Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam wieczorowa porą :)
    Aluś, chyba już mnie zaraziłaś tym katarem...wróciłam od dziewczynek, siadłam przed laptopem, a tu mi z nochala leci... jak ja tego nienawidzę...

    ciecierzyca rozsiana i że miałam zapasik SN, to sporo tabliczek na torciku została już odkryta... tylko jakoś tak wyszło, że kolejny zbiór o 1 w nocy, nie wiem jeszcze co zrobię...

    dobranocki :)
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    U mnie też się sqbaniec rozgościł i trudno go przegonić;)xD
    Grażynko - na początku mojego grania zdarzyło mi się parę razy wstawać do zbiorów.. teraz olewam i śpię, póki mogę, bo nie zawsze jest mi to dane..
    Buziaczki i kolorpwych snów, pewno myknę zaraz do łóżeczka

     
    Alicjanastka lubi to.
  3. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    wpadłam przed skokiem do łóżka powiedziec dobranoc...
    [​IMG]
     
    Alicjanastka lubi to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam [​IMG] Tereska oddała mi lenia a Ala z Grażynką katar :D:D Leja się z kinola , kicham i prycham :cry::cry: Już mnie boli cały nos :cry::cry:
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzięki Danusiu za kawkę. Oj biedne te nasze kinole, czerwone, poobcierane, ale mam nadzieję, że niedługo nam przejdzie. Życzę Wam i sobie dużo zdrówka. Świeczki na torciku zapalone i zdmuchnięte, część tortu udekorowana a na resztę brakuje wypadajek i ciecierzycy, która sobie rośnie na samej wodzie, ale też urośnie, jest mnóstwo czasu. Życzę miłego dzionka, u mnie pochmurno i wietrznie.


    [​IMG]
     
    tersea51 lubi to.
  6. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Oj tam Danusiu, zaraz oddała lenia.. mój, skunks jeden, ma się całkiem dobrze i nigdzie się nie chce odejśćxD:)
    Witajcie Raszpelki i MOD - ki - macie już item w podarku od BP? Torcik z datą przyłączenia się do gry.. Ja już swojego postawiłam na ogrodzie, to taki upominek do codziennej kawy, hi, hi;)
    Nie robię całego ewentu - bo itemy są podwójne, a na Wacka mi one, zrobię tylko po jednym na pnącze.. Buziaczki, uciekam gonić
    lenia..
     
  7. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    zasmarkana, załzawiona, wpadłam na chwileczkę powiedzieć, że mam jeszcze do odkrycia 2 świeczki... bardzo dłuży się to sianie 6 godz cieciorki...

    czy ja dobrze rozumiem, że item "zdmuchnij je!" można odblokować dopiero po odkryciu wszystkich świeczek i płytek...ciężko mi się myśli w tym stanie...

    spokojnej nocy :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Ja to nie zwróciłam uwagi, że tam są podwójne itemy, ale to tylko ten " uwielbiam klaunów ", jeden do odkrycia za 10 niebieskich bez a drugi za 4 pomarańczowe, co za czort? Ja jeszcze nie dostałam torcika z datą, ale to zapewne dlatego, że gram dopiero 2 lata, pewnie jadą według stażu. Zdróweczka życzę zasmarkanym i spokojnej nocki.

    [​IMG]
     
    waszunio lubi to.
  9. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Cześć Raszpelkowo , z poprzedniego ewentu dostałam łabądka xD. Obecny się kręci.
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam,zapraszam na kawkę, dostałam torcik, dzisiaj jest właśnie 2 lata jak zaczęłam grać.


    [​IMG]
     
    waszunio i MOD_DaMa lubią to.
  11. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    a ja dalej walczę z katarem... torcik już na ukończeniu...brakuje oczywiście woreczków, ale spokojnie, mam czas...

    Alu, dziękuję za kawkę i cieszę się, że dostałaś swój torcik :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka życzę :D:D Dalej męczy mnie katar i kaszelek :cry::cry: A do tego jeszcze pan leń :D:D
     
    Alicjanastka lubi to.
  13. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Alu gratuluje i dzięki za kawkę. Leń i u mnie wisi na ramieniu - nawet nie chce mi się prania zdjąć z suszarki .
    Ja torcika jeszcze nie mam , ale czasu jeszcze sporo.
    Nie dawajcie się przeziębieniu dziewczyny , pić cytrynkę z miodem i zagryzać czosnkiem. Mnie dopadła biegunka i wymioty , nareszcie dochodzę do siebie , chociaż słaba jestem...straszne to.
     
