Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też jednym oczkiem na to patrzę.. aż nieprawdopodobne jak te dzieciaki gotują - właśnie na tapecie jest polędwica Wellington - nigdy tego nie robiłamxD Niesamowite..
    Też mało tu jestem, podczytuję zza krzaczka i jakos trudno mi się zebrać do pisania.. Buziaczki, dobranoc Raszpelki
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  2. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    Bardzo się za wami stęskniłam. Bardzo długo mnie nie było na ławeczce, biegałam po lekarzach z córką i niestety musimy iść do endokrynologa, bardzo mnie to zmartwiło. I jakoś tak wyszło że zaniedbałam moje Raszpelki:oops::cry:
    Ale są i dobre strony tego nie przytyłam od tych wszystkich ciasteczek, babeczek i tych wszystkich smakołyków, muszę zadbać o farmę by się trochę wyciszyć i pogłaskać moje zwierzątka za uszkiem.:p

    [​IMG]
    i smacznie się położyć spać i mieć nadzieję że jutro będzie lepszy dzień.

    A z samego rana zaprosić moje koleżanki na smaczną poranną kawkę [​IMG]

    xDHej ale nie taką tylko takią;)
    [​IMG]
    Dobranoc pa pa
     
    waszunio, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam i zaraz zmykam do łóżka odespać tą nieprzespaną noc, cały dzień mam ciężkie powieki, a co do gotujących dzieci, przydałoby mi się takie jedno na ten przedświąteczny okres :);). Życzę spokojnej nocki.

    [​IMG]
     
    waszunio, ewaawe oraz Anetta41 lubią to.
  4. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Ja też padam na twarz niby nic wielkiego nie zrobiłam a zmęczona jestem ..w nocy konczyłam czytanie książki ..koncówki są takie ekscytujące no i poszłam spac koło 6 rano..a wstałam o 10 tej ..kociaki mi się pospały pod piecem znikam w ramiona Morfeusza..do utra!
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka !!!!! Czas na poranną kawkę [​IMG] Zabieram się za sprzątanie kuchni :D:cry: Event skończyłam a z TS-ów nic ciekawego , wszystko do paska :cry::cry:
     
    waszunio, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, dzięki Danusiu za kawkę. Boli mnie dzisiaj głowa, chyba na przełom w pogodzie. Życzę miłego dzionka.

    [​IMG]
     
    ewaawe, tersea51 oraz Anetta41 lubią to.
  7. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich przy poniedziałku,przybiegłam aby się przywitać i uciekam ,bo mnie dzisiaj czas goni,a jeszcze z mężem idziemy do okulisty:) czekaliśmy trzy miesiące,macie takie piękne te obrazki,nawet nie wiem jak mam za to się zabrać.Życzę wszystkim miłego i słonecznego dnia pozdrawiam
     
    waszunio, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  8. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki za wszystkie poranne i południowe kawy, herbatki i słodkosci.. i za śniadanka .. i za obiady.. Człowiek nic by nie robił, tylko pożerał ..oczamixD;)xD Wszystkie TS z ewentu w pasku..
    .........................
    Pozdrowienia dla wszystkich od Mirki - 5 kwietnia uprzejmie proszę o trzymanie kciuków - przełożyli jej egzamin.. Ja też pozdrawiam serdecznie i życzę fajnego, słonecznego dnia, a teraz spadywuję..do potem
     
    waszunio, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  9. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam miło icieplutko słonce ukrywa sie za chmurami ale jest ciepło... przygotowan do świąt ciąg dalszy....męczę jeszcze event ale już niedużo zostało..[​IMG]Skonczyłam event ..ale nadal psiątam ...coś wiosennego na pierwszy dzień wiosny,a już by mi umknęła ...
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2016
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Chodzi Ci o wstawianie obrazków w posty (np. z kawą) czy o sygnaturę w profilu danego Gracza?
     
    waszunio, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  11. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam wieczornie :)
    przyszłam życzyć Wam spokojnej nocy, bo chyba muszę się już położyć, jakoś dzisiaj się nie czuję najlepiej...jakoś ta wiosna źle na mnie podziałała...

