Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    O matko i córko.. jak pięknie, a kontuzje może teraz wykurować w każdym zakątku świata, a hejterów niech szlag trafixD
    .......................
    Na grobach moich bliskich jest mój braciszek z rodziną..nie mogę wlec mamuś w tym dniu i w tym tłoku na cmentarz, kiedy ona ledwo się porusza..samej też na cały dzień nie zostawię, cóż życie. Przedtem uwielbiałam wieczorny spacer przez bardzo stare kaliskie cmentarze - w samym centrum na tzw Rogatce są trzy: rzymsko -katolicki i przy nim ewangelicki, a na tzw górce - prawosławny, maleńki.. gdzie jeszcze groby carskich oficerów były - czy są nadal - nie wiem.. W takim dniu bardzo tęsknię za moim rodzinnym miastem, tak jak moja mamuś za swoim - Włocławkiem, a jeszcze dalej sięgając moja babcia ( teraz też leży w Kaliszu) za Ojcowem.. i tak to się plecie nasza historia, bywajcie na razie
     
    Hania, Alicjanastka oraz waszunio lubią to.
  2. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Dzieńdoberek Dziewczynki :)
    Gratulacje dla Agnieszki :) Mówiąc szczerze to do tej pory tenisem się nie interesowałam, ale po obejrzeniu filmiku i tych rzeczywiście niesamowitych akcji Agnieszki, to kto wie... ;)
    Danusiu oczywiście bardzo dziękuję za poranne śniadanko, bez niego to ani rusz :D
    A co do eventu, to braki roślinkowe w zasadzie nadrobiłam, gorzej z wypadajkami a przede wszystkim z tymi koszmarnymi podgrzybkami, boję się, że może zabraknąć. Więc jeśli macie nadmiar prezentów, to bardzo proszę i ślicznie się uśmiecham xD.
    Pogoda dziś wspaniała, a więc wyprawa na cmentarz była naprawdę miłym spacerkiem mimo bolących nóg. Ale dałam radę ;), gorzej moja mamusia, po wczorajszej wspólnej wyprawie, dziś zastrajkowała, stwierdziła, że nie da rady. Chyba ten wczorajszy spacer był dla Niej zbyt dużym wysiłkiem.
    Pozdrawiam i do potem ...:)
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Taniu, podgrzybek poleciał do Ciebie :D:D Nogi bolą ale to nic - przejdzie ból :D:D Pogoda wspaniała na spacery :D:D
     
  4. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki wieczorem już wróciłam z objazdu cmentarzy a miałam ich do zaliczenia trzy każdy w innej miejscowości i oddalone od siebie o około 10 km w różnych kierunkach ale poradziliśmy sobie .
    Irminko i Marysiu widzę,że jesteście prawdziwymi fankami tenisa ja co prawda aż tak nie kibicuję ale interesuję się tym jak widzę ,że nasze tenisistki i tenisiści grają cieszę się z ich sukcesów :):):):) razem z nimi.

    Kochaniutkie życzę milutkiego wieczoru dobrej i spokojnej nocki, dobrych snów i do jutra:):):):inlove::inlove:. Hejka!
     
    Hania i Alicjanastka lubią to.
  5. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Dziękuję Danusiu za podgrzybkowe wsparcie :) będę walczyć do końca jak zwykle mimo, że czarno to widzę ;) trochę czasu jednak zostało, ale brak mi jeszcze około 60 tych potworów, a i pajęczyca jest dość wymagająca. jednak jak zwykle nie przejmuję się tym, w końcu nie każdy event muszę ukończyć :)
    A co do nóżek to niestety chyba tak szybko ból nie przejdzie. Jak już wcześniej pisałam mam reumatologiczne zapalenie stawów, biorę co prawda sterydy, ale ostatnio coś kiepsko moje lekarstwa na mnie działają, pewnie przy następnej wizycie p.doktor zwiększy dawkę, albo zapisze inne. A do wizyty u reumatologa jeszcze bardzo daleko (27.01.2016) :mad:
    A teraz dość już tego narzekania i pora się pożegnać i powiedzieć dobranoc. Roślinki na noc posadzone, a więc pora do łóżka, bo jutro 12 godzin w pracy i to na nogach.
    Pa i kolorowych snów :)
     
