Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam porannie :)
    to może ja do tej kawusi coś na słodko dorzucę
    [​IMG]
    miłego dzionka życzę :)
     
    Anetta41, dantic3 oraz Mirka lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i poranku , miłego dnia życzę !!!! Kawka już podana i do kawki też !!! Mireczko , może być poprzednia kiecka !!
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  3. Naoma

    Naoma Młodszy ekspert

    Witam przesympatyczny pokoik choć deszczowo.
    Tak wpadam do Was ,kawka podana Grażynka rogaliki podała wiec skubłam troszeczkę.
    Miłego dnia życzę wszystkim
    Pozdrawiam

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2014
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  4. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    To i ja przylazłam za swoimi się przywitać i życzyć miłych dni na nowej ławeczce.
     
    Anetta41, dantic3 oraz Mirka lubią to.
  5. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Uff , odnalazłam , jeszcze w takim razie nie całkiem ze mną źle:p:p
    Pozdrawiam cieplutko Raszpelki , Klopatro i pozostałych odwiedzających.
    Deszcz za oknem siąpi , winniczek się leniwie przechadza po moim ogródku:mad::mad:
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  6. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam całe Raszpelkowo i i miłych gości .... MOD-ko Kleopatro dziękuję bardzo za wspaniałą kawusię na przebudzenie dzisiaj jest ona nieodzowna bo za oknami raczej jesień od raniutka niebo zaciągnięte i pada.
    Wnet zacznie się nowy ewencik tyle, ze ze mnie trochę gapa bo miałam posiane długo rosnące i je przed chwilą
    zebrałam i będą nici z wypadajek , no ale trudno nie pomyślałam :eek::eek::eek::eek::eek::eek: .
    Kochaniutkie życzę słoneczka i miłego dnia :D:D:D:D:D, do potem. Hejka!
    [​IMG]
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Przypominam , dzisiaj zaczynamy nowy event :p:p Witam odwiedzających naszą ławeczkę . Jeszcze mam problemy ale już mniejsze z nową ławeczką o_Oo_Oo_O
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  8. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Ojej , ale gapa ze mnie :oops::oops: nawet nie podziękowałam za kawę i słodkości , nic to - sorki.
    Niestety jeszcze się gubię w tych nowościach , ale jakem Raszpelka - radę dam!!!
    Serdeczności kochane , tak się cieszę że się nie pogubiłyśmy:D:D:D
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  9. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    No to się sympatycznie porobiło:) Na "starej" ławeczce goście może i bywali, ale nie dawali głosu - a teraz aż przyjemnie poczytać - fajna sprawa, i to też fajne, że pomału i z pewnymi trudnościami, ale sadowimy stare kości na nowiutką ławeczkę..Mam nadzieję, że odnajdą się wszystkie zguby i doszlusują nowe duszyczki:D Za kawę MOD Egzotycznej dzięki bardzo, co nieco do kawy też się przydało..Tyle w wirtualu.. W realu niestety włos świeżo farbowany mi siwieje, bo kotuś po lepszym dniu dziś odmówił całkowicie kontaktu z jedzeniem, a i nie powiem, gdzie kazał mi sobie wsadzić pasty i tabletki rozmaite... na razie przeczekuję, bo śpi bardzo mocno, więc to też lekarstwo, poczekam, jak wstanie, co się będzie działo dalej. Oba moje kocury zresztą od rańca śpią martwym bykiem, tylko starszy wszamał obie michy, swoją i małego.. nie upilnowałam, mam nadzieję, że zakwaszacz mu nie zaszkodzi. No nic, dosyć o kłopotach, z milszych rzeczy to moja mamuś, odkąd kocisko zachorowało, jest aniołem po prostu..nic jej nie przeszkadza, wszystko OK, podmienili mi rodzicielkę:p No nic, idę zacząć event, buziaczki dla "starych" i nowych w Raszpelkowie Teresa
     