    a z eventowych TS-ów, jak większość Was, nic ciekawego, wszystko do paska...

    dobranocki :)
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  12. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    jedno i drugie, bo tego nie robiłam i nie wiem jak mam się za to zabrać
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2016
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Anetko sygnaturki to i ja nie umiem, Mireczka nam szyje i ubiera, no nie wszystkim, ale niektórym, ja nie jestem taka zdolna, nauczyłam się jedynie wstawiać jakąś animacje.Trzymam kciuki za wasze oczęta.Tobie Grażynko zdróweczka mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej. Tereniu, będę trzymać kciuki za Mireczkę. wiem, że wszystko będzie ok. Życzę spokojnych snów.


    [​IMG]
     
    waszunio, ewaawe oraz Anetta41 lubią to.
  14. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Znikam do wyrka... mam dosyc dzisieszego dnia ...event skonczyłam ..dziękuę wszystkim za pomoc...dobranoc!
     
    ewaawe i Alicjanastka lubią to.
  15. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam a czy Mireczka mogłaby mi wstawić jakąś sygnaturkę i ubranko jak bym tak bardzo ładnie poprosiła,bo ja nie mam takich zdolności
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2016
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Anetko jak Mireczka będzie miała czas to na pewno Ci uszyje kieckę i ubierze tak jak mnie :D:D Będziemy trzymać kciuki 5 kwietnia aby zaliczyła egzamin na 6:inlove:
     
    Mirka, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  17. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich i pozdrawiam
    oczywiście,że będziemy trzymać kciuki,aby zaliczyła egzamin.Wczoraj byłam z mężem u okulisty,oczywiście mamy okulary jedne do noszenia drugie do czytania,poszliśmy do optyka mamy do zapłaty tysiąc zł,nie wiem czy mam się śmiać,czy płakać:( dzisiaj idziemy po odbiór okularów.Życzę wszystkim miłego dnia:)
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    waszunio, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  19. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, pada deszcz i pewnie słoneczko u mnie już dzisiaj nie zaświeci. Anetko tak to już jest z tymi okularami, muszę Ci napisać, że mojego męża okulary kosztowały ponad 1000 bo ma i do czytania i do noszenia, bardzo silne i progresywne bo inaczej by nie mógł pracowac, a ja mam tylko do czytania i moje kosztowały 400, ale powoli oczka się psują i może przy nastepnej wizycie trzeba będzie brać do chodzenia, oby jeszcze nie. Obiecałam przepis na proste kruche ciasto, oto on :

    0,5 kg mąki
    1 kost. masła lub margaryny Kasi
    5 jaj
    2 łyżki kako
    6 łyzek cukru
    3 łyżeczki proszku do pieczenia
    1 szkl. cukru do ubicia piany z białek
    różne owoce, mogą być z kompotu, ja biorę wiśnie bez pestek z moich kompotów


    Mąkę, tłuszcz, żółtka, cukier, i proszek do pieczenia zagnieść. Gotowe ciasto podzielić na trzy części, do jednej części dodać kakao. Ciasto schłodzić w lodówce. Ja osobiście wkładam do zamrażarki żeby się lekko zmroziło. Na blaszkę wyłożyć papier do pieczenia, na dno zetrzeć na tarce na grubych oczkach 1 część białego ciasta, na to zetrzeć ciasto z kakao, następnie wyłożyć odsączone owoce, na owoce wyłożyć pianę z białek ubitą ze szklanką cukru i na to zetrzeć białe ciasto. Piec w piekarniku ok. 1 godz. w temp. 175 st. Musisz patrzeć na kolor ciasta, jak jest ładne złote to powinno być dobre. Można na nie zrobić polewę lub posypać cukrem pudrem, ja często posypuję cukrem pudrem albo nie robię nic bo i tak jest smaczne. Życzę smacznego. Moja mamusia jak była młoda to chodziła piec ciasta i torty na wesela.

    Życzę miłego dnia wszystkim Raszpelkom i nie tylko. Możecie upiec ciasto i napisać czy się udało i czy smakowało :).


    [​IMG]
     
    waszunio i Anetta41 lubią to.