    krysti49, myszulka oraz Hania lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Właśnie wróciłam z wieczornego spaceru po cmentarzu, pięknie, melancholijnie, mogłabym tam chodzić i chodzić żeby nie ten ból kolan. A byłam dzisiaj na cmentarzu 3 razy, rano o 9, potem na procesji o 13, i teraz poszłam przed 19, a wróciłam przed chwilką tak, że małe 2 godzinki, jest cudnie. Również cieszę się, że Agnieszka wygrała, super. Nie oglądałam, po prostu brak czasu w dniu dzisiejszym na telewizję. Teraz usiadłam i trochę się zrelaksuję. Melduję, że event udało mi się skończyć. Życzę Wam kochane miłego wieczoru, spokojnej nocki i bajecznie kolorowych snów.


    [​IMG]
     
    krysti49, waszunio oraz Hania lubią to.
  7. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Taniu i Krysiu - tenis to wspaniały sport. Dostarcza bardzo dużo emocji.
    Czasem mecze są jak horrory. Szczególnie w tym celuje Agnieszka Radwańska.
    Od przegranego meczu dzielą ją dwie piłki. Rywalka ma ogromną przewagę.
    A Agnieszka - wygrywa przegrany mecz. :D
    We Włoszech mówią na nią - la maga (czarodziejka)
    Mecz dzisiejszy był świetny. Panie grały falami. Najpierw Agnieszka była górą, potem Kvitowa i na końcu znów Agnieszka.
    Niektóre akcje były niesamowite.
    Ale wg mnie najlepszy był ten wczorajszy z Muguruzą.

    Najciekawsze momenty:


    Irminko przytargałam krwawą:

    [​IMG]

    Przyniosłam trochę więcej. Może któraś z pań nabierze ochoty.
    Na zdrówko. :D
     
    krysti49 i waderówek lubią to.
  8. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Nareszcie mogę spokojne uprawiać farmę . Niestety w domu komp. nadal nie działa , u Włodka idzie mi to strasznie pomału- aż rzucam mięskiem / niestety zabawa w farmę w laptopie to dla mnie utopia/ Dzisiaj jestem w pracy i komp. działa nienagannie.
    Poczytałam , oglądałam Radwańską i radość moja była ogromna.
    Co do bólów: wczoraj po cmentarzach kręgosłup odmówił posłuszeństwa , ale życie trwa dalej.
    Za krwawą wielkie dzięki - przyda się.
    Do zakończenia ewentu mnie i Włodkowi grzybków brakuje - jeśli można poproszę.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 listopada 2015
    krysti49, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Obejrzałam Master Chefa, a krwawą wypiję przed snem i do łóżeczka. Dzięki Marysiu. Dobranoc dziewczynki.
     
    krysti49 i waszunio lubią to.
  10. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Ale Ci dobrze - Aluś , u mnie dzisiaj ani snu ani łóżeczka.
    Śpijcie smacznie, dobrej nocki.:inlove::inlove:
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  11. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dzień bolący. Za dużo soku pomidorowego było wczoraj.:p
    Dlaczego z rana świat jest taki hałaśliwy.:cry:Praca czeka.:wuerg:
    Grzybki posłałam komu potrzeba poza Włodkiem, bo nie mam namiarów.
    Event zakończyłam. Tereniu, dziękuję bardzo za wsparcie.
    Pozdrawiam Raszpelki. To nic, że to już poniedziałek. Za chwilę, będzie znowu piątek.;)
     
    krysti49, Alicjanastka oraz waszunio lubią to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Event skończyłam :D:D
     
    Ostatnie edytowanie: 2 listopada 2015
  13. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Nie wiedziałam. że Irminko masz taką słabą głowę. :oops:
    Może zamiast kawy od Danusi napij się soku z kiszonych ogórków. ;):p
    A tą kawą to ja się już "zaopiekuję" i tym torcikiem też. :music::D

    [​IMG]

    Na poprawę poniedziałkowego humoru:

    Młody, niedawno zatrudniony pracownik wychodzi wieczorem z opustoszałego już biura.
    Na korytarzu spotyka swojego prezesa stojącego nad niszczarką z jakimś ważnym pismem, opatrzonym mnóstwem pieczątek.
    Prezes minę ma zakłopotaną.
    - Czy potrafi pan obsłużyć te maszynę? - pyta prezes.
    - Oczywiście - odpowiada pracownik.
    Bierze dokument, wkłada do szczeliny, naciska START. Po chwili dokument znika.
    - Doskonale, doskonale - cieszy się prezes - Chciałbym dwie kopie.....

