Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też przyszłam pięknie Wam powiedzieć dobranoc. Zakupy zrobione, bank i cmentarz załatwiony, pranko się suszy, ogień w piecu hula aż miło. Teraz czekam aby obejrzeć "Życie bez wstydu" i zmykam do łóżeczka. Gra rzeczywiście przestała się zawieszać, pewnie coś BP na to poradziło. Zmykam, życzę miłej, spokojnej nocki. Krysieńko zdrówka życzę.


    [​IMG]



    [​IMG]
     
    tersea51, krysti49 oraz Mirka lubią to.
  2. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam wieczornie...

    po obiedzie, przy wkładaniu naczyń do zmywarki walnęłam się w palec... strasznie bolało... ło matko... paznokieć chyba mi zejdzie... trudno mi pisać... jak jutro będę pracować...

    zapatrzyłam się na moje ulubione seriale... i zdrzemłam się... co się z człowiekiem robi na stare lata... a co to będzie później... strach pomyśleć...

    kawunię z Danusią wypiłam... jak zawsze pyszna... Ali podjadłam troszkę bigosu... ja w piątek będę go robić.. z Anią biegłam do autobusu... zmachałam się strasznie... ale zdążyłyśmy... z Terenią przysiadłam przy hydrauliki... ale ciacho... brzydkich wyrazów jednak nie mówiłam... posiedziałam z gośćmi Krysi... nagadałam się trochę... a i nawet kielicha chlapnęłam... biedaczkę choróbsko rozbiera... nie daj się jej... Ninka jakieś problemy z grą ma... ale jeszcze wpadnie z dobranocką... a gdzie Tania... Marysia... Grażynka... Irminka... przepraszam jak kogoś pominęłam... buziaczki dla Wszystkich zostawiam...

    oj naplotłam trzy po trzy... idę chyba pod kołderkę... jakiś horror sobie poszukam... dobranoc...



    [​IMG]


    O nadziei

    Z odwrotnej strony czasu
    wąską szczeliną
    nikły promyczek jutra
    wpłynął
    przez czerń nocy
    co nastąpi dopiero
    wytrwale się wdziera
    toruje drogę
    nieśmiałą smugą
    by dzisiejszej szarości
    przydać nieco blasku
    przygotować jasność
    na jutro...

    ... tak to rzecz
    dzieje się od końca
    kiedy się czeka
    na nadzieję jak słońce...

    Jadwiga Zgliszewska

    [​IMG]
     
    tersea51, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  3. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Ja też życzę kolorowych snów i spokoknej nocy...chyba ktoś mi wyłożył łóżeczko magnesem bo mnie tak do niego ciągnie...dobranoc!
     
  4. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam o poranku... nawet nie bardzo wiem, co za oknem... przez szybę widać tylko mglistość i rozproszone światło latarni ulicznych... klimat dla chochołów i zbłąkanych kochanków jak ktoś to powiedział... ło matko... zapowiadają, że w moich stronach ma padać śnieg... a ja ma dziś duży teren... wyjazd na wsie... ale się nakręcam... przecież jeszcze nie widać tego śniegu...


    Ninko... czyżby magnes Ciebie jeszcze trzymał... miłego wstawania...

    wszystkim życzę samych przyjemności w tym dniu... słoneczka...



    [​IMG]


    Kochaj mnie lub mnie zostaw

    Kochaj mnie lub mnie zostaw i pozwól być samotnym.
    Pewnie mi nie wierzysz, ale kocham tylko Ciebie
    Wolę być samotny niż szczęśliwy z kimś innym.

    Niewykluczone, że noc jest odpowiednią porą na pocałunek
    Lecz noc jest dla mnie na wspomnienia
    Użalanie się, zamiast zapomnienia z kimś innym

    Nie będzie nikogo innego, chyba, że będziesz to Ty
    Mam zamiar być nieskazitelnie czysty

    Chcę Twojej miłości, ale nie chcę jej wypożyczać
    Tak by mieć ją dzisiaj i jutro ją oddać
    Moja miłość jest Twoją
    Nie mam jej dla nikogo innego ...

    Nie będzie nikogo innego, chyba, że będziesz to Ty
    Mam zamiar być nieskazitelnie czysty

    Chcę Twojej miłości, ale nie chcę jej wypożyczać
    Tak by mieć ją dzisiaj i jutro ją oddać
    Moja miłość jest Twoją
    Nie mam jej dla nikogo innego ...


    z netu...



