Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Oj, co za niespodzianka, dziękuję bardzo :D, skąd wiedziałyście????????? Jaki detektyw to wytropił?????????? Serdeczne dzięki dziewczynki xD.
     
    ja-nina7, Anetta41 oraz Mirka lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Alu , życzę wszystkiego co sobie życzysz z okazji urodzinek [​IMG]
     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki kochaniutkie. Jestem padnięta, zmykam pod kołderkę. Życzę Wszystkim spokojnej nocki i miłych snów. Event powoli nie mogę zdobyć falistego klucza i tablic już brak a za chwilę zielsko się skończy. Dobranoc.


    [​IMG]
     
    ja-nina7, Anetta41 oraz Mirka lubią to.
  4. Mirka

    Mirka Baron forum


    Witam wieczornie... miałam dziś zakręcony dzień... przyjechałam do domu po pracy... szykuję obiad... a tu telefon... miałam zlecenie na zastrzyki do chorego... pojechałam... pukam... dzwonię... nikt nie odpowiada... pomyślałam... nie może wstać... poczekam chwilkę... znowu pukam... dzwonię... po drugiej stronie wyjrzała sąsiadka... "czego?" - pyta... "nikt mi nie otwiera drzwi" - grzecznie odpowiadam... "je u córki w drugiej wsi"... i trzasnęła drzwiami... dzwonię do przychodni... a tam mnie przepraszają, że zapomnieli mi o tym powiedzieć... musiałam pokonać dodatkowe 20 kilometrów...


    Alu... ale niespodzianka...wszystkiego najlepszego...


    [​IMG]

    ja jednak już padam... lecę do SPA... miłej i spokojnej nocki...


    [​IMG]



    sidła nocy


    dawniej...

    ...bezsenna noc leniwie
    budziła półsenne pragnienia
    marzenia jeszcze w pączkach
    układała w koszu spełnienia

    a dziś...

    ...na ustach ma drobinki łez
    w oczach nieme spojrzenia
    a kawałki złamanego serca
    w poranionych dłoniach trzyma


    Justyna


    [​IMG]

     
  5. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    dobry wieczór
    Alu wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin dużo zdrówka
    oraz spełnienia najskrytszych marzeń.
    Życzę wszystkim kolorowych snów
    Dobranoc
     
    ewaawe i Alicjanastka lubią to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. jeszcze raz bardzo dziękuję za życzonka urodzinowe. Danusiu tobie za kawkę. Miałam rośliny eventowej dosyć, a nie mogę trafić klucza falistego i mi zabrakło no i zaś sianie od nowa :(. Życzę miłego dzionka i owocnych zbiorów w klucze.


    [​IMG]
     
    ewaawe, ja-nina7 oraz Anetta41 lubią to.
  8. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]To dla Naszej Alicji...[​IMG] i trzy życzenia do spełneniai bukiecik skromnych kwiatków przyjmij od zapominalskiej..[​IMG]...Wszystkim z ławeczki pozdrowienia ślę z mokrego opolka!
     
    Anetta41 lubi to.
  9. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    Danusiu dziękuję za kubek kawy dzisiaj się przyda na pobudzenie,u nas jest dzisiaj deszczowo,ale mi to nie przeszkadza,bo ja przy takiej pogodzie się najlepiej czuję.
    Życzę wszystkim miłego dnia,dobra lecę do kuchni obierać ziemniaki na kopytka
    pozdrawiam
     
    ewaawe, Mirka oraz ja-nina7 lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki kochana :D za smakowity tort i przecudny bukiecik xD.




    Witam wieczorkiem. Ja tu na ławeczkę, a nikogo nie ma. Cały czas brakuje mi roślinek i muszę dosiewać bo nie mogę trafić 1 klucza falistego, gdyby nie on to już bym miała koniec. Posiałam i idę do łóżeczka z książką, może jutro się uda. Co to stresujący event. Nie lubię takiej losowości, co wymieniasz i wymieniasz a i tak nie chce ci wypaść to co potrzebujesz. Mam już trójkątnych +11 a okrągłych+10, które mi niepotrzebne, ciągle brakuje tylko 1 falistego i nijak nie chce wypaść, ech. Życzę Wam spokojnej nocki, kolorowych snów i owocnej wymiany kluczy !!!


