Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Gratulki Raszpelki.. też skończylam wojować z kluczami i ewentem. Chałupka ogarnięta, aplikacja na telefonie zainstalowana - jestem dumna do wypęku z mojej samodzielności w tym wzgledzie..Nazwy napisać nie mogę, bo mi MOD wywali, ale darmowa i gadam bez ograniczeń czasu i miejsca..wystarczy internet w telefonie, a ten połączyłam pod domowe wi fi, ( mam neostradę..) no i teraz telekonferencje z rodziną są za free.
    ..................
    Kolorowych snów Raszpelkowo, zaraz idę do łóżeczka, dobranoc..
     
  2. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam wieczornie... wczoraj popołudniu musiałam nagle wyjechać do cioci... prosiła mnie o pomoc w bardzo delikatnej sprawie... zostałam u niej na noc... do pracy jechałam stamtąd... nie miała niestety komputera żeby Wam pomachać...

    dziś znowu miałam zakręcony dzień... pod koniec pracy złapałam "gumę"... oczywiście nie potrafię wymienić koła... jakoś dojechałam do mechanika... był bardzo miły... w mig wymienił mi koło... wulkanizator na szczęście obok... wieczorem staruszek odebrał koło... i wymienił zapasówkę...


    też skończyłam event... ale na trójkącik musiałam czekać i czekać... ciągle nie ten wypadał... pnącze już uruchomione...

    Tereniu... duma mnie rozpiera... niech nie myślę, że my w tym wieku z nowościami na bakier... mi (chyba tą samą aplikację) polecił braciszek... ale jeszcze jej nie ściągałam...

    Alu... jeszcze raz gratuluję poziomu... u mnie też dziś dosyć ładnie było... nawet słoneczko świeciło... ale ja czekam z niecierpliwością na pogodę w niedzielę... tak bym chciała już połowić sobie... ale nie marznąć... staruszek na pewno pojedzie...
    ciekawa ta aktualizacja na Bahamaramie... trochę ZB uciułałam... ale na wszystko nie starczy...


    Janinko... podrzucam tablicę... jutro też dostaniesz... kto jeszcze potrzebuje to niech da znać...

    a teraz lecę do łóżeczka... senność mnie zbiera... spokojnej nocki...


    [​IMG]


    ...my o zachodzie słońca...

    Zachód słońca oświetla nam twarze,
    zorza swą łuną okrywa świat,
    o takim widoku zawsze marzę,
    gdy Ciebie, kochany przy boku mam...


    Patrzymy na niebo z wielkim zachwytem,
    gdy jego barwa, jak ogień płonie,
    imiona nasze na piasku wyryte
    znikną, gdy woda je pochłonie...


    Cieszymy się tą piękną chwilką,
    która przynosi nam radość wielką,
    Ty będziesz moim barwnym motylkiem,
    ja Twoją piasku morską muszelką...


    promyczek-80

    [​IMG]


     
    ja-nina7, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  3. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam Raszpelki z późnym wieczorem
    Bardzo długo mnie nie było na ławeczce a z tego co widzę to się dużo wydarzyło

    Ala miała huczne urodzinki na których mnie nie było
    Alu przyjemni spóźnione życzenia urodzinowe i ten mały torcik [​IMG]

    Teresko takie koty są najlepsze, bo kochają do końca swoich 7 żywotów,są śliczne

    jakoś tak rzadziej będę zaglądać bo mi się czas skurczył do minimum jak się przeorganizuję to znowu będę częściej z wami ploteczkować;) czego mi brakuje życzę miłego i słonecznego dnia.
    jeszcze trochę pokuję i pędzę spać [​IMG]
     
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam słonecznie i takiego dnia życzę !!!!! [​IMG] Dzisiaj jedziemy popracować na działce :D Jak dam radę odezwę się wieczorkiem :D:D
     
    ja-nina7, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Ewuś dzięki za życzonka. Danusiu a Tobie z a codzienną kawkę. Janinko spróbuje podesłać tablicę. Dziewczynki są u mnie 2 miejsca wolne za płotem, jak któraś może to zapraszam do sąsiedztwa. Miłego dzionka życzę.

    [​IMG]
     
    ja-nina7 i Anetta41 lubią to.
  6. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]




    Witam w słoneczną sobotę... dziś full roboty w domu mam... ale jak to po tygodniu... mieszkanko lekko zapuszczone...
    Witam Ewunię... Danusię i Alę po moim ostatniej Dobranocce... Danuś... dzięki za kawę i ciacho... zazdroszczę Tobie tej działeczki... myślami jadę z Tobą popracować na niej...