    Alicjanastka lubi to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam popołudniowo. Piję cytrynkę z miodem, ale nie zagryzam czosnkiem, bo go nie lubię, no i co tu począć? U mnie znaczna poprawa już ciurkiem z nosa nie leci, ale łykam neosine (od wirusa). Event praktycznie ukończony, zostały jeszcze trzy płytki do odkrycia, ale pnącze już działa, a te co zostały to jak dam radę to zrobię a jak nie to też dobrze. Dziwczynki trzymajcie się cieplutko i pijcie jak to Ania pisze cytrynkę z miodem, ja przez 2 tygodnie wypiłam słoik litrowy miodu z cytrynką. Torcik-item 2014 stoi na wyspie skarbów.Miłego popołudnia.


    [​IMG]
     
    waszunio lubi to.
  15. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Koleżanka mi przekazała super pomysł na oczyszczenie zatok / może to zakrawa na znachorstwo/ : obrać ziemniaki , pokroić w dość cienkie plastry, posolić - położyć na gazikach na czole i okolice zatok nosowych /pod oczami. Trzymać tak z 60 minut- ponoć działa perfekcyjnie na oczyszczenie. Powiem prawdę , nie próbowałam- ale można spróbować. Uwaga sok może spływać , trzeba być przygotowanym na wycieranie.
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  16. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej Raszpelkowo.. Zapamiętam jak by xD;)cuś.. Aniu , jeżeli coś działa, a nie moze zaszkodzić, to czemu nie? Czasem działa wiara, że musi pomóc, a czasem diabli wiedzą czemu, ale daje ulgę, jak np liście kapusty na bolącym miejscu..Przespałam się raz z przybandażowanymi do kolana kapuścianymi liśćmi i rano , o dziwo, było prawie OK..
    ................
    Ja już po ewencie, teraz tylko pilnuję zdmuchiwania świeczek, za parę minut zdmuchnę i idę spać. Trzy płytki nie odkryte ze zdublowanymi itemami, bo zdobycz by i tak trafiła do paska.. pnącze hula, a ja nie sieję jeszcze ładnych paru tysięcy roślinek. Ustawiam farmę i pójdę do łóżka, ostatnio w realu dostaję w kość.. buziaczki, do jutra.
    PS Ten BB to jakaś ściema... gorzej klonowanie czy miksy wypadają, niż normalnie.. :mad:kolorowych snów
     
    Alicjanastka lubi to.
  17. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Ja klonowanie olałam, pnącze chciałabym mieć - może się uda:)
    Utulam:)
     
    Alicjanastka lubi to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Nie robiłam teraz BB. A co do tych ziemniaków na zatoki to spróbować można, przecież to nic nie kosztuje a nuż pomoże. U nas teraz malutka złapała od nas wirusa i już jest chora,ale jak mocno do tego wys. temperatura, ja to miałam tylko trochę ponad 37, ale to zapewne od kataru. Moje świeczulki do zdmuchnięcia ok. północy, nie wiem czy będę czekać, chyba nie. Wkurzyłam się rano jak czytałam ogłoszenie, rafa pewnie nie prędko będzie, więc poszłam teraz do świątyni i odkryłam wszystkie komnaty jakie mi zostały i finito, a co tam. Życzę spokojnej nocki, pa.

    [​IMG]
     
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i ciepłego dnia życzę [​IMG] Katarek jeszcze mnie trzyma i leń też siedzi mi na karku :D:D Chyba trzeba wypróbować Ani sposobu z ziemniakami :D:D
     
    Alicjanastka lubi to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Dzięki Danusiu za kawkę. Mnie jeszcze też trochę trzyma katar, ale nie leci z nosa woda, więc już o niebo lepiej, ale to nie koniec, trzeba wyleczyć do końca. U mnie dzisiaj rano lekki przymrozek, teraz nawet słoneczko świeci, a zapowiadają deszcz, szkoda. Również życzę miłego, ciepłego dzionka.


    [​IMG]