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2016
  11. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam wieczorowo...sięje ...zbieram ..a wypadajki jak krew z nosa lecą...mam już jedno okienko całe a reszta...no jest jeszcze czas mam nadzieje że zrobie wszystkie...a jak u Was babeczki..
    Alicja to mnie miło ,ze przyjełaś takie skromne -spóznione życzenia ...
    Anetko przeczytałam o kopytkach smaki mnie naszły ale na koniec ugotowałam makaron ..chyba z lenistwa
     
    ewaawe, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  12. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Bry wieczorne, Raszpelkowo;)[​IMG] Tak jakoś spodobała mi się ta dewiza, polecam Wam gorąco, moje Kochane;)xD
    ..................................
    Ewent sobie pomału leci, teraz zostały mi tylko kwadratowe klucze, i rano powinnam mieć dość na wymianę.. Janeczko, my tzn niektóre z nas mają kasztankowe pnącze i uszlachetnione rośliny, więc wypadajki to nie problem.. a wracając do moich kocurków, to Felek jest dokładnie tak umaszczony jak syjam..tylko nikt nigdy nie widział rasowego syjama, tak spasionego jak Feluś.. ma posturę dachowca, a futro rasowca;)
    Jutro u mnie będą kopytka.. jak przeczytałam, to zaczęłam ślinę przełykać;)xD
    Dobrej nocki, idę do Spa, a potem popatrzę na kuchenne rewolucje - zawszeć tam się oczami trochę zje dobrych rzeczy;)xD
     
    ewaawe, Mirka oraz ja-nina7 lubią to.
  13. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Tereniu do kasztanków brakuje mi dwóch itemów..uszlachetnionych??...brak muszę się zabrac za to uszlachetnianie...Syjamów juz nie ma to wymarła rasa ale są podobnie umaszczone szkoda bo szata piękna a cztytałam że charakter drapieżnika..z tymi kopytkami to jutro zrobię napewno ...chyba że..?
    Dziś mówię dobrej nocki babeczki!
     
  14. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich słonecznie
    Janinko robiłam kopytka dodałam do tego biały ser i coś na zasadzie leniwych mi wyszły polecam
    jak już mój mąż pochwalił to wyszły dobre
    Zapowiada się dzisiaj piękny dzień chyba sobie okna pomyję,event skończyłam dzisiaj rano wreszcie wyleciał mi ostatni klucz trójkątny wczoraj to leciały jak nie okrągłe to faliste.
    Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego i słonecznego dnia
     
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Do skończenia eventu brakuje mi okrągłego klucza :cry::cry: Wszystkie inne mam w zapasie :cry::cry: Dzisiaj wybieram się do pracy na działce :D:D
     
  16. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam Danusiu jak bym mogła z miłą chęcią bym ten okrągły klucz podrzuciła :):)
     
  17. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam słonecznie skowronki ,,,,,dziś z prezentów kalendarzowych dostałam 3 wejściówki na impreze...tylko szkoda że wirtualną...ja to jeszcze jestem w lesie z eventem .. ciągle brak tych tablic.. znikam zaraz do pracy do potem!
     
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Okrągłu klucz wypadł i skończyłam event [​IMG] Kolorowych snów Raszpelki :D:D
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Cieszę się Danusiu, że się udało. Dzięki za gratulki Tobie i pozostałym dziewczynkom. Mi w końcu już też wypadł ten pofalowany i skończyłam event. Widziałyście jakie nowości nas czekają na Bahamie? Nie mam tylu ZB żeby wszystko odkryć, ale jak dobrze pójdzie to może do końca tego roku się uda. Chyba żeby jeszcze gdzieś sypnęli ZB. Życzę spokojnej nocki, kolorowych senków, a walczącym z eventem powodzenia w wymianie kluczy.


    [​IMG]
     
    Anetta41, Mirka oraz ja-nina7 lubią to.
  20. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam wieczorowo...event się kręci kluczy mam opór ale tablic brakuje..więc uśmiechnę się do tych co skonczyli może uda się podesłac trochę kamiennych tablic..dziś był wyczerpujacy dzień ..teraz aspirynka książka i pierzynka...dobranoc babeczki!