    [​IMG]



    Radość o poranku

    Cała radość jest w poranku
    Gdy za oknem świeci słońce,
    Zaparzona kawa w dzbanku
    Budzi moje myśli śpiące.

    Na błękicie dwa obłoczki
    Jak Aniołki obok siebie
    Trzymają się za rączki
    Biegną by przywitać Ciebie

    Niosą koszyk obfitości,
    Wszystko,czego Ci potrzeba
    Promyk szczęścia i radości
    Wraz z miłością skrawek nieba.

    Powiedz,na co masz ochotę
    Aby spełnić Twe marzenia?
    Niosą Ci serduszko złote
    Moje ciepłe pozdrowienia.



    Dziś żegnamy BA_Chrisa... Krzysia... właśnie w tej chwili... Smutne Do widzenia... [​IMG]





     
    Alicjanastka, ja-nina7 oraz Anetta41 lubią to.
  7. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam babeczki z ławeczki jeśteście nie zastąpione ...dzięki za pomoc w skonczeniu eventu ..jestem dumna że ponownie mi sie udało ale gdyby nie Wasza pomoc...dziś smętnie za oknem ...może deszcz będzie nawet mi to pasi bo trzeba trochę ogarnąc chałupkę...Miruś--wspaniałe słowa w te Radości o poranku.....
    Ostatnie pożegnanie Krzysia ....przemilcze w zadumie i wspomnieniu miłych chwil na farmie gdy z nami był!
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2016
    Alicjanastka, Mirka oraz Anetta41 lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Tak, już Krzysia nie ma. O 10 tej. byłam myślami na ceremonii pogrzebowej, aby go pożegnać. Nawet młodość nie ma takich praw :cry:, które by się człowiekowi młodemu należały, smutne.
     
    ja-nina7 i Anetta41 lubią to.
  9. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    I tak to jest.. jesteś.. i za chwilę cię nie ma..najgorzej jest tym co pozostali i nieustannie zadają sobie pytanie , na które nikt nie odpowie..
    ...................
    Dobranoc Raszpelki.
     
    ja-nina7, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  10. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    Wpadłam na chwilkę bo czas późny i niedługo północ Danusiu ach czasem by człowieczek mały usiadł na ławeczce w cieniu jabłonki i pomarzył Mirko masz rację jest czego zazdrościć ja też jej zazdroszczę wspaniałej działki. Ale teraz nie mam czasu na machanie grabkom bo mi czasu brakuje nawet na farmeramę. Teraz jestem na zasadzie poznawania makro i mikorekonomii a co z tego będzie to się okaże na egzaminie.
     
    ja-nina7, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  11. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam wieczornie... nic mi się dziś nie klei... posprzątałam farmę... idę spać... Dobranoc...

    Ewuniu... dasz radę... będę trzymać kciuki... a kiedy ten egzamin?...


    [​IMG]



    [​IMG]

     
    ja-nina7, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej niedzieli życzę [​IMG] U nas szaro i ponuro , co chwila pada deszcz !!!!!!!!!!!! Zapraszam na działeczkę !!!!!! Ewuniu , napisz kiedy egzamin . Będziemy trzymać kciuki :inlove::inlove:
     
  13. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    u nas jest dzisiaj pochmurno i co chwilę pada,wczoraj próbowało się słoneczko przedrzeć przez chmury,myślałam,że dzisiaj będzie ładnie,ale to nic deszcz też jest potrzebny.
    Ewuniu napisz kiedy masz egzamin? zaliczysz wierzę w to że Ci się uda powodzenia
     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2016
    ja-nina7, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam kochane Raszpeleczki. Danusiu dzięki za kawkę. U mnie pada deszczyk od wczoraj, ale taki ładny drobniutki, fajnie podlewa działeczkę. Posadziłam wczoraj selery i pory, więc je ładnie deszczyk podleje i powinny się przyjąć i rosnąć. Zobaczymy? Jak wczoraj robiłam oględziny to widziałam, że kilka cebulek zaczyna wschodzić no i jedna rzodkiewka :D, ale przecież siałam dobry tydzień temu, to i tak ładnie. Pozdrawiam całe Raszpelkowo i życzę miłej niedzieli. Ewuniu napisz kiedy egzamin, co będziemy trzymać kciuki.


