Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki za ogromną filiżankę kawy od EwyxDRzeczywiście nocny marek z CiebiexD Mnie to o tej porze czasem koty zbudzą, ale po ich uspokojeniu wskakuję natychmiast z powrotem do łóżka:)
    ..........................
    Gratulacje dla sprinterek za ukończenie ewentu - mnie jeszcze troszkę brakuje, ale pewnie jutro skończę, buro i ponuro za oknem siąpi deszcz, śnieg rozmywa się w paskudne błocko, tak smętnie jakoś.. czekam na słoneczko, ale pewnie dziś nic z tego. Uciekam, wpadnę trochę później, pa
     
    ewaawe, Alicjanastka oraz ja-nina7 lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    U nas ładnie świeciło słoneczko ale było chłodno !!!! Ale pusto na ławeczce :cry::cry: Otulam kołderką , do jutra [​IMG] Kolorowych snów:D:D
     
    ewaawe i ja-nina7 lubią to.
  3. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    Czasem i nocne marki są potrzebne, dziękuję za ciasteczka a w życiu były bardzo smaczne bo koleżanka miała urodziny.
    Teresko jak parzę na twojego kota to tylko się wtulić w kocyk i kotka, aż mi się sennie zrobiło.

    [​IMG]
    pa pa do jutro
     
    ja-nina7 i Alicjanastka lubią to.
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    to ja wtulam się w ten zestaw koteczków i oddaję się w objęcia Morfeusza, bo jutro też wczesne wstawanie :)

    dobranocki :)
     
    ewaawe, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  5. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Ale zestaw kocich cudów, ( bo śpią;)), moje też już poszły spać i ja zaraz też spada,.. ewent skonczylam, jutro zrobię porządki na farmie, dziś spadam, kolorowych snów,pa
     
    ewaawe, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, dopiero niedawno wróciłam, byliśmy z mężem u sąsiadki. Małżonek dostał dzisiaj telefon, że w sobotę wyjazd do pracy. Tak, że jutro zakupy i pakowanko, a sobotę pa, pa. dzięki Danusiu za ciacho. A teraz życzę spokojnej nocki i kolorowych senków.


    [​IMG]
     
    ewaawe i ja-nina7 lubią to.
  7. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Dobranoc i do jutra!
     
    ewaawe i Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam i zapraszam na :


    [​IMG]
     
    ewaawe lubi to.
  9. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witajcie moje SłoneczkaxD Ewent , jak napisałam skończony, ale spotkała mnie miła niespodzianka.. z TS z nagród postawionych na noc mam łabędziexD oczywiście żółtą strzygalnię i pomaranczowe psy też:p.. no a dzisiaj znowu wchodzą następne tajemnicze zagrody - na wacka nam to zoo, to nie wiem, ale jak zwykle kupię parę i będę klęła na siebie,, jak widać, prędzej, czy później dostajemy te cuda nagrodach i potem leżą odłogiem w pasku. Pozdrawiam Was serdecznie i zmykam, do potem

    ..................................
    Hej wieczorkiem..Słuchajcie, skusiłam się i mam..Pomaranczowe misie????Skąd mi się takie cudo wzięło?? Jeszcze na polu jeden kibelek, odkryję rano.. Buziaczki
    ........................
    Nadal pusto.. Mireczko, jeszcze raz gratulki, a wszystkim kumpelkom z naszej ławeczki bardzo pięknych i kolorowych snów.. spadam do łóżeczka
     
    Ostatnie edytowanie: 4 marca 2016
    ewaawe, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Ja mam też kilka TS do odkrycia na rano, ale czy się uda coś poczciwego odkryć ? okaże się rano. Teraz sieję mroczne do misji e spółdzielni, jak ja chciałabym mieć je pokończone, ale nie da rady, za dużo. Życzę Wszystkim spokojnej nocki.


    [​IMG]
     
    ewaawe i ja-nina7 lubią to.
  11. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Do jutra ..dziś padam na klawiature!
     
    ewaawe i Alicjanastka lubią to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Z TS-sów nic ciekawego nie dostałam :cry::cry:
     
    ewaawe i Alicjanastka lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam w deszczową i pochmurną sobotę. Cieszę się, kupiłam kilka TS-ów i trafiły się 1 borsuki, łabędzie, czerwone niedźwiedzie i chyba żółte sowy, a reszta do paska, nawet nie pamiętam co tam było, pewnie niegodne uwagi. Życzę Wam dziewczynki też udanych zakupów i miłego dnia.


    [​IMG]
     
    ewaawe lubi to.
  14. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    Alu, gratuluję borsuczka :) odkryłam już kilka TS-ów i jestem zła, że takie badziewie dostałam, jakieś żółte i pomarańczowe podstawowe zagrody, ale cóż, tak to jest z losowością z jednej strony, a szczęściem z drugiej :)

    miłego popołudnia :)
     
    ewaawe i Alicjanastka lubią to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Grażynko, ja też mało kiedy mam szczęście, ale udało się, bardzo się cieszę, miłego popołudnia życzę.
     
    ewaawe lubi to.
  16. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Zastanawiam się nad kupnem.
    Z tych ewentowych nic ciekawego.
    Dzisiaj nocuję w pracy:(
     
    Mirka, Alicjanastka oraz ewaawe lubią to.
  17. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam wieczorowo ...po pracy w ogrodzie mam dosyc..dziś było niwelowanie altanki..teraz prostowanie kręgosłupa i przytulanie lenia...do potem..ja TS-ów nie kupiłam ...kiedyś się borsuk trafi i łabondek przyleci ..
     
    Alicjanastka i ewaawe lubią to.
  18. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    Całą sobotę miałam zajęta i na chwilę nawet nie udało mi się wpaść na kawkę i ciasteczko a tu tyle smakołyków Danusia takie smaczne ciasto miała :cry:i takie miłe przytulaki słodkie kociaki a mnie nie było
    Janinko ja też tym razem nie kupiłam TS-ów, może uda mi się skończyć event ale też nie wiem czy mi czasu starczy.

    Dobranoc:p Dobranoc ;)Dobranoc:)
     
    Alicjanastka i ja-nina7 lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Ja też po pracach na działce :D:D Wczoraj i dzisiaj popracowałam ale jak do tej pory dobrze się czuję :D:D Zobaczymy jutro ;);) Kupiłam TS-y ale wszystko poszło do paska :cry::cry:
     
    ewaawe, Alicjanastka oraz ja-nina7 lubią to.
  20. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Tak to bywa ostatnimi czasy z tymi TS -ami...człek oszczędza kupuje i..amba..Lepiej je zdobyc w misjacha albo eventach ..mam już trzy do zdobycia borsuczki ...łabędzie i wydra.. nie wspomne o ostatnich nowościach w drzewkach ...im wyżej tym trudniej..ja tak odczuwam!
     
    ewaawe i Alicjanastka lubią to.