    Anetta41, dantic3 oraz Naoma lubią to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Mireczko , już jestem odziana :D:D Dziękuję Ci bardzo :D:D Event zaczęty :oops::oops::oops:
     
    dantic3 lubi to.
  11. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    No właśnie Tereniu masz rację bardzo milutko się zrobiło na naszej ławeczce aż cieszy,że odwiedzają nas goście,
    i miło się wpisują miejmy nadzieję, że zostaną na dłużej no i może nasze Raszpelki wszystkie się odnajdą, i bądź
    dobrej myśli kocurek też wydobrzeje i będzie dobrze tak jak i Twoja mamuś jest weselsza , to cieszy:D:D:D.
    Mireczko jesteś nieocenioną krawcową już nie biegamy po Raszpelkowie na golaska ... a zrobiło się trochę
    chłodno, dzięki za kiecuszkę :D:D:D:D:D.
    Ewencik zaczęłam i czekam na roślinki, miłego popołudnia i do potem Kochaniutkie ;);););).Hejka!
     
    Anetta41 lubi to.
  12. Hej dziewuszki [​IMG] jak się Wam podoba mój kuń w awatrku ??? bo ja jestem załamana dzisiaj mi się śniło to wyszczerzone konisko [​IMG]
     
    Anetta41 lubi to.
  13. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    "Uśmiech jest jak słońce o świcie,
    Co piękny dzień zapowiada...
    Radością wypełnia nam życie,
    Bo bez radości żyć nie wypada...
    Więc życzę Wam uśmiechu
    I radości na twarzy
    I niech Wam się po prostu
    Wspaniały dzień przydarzy..."

    witam wszystkich cieplutko z uśmiechem na twarzy... :p miłego popołudnia... :)


    widzę, że wszystkie Raszpelki się odnalazły... kiecki znalazłam niestety trochę zakurzone... szyję powoli nowe... trochę cierpliwości... :rolleyes::)

    [​IMG]


    MDK-u [​IMG] Kleopatro... miło Ciebie widzieć ponownie na naszym wątku... dzięki za kawusię... i za pobudkę... hihihi... kuń jak kuń... pierwsza klasa... już wczoraj mu się przyglądałam...

    [​IMG]

    Grażynko... rogaliki pychotka... ja uwielbiam z czekoladą w środku... są takie małe, że zapominam się... dopiero jak brzuszysko daje znać o sobie opamiętuję się... hihihi... żarłoczek ze mnie duży...
    Haniu... milutkie słówka od Ciebie... a skubaj sobie... skubaj... tylko zostaw dla mnie okruszek...
    Mariolko... dzięki za rewizytę... oj poprawię się... poprawię


    Danuś... Ty o wszystkim pamiętasz... evencik rozpoczęty...
    no nareszcie jesteś Aniu... odnalazłaś nas... witaj w Raszpelkowie... pogoda u mnie piękna... cały czas słoneczko świeci... aż się chciało pracować... i pacjenci tacy uśmiechnięci... nawet za bardzo nie narzekali na choroby...
    Krysiu... podrzucam trochę słoneczka do Ciebie... hihihi... ja też długo rosnące posadziłam... ale wczoraj wieczorem... teraz już rośnie Płaskurka... łomatko... a co to jest...
    Tereniu ... zwierzęta jak ludzie... też mają złe dni... chwile... odczekaj trochę... na pewno później przyjmie lekarstwa i będziesz go mogła posmarować maściami... cieszę się, że Twojej mamusi poprawiło się... i to na dobre... mój tato odwrotnie... zrobił się złośliwy... kłótliwy... cóż trochę cierpliwości... muszę poczekać aż mu minie... nic nie poradzę...

    [​IMG]


    witam jeszcze raz wszystkich odwiedzających ten wątek... :)


    "Kiedy radość jest w nas..
    dzień rozkwita jak kwiat w kroplach rosy..
    w wiatru pląsach..
    radość tęczowy wytycza szlak..
    Kiedy radość jest w nas..
    bez znaczenia jest czas..
    nie ma zimy.. jesieni.. nie ma nocy i cieni..
    tylko wiosna bez końca trwa..
    I takiej wiosennej radości
    życzę Wam..."
     
