Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Już mogę powiedzieć że wszystko zrobione :D Dzięki za gratulki :D:D
     
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Jajeczka poświęcone, można świętować :)

    Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
    smacznego jajka, mokrego dyngusa,a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
    Niech każda z Was wykorzysta ten czas jak najlepiej.
     
  3. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Świętowanie czas zacząć.
    Tak pomiędzy ostatnimi przygotowaniami a pierwszymi gośćmi wskoczyłam zostawić życzenia.
    [​IMG]
     
  4. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Ja też melduję że wszystko wykonane zgodnie z planem...ale mnie nosi...coś by się zrobiło..ale co?
    Wypoczynku życzę...!
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie już też prawie wszystko zrobione, święconka jest i jutro zaczynamy świętowanie. Więc składam wszystkim: Zdrowych i spokojnych Świąt w gronie najbliższych.

    [​IMG]
     
  6. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    [​IMG]
    Wesołych i radosnych Świąt Wielkanocnych. :):)

    Już świętuję. Zając wielkanocny mnie odwiedził i w prezencie dał łabędzia. :D:D
    Mecz Agnieszki Radwańskiej zakończony. Krótko i łatwo. (dziś na szczęście nic nie pomyliłam)
    Jutro wieczorem będzie mecz naszej tenisistki Magdy Linette z Azarenką. Oj będzie się działo.

    Janinko - bardzo fajne masz skaczące jajeczka w sygnaturce. :):D:music:
     
  7. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Waszuniu...koleżanki z Magicznej Chatki darowały ciuszek z szafy.. grunt że czasowy motyw!
    a już lenia tule ..i jest mi tak dobrze...i nie tylko mnie...[​IMG]
     
  8. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam przemiłe Raszpelki :)
    Życzę Wam zdrowych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w rodzinnym gronie, bogatego zająca i obowiązkowo mokrego dyngusa :)
    [​IMG]
     
  10. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    [​IMG]

    Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
    przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
    Radosnego, wiosennego nastroju,
    serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
    oraz wesołego "Alleluja" Kochaniutkie życzę Wam Wszystkim w ten przepiękny świąteczny dzień i również dziękuję za życzenia od Was i tutaj i te na priv jesteście kochane :inlove::inlove::inlove::inlove::):):).
    Milutkiego dnia życzę i cieplutkiego słoneczka pozdrawiam cieplutko i do potem :):). Hejka!

    [​IMG]
     
  11. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Wesołych świat i kolorowych dni wszystkim babeczką życze
     
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam świętujące Raszpelki i zapraszam na małą kawkę [​IMG]
     
    Alicjanastka, Anetta41 oraz ja-nina7 lubią to.
  13. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    [​IMG]

    Danusiu dziękuję za kawkę z samego rana przyda się na ten mokry dzień :D:p;)xD ale słoneczny za oknemxDxD:p:p a ciasteczka do kawki ? Czy mogą być takie ?
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzieńdoberek w lany poniedziałek.. za oknem też pochmurno, z rzadka słoneczko się przebija..piję kawę w realu, za wszystkie tu podane, głównie przez Danusię serdeczne dzięki, co nie znaczy, że nie dziękuję innym Raszpelkom. wszystkie jesteście the best. Hołubię lenia już drugi dzień i zaczyna mnie to męczyćxD;) Oglądam pościągane seriale, night manager ( afera przemytnicza broni i oczywiście romans..), trapped ( mroczny kryminał na Islandii).. polecam, co prawda mają narazie tylko polskie napisy ale wciągają. O i jeszcze polecam taki z klimatem angielskich lat 19 wieku, ale dobre, uczciwe romansidło - doktor Thorne, no i Piratów na Canale , 3 sezon..( Black sails) to mnie zakręciło też. Buziaczki, pozdrawiam serdecznie Teresa
     
  15. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]witam w lany poniedziałek ...dziś znikam do syna się pogościc i z wnusiem pobawic... z TZ mam wydrę a z TS Tabaduję czyli nie jest zle ...event skonczony ...a słonko za oknem wzywa na spacerek...do potem
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witajcie dziewczynki. Święta, święta i po świętach. Przed chwilą rozeszli się goście, a ja jestem padnięta, nogi mnie bolą. Dzisiaj mieliśmy mszę za tatkę w 3 rocznicę śmierci i robiliśmy mamusi urodziny, wczoraj gościłam u córci, a po południu na urodzinach u sąsiadki syna. Po mszy zrobiliśmy mały spacerek a potem szybciutko do domu przygotowywać obiadek, po obiedzie kawka i ciasto, no i teraz odpoczynek, ale pewnie nie za długo bo w kuchni stoi tyle do zmywania, że już brakuje miejsca, chociaż mam nadzieję, że córcia się za to weźmie, tylko muszę iść do piwnicy i zrobić trochę ognia żeby była gorąca woda. Danusiu dziękuję za poranną kawkę, Ewci za świąteczne baby i mazurki, a wszystkim życzę miłego popołudnia.

    [​IMG]
     
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego , ciepłego dnia życzę [​IMG]
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, no i po świętach...........Danusiu dziękuję za kawkę, w realu też popijam, o właśnie zadzwoniła kuzynka,że wybiera się na kawkę. Dziewczęta miłego dnia.

    [​IMG]
     
    waszunio, Anetta41 oraz ja-nina7 lubią to.
  19. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam w normalny dzień ale życzę by kolorki z pisanek gościły a uśmiech nie opuszczał...udanego dnia!
     
    waszunio, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  20. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)

    i po świętach... ale było miło, rodzinne spotkania, spacery w słoneczne dni, świąteczne menu i tylko te grubsze boczki po tych babach, mazurkach i plackach spędzają sen z powiek :)

    i po co to G&T, jak od ostatniego nic się nie zmieniło na liście...

    miłego popołudnia życzę :)