Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Spadłam z fotela!!!! MIRECZKA wróciła!!! Ależ zrobiłaś niespodziankę, jak miłoxD I moja forumowa wnusia Majusia urosła!! i błysk w oczkach jej został!! Tylko te nasze biedne kręgosłupy, też miałam pierypały, a Anulka ma przechlapane solidniej.."Zazdraszczam" ,że już po remoncie, ja nie mogę się zabrać, i nawet nie kwestia pieniążków,choć to też, tylko strachu przed wszechogarniającym bałaganem i użeraniem się z fachowcami..a jeszcze mamuś .. ech szkoda pisać, dobrze jest jak jest, bo narazie musi być. Mam nadzieję, że nie pozbawisz nas swego towarzystwa na tak długo jak teraz, zmykam, do potem
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  2. Mirka

    Mirka Baron forum

    hihihi... Tereniu... chyba się nie potłukłaś... mam zamiar na dłużej tutaj zagościć...

    mój remont trwał prawie od lata... nieraz miałam wszystkiego dosyć... ten bałagan mnie przerażał... więc rozumiem Ciebie... ale co za rozkosz siedzieć teraz przy kominku (niestety tylko elektrycznym - brak komina) z lampką wina i patrzeć w oczka staruszka...
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    No i ja mało co abym fikła z krzesełka :D:D Mireczko , witam i mam taką nadzieję że już zostaniesz z nami :D:D Nasza wnusia urosła i jest już dużą dziewczynką - brawo:inlove::inlove:
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  4. annals388

    annals388 Komisarz forum

    :inlove::inlove::inlove: Ale z Majusi już duża dziewczynka / rety! jak ten czas leci/. Witaj Słonko - bardzo się cieszę że już Jesteś Mirusiu z nami.Tyrałam dzisiaj w pracusi i oczywiście przygotowywałam towarzystwo do zabiegów / taka pozycja - pochylona pod kątem przez dłuższy czas to dla mnie katorga/.
    Gra od dwóch dni mi się wiesza - tylko wtedy jak zbieram kombajnem pola!!!!!! Poprostu staje dęba , poczytałam i jest wiele takich zgłoszeń - pracują nad tym , mam nadzieję że z efektem.. aż mi się skojarzyłoxDxDxDxDxDxD;)
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  5. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witaj Danusiu i Aniu... dzięki za miłe słówka... buziaczki od Majusi...

    evencik zakończyłam... trochę straciłam zwierzaczków z hodowli... ale nie szkodzi... domek rozkoszy lepiej mi się podobał... wizualnie... ale ta hodowla jest na ilość... może być jak potrzeba coś szybko wyhodować...

    mi też się gra zawiesza... może szybko to naprawią...

    teraz oglądam "MasterChefa"... kibicuję Damianowi... choć Adamowi też kibicuję... niech wygra lepszy... łał... idą łeb w łeb... czekam na werdykt...
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    A myślałam że to tylko u mnie się zawiesza :cry::cry: Kolorowych snów :D:D:D
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  7. wlodkarp58

    wlodkarp58 Okazjonalny autor

    Telewizji nawet nie włączam, ogarniam farmę , sączę drineczek i tak mi cudnie w duszy gra że Jesteście.
    Zaraz do łóżeczka - należy mi się xDxD:)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  8. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam Mira...ciekawie piszesz a z tym bólem co Cię łupnoł w plecy to chyba wiekszośc z kobitek w grudniu ma ..te stanie w kolejkach ,praca,psiątanie w domku itd itp doprowadza do tego bólu..byłam z tym u lekarza dostałam NAPROXEN mam też jakieś maści a przypadłośc nadal męczy...usłyszałam od pacjentek że w tym wieku jak coś boli to znaczy ,że się żyje..no ale z takim bólem to nie życie a męczarnia... ja jestem z Opola pozdrawiam i życzę dobrej nocy
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  9. Mirka

    Mirka Baron forum

    to się wyjaśniło co się na farmie dzieje... miłej nocki Danuś...

