Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Uff..... a co tam było niestosownego, jasna anielka mam krótką pamięć, a czytałam. Obsadziłam farmę drzewami i nie ma nic do roboty, trzeba czekać do jutra. A teraz spadywuję ;), nie wiem czy jeszcze po południu zajrzę, bo wychodzimy, ale po 18 tej. Nie wiem o której wrócimy. Życzę miłego popołudnia i wieczorku.


    [​IMG]
     
    ja-nina7 lubi to.
  2. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam a ja dopiero dotarłam do domku i szaleństwo w kuchni coś do zjedzonka kava i zasądę za chwile by popracowac na farmie ...do potem!
     
    Alicjanastka lubi to.
  3. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam wieczorową porą :)

    goście już pojechali i trochę luzu na farmie...pozdejmowałam większość zagród i wystawiłam drzewka 20 godz...do oaz postawiałam odpowiednie zwierzaki...

    jutro jadę w odwiedziny do dziewczynek, jak wrócę zostanie mi pozbieranie gałązek z drzew i maluszków z oaz... zapasy roślin w stodole wystarczające, tak że event wygląda na prosty...

     
    Alicjanastka lubi to.
  4. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    [​IMG]


    wszystkim Raszpelkom życzę
     
    ja-nina7 lubi to.
  5. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Wpadłam powiedziec dobrej nocki...może wiecie gdzie kupic drzewko Goji?
    [​IMG]
     
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Janinko , drzewo goji trzeba odblokować za złote banany na Bahama !!!!! Słoneczko pięknie świeci i chyba pojadę na działeczkę :D:D
     
    Alicjanastka i ja-nina7 lubią to.
  7. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam i już kwiatki przynoszę ...to Nasz Dzień babeczki...oby kwiatów dziś w nim nie zabrakło...drzewka znalazłam za pandamusami były juz rosną ...udanedo dzionka całego do wieczora..!
     
    ewaawe i Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, dzięki Danusiu za śniadanko, wczoraj wróciliśmy późno. Słoneczko nie chce się przebić, mężulek w ogrodzie zgrabia starą, suchą trawę, a ja przy kawce :), no i gotuję na obiadek grochówkę bo już chyba ze dwa lata nie miałam:D. Życzę miłego dzionka.


    [​IMG]
     
    ewaawe i ja-nina7 lubią to.
  9. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Witajcie Słonka - mam urlop i siedzimy u przyjaciół na działce / na Kurpiach/ Dobrze że zasięg jest, bo pogoda niestety nie dopisała.Cały dzień dzień pada. A mieliśmy iść na spacer nad Pisę, może jutro się poprawi.Nie wiem co za gałązki , ale jakaś mi wyleciała.Wpadan do kompa tylko na chwilkę, dać prezenciki. Pozdrawiam serdecznie.
     
    tersea51, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Och , jak fajnie Aniu pourlopować i to w miłym gronie. U mnie evencik skończony, zaczęłam przed 16 tą bo nie było mnie w domku, no i o dziwo, wypadajek wypadło dosyć z drzew, a więc finito. Musiałabym trochę posiać roślinek bo już są braki w stodole, ale jakoś mi się nie chce, może jutro sprzątnę drzewa. Miłego wieczorku.


    Jeszcze raz dla Wszystkich pań !!!


    [​IMG]
     
    tersea51 i ewaawe lubią to.
  11. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    wróciłam od dziewczynek i wyszło na to, że spędziłyśmy to święto w babskim gronie, ale i tak było miło i sympatycznie :)

    event jakoś się robi, na razie robię wszystkie składniki, a wrzucę do spółdzielni w czasie, kiedy będę miała więcej czasu na farmę, żeby wykorzystać tych pomocników :)

    jutro idę na badania, bo w przyszłym tygodniu mam wizytę u endokrynologa...

    dobranocki :)

     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  12. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam w ten nasz piękny dzień i wieczór zamiast kwiatków przyniosłam róże
    [​IMG]

    zapraszam
    Aniu życzę miłego urlopiku i udanej pogody, odpoczywaj i poleniuchuj. Leniuszki takie fajne są;)
    [​IMG]
     
    tersea51, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Ewciu za piękne różyczki do skonsumowania, Tobie Grażynko super dobrych wyników, a wszystkim spokojnej nocki, uciekam obejrzeć Agenta. Dobranoc.



    [​IMG]
     
  14. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dobry wieczór. :)
    Masz rację Mireczko - dzięki Danusi Tereni Ali Ani - zadomowiłam się w tym kąciku. :):D
    Szkoda, że mniej Cię będzie, będziemy czekać z utęsknieniem. I trzymamy kciuki aby wszystko poszło po Twojej myśli.

    Jakie piękne ciastkowe różyczki tutaj Ewa wstawiła. Cudeńka.
    Chyba wolałabym takie dostać zamiast prawdziwych. ;):p:D

    Słodkich snów. :)
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  15. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Na śniadanko pora czas
    miłego dnia życzę wszystkim
    [​IMG]

    zmykam do pracy ​
     
    waszunio, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Dzięki za śniadanko - pychota:D:D
     
    ewaawe i Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Ewcia dzięki za śniadanko a Danusi za kawkę, z samego rańca mamy ful wypas :).W realu już po i kawka się powoli kończy. U mnie znowu dzień pochmurny, a ja chcę słoneczka. Wczoraj do południa było ładnie, poszliśmy na cmentarz trochę posprzątać i zapalić znicze, bliżej świąt pójdę trochę obmyć pomniki i zagrabić, no i będzie wsio. Zmykam, miłego dzionka życzę.






    [​IMG]
     
    ewaawe, waszunio oraz tersea51 lubią to.
  18. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam RaszpelkixDWczorajszy dzień spędziłyśmy też w babskim gronie, jak Grażynka..( mam nadzieję, że TSH i inne wyniki będą w normie..) śniadanko od Ewy rewelacyjne, najpierw myślałam , że w bułce jest sadzone jajeczko, potem dopatrzyłm się twarożkuxD, kawa od Danusi też wchłonięta, piję teraz realną..i fajnie, że gwarno na naszej ławeczce. Wczoraj mojemu bratu się chciało i dowiózł mnie i mamuś własnoręcznie upieczony sernik - pycha.. właśnie pożeram przy kawie. A doceniam gest, bo nie dość, ze raniutko piekł, to jeszcze wiózł ponad 50 km ( w jedną stronę..) Mamuś była taka szczęśliwa, że aż miło było popatrzeć.
    .......................
    Ewent skończony, i na farmie niewiele się dzieje.. buziaczki, do potem, wracam do realu:p
     
    ewaawe, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  19. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Cześć dziewczyny. U nas dzisiaj słonko zaświeciło , aż mi się lepiej czyściło szybkę w kominku.;)
    Ewencik robię po malutku. Staruszek właśnie rozpala w kominku nie idzie to mu najlepiej.o_O
     
    Alicjanastka i waszunio lubią to.
  20. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam wieczorowo..event dobiegaa u mnie konca ,został tylko torcik...ale gałązek trzeba ..oczekam nie ma się co śpieszyc....a poza tym wszystko OK!
     
    Alicjanastka i waszunio lubią to.