Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki za kawę.. realna bardziej mi smakuje przy Twoich obrazkach, DanusiuxDWreszcie jest u mnie słońce i lekki przymrozek, zaraz pranie wyleci na balkonxD Wczoraj to było wesoło, miałam na przemian słoneczko, deszcz, zamieć śnieżną i grad..no szlaq, tak mnie głowa bolała, a tu rzeczywistość domagała się skończenia rozliczeń, bo termin przyszedł na Vat:mad: Ale to było wczoraj, dziś nadrabiam domowe sprawy i nie biorę nawet do ręki "służbowych" papierów. Zaraz wylatuję po zakupy, zaniedbałam ostatnio temat, pewnie z wózeczkiem polecęxD;) U mnie chmurka też już pracuje, a ponadto, nie wiem nawet kiedy , wpadła mi myszka komputerowaxD Do potem, buziole
     
    ja-nina7 i Alicjanastka lubią to.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, dzięki Danusiu za kawkę. Córcia pojechała po mężulka, ja zostałam z małą w domku, bo jeszcze nie jest za bardzo zdrowa i nie chciałyśmy jej ciągnąć w podróż, chociaż to niedługo, godzinka, ale pogoda wietrzna, niech zdrowieje w domku. Miłego dzionka życzę.


    [​IMG]
     
    ja-nina7 lubi to.
  3. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Dzięki Danusiu za kawę .
    Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.
    U mnie słonko świeci a pralka skacze po łazience.;)xD

    Oj.. nikto niet...to zyczę pięknej nocki :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lutego 2016
    ja-nina7 i Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, gdzie się podziały dziewczęta??? Również życzę spokojnej nocki i kolorowych senkow.


    [​IMG]
     
    ja-nina7 i ewaawe lubią to.
  5. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry dzień [​IMG] Dzisiaj mamy BB :D:D
     
    ewaawe i Alicjanastka lubią to.
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki za kawę DanusiuxDJuż trzy pory roku za oknem zaliczyłam..było piękne wiosenne słoneczko, potem deszczyk pokropił, a teraz zasuwa mokry śnieg, aż niemiło myśleć o wyjściu, brr.. A wczoraj prałam pościel i wyschła pięknie na balkonie..Koty ogłupiałe, ptaki za oknem też nie bardzo wiedzą - śpiewać wiosennie, czy skrzeczeć zimowo? Zmykam , do popołudnia, kiedy trochę się pobawię w BB:)
     
    ewaawe, Alicjanastka oraz ja-nina7 lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, kawka już czeka, dzięki. W realu też wypita. U mnie ranek mroźny. Teraz pochmurno, ciekawe czy słoneczko wyjdzie zza chmurek? Życzę miłego, słonecznego dnia.[​IMG]



    [​IMG]








    Nie ma nikogo, pustawo
    zapraszam n popołudniową kawkę.

    [​IMG]

     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2016
    ewaawe i ja-nina7 lubią to.
  9. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam jak zawsze wieczorową porą
    U mnie było ładnie ale mroźno słonko świeciło i ptaszki śpiewały.;)

    a teraz najlepsze co zdarza mi się w tygodniu
    [​IMG]
    Alicjo to słodkie ciasteczko i tą wyśmienitą kawkę pozwolę sobie teraz wypić
    po ciężkim dniu pracy.

    życzę miłego wypoczynku :music:

     
    Alicjanastka, tersea51 oraz ja-nina7 lubią to.
  10. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dziś ogarniałam chatę, a potem usiadłam przy zasłużonej kawie, otworzyłam laptop.. a tu kicha, internetu nie ma:mad: Zadzwoniłam na pomoc techniczną, i okazało się, że naprawią w ciągu 72 godzin..:mad: zadzwoniłam ponownie, dopadłam konsultantkę i poprosiłam, czy nie moznaby coś wczesniej.. bo sobie gram w fajną grę na emeryturze i o 18 -tej jest coś co lubię..a pani ze śmiechem w głosie czyżby BB? Wtedy ja zaczęłam się śmiać..i za kwadrans 18 - ta internet był apiaćxD;)
    Cuda czasem się zdarzają.. Buziaczki, pozdrawiam i idę jeszcze oddać się w szpony nałogu, pa
     
    ewaawe, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A to ci fart Tereniu. Kobitki spokojnej nocki, karaluchy pod poduchy ;).


