Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłej niedzieli życzę [​IMG] Ten kaczorek odleciał do ciepłych krajów ale wróci :D:D
     
    krysti49, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.
  2. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]witam kaczora złapałam teraz o kłódeczki walczę...może się uda!
     
  3. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Z tym łapaniem kaczora to ja bym tak jakoś uważała trochę;);)xD No , ale Janeczka go złapała i maxD;) Dzięki za słoneczko i kawę.. troszkę się bawię z kolorowaniem, kłódek się nagle zrobiło sporo.. pewnie wykupię w neonowym sklepie itemki, co się mają marnować;) Jak będzie wolno przesyłać na G&T, to itemki będą dla Was, tylko pnącze łapciexD Buziaki, muszę sobie po obiedzie wypić coś gorącego, nieprzyzwoicie się objadlam.. zrobiłam dietetyczny obiad, bo mamuś ma drobny problem, no i za bardzo mi smakowało..dawno nie robiłam potrawki z kurczaka..
     
    krysti49, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.
  4. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam wszystkich serdecznie... zrobiłam sobie weekend również od laptosia... staruszek ciągle się dziwił... "czerwony smok" jeszcze nie włączony... spytałam się, dlaczego tak nazwał mój laptop... bo jest czerwony... a jak otworzę go to wygląda jak japa smoka... oj mój staruszek i te jego porównania... teraz usiadłam sobie przy kominku... synalek zrobił mi whisky z coca-colą i cytrynką...
    i zapukałam do Was... stuk... puk... jestem...


    [​IMG]


    Przyjaźń przychodzi po cichu. Nie woła: Popatrz! Tutaj jestem! Przycupnięta w kąciku czeka, aż będzie potrzebna.
    Przyjaźń nie chodzi za Tobą krok w krok. Pozwala Ci odlecieć, gdy masz na to ochotę i zawsze bez wyrzutów
    cieszy się, gdy wracasz.



    [​IMG]
    w piątek miałam kolędę... przyjęłam ją sama... chłopaków nie było... nie zdążyli z pracy przyjechać... po wizycie duszpasterza szybko szykowałam się na imprezkę zakładową... co roku ją mamy... było super... najpierw szefunio rozpoczął od oficjalnego przywitania i podziękowania całemu zespołowi... za to, że jesteśmy razem... jak w prawdziwej rodzince... odśpiewaliśmy sto lat i wypiłyśmy szampana... a później dobre żarełko... alkohol (wypiłam tylko dwa drinki)... i świetny didżej... nogi mnie same poniosły... ale nie szalałam... tatko chyba się na mnie nie obraził... całą sobotę odpoczywałam... trochę tylko gardło bolało... od śpiewania...

    teraz idę Was poczytać... pierwszą część evenciku skończyłam... miałam trochę pochomikowanych zwierzaków hodowlanych... zagrody neonowe już świecą na farmie... drugiej części nie zrobię... brak mi super paszy...

    Edit:

    Hejka Alicjo... oglądałam światełko do nieba w tv... u nas pół godziny temu były sztuczne ognie... pięknie to wyglądało.... teraz idę na "Samych swoich"... lecą w Polsacie... mogłabym ich oglądać codziennie... xD :D xD

     
    Ostatnie edytowanie: 10 stycznia 2016
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Ja jakaś jestem dzisiaj śpiąca, powieki opadają, ciśnienie spada, więc gdybym nie zajrzała to już teraz życzę dobrej i spokojnej nocki.

    Dobranoc.

    [​IMG]
     
    krysti49 i Mirka lubią to.
  6. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Miruś - aż zazdraszczam takiej imprezki - fajnie tak...aż się rozmarzyłam.
    Event : jak zdążę będzie dobrze jak nie to i tak dobrze będzie. Wróciłam z pracy , młyn z poganiaczem , sądziłam że towarzystwo ruszy pod pałac- skucha!!.
    Jutro mam pogrzeb i rozpoznanie zwłok - przykre - samo życie.
    Dzisiaj moja wnusia kończy 12 lat , jedna babcia w prosektorium , druga w pracy i nastroje generalnie paskudne:(
    Ale będzie lepiej , musi być!!:)
     
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Anulko..poprostu słów mi brakuje, biedna Gabi, co przeżyje to już jej, mam tylko nadzieję, że nie będzie jej to wracać jak bumerang w każde urodziny.. i naprawdę musi być już tylko lepiej..
    Z ewentu łap pnącze, itemki złapiesz odemnie, buziaczki, do jutra
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  8. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Aniu - współczuję Tobie i Twojej rodzinie.
    Zycie jest takie kruche.
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  9. Mirka

    Mirka Baron forum

    Aniu... przytulam Was wszystkie... to dla Twojej wnusi... w tych trudnych chwilach pamiętajcie jednak o jej urodzinkach... pamięć o babci pozostanie na zawsze...