    u mnie telewizor cały czas chodzi... staruszek co chwila jakieś kanały przełącza... ja oglądam wybrane programy...
    hihihi... to dwie ssiemy kieliszek... Ty drineczka... ja winko... na zdrówko... należy się nam... to prawda...



    hejka Ninuś... miło mi... z takim bólem można żyć... bywają gorsze... mi pomogły zastrzyki... Dexak i Dexaven... śpij spokojnie...

    mnie już Morfeusz też wzywa do łóżka... jutro niestety do pracy... weekend szybko minął... szkoda... kolorków sennych... bajecznych snów... Dobranoc wszystkim... bez wyjątku...



    [​IMG]


    W taką noc jesienną

    Wieczór. Jesień szybko zwinęła kolory,
    w płaszczu chmur usnęłam jak w miękkiej pościeli,
    seledynem świecił nikły gwiazd fosforyt,
    ciemne myśli w głowie Morfeusz wybielił.

    Deszczowe preludium o pierwszej mnie budzi,
    drżą szyby, wiatr pędzi na tęsknych klawiszach,
    teraz już nie usnę, mam przy sobie muzę,
    w taką noc jesienną ludzie wiersze piszą.


    autor: ewa*

    [​IMG]

     
    krysti49 lubi to.
  10. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Ja też już życzę dobrej nocy i wyspanej :)
     
    krysti49 lubi to.
  11. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]

    Witam o poranku... wczoraj wieczorem szybko usnęłam... obudził mnie sygnał karetki za oknem...ranek też słotny i wietrzny... za oknem 2 stopnie na plusie...właściwie nie ranek, tylko noc...ciemno... ponuro...
    kawa mnie rozbudziła... jeszcze tylko wejście na wątek Raszpelkowa... i do pracy...


    [​IMG]

    Świat Jest Taki Jak My

    Świat jest taki jak my
    Pełen plusów minusów
    Pełen słońca i mgły
    czarnej kawy i fusów
    Świat jest taki jak my
    Ma upadki i wzloty,
    To nas rani do krwi
    To nas w błękit unosi...

    Żyjemy tylko raz
    I świat jest tylko jeden
    zacznijmy póki czas
    poprawiać świat od siebie
    Żyjemy tylko raz
    Kochajmy bardziej ludzi
    Kochajmy bardziej świat
    Bo miłość wiarę budzi

    Świat jest taki jak my
    Ma kolorów tysiące
    Płynie w czasie jak film
    Raz bez sensu raz mądrze
    Świat jest taki jak my
    Ani zły ani święty
    Miesza jawę i sny
    jak ruletka się kręci

    Żyjemy tylko raz
    I świat jest tylko jeden
    zacznijmy póki czas
    poprawiać świat od siebie
    Żyjemy tylko raz
    Kochajmy bardziej ludzi
    Kochajmy bardziej świat
    Bo miłość wiarę budzi


    śpiewa Eleni




    Nieubłagany teren na mnie czeka... miłego dzionka dla wszystkich... do wieczornego spotkania... papa...
     
    krysti49 lubi to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam Raszpelki [​IMG] Za oknem nic nie widać bo straszna mgła :cry::cry:
     
    Mirka i krysti49 lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam kochane. Miruś nareszcie jesteś z nami i już po remoncie. Majeczka naprawdę super, rośnie jak na drożdżach ;). Wczoraj nie weszłam powiedzieć dobranoc, byłam zajęta i jeszcze kończyłam ten słodki bigos, ale już mam wszystko zamknięte w słoikach, teraz tylko wynieść do piwnicy na półeczkę. Dzięki Danusiu za poranną kawkę. Co się tyczy gry to też mi się zawiesza, ale jest to wkurzające i tak już kilka dni, czytałam zgłoszenia na forum, ciekawe jak to jeszcze długo potrwa. Dzisiaj mam dzień latany, muszę do banku i na cmentarz (tatuś ma jutro urodziny), byłam cztery dni temu, ale dzisiaj zapalę znicz i zagrabię i jutro nie będę musiała tam nic robić tylko pójdę pomodlić się nad grobem. U mnie dzisiaj mrozek -3 st. teraz świeci pięknie słoneczko, jutro ponoć ma znowu padać deszcz. Cieszę się, że powoli ławeczka w Raszpelkowie się zapełnia. Życzę miłego dzionka wszystkim.