    [​IMG]
     
    ja-nina7 i tersea51 lubią to.
  12. annals388

    annals388 Komisarz forum

    To ja tez życze pięknej nocki - nie mam nic do czytanie- spadam na grządkę :)
     
    ja-nina7, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  13. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    "
    [​IMG]To dla Was kochane babeczki od nocnej myszki ...już mi odbija od tych myszek...dobrze ,że w domku dwa koty są..pozdrawiam księżycowo..i do rannych promyków słonka!
    Dobranoc!
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku [​IMG] Miłej i spokojnej soboty życzę :D:D U nas świeci słoneczko ale jest mróz :D:D Teresko , zdarzają się cuda :D:D
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja również witam, dzięki Danusiu za kawkę, w realu też sobie sączę. Na farmie teraz wieje nudą. Wiesz Aniu miałam 3 książki, wszystko przeczytane
    i już wieczorem nie miałam do poduszki co czytać. Może w poniedziałek skoczę do biblioteki, a macie dziewczynki jakieś jakieś super propozycje? Poproszę o tytuły. Ja kiedyś czytałam "Córka oficera" tylko nie pamiętam autora, ale polecam, nie mogłam oderwać się od czytania. Teraz zmykam i miłego dzionka życzę.

    [​IMG]
     
    ewaawe, ja-nina7 oraz tersea51 lubią to.
  16. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Moja ostatnia i godna polecenia to : Palmy na śniegu - autorki nie pamietam . Książkę wciągałam nosem , cos takiego jak Pozegnanie z Afryką. Polecam. Autorka hiszpańska.
    Miłego dnia , dzisiaj imieniny mojej wnusi. :)
     
    ja-nina7 i Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Aniu, zobaczę czy w mojej bibliotece będzie :). Miłego dzionka.
     
    ja-nina7 i tersea51 lubią to.
  18. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witajcie Dziewczynki.. Janeczko - wydawało mi się , że U Ciebie była kocia trójca??? Pan i dwie panie??
    Aniu, ja jestem nałogowy czytacz i czytam wszystkie rodzaje .. od fantasy, poprzez romansidła i kryminały do klasyki..no i lubię bardzo angielskie klimaty rodem z Jane Austen.. ostatnio bardzo miło wspominam"Pólnoc i Południe " Elizabeth Gaskell ( nie należy mylić z serlalem o wojnie secesyjnej w USA) - rzecz dotyczy pólnocy i połdnia wysp brytyjskich i miłosci pomiędzy córką pastora ( a jakże..;)) i fabrykantem.. pierypoły oczywiście są, i czyta się dobrze, najpierw obejrzałam serial, a potem sięgnęłam po ksiązkę i nie żałuję.
    ........................
    Bawię się w BB, leniwie dosyć i ze zmiennym szczęściem.. buziaczki, do potem
    PS. W ubiegłym tygodniu moja mamuś kończyła 91 lat.., a dzieciątko 41.. i dziś było pychota ciasto na ten temat, i objedzona słodkimi rzeczami jestem po dziurki w nosie
    PS 2 - A niu , uściskaj Gabi :inlove:


    Edytowałam ,zmieniłam rozmiar czcionki na taki,, jaki obowiązuje na forum
    2.5. Rozmiary czcionek

    Rozmiarem czcionki obowiązującym użytkowników jest domyślny rozmiar “4”. Wybranie większego rozmiaru czcionki utrudnia innym użytkownikom czytanie postu.

    MOD_DaMa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 lutego 2016
    Alicjanastka i ja-nina7 lubią to.
  19. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam w sobotni dzionek...mam dwie kotki i jjednego kocurka ale ten ciągle ma coś do załatwienia poza domem znów znikł na 3 dni..dziś na pewno wróci...jeśli chodzi o książki czytam teraz "kryształową czaszkę" autorki Mandy Scott wciąga i poucza...i już w kolejce czeka "Szczygieł" -Donna Tartt z nagrodą Pulitzera 2014..zobaczę czy warta tej nagrody bo kase już wydałam...Zyczę udanej soboty na razie pa!
     
    Alicjanastka lubi to.
  20. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    Nie myślałam że z Was takie "książkoholiczki" ale to fajnie :D:D
    Teresko jeśli lubisz fantasy to polecam "Grim"-Gesa Schwartz, ma kilka tomów ale warto przeczytać.
    Aniu książki Palmy na śniegu nie czytałam aloe oglądałam film, ciekawe czy jest na podstawie tej książki, muszę sobie ją przeczytać
    Krótko mówiąc urodziłaś się pod szczęśliwą gwiazdką i już

    A teraz idę pooglądać zachód słońca
    [​IMG]


    Bo za oknem u mnie jest tak [​IMG]

    życzę wszystkim moim nowym koleżankom [​IMG]
     
    Alicjanastka lubi to.