     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  5. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Buziaki na dobry dzień.
    Po pracusi , kapustka kwaszona zakupiona / Misiek się postarał/ ja mięsko na pierożki zmieliłam i zaraz po zakupach będę kleiła mięsne / zięciuś i wnuki bardzo lubią/. A niech to mnie kosztuje troszkę pracy. Jurto znów dzionek w fabryce :(
     
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Mireczko ale się wczoraj napracowałaś :D:D Dzisiaj wybieram się zrobić sobie włoski do fryzjerki a później oczka do pani kosmetyczki :D:D
     
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Dziewczynki taka zima u mnie :).


    [​IMG]


    Trochę nie wyszło, ten biały pasek, ale już mi się nie chciało poprawiać. Dzięki Danusiu za kawusię i struclę makową, uwielbiam :p. A Ty Mireczko naprawdę się wczoraj nabiegałaś, zaliczyłaś chyba wszystkie Raszpelki ;):D. Życzę miłego dzionka wszystkim bez wyjątku, pa, pa, do później.
     
    Mirka, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  8. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam w samo południe w przerwie mniedzy kawą a zakupami.. dziś pogoda pod zdechłym Azorkiem fatalna czy to jesien czy zima? Oj zjadłabym takiego makowca ..mniam mniam..ale na rozkosze podniebienia jeszcze czas...i tak kupię troszeczkę bo dla jednej osoby nie ma się co bawic w pieczenie ciast domowych.. śpieszcie się powoli babeczki do potem!
     
    Mirka, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  9. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam cieplutko całe Raszpelkowo , Danusiu dzięki za pysznego makowca i kawusię :):):) sama też na święta będę takiego piekła u mnie to już tradycja.
    Mireczko piękne dzięki za odwiedziny ;););) a prawdę mówiąc to się bardzo nabiegałaś aby wszystkie Raszpelki odwiedzić :):).
    Moje przeziębienie się rozwija bardziej , bo bardzo mnie zaczął męczyć kaszel jestem nie pocieszona muszę brać leki a myślałam , że przejdzie :mad::mad::cry:.
    Aluniu to masz za oknem pierwsze oznaki zimy super :):) oby się utrzymało tak do świąt chociaż to wątpliwe bo prognozy raczej na to nie wskazują.
    Ja porządki przedświąteczne skończyłam jeszcze tylko uzupełnić zakupy i zacząć pichcenie bo na święta wszyscy się zjadą do mnie będzie pełna chata :):):).
    Kochaniutkie życzę milutkiego wieczoru , jeszcze wpadnę , do potem :):):). Hejka!
     
    Mirka, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Włoski zrobione i oczka też :D:D Widać już Święta już blisko :D:D
     
    Mirka, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  11. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Danusiu robiłaś henne...czy tatuaż?
     
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Henne :D:D Mam jakieś opory przed tatuażem :cry::cry:
     
    Mirka, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  13. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Wieczorkowe dzień dobry wszystkim:)Dzięń był dziś bury i mżawkowy, poza tym wiatr.. byłam też jak Danuśka , u kosmetyczki, ale poprzestałam na pazurkach , są OK, a piętki mam gładziutkie jak pupcia niemowlaczkaxDZakupy zrobione, tylko przyplątał mi się wodnisty katar.. Panie mój, o tej porze roku chyba nie alergiczny!!??!! Szlaq mnie trafia, kicham, smarkam i płaczę, koszmar.. mam tylko cichą nadzieję, że podłapałam to w reakcji na jakiś zapach w salonie.. i przejdzie szybko, bo przecież nie bywam tam codziennie. Lecę dołóżeczka, pooglądam coś jeszcze w TV z zapasem chusteczek pod ręką.. Kolorowych snów, moje mile
     
    Mirka, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  14. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Ja zrobiłam sobie 6 lat temu tatuaż jako kreski na górnej powiece...super się trzyma raz byłam u poprawki koloru ale to po egzotycznym słonku ..a teraz kreski non stop...fakt bolało ale ...czego się nie robi dla urody ..wiem że obecnie są żele przeciw bólowe którymi smarują powieki i zabieg nie boli...jeśli o mnie chodzi to makijaż permanentny (delikatny) jest OK!
     
    Mirka, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Moja siostra też sobie chwali !!!!! Al ja chyba sobie takiego makijażu nie zrobię :cry:;) Dobrej nocy Raszpelki do jutra :D:D
     
    Mirka, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem, oj dziewczynki teraz Was dopada katar, oby to nie zwiastun choroby. Tereniu zdróweczka życzę. Moja wnusia ta najmłodsza też przeziębiona, katar z noska leci i kaszle, już trzeci dzień, ale córka podała neosine i szybko się poprawia. Jutro wybieramy się na zakupy pod kątem świąt. Za chwilę zmykam do łóżeczka, jakoś dzisiaj oczy mi się zamykają, więc najlepiej wskoczyć pod kołderkę i odjechać w objęcia Morfeusza. Życzę Wam kochane dobrej nocki i spokojnych senków.



