Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziewczynki pojawił się kod bonusowy midwinter2015
     
    krysti49, Mirka oraz dantic3 lubią to.
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziękujemy ci Aluś :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  3. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam całe Raszpelkowo i życzę milutkiego wieczoru :):):) Haniu dzięki za kawusię i pyszne śniadanko a Mireczko Tobie za przepiękną zimową kiecuszkę , skoro nie ma śniegu w rzeczywistości to niech będzie go trochę wirtualnie na farmie i Raszpelkowie.

    Męczy mnie jeszcze bardzo ten kaszel ale mam nadzieję ,że do świąt się wykuruję a na zakupy jadę w poniedziałek chociaż już trochę zakupów mam zrobionych a bigos to gotowałam na początku grudnia i zagotowałam w słoiki dzisiaj już zamarynowałam mięsa do pieczenia i wstawiłam do lodówki jutro bym chciała upiec ciasteczka i piernik a w sobotę dwa keksy bo u mnie bardzo lubią po niedzieli jeszcze makowce i jeszcze coś ale jeszcze nie wiem co.
    Kochaniutkie do potem :):):):). Hejka!
     
  4. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    grafika farmy extra...tu czuje się święta oczami bo w domu to czuję to w kościach--rusztowanie siada...a za oknem fatalna aura..życzę udanego wieczoru i spokojnej nocki
     
  5. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Bry wieczorne, moje miłe.. Przedewszystkim wielkie dzięki Mireczko za kiecuszkę , natychmiast się ubrałam.. zaraz zmykam, jutro poczytam gruntowniej, bo dziś w głowie huczy i cyferki latają zamiast mroczków;) Ale najgorsze za mną, jeszcze tylko jedno zlecenie. małe.. i finito. Rusztowanie też mi wysiada po całym dniu siedzenia nad papierzyskami.. a tam, zapisałam sie na przyszły rok na TENS i laser.. bardzo szybciutko, bo od połowy marca..:ppłaci NFZ tym razem, o masażach na Fundusz mogę zapomnieć, zobaczymy, czy zdecyduję się na sadistę - nie dość, że bolesne, to jeszcze za to płacę.. ale pomaga, tylko nie od razu, dopiero po paru tygodniach..
    .........................
    Jutro będę bardziej obecna, dziś muszę spłynąc do łóżka, kolorowych snów
     
  6. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam wieczornie... ło matko to już po północy... zapatrzyłam się na telewizor i chyba przysnęłam... wypiłam Danusi kawkę... trochę się rozbudziłam... z paluszkiem lepiej... dobrze, że to lewa ręka... mogę coś jednak robić...
    w pracy urwanie głowy... jak to przed świętami... dużo osób choruje... pogoda nas nie rozpieszcza... dziś cały czas mżawka z nieba leciała...

    od jutra zabieram się do roboty.. nie mam jeszcze nic zrobione... na pierwszy ogień pójdzie bigosik... muszę się sprężyć bo córcia z wnusią przyjadą w sobotę... będzie weselej...

    Treniu... widzę, że znowu masz full roboty... uważaj na siebie... nie przemęczaj się tak...

    Krysiu... a Ty nie choruj... przecież idą święta...

    ooooo... i Hania do nas zawitała... śniadanko przepyszne... pozdrawiam i ściskam...

    Alicja zabawiała się z wnusiami... ach jak ja Tobie tego zazdroszczę... ale niedługo i ta przyjemność mnie nie ominie... już nie mogę się doczekać... dzięki za kodzik...

    Aniu... na farmie naprawdę ślicznie... szkoda, że w realu go brak... buro i ponuro... i takie będą święta... buuu...

    Janinko... dzięki za wizytki tutaj... hihihi... choróbsko wystraszyło się Twojego czosnku... chyba też spróbuje... coś mnie też kręci...

    witaj dawno nie widziana dantic3... oczywiście skleroza nie boli... ale strasznie się męczyłam i nie przypomniałam Twojego imienia... wybacz mi...

    MOD...Kirito... miło, że nas odwiedziłeś... możesz wpadać... tylko paluszkiem nie groź... swoje latka już mamy... i nieraz coś przeskrobiemy... ale tylko troszeczkę... no i nie świadomie...

    poczytałam Was... coś poskrobałam... i zmykam... miłego przebudzenia...