    [​IMG]



    Są chwile, które w pamięci zostają...
    I choć czas szybko płynie, to one nie przemijają...
    Są też osoby, które kochamy...

    a gdy odejdą, pozostaną niezapomniane!...



     
    krysti49 i waszunio lubią to.
  10. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Dziękuję Dziewczyny- oczy z deczka popłynęły łezką- nigdzie jak tutaj nie mam takiego wspomagania- bo i nie szukam...Wy wystarczacie.
    Dziękuję , z serca całego ..dzięki*)
    Mirusiu- jak zawsze**) dzięki - przekażę:)
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  11. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Trudny dla wielu był ten tydzień ja się cieszę ,że się skonczył...życzę dobrej nocki..
    [​IMG]
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  12. Mirka

    Mirka Baron forum


    Aniu... po to tutaj jesteśmy... pośmiejemy się... a gdy potrzeba to i popłaczemy... zawsze się znajdzie dobra dusza która nas wesprze... pocieszy... trzymaj się...

    to prawda Ninko... dla niektórych ten tydzień był bardzo trudny... oby jutro było lepsze... pozdrawiam...

    a teraz grzecznie udaję się do łóżka... staruszek już pochrapuje... bajkowych snów... Dobranoc...




    [​IMG]


    Księżyc

    księżyc srebrny jak dwie łzy splecione
    zawisł cicho nad moim domem
    milczy tylko i patrzy z litością
    na to, co nazywam miłością


    nic nie mówi, okiem tylko mruga
    no a dla nas już noc jest za długa
    to nie dla nas za oknem świerszcze grają
    to nie przez nas gwiazdy spadają


    księżyc srebrny w dwie chmury wtulony
    zniknął cicho przez słońce spłoszony
    zniknął cicho, czy wróci tu jeszcze?
    czy jesteśmy dla siebie powietrzem?


    nie mów nic, może poznać nie chcę
    takich słów, które mrożą serce
    które sprawią, że srebro księżyca
    spływać będzie po moich policzkach


    autor: warkocz


    [​IMG]

     
    krysti49, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę :D:D Życzę aby ten tydzień był lepszy od poprzedniego [​IMG]
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Anulko jeszcze raz serdeczne wyrazy współczucia. Ech życie, nie wiadomo co komu przyniesie? Przytul wnusię od babć raszpelkowych. Danusiu dzięki za kawkę. U mnie od samego rana pada śnieg, i to spadło tyle, że musiałam iść chociaż część odśnieżyć. Ciężki ten śnieg, spociłam się przy pracy a na dodatek coś mi w krzyżu łupło i pobolewa. Zobaczę co będzie później, jak nie przejdzie to może jakiś plasterek i się podreperuje. Życzę miłego dzionka.


    [​IMG]
     
    krysti49 i ja-nina7 lubią to.
  15. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam poniedziałkowo.. mam za oknem +7 C...i to ma byc zima...udanego dnia i do potem!
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  16. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam poniedziałkowo :)
    temperatura na + i po zimie zostają tylko smutne reszki i błotna ciapa, jak ja tego nie lubię...
    po wczorajszej orkiestrze Jurka Owsiaka, krótkiej nocy i niskim ciśnieniu, chodzę jak przymulona, kawą za kawą, a efektów żadnych... może jakaś krótka drzemka, chociaż ja nie umiem spać w dzień...

    pogodnego dnia życzę :)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Ja tez bardzo leniwie się snuję po mieszkaniu ;);) Może leń wrócił :eek::eek: Nie mogę uzupełnić itemami pnącza z kukułkami :cry::cry: Pisałam do pomocy i na ich odpowiedź napisałam drugie zgłoszenie . Teraz mi grożą że zablokują grę :cry::cry: Co ja mam zrobić :cry:
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Danusiu, a o które pnącze chodzi, tam gdzie jest kukułcza mama II?
     
    Ostatnie edytowanie: 11 stycznia 2016
    Alicjanastka lubi to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Tak o te pnącze mi chodzi !!!!!
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  20. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    to wydaje mi się, że trzeba nałożyć II na I i dopiero wrzucić na pnącze
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.