    [​IMG]
     
    Mirka lubi to.
  17. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Kochaniutkie i ja jeszcze też przyszłam aby życzyć Wam kolorków sennych i spokojnej nocki , do juterka dziewczęta :):):). Hejka!

    W srebrnej poświacie aksamit nieba
    miękko przecina ślad mlecznej drogi
    gwiazdy migoczą bladym uśmiechem
    sen zstąpił na ziemię oddechem nocy
    Mrok zabrał światu resztki nadziei
    drzewa w ogrodzie milczą kamieniem
    przeszyte chłodem tęsknią za latem
    niepogodzone z przeznaczeniem
    Leniwie wlecząc smugi ciemności
    cisza otula wszystko dokoła
    skostniała ziemia szepce pacierze
    białym dotykiem skrzydeł Anioła

    [​IMG]
     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  18. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Nie jestem nocnym markiem..też znikam do łóżeczka odpoczynku domaga się kręgosłup i oczy reszta w normie...kolorowych snów WAM życzę i spokojnej nocki do jutra!
     
    krysti49 i Mirka lubią to.
  19. Mirka

    Mirka Baron forum


    Witam wieczornie... seriale zaliczone... teraz czas na relaks przy laptosiu... drugim okiem podglądałamm dokument na TLC... "Uwięzieni w ciele dziecka"... autorzy dokumentu przedstawiali ośmioletnią dziewczynkę, która wygląda jak trzymiesięczny niemowlak... lekarze wciąż zastanawiają się, dlaczego ciało dziewczynki nie starzeje się... były jeszcze inne przypadki... ale widać dzieci szczęśliwe są w swoim ciele... na pewno cierpią... przecież z wiekiem przychodzą choroby... ale nadal wyglądają jak dzieci... rodzice bardzo je kochają... i to najważniejsze...

    dziś krakałam... i wykrakałam... rano padał śnieg... i to nawet duże płaty... zrobiło się biało... po południu za to deszcz ze śniegiem... niebezpiecznie się zrobiło... siedziałam już w domu jak pod moim oknem zaczęły jeździć karetki i straż pożarna na sygnale... okazało się, że był wypadek... kierowca autobusu chciał wyprzedzać i zderzył się czołowo z Tirem... zginął na miejscu... wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... pasażerowie lekko ranni... jeden w ciężkim stanie...

    posmętniłam... idę przytulić się do poduszki... Dobranoc...


    nie chorujcie... przecież za chwilę święta... a makijaż permanentny ma moja koleżanka... jest bardzo zadowolona... ja się jednak nie odważyłam... do jutra...


    [​IMG]


    Nocny spacer


    Poszliśmy na spacer, padać już przestało,
    chrzęst zmarzniętych liści dźwięczał pod stopami,
    księżyc srebrną smugą znaczył drogę całą,
    w zamglonej poświacie, miękkiej, jak aksamit.

    Maleńka śnieżynka na nosie mi siadła,
    w cieple pocałunków szybko się stopiła,
    czas stanął. Na niebie gwieździsta eskadra,
    wiatr zdziwiony ucichł, a dokoła zima.

    Kiedy znów poranek do okien zastuka,
    w grudniowej szarości, pełnej mroźnych westchnień,
    śladów naszych kroków w marzeniach poszukam,
    szkoda, że ten spacer zdarzył nam się we śnie...

    Autor: ewa*


    [​IMG]


    EDIT:



    [​IMG]



    Witam o poranku w środę... i znowu nam nowy dzień wstał... czyżby już zima przyszła do nas... zimno... minus 1 za oknem... może ktoś mi uśmiech da?... zaraz cieplej się zrobi...

    zaczęło się odliczanie do świąt... usiądę z kartką i zastanowię się co mam kupić... i co na stół położyć... znowu gonitwa jak co roku... z tylko same dzieci będą... i już mówią żebym tylko nie przesadzała... może posłucham je!?... ale znając siebie chyba jednak nie...

    wszystkim życzę wspaniałego... magicznego dnia... który radość i szczęście da... niech dzień, przeminie Wam bez kłopotu... samych przyjemności w tym dniu... nie przemęczajcie się tylko... buziaczki zostawiam...

    czekam na Danusi kawkę... i spadam do pracy...





     
    Ostatnie edytowanie: 16 grudnia 2015
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i już lecę z kawką [​IMG] Dziewczęta , proszę nie chorować bo zaraz Święta i po Świętach też nie chorować :D:D
     
    Mirka, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.