e starego forum... ja je tylko reaktywowałam... i dzięki temu nadal mamy naszą ławeczkę, gdzie możemy odsapnąć po trudach...
    ja jestem z Pałuk... Kujawsko-Pomorskie... wołają na mnie Mirka... dzieciata... wnuczata... jeszcze pracuję... choć w tym roku stuknie mi 60...
    czuj się u nas jak u siebie w domu... pozdrawiam...


    Tereniu i Danusiu... dzięki za miłe powitanie Małgosi... ja będę dopiero bardzo późno w wtorek... życzę udanego dłuuugiego weekendu... jadę łapać lenia... do potem

     
  12. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    Mireczko Tobie też życzę udanego pobytu u córci
    wszystkim życzę miłego i słonecznego dnia,u nas jest już 15 st.
     
    Alicjanastka, 122qwazi oraz dantic3 lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Tak Mireczko czytam właśnie tą książkę. Wczoraj przeczytałam tylko 50 stron bo oczy mi się zamykały, ale muszę przyznać, że od pierwszej linijki jest bardzo ciekawa. Tylko ta książka nie jest długa, więc jak bym miała czas to w dwa dni ją przeczytam. Działeczkę bym musiała sfotografować, ale na razie nic ciekawego nie widać, goła ziemia, bo roślinki milimetrowe, to nie wiem czy to pięknie wygląda :). Najładniej by wyglądało jak już ziemniaki będą na wierzchu i warzywka podrosną. Niestety kwiatków nie mam, kiedyś były :(. Teraz tylko trawa i kilka drzewek owocowych i warzywa. Ja zapomniałam czy żeby wstawić tutaj zdjęcie z telefonu to trzeba zrobić screen czy jakoś inaczej, jak to się robi??? Aż wstyd się przyznać, wiem, że kiedyś wstawiłam jakieś zdjęcie, ale kombinowałam jak koń pod górę, bo najpierw wrzuciłam je na fb i stamtąd na naszą ławeczkę hi hi hi :D, ale coś z tego wyszło.
    A tak w ogóle witajcie Raszpelki, dzień zapowiada się pięknie, słoneczko świeci,i aby dalej tak było to zrobimy grillowanie na weekend. Witam Małgosię, ja z pomorskiego, mała mieścinka 5000 tyś. mieszkańców, okolice Starogardu Gdańskiego. Teraz zmykam i Wszystkim Raszpelkom życzę miłego, słonecznego dzionka.


    [​IMG]
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka na cały dzień życzę [​IMG] Dzisiaj kawkę podaję na działce :D:D:D Idę pobiegać z kosiarką :D:D
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Danusiu dzięki za kawkę, w realu też kończę i wybieram się na moją działeczkę :).
     
  16. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam w zaczynający się długi weekend życzę miłego wypoczynku u rodziny i w domku gdzie która zamierza spędzić.
    Witam Małgosiu a twój nick jest teraz bardzo modny bo, adehade to takie modne w młodym pokoleniu, wszystko tym teraz tłumaczą
    Więc Małgosiu jesteś na Topie ;)
    Ja jestem ze Ślaska i zapowiada się ładna pogoda a chyba jestem najmłodsza w gronie Raszpelek ale koleżanki były takie miłe i też mnie przyjęły do swojego szacownego grona:D
    A teraz drogie koleżanki ja dziś zapraszam na ucztę bo mam już zaliczony projekt jeszcze trochę i zaliczę resztę bo ten czas leci nie ubłagalnie a do 28 maja to tylko chwila.
    Zapraszam i życzę miłej soboty.
    [​IMG]
    [​IMG]
    a na koniec dobra czekoladka i kawka
    [​IMG] :p
     
  17. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Dzień dobry wszystkim wszem i wobec a z radością witam Małgosię ...Ja jestem Opolanką w słusznym wieku z trzema kotami i jednym wnukiem mając dwóch synów...Znikam piłowac reszyki z altanki..do potem babeczki
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Ewuś, dzięki za żarełko. Pokazałam wam tak w przybliżeniu moją działeczkę, niestety z okna nie widać ,że warzywka powoli wschodzą, oprócz ziemniaków. A tam z tyłu gdzie ten malutki domek, ogrodzony tujami, jest stawek z rybkami, tylko przez te tuje nie widać lustra wody, musiałabym chyba zdjęcie zrobić xDz helikoptera ;).
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry Raszpelki :DAlus piekna ta twoja działeczka juz sobie wyobrażam jak wszystko ci ładnie wzejdzie widze ze z drewienkiem sobie poradziłaś :)tos sie napracowała :)brawo:) witam Małgosię :)kawki sie napiłam i torcikiem sie opycham :) a teraz znikam na swoja działeczkę :D miłej soboty wszystkim życzę :)
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Drewno jeszcze nie wszystko, trochę zostało do pocięcia, ale teraz już mój mężuś to robi. Ma być jeszcze jedna dostawa (traktor), ale nie wiem kiedy ? Miłego wypoczynku na działeczce.