    [​IMG]


    Dzień


    W zimny ranek
    pod koniec września
    szersze od widnokręgu
    jasne łupki chmur

    prześlizgują się nad wzgórzami,
    półkola, struny
    słonecznego blasku
    tu i tam przełamują

    ich dalekie obrzeża:
    kruk leci
    cicho
    określonym torem, ale bez celu,

    nieruchomy:
    pośpiesz się, pośpiesz,
    mówi uciekające światło,
    lecz każda rzecz trwa.


    Koniec jesieni


    Szklisty deszcz na drogach
    i dzień, który topnieje:

    kościste żywopłoty nabierają tuszu,
    inskrypcje ich gałęzi są jak

    pismo nie z tego świata:
    więzienie jest okrągłe,

    mówi dusza, zmierzch
    zaokrągla zmierzch:

    widnokrąg jest zbyt szary,
    by oddzielić się od wzgórz, a

    kropelki mgły zbyt
    drobne, by poruszyć

    kałuże: przechowaj w pamięci
    pełne światło dnia: migotliwy gil

    przefruwa przez zarośla:
    kolor nie do uwierzenia.


    A. R. Ammons

    tłum. Paweł Marcinkiewicz


    [​IMG]
     
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry Raszpelki i nie tylko [​IMG] Miłego dnia życzę :D:D U nas za oknem szaro , pada deszcz i nie chce się wychodzić na powietrze :cry::cry:
     
  8. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam i o Wasze zdrówko pytam oczywiście polecając kuracje czosnkową przy obecnym tyglu zapachów czosnek to pikuś a pod ręką i jaki skuteczny...rodzice mają dziś 50 jubileusz ...zleciłam namalowanie obrazu(niegotowy jeszcze) i tak z pustymi rękoma nie wiem jak mam do nich pójśc ,,,,pomyśle jeszcze...na dodatek dzis mi w koncu zamontują nową płyte grzewczą w kuchence poprzednia pękła..a w szczególe to wstałam lewą nogą i nic mi się dziś nie chce ....jak wypiję trzecią kawe to i myśli się poskładają tak gdybam....ostatecznie do życia mózg mój się budzi koło południa.
    Udanego dnia kobitki i do potem!
     
  9. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam kochane Raszpelki :)
    tydzień temu pojechałam do córci i dziewczynek na weekend, ale tak dobrze mi tam było, że zostałam cały tydzień...
    mam wrażenie, że udało mi się zostawić lenia na przystanku autobusowym, zresztą zobaczę jutro co i jak...
    jutro poczytam też Wasze zaległe wiadomości...
    a teraz biegnę na farmę troche popracować, skoro kombajn w prezencie...
    miłego wieczorku życzę :)
     
  10. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Mój leń też przepadł, ale nie na długo, ta zaraza dopada mnie cykliczniexDDobry wieczór Raszpelkowo. Od dwóch dni obłędnie pachnie pierniczkami w domu - dzieciątko rozpoczęło "produkcję"xD Na każde Święta dostają paczuszki z pierniczkami nasi bliscy, koleżankom z mojego działu do pracy też podrzucę, ładnie zapakowane w folię "kwiatową", wlecę do nich w poniedziałek. A to dla Was, kochane:[​IMG] częstujcie się, proszę.. Buziaczki, zmykam, obejrzę sobie dziś Bonda w łóżeczku, kolorowych snów
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  11. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Piękne te pierniczki Tereniu- gratulki dla dzieciątka:) Może podam Ci adres i wpadnie mi kilka takich piękności:)

    W fabryce spoko : wigilia i imieniny Bossa- Dariusz :)
    Jutro i w niedzielę nocki , później luzik od pracy / urlop na żądanie na 23 /, pichcę już teraz i pewnie napadnie mnie pieczenie ciasta, eeee... głuptas ze mnie zamiast leniuchować lubię pracować ;);)
    Wieczorne buziaki:)
     
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    o mamuńciu, jakie piękne, a jak smakowicie wyglądające te piernikowe cudeńka...
    Tereniu, gratulacje dla artystycznej duszy - lubię dostawać takie prezenty, własnoręcznie zrobione i od serca dane :)
     