    Anetta41 i wodnik54 lubią to.
  14. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Mireczko cudownie czyta się Twoje pościki i te cudowne strofki, czasami takie wzruszające :)
     
    Anetta41 i Mirka lubią to.
  15. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    No i jeszcze raz wskakuję, poczytałam wiersze , uśmiechnęłam się i ciut wzruszyłam, obejrzałam "kunia" - no faktycznie zębiska ma.. może mu tak kostkę cukru? :D A tak na marginesie, dlaczego akurat kuń? Też lubię, ale to stworek ciut dużawy jest.
    A moje kocisko cały czas śpi..zaglądam do niego, wsadzam ręce do budy ( ma taką fajną, mięciutką) no a on leży sobie cieplutki, daje się pomyziać, ale ślipek nie chce otworzyć i nie wstaje.. już tak kima ponad 10 godzin, nie je, nie idzie do kuwety...brzuszek na szczęście nie jest obolały, bo pod pretekstem myziania sprawdzam, czy boli go gdzieś..no i czekam, co będzie dalej.
    Mireczko, przykro mi, że tato daje Ci w kość, wiem, jak to jest..moja mamuś chyba przestraszyła się kociej choroby i nie dokłada mi, na całe szczęście. Nie łudzę się, że to na zawsze, no ale cieszy mnie to co dziś, i teraz.8) Buziole zostawiam wszystkim, jeszcze trochę muszę pouczyć się nowych imion, kto Hania, a kto Grażynka:) Idę obrobić farmę.
     
    Anetta41 i Mirka lubią to.
  16. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Tereniu, teraz będę razem z Tobą doglądać tego koteczka, bo jako właścicielka co prawda jednego kocurka, wiem jak bardzo przeżywamy, gdy naszym milusińskim coś dolega/pozdrawiam Grażyna
     
    Anetta41 lubi to.
  17. Mirka

    Mirka Baron forum

    dzięki za zauważenie mnie Grażynko... i moich postów... uwielbiam poezję... lubię szukać jej w sieci... nieraz też się wzruszam... łezka napłynie do oka... poezja pomaga mi przetrwać złe dni... chwile... nieraz nie wiem co mam powiedzieć... wiersz powie to za mnie... buziaczek dla Ciebie... szkoda, że w emotikonach nie ma buziaczków... [​IMG]

    "Do Ciebie."

    autor:krasna91p

    Uśmiecham się
    czytając Cię.
    Ciekawe uczucie to jest.
    Miły gest,
    gdy buziaka dam?
    Może niewiele mam,
    ale zawsze coś.
    A fajnie byłoby,
    gdyby ten ktoś
    przyjął go chętnie,
    bo buziaki rwą się dziś
    nadzwyczaj namiętnie
    do Ciebie.





    Smutam się losem Twojej kiciuni... dobrze, że ją nic nie boli... zostawiam dwie kołysanki dla niej... :)


     
    Anetta41 lubi to.
  18. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki Mireczko odsłuchałam i obejrzałam...a kocisko wyszło, wszamało sporo rybki, następnie zjadło trochę gotowanej piersi kurczaka..i poszło znowu do budki spać. Przyznam szczerze, że ogłupił mnie całkowicie i nadal nie wiem, o co biega...w każdym razie na pewno nie poszedł głodny spać:rolleyes: No nic, zobaczę, co będzie dalej. Dobrej nocki i idę do łóżka, skorzystam ze spokoju w domu, nie wiem, kiedy mi i które zrobi pobudkę;)
     
    Anetta41 lubi to.
  19. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    o, jak koteczka pojadła i poszła spać, znaczy się nie jest chyba źle :) kamień z serca i można spokojnie iść spać, a jutro.........jutro czeka mnie stresująca wizyta u "dowcipnego" lekarza :mad::)
     
    Anetta41 lubi to.
  20. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Tereniu Twój kotek już się pewnie lepiej czuje , bo troszkę zjadł a sen tylko polepszy jego stan zdrowia jutro
    będzie jeszcze lepiej :):).
    Mireczko ja też bardzo lubię czytać wszystko to co piszesz, masz wenę twórczą i duszę romantyczną a wyszukiwane przez Ciebie wiersze zawsze wzruszają albo dają wiele radości .... taka w Tobie poetycka wrażliwość..... i dobrze, bo tak nam troszkę umilasz życie :):):):).
    A teraz Kochaniutkie Raszpeleczki i mili goście życzę kolorowych i dobrych snów, dobrej nocki i do jutra,
    :D:D:D:D buzilki zostawiam. D O B R A N O C !
    [​IMG]
     
    Anetta41 lubi to.