Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wlodkarp58

    wlodkarp58 Okazjonalny autor

    Fajny ten łabądek , ale niestety aby go zdobyć trzeba by było kupić duzy pakiet - na to mnie nie stać. Małych nie kupuję bo szczęścia w tym nie mam.
     
    dantic3, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A ja kupiłam 15 i nic, ale dostałam z godnych uwagi pomarańczową fabrykę jaj :cry:, toż to woła o pomstę do nieba.
     
    dantic3, waderówek oraz krysti49 lubią to.
  3. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki Danusiu dzięki za poranną porcyjkę kawusi na pobudzenie:):):) u nas dzisiaj przez dłuższą chwilę padał śnieg z deszczem pierwszy zwiastun zimowej aury.
    Witaj na naszej ławeczce Danusiu cieszę się ,że do nas dołączyłaś i już mamy dwie Danusie zostań z nami jak najdłużej będzie nas więcej a ławeczka wszystkich pomieści :):):):).
    Ja mam na imię Krysia jestem emerytką i mieszkam na Opolszczyźnie 20 km od miasta Nysa.

    Irminko bardzo mi się podoba ta składanka moim zdaniem jest romantyczna bo ja tak wolę.
    Tereniu widzę ,że Twoja pozycja w TOP się nie zmieniła to super , jesteś wielka:inlove::inlove::D:D:D.
    Ja zakupiłam 7 TS ale z tego postawiłam 5 i niestety jak do tej pory to same badziewie :cry::cry::mad:.
    Kochaniutkie milutkiego wieczoru i do potem:):):). Hejka!
     
    Alicjanastka, dantic3 oraz waderówek lubią to.
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xD A ja mam męża z PrudnikaxD
     
  5. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Irminko Prudnik leży w przeciwnym kierunku ode mnie kilka razy byłam w tym mieście ale jak jeżdżę na okulistykę do szpitala do Kędzierzyna a jadę pociągiem to zawsze przez Prudnik :):).
     
    Alicjanastka, dantic3 oraz tersea51 lubią to.
  6. annals388

    annals388 Komisarz forum

    No właśnie, dlatego że z TS nic mi się nie trafia- postanowiłam nie kupić nic.
    O sobie nic nie pisałam . Anka z Warszawy , pracuję , pielęgniarka.
     
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Przyleciałam dobrej nocki życzyćxD Mamuś już śpi, kocury też zmierzają w stronę legowisk, i wygląda na to, że spokój i cisza zapanują w domku;) Z kibelków krety wykopały takie cudo, że zdębiałam - żółtą fabrykę jaj.. no jaja po prostu:p Z sześciu szt kupionych , oprócz tych jaj, znalazł się jeszcze pancernik, co poprawiło mi humor, łabędzia niet, ale znając życie niedługo będzie albo nagrodą, albo w następnych TS sypną nim obficie.., przeżyję bez tej zagrody, nie kupuję już, bo szkoda kasy.
    .........................
    Dziś moje dzieciątko zrobiło pijaną zupę cebulową wg stareńkiego przepisu - zapach się chyba niósł nie tylko na klatce schodowej, ale na całym osiedluxD;) Pijana dlatego, że w skład wchodzi białe wino i kieliszek koniaku. Kolorowych snów Raszpelkowo, do jutra:music:
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam wieczorkiem jak obiecałam mam na imię to już wiecie mieszkam na śląsku miasto Tychy ,ale z pochodzenia z dziada pradziada jestem góralką czekam na emerytke nie wiem czy się doczekam :) mam 2 córy jedna daleko jedna blisko i co więcej ? następnym razem
    oczywiście jak będziecie zainteresowani :Dmoze raszpelki już spicie to do jutra :)Kristi w kędzierzynie byłama na koloniach bardzo dawno temu witaj Anka :)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 listopada 2015
    waderówek, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  9. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Jeszcze i ja wpadłam na chwilkę aby życzyć Wam kolorków na sen, dobrej i spokojnej nocki i do jutra :):):). Hejka!

    [​IMG]
     
    waderówek, Alicjanastka oraz dantic3 lubią to.
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    spokojnej nocusi kolorowych snów

    [​IMG]
     
    krysti49, waderówek oraz Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Oj i wpadłam powiedzieć dobranoc, trochę późno, ale poszłam do sąsiadeczki, psiapsiółki. Dopiero przed chwilą wróciłam. Dziewczynki spokojnej nocki i miłych snów życzę.


    Może te łabądki nam si e niedługo trafią ;).


    [​IMG]
     
    krysti49, waderówek oraz dantic3 lubią to.
  12. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Dzisiaj nocka dla mnie łaskawa / jak na razie/. Do rana jeszcze troszkę godzin.
    Dobrej nocki , ja jeszcze pobuszuję w necie.
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie !!!


    [​IMG]



    Kawkę zostawiam.


    [​IMG]
     
    krysti49, dantic3 oraz waderówek lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłej niedzieli życzę :D:D:D Łabędzie też nie dorobiłam :cry::cry::cry: Ale przeżyję :D:D
     
  15. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum



    Dzień dobry:D
    Wszystko już jest na miejscu, to dorzucam piosenkę na dobry początek dnia (choć to już prawie południe):p
     
    krysti49, Alicjanastka oraz dantic3 lubią to.
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam raszpelki :) pioseneczki wysłuchałam Irminko :) rosołek się już warzy ,kto zdobył łabąka ?
     
    krysti49, waderówek oraz Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Chyba tam nie ma łabędzi, bo żadnej z nas się nie udało :(. Szkoda kasiory, chyba dostaniemy jako prezent w jakimś evencie? Co myślicie ? A może w kalendarzu adwentowym, ale byłoby fajnie jakby BP nam zrobiło taki prezencik :). Poczekamy, zobaczymy, a ja jeszcze nie mam zimorodków i czarnej wierzby. Zimorodki u mnie na targu po 25.000, to nie kupuję, za drogie, jak cena spadnie kupię i zrobię zadanie w spółdzielni, a tak niech czeka, nie jest czasowe, to i się nie trzeba śpieszyć, prawda ?


    [​IMG]
     
    krysti49, dantic3 oraz waderówek lubią to.
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Alu, jak będzie GT, to wyśłij mi sówkę z przypomnieniem. Trzymam dla Ciebie zimorodka:). A do tej pory dobrze go podkarmię, żeby Ci zdrowy i okazały rósł;)
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz dantic3 lubią to.
  19. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Cześć , u mnie ani zimorodka ani pancernika , nie wspomnę o drzewkach. Przyjdzie i nie czas .
    Tereniu - idziesz jak burza - utulam.xD:inlove:
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Cześć dziewczynkixD Otrzymuję niezasłużone gratulki od Was - ciągle jestem na 99 poziomie, tak w połowie mniej więcej, do zrobienia jeszcze 44 bańki:p A serwer chyba zgłupiał i dolicza Wam zaległe kilkaset PD sprzed kilku miesięcyxD Tak czy siak, zasłużone czy nie, są bardzo miłe i bardzo dziękuję za gratki, zarówno tu, jak i na priv. Buziaki mocne dla Was, a ja muszę zrobić sobie herbaty po obiedzie, takiej mocnej, gorącej i oczywiście bez cukru..objadłam się bardzo i łakomstwo zostało ukarane;)
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.