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku [​IMG] Pierniczki wyglądają wspaniale i pewnie tak smakują :D:D:D
     
  14. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam w sobotni ranek... wczoraj wszystko przygotowałam na przyjazd dzieciaków... i wieczorem telefon od córci... zięć musiał wyjechać... taką ma niestety pracę... wróci dopiero na wigilię... więc pakujemy się ze staruszkiem i jedziemy po nie... może wieczorkiem wpadnę na chwilę... do usłyszenia... :DxD

    witam Janinkę... Grażynkę... i Anię... oraz te które wpadną na ławeczkę po nich... :)

    Tereniu... pierniczki przepysznie wyglądają... bym wszystkie wchrumała... ale zostawię trochę innym... :inlove:

    Danuś... dzięki za kawusię... pijam i znikam... ;) :)

    miłego dnia dla wszystkich... :)




    [​IMG]


    ZAWSZE WTEDY, JEST BOŻE NARODZENIE


    Zawsze, ilekroć uśmiechasz się
    do swojego brata
    i wyciągasz do niego ręce,
    jest Boże Narodzenie.



    Zawsze, kiedy milkniesz,
    aby wysłuchać,
    jest Boże Narodzenie.



    Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad,
    które jak żelazna obręcz
    uciskają ludzi w ich samotności,
    jest Boże Narodzenie.



    Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei „więźniom”,
    tym, którzy są przytłoczeni ciężarem
    fizycznego, moralnego i duchowego ubóstwa,
    jest Boże Narodzenie.



    Zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze,
    jak bardzo znikome są twoje możliwości
    i jak wielka jest twoja słabość,
    jest Boże Narodzenie.



    Zawsze, ilekroć pozwolisz
    by Bóg pokochał innych
    przez ciebie,



    Zawsze wtedy, jest Boże Narodzenie.



    Matka Teresa z Kalkuty

     
  15. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam i skoro pierniczki podano to kawke dodam i biorę się za ogarnięcie dom...uffffffffff
     
    krysti49, Mirka oraz dantic3 lubią to.
  16. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Witajcie kochane , dzieki za kawkę , całkiem spokojnie pochłaniam drugą w realu.
    Ja dzisiaj toczę walkę ze śledziami , oczywiście na cebulke jeszcze czas.
    Na noc do fabryczki , zapomniałam sie pochwalić - kupiłam po dwa drzewka : na wyspie mam nowość!!!!:inlove:/mangostan??/
    na farmie : paseczek:)
    No i mamy od poniedziałku nowy ewent , jakoś go nie ogarniam - nie dość że sporo pracy w realu to jeszcze na farmie -pożyjemy - zobaczymy.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2015
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Trafiło mi się bo mam na farmie i na wyspie nowość :D:D:D Ale dalej brakuje mandarynki i jałowca :cry::cry:
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam wieczorem:) dla Ani i Danusi gratulacje zdobycia nowosci:D mi wyszła nektarynka której nie miałam Tereniu pierniczki prześliczne juz mam na nie ochote :) Janinko dzięki za kawkę :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2015
    krysti49, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.
  19. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    a mnie tylko czarna wierzba ..reszta to powtórki tyle że z xxl a kupiłam 4 szt
     
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Bry wieczór.. Dzięki za komplementy w imieniu córcixD Część pierniczkow już zapakowana w celofanowe torebeczki z gwiazdkami - czeka na swoje przeznaczeniexD Kupiłam tak jak Ania na farmę i na wyspę po 4 sadzonki i mam nowościxDxD Po jednej sztuce, no ale nie bądżmy drobiazgowi;) Gratulki zdobywcom nowych drzewek, ja z moich też się cieszęxD
    Danusiu - mandarynki?? Ona jest normalnie do kupienia w galerii.. a jak chodzi o nektarynkę, to masz u mnie jak w banku na G&T, byle można było przesyłać..
    ........................
    Dziś córcia ubrała choinkę.. może trochę wcześnie, ale ile kocury miały radochy;)xD Teraz po wrażeniach dnia śpią martwym bykiem, mam nadzieję, że nocka przejdzie spokojnie;)Kolorowych snów R:)aszpelki