Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    krysti49 lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzięki :D:D
     
    krysti49 lubi to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Danusiu obiecałaś mi zimorodki, jeżeli jeszcze masz, a ja miałam Tobie dać achachę drzewko jeżeli nadal chcesz. Ale chyba mam skaczacego stracha to będzie dla Ciebie. No, ale nie można wysyłać, więc nastepnym razem jak co. Miłego wieczorku wszystkim. Nektarynkę mam jedną, niestety, czarną wierzbę również.
     
    krysti49 lubi to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Achachę mam , dziękuję za chęci Alu :D:D Czarną wierzbę mam do oddania w dobre ręce :D:D Zimorodki polecą do Ciebie :D:D
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  5. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Tak czytam.......mam tarasik i jedzonko dla małych ptaszyn , głównie w stołówce siedzą sikorki. Ale je karmię i sprzątam / czasami biadolę/ :) Sorki mało zaglądam , coś się dzieje ze mną i z kartą????? Pan mechanik powiedział że trzeba zmienić na jakąś?? Misiek ogarnął, ale czy pojedzie jutro i kupi - nie wiem- jutro ma imieninki. A ja cóż- chyba na starość popadam w deprechę / może nie aż tak tragicznie/ ale doła mam strasznego - za dużo jak dla mnie i pracy i zawiłości dnia codziennego.
    Sorki że Was kochane obarczam . Dobrej nocki.
     
    krysti49, Mirka oraz tersea51 lubią to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka życzę na cała sobotę [​IMG]
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam sobotnio. Było słoneczko i gdzieś się schowało, ale chyba będzie. Dzięki Danusiu za kawkę i pyszności do niej oraz za zimorodki. Może dziewczynki coś potrzebujecie. Aniu wszystkiego najlepszego dla miśka, a Ty się nie daj, zdrówka życzę. A wszystkim miłej soboty.

    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  8. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Przytulam Aniu:)Od tego jesteśmy, bo gdzie człowiek może się wyżalić? ja tylko tutaj.. a wracając do ptaszków - gdyby delikwent mieszkał na parterze, to kij mu w oko, nikomu by nie spadało, tylko pod jego balkonem by było użyźnione..
    ...................
    Do Danusi poleciała nektarynka z podziękowaniem za kawę, niestety strachy nieprzesyłalne nadal..ktoś coś???Piszcie, pasek mam zasobny;) Buziaczki, do potem
     
    krysti49 lubi to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Alu , zimorodki poleciały :D:D Piszcie co potrzebujecie :D:D:D Dzięki Teresko za nektarynkę , już stoi :D:D
     
    krysti49 lubi to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję Danusiu kochana, wierzbę, nektarynkę i górski jałowiec mam po 1 szt. ale może coś innego mogłabym oddać ? Piszcie....
     
    krysti49 lubi to.
  11. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Witam w sobotnie południe ...tak pięknie świat wygląda pokryty białym puchem,,,,Ja tak skromnie spytam czy może ktoś pomóc w zamianie stracha Pogo lub skaczącego na Magicznego?
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  12. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Strachy mam , ale oddać nie można. Udało mi się zdobyć zimorodka w balonie. Nie mam jałowca , nektarynki i pancernika. Przeszukam jeszcze balon , może coś ustrzelę.
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Aniu mam 2 pancerniki, jeden poleciał do Ciebie :)
     
    krysti49 lubi to.
  14. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    Heja Dziewczynki

    co prawda nie piszę ale czytam wszystko
    może ktoś ma
    napój bioenergetyczny
    strajk

    bo mi chmurka szarością straszy
    pozdrowienia i zdrowia dla wszystkich
     
    krysti49 lubi to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Niestety nie mam takiego czegoś, również miłego popołudnia.
     
    Mirka lubi to.
  16. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Dzięki Alu , już pancernik podjada.:)
     
    krysti49, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  17. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]

    Witam popołudniowo... od tygodnia staruszek ma urlop... nie wypadało mi siedzieć przy kompie... trochę pojeździliśmy... odwiedziliśmy bliższą i dalszą rodzinkę... nieraz tylko wpadłam na farmę posprzątać i szybko wypadzik robiłam... nawet Was nie czytałam... sorki...
    staruszek jeszcze tydzień ma urlopu... ale w ten weekend odpoczywamy... w poniedziałek mam zamiar jechać do córci... stęskniłam się za wnusią...


    [​IMG]



    Zimowe popołudnie


    Zadymiło na dworze śniegiem

    zakurzyło ośnieżyło

    bielą w oczy zaprószyło

    cieszą się poeci i dzieci

    Płatki tańczą obertasa

    do góry podfruną to znów opadną

    błyszczące srebrne płaty

    Wymalował mróz okna po swojemu

    srebrne płatki śniegu we wzory

    kaloryfer grzeje - miło koło niego

    poczytać książkę zdrzemnąć się choć trochę

    Zima nie sprzyja spacerom po dworze

    można wpaść do klubu na kawę z ekspresu

    pogadać z ludźmi tak sobie o niczym

    wrócić do domu poczytać poezję

    Siadam przy klawiaturze piszę swoje wiersze

    z kuchni miły zapach kawy płynie

    telewizor za plecami sobie kracze

    skończyło się zimowe popołudnie

    Lech Kamiński


    [​IMG]

    mam pytanko... jak się nazywa drzewko co ma owoc mangostanu... z drzewek brakuje mi właśnie to i nektarynka... a z Bawarskiego Święta 2015 zwykłą katarynkę... tych srebrnych i złotych nie zdążyłam zrobić... i brak mi do tego rzędów pnączy... i jeszcze jedno... co robi na targu wydra... czy coś przeoczyłam...

    pozdrawiam i życzę miłego popołudnia...

     
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Mam do oddania zimorodki i pancernika :D Piszcie to wyślę :D Dopiero teraz zobaczyłam że brakuje mi jałowca górskiego:cry:Zobaczę w balonie :DTych dwóch itemów nie mam :cry:Jeszcze mam do oddania wierzbę czarną :D
     
  19. Mirka

    Mirka Baron forum

    Danusiu... górski jałowiec poleciał do Ciebie...

    łał... nie mogę go jednak wysłać!!!...

    już wszystko jasne... sprawdziłam... przykro mi... jest na minusie... zaklepię go dla Ciebie na następne G&T...

     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2016
    krysti49, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  20. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    mogę oddac dziobaka ,zimorodka,koguty,wilki,kiwi,
    brak mi jałowca , łabędzia,....
     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2016
    krysti49, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.