Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Wpadłam na chwileczkę powiedzieć, że torcik urodzinowy odkryty w całości i teraz już tylko zbieram z niego profity...

    zostało mi jeszcze trochę cieciorki i udało sie jeszcze ukręcić 4 niebieskie bezy...

    kataru już chyba się pozbyłam, ale jakoś tak słabowato się czuję i dlatego zaraz wskakuję do łóżeczka...

    dobranocki :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  2. chrobek

    chrobek Wyjątkowy talent

    Stuku- puku Raszpelki - niebawem do Was dobijam tzn urodzinowo - łoo jeja 5-dych mi styknie yyyhhhh :cry::cry:
     
  3. wlodkarp58

    wlodkarp58 Okazjonalny autor

    Chrobku- jak się zawracać?? Witamy na ławeczce:)
     
    Alicjanastka lubi to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Witamy Cię chrobek napisz jak masz na imię i już zaglądaj do nas jak najczęściej. Grażynko życzę zdrówka, a wszystkim mówię dobranoc. Spokojnej nocki i kolorowych snów.

    [​IMG]
     
  5. chrobek

    chrobek Wyjątkowy talent

    Przymiarkę już robiłam kiedyś... podglądałam z "uroczydełek" a i tak nigdzie się nie zakorzeniłam.. może , może ... tu swoje miejsce znajdę na Forum , ehhh ja z Cztusiowa jestem i hmmm forma czata mi najbardziej odpowiada upss odpowiadała Pozdrawiam i do miego ... ps nick taki sam chrobek jak by co tzn jakakolwiek potrzeba pomoc w grze ..... jestem:)
     
    Alicjanastka lubi to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej soboty życzę [​IMG] Torcik udekorpwany :D:D Katarek sobie poszedł ale został kaszelek :cry::cry: Pan leń też ma się dobrze :cry::cry: Witam Chrobotka i zapraszam do częstych odwiedzin nas:D:D
     
    Alicjanastka lubi to.
  7. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    Heja dziewczynki i chłopcy?:D
    nadal żyję xD
    rzadko piszę ale czytam wszystko;)
    witam Chrobusia niech się przyzwyczaja do chodzenia z podusią na ławeczkę:p
    zmykam -buziaki zostawiam:inlove:
     
    Alicjanastka lubi to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, witam wszystkich. Mój torcik również udekorowany, cały. Nawet dwie bezy niebieskie więcej, będą do kawki ;). Dzięki Danusiu za śniadanko i kwusię. Miłego dnia dziewczynki.

    [​IMG]
     
  9. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam sobotnio :)

    zdrowotnie jakoś, jakoś...nawet lenia trzymam na dystans...może dzisiaj przy sobocie trochę zajmę się domem, skoro na farmie trochę luzu...

    Anitko, jak miło, że do nas zajrzałaś :) pozdrawiam...

    witam serdecznie nową Raszpelkę :) i ja też proszę, żebyś przedstawiła się z imienia, będzie nam miło tak do Ciebie się zwracać...

    a tu słodkości na jubileusz :)
    [​IMG]
     
    Alicjanastka lubi to.
  10. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Nie wiem od której - Ali czy Grażynki złapałam katar gigant.. Dobry wieczór, witam też pięknie na ławeczce Raszpelke Chrobka - dziewczyno - napisz jak chcesz by Cię zwać, bo nickiem to mi jakoś tak byle jak;)xD Przeczytałam co namalowałyście, ale nie mam siły pisać - w głowie huczą młoty udarowe, nos obdarty i woda z niego leci ciurkiem - słowem dennie, idę do łóżka..
     
    Alicjanastka lubi to.
  11. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam z wietrznego Wrocławia :)
    zostawiam poranną kawkę i życzę miłego dnia :)
    [​IMG]
     
    Alicjanastka lubi to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej , słonecznej niedzieli życzę :D:D Zaczynam powoli dochodzić do siebie :D:D Dzięki za kawusię w realu też piję :D:D
     
    Alicjanastka lubi to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie też straszne wiatrzycho wieje a przy tym jeszcze pada deszcz, nie cały czasz, ale pada przestaje i znowu pada, w domu ciemno bo na dworze pochmurno. Dzięki Grażynko za kawkę. Miłego dnia.


    [​IMG]
     
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Katar trwa:mad:Kaszłę, kicham smarczę, pluję.. mam dość:mad: Cześć Raszpelki, wpadłam się przywitać i zmykam..
     
    Alicjanastka lubi to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Kuruj się Tereniu. Mnie dość szybko to brzydactwo opuściło, prawie ani śladu, ale brałam co tylko możliwe :wuerg:. Zdróweczka życzę wszystkim walczącym z przeziębienie.
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Wpadłam życzyć kolorowych snów !!!!! Ja już się wyleczyłam , brałam co wpadło pod rękę :D:D Teraz tylko kinol jeszcze trochę boli ale to szybko przejdzie :D:D
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Też już się pożegnam życząc spokojnych i kolorowych snów.

    [​IMG]
     
  18. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Dobrej nocki:)
     
    Alicjanastka lubi to.
  19. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Przeczytałam zaległości. :):music::D

    Irminko gratulacje. :D:D Ciekawe czy Twój wnuczek będzie choć w jednej dziesiątej tak wesoły jak Ty.
    Mam nadzieję, że tak.

    Krysiu - jak Twoje oczy po zastrzykach? Trzymam kciuki aby kuracja pomogła. :*****

    Tereniu - piękne rzeczy robi Twoja córka. I pierniki i opakowanie książki - cudo.

    Kochane zostawiam Wam na rano tort:

    [​IMG]
    Mam nadzieję, że będzie tak dobry wewnątrz, jak jest ładny zewnątrz. :D:p;):music:
    Smacznego.
     
    Alicjanastka lubi to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka życzę na cały dzień [​IMG] Za oknem świeci słoneczko i jest 6stopni :D:D To już wiosna :eek::eek:
     
    Alicjanastka lubi to.