    [​IMG]
     
    Mirka i krysti49 lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Gra dalej się zawiesza :cry::cry::cry:
     
    Mirka, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  15. annals388

    annals388 Komisarz forum

    U mnie troszkę mniej ale się wiesza-.-. Najgorzej mam biegnę do pracy i nie mogę pozbierać a autobus nie poczeka.
    Mam nadzieję że sobie niebawem poradzą.
     
  16. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej RaszpelkowoxD Gra też mi się wiesza.. wchodzę na chwilę, chcę zebrać wszystko, a tu zonk, namyśla się i kwiatki się kręcą.. Od paru dni wojuję ze spłuczką i wraz z hydraulikiem ( nawet sympatyczny!!)mówimy brzydkie wyrazy. Jestem na tzw koncu nitki i głupia wymiana zaworów głównych w bloku kompletnie zamuliła moje krany.. no nic, narazie działa, więc idzie ku lepszemu. Jutro na drugiej półkuli jest ślub mojego bratanka..drugi..i tak to się złożyło, że na tempo, bo mają zaostrzyć przepisy antyimigracyjne, a jego wybranka nie ma prawa pracy i pobytu.., no po ślubie to się zmieni. Tak jakoś mnie naszło..jego córki właśnie ukończyły 21 lat, więc uznał, że może sobie ułożyc na nowo życie.. tam łatwiej ludzie podejmują takie decyzje, ale jakoś nie zazdroszczę. Mamuś jest dokładnie 70 lat starsza od swoich prawnuczek.. No dosyć tego, zmykam, do potem.
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  17. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki , dzięki za poranną kawusię :):):) witaj Mireczko jak dobrze znowu Ciebie widzieć na ławeczce ......ale ta nasza Raszpelkowa wnusia urosła to nie słychane ,że ten czas tak szybko leci tylko patrzeć jak panienka pójdzie do szkoły , buziolki dla Majeczki :inlove::inlove::inlove::):).
    Ja wczoraj miałam gości i niedziela mi zleciała z doskoku tylko robiłam ewent ale go skończyłam i stodołę trochę opróżniłam.
    U nas dzisiaj była nawet ładna pogoda ale mnie łapie jakiś bakcyl grypowy bo zaczyna mnie męczyć kaszel nie wiem czy mi nie zaszkodziło to ,że w piątek sprzątałam w altanie chyba mnie przewiało :eek::eek::eek::cry::cry:.
    Kochaniutkie milutkiego wieczoru życzę i do potem :):):inlove::inlove:. Hejka!
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Już nie muli jak zbiera się kombajnem :D:D:D Jak mało potrzeba da zadowolenia - hihihihihihihi
     
    Mirka, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  19. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam kochane ...ja mam problem bo gdy piszę z Wami to muszę gre przelogowac by coś na farmie zrobic....wwkurzające TO ale cóż nie mogłam się oprzec by wstąpic TU na chwilkę..poczytac i głos zabrac... ..teraz znikam ale jeszcze wdepne powoedziec dobranoc !
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  20. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    U mnie z grą jak na razie jest wszystko w porządku oby się tylko nie popsuło :eek::eek:.
    Zaczyna mnie coraz bardziej rozbierać chyba się położę wcześniej zrobię sobie herbatę z sokiem malinowym wezmę jakieś leki i może jutro będzie lepiej bo teraz nawet mam jakieś dreszcze oby mnie nie rozebrało całkiem.
    Kochaniutkie życzę dobrej i spokojnej nocki, kolorowych i dobrych snów, i do jutra :):):). Hejka!
     
    Mirka lubi to.