    [​IMG]
     
    Anetta41, Mirka oraz ja-nina7 lubią to.
  15. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Dzień dobry...jak to dobrze że dziś niedziela...trochę się pospało no ale i łóżeczko zaczeło podgryzac ..więc do boju...[​IMG]i dużo słonka u mnie świeci i ptaszki świergolą i dzien pięknieszy...
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  16. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam niedzielnie... pogoda pod psem... tylko siedzieć w domu... a miałam takie plany... trudno...

    staruszek przed świtem pojechał na ryby... długo jednak nie posiedział... ulewa wygnała go do domu... zdążył jednak pozarzucać trochę wędką... rybki wróciły do wody... no i dobrze... tam jest ich miejsce... marzy mu się wieeelka ryba... jak każdemu wędkarzowi...


    wstawiłam szyneczki przeze mnie peklowane... jedną piekę w piekarniku... drugą gotuję w szynkowarze... będą na chlebek jak znalazł...



    [​IMG]


    mój dzień

    Można zapomnieć się w każdy dzień
    I w każdym dniu niepamięć można czuć
    Zatracić się… zgubić… no cóż…
    Nie wszystkie wspomnienia
    zatrzyma czas
    Nie wszystkich ludzi
    w pamięci warto mieć
    mój ból…

    Można zapomnieć się w każdy dzień...
    Choć jeden niech zostanie mi
    I w głowie wszystkie twarze mieć
    Co sto lat życzą
    I szczęśliwych dni

    dla siebie... na pamięć...

    Albert Jarus


    Danuś... u mnie też tak samo... dzięki za kawunię... przyda się... niskie ciśnienie... głowa jakaś tępa...
    dzięki również za zaproszenie na działkę... żebyś tylko mieszkała bliżej...



    Anetko... u mnie niestety słoneczko nawet siły nie ma się przedrzeć... całe niebo zachmurzone...
    ale masz rację... deszcz jest potrzebny... nie można być egoistą...



    EDIT:


    Alu... Janinko... zderzyłam się z Wami w drzwiach... upsss...
    u Ali pogoda taka sama jak u większości... tylko Janinka ma cudowną pogodę... i ten śpiew ptaszków... ech... pozdrawiam


     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2016
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  17. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    Popołudniu zapraszam po obiadku na małe co nieco
    [​IMG]

    i na czekoladkę bo to daję energię a to mi jest bardzo potrzebne
    [​IMG]
    Do egzaminów pozostał mi jeszcze miesiąc bo mam w czerwcu od 15.06. zaczynam sesję :cry::(

    ale muszę zdać, to na razie biegnę się uczyć!​
     
    Alicjanastka i Anetta41 lubią to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam kochane Raszpelki :)
    trochę mnie tu nie było i bardzo się za Wami stęskniłam :)

    a było to tak:
    - pojechałam na trochę do mamci pomóc jej w porządkach w przydomowym ogródeczku, bo już sobie z tym nie radzi, przy jej problemach z oczami, a tam nie miałam dostępu do netu...

    - po powrocie okazało się, że laptop odmówił posłuszeństwa i pozbawił mnie dostępu do prac polowych na farmie [usuwam]

    - i kiedy myślałam, że już wszystko jest ok, to w czwartek potknęłam się na chodniku i podparłam ręką, którą kilka lat temu miałam złamaną w nadgarstku, prześwietlenie nie wykazało żadnych szkód, ale ból i opuchlizna dawały o sobie znać...

    mam nadzieję, że teraz już tylko same dobre dni przede mną i limit pecha wyczerpałam na jakiś czas...
    postaram się znaleźć trochę czasu i poczytać Wasze zaległe wiadomości...

    życzę miłego popołudnia :)

    Fragment posta związany z łamaniem OWH został usunięty.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 kwietnia 2016
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    wodnik54, w związku ze złamaniem Ogólnych Warunków Handlowych nakładam punkty karne. Udostępnianie danych dostępowych innym osobom jest niedozwolone.
     
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Mór, zaraza, dżuma i trąd:mad::mad::p:mad::p..w oryginale to brzmiało ciut inaczej, no ale zamieniłam na dżumę..Niestety, Grażynko, limit nie był wyczerpany..jest mi strasznie żle i przykro z taką sytuacją, bo akurat Raszpelki nie psocą, czasem od bliźnich laptopa pożyczą.. i tyle..
    Jak na wstępie.
    PS - Modem sie bywa a człowiekiem powinno sie być zawsze.. jak na wstępie.
    ..........................
    Buziaczki dla Raszpelkowa
     
    Mirka, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.