    Miłego słonecznego poniedziałku. :D
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Raszpelkowo. Dzisiaj pochmurno, ale dość ciepło bo bezwietrznie, jak przyjdzie wiatr to chłód będzie bardziej odczuwalny.
    Ty pewnie Aniu do pracy? Cóż siła wyższa, nic nie poradzisz jak służba wzywa :).
    Oj Irminko, sok pomidorowy w nadmiarze szkodzi, nie wiedziałaś?;) Teraz się kuruj co szybko nam wydobrzejesz:).
    Danusiu dzięki za te pyszności, w realu właśnie kończę kawusię, a i coś słodkiego zostało po wczorajszym święcie.

    Dziewczynki życzę Wam pięknego, pogodnego dnia.

    Ps. Marysiu szczerze się uśmiałam, dobre, mądry prezes :D.

    [​IMG]
     
  15. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Poczytałam przy realnej kawie, wszystkiego spróbowałam prócz soku z kiszeniaków, ale kto wie, może kiedyś?xD Dzieńdoberek w słonecznym dniu, jakoś wszystkie troski w takim słońcu blakną;) Zaraz wysyłam grzybki potrzebnickim..
    ...............
    Aniu, to kwestia przyzwyczajenia - mój pierwszy lapek też jakoś mi mniej pasił niż stacjonarny, a teraz na myśl, że mogę być uwiązana do jednego miejsca i pozycji.. Czasem sprzęcik leży sobie na ławie, czasem owijam się kocykiem, wyciągam wygodnie odnóża, a laptop na kolanach i do przoduxD fakt, że wi fi ułatwia sprawę, żadnych kabli.. no czasem ładuję baterię, ale ona starcza na parę godzin.
    Zaraz muszę zmykać z domu, ale jeszcze dopiję fusy;), do potem.
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  16. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Soku z kiszeniaków nie piłam , ale z kapusty kwaszonej - pycha- tylko mnie "goni" .wtedy sobie spiewam : goń stare baby , goń stare baby ...do lasa..:)
    Dzięki za grzybki , wystarczyło , jeszcze nam brak nici, może się uda- mnie napewno - z Miśkiem fifty/fifty:)
    Buziaczki.
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewuszki wieczorkiem. Cieszę się i melduję że udało mi się zrobić te cztery nowe misje w spółdzielni z mrocznymi roślinkami, bo z tych starych to nieruszone, zawsze pełnia była krótko to nie robiłam, nawet nie miałam odblokowanej hodowli wron, więc teraz się zmobilizowałam i to zrobiłam, a reszta niech czeka na inne czasy. Byłyśmy dzisiaj na cmentarzu. Jutro muszę iść na różaniec a w środę na pogrzeb, sąsiadka zmarła, która mieszkała obok mojego domu, więc wypada pójść. A jeszcze wybieram się do szpitala, koleżanka miała udar. Szczęście w nieszczęściu, że ma tylko niesprawną lewą rękę, a wszystko pozostałe ponoć ok. Nie będę Was tu zanudzać swoimi sprawami, uciekam i życzę spokojnej nocki. Do jutra pa, pa.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  18. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Alicjo- Twoje sprawy to tak jak nasze, szkoda że związane z chorobami. ale przecież i radościami się dzielimy.
    Utulam:)
     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  19. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Aniu w oba miejsca grzybki pofrunęły i po północy następne jeszcze pofrunął, najdalej jutro raniutko :) Jeśli mogę prosić, to również mi są super grzybki potrzebne i Was drogie Raszpelki proszę o grzybki, ale jeszcze jeśli można dziś lub jutro z samego rana, najdalej do 7.30 bo potem już idę do roboty no i po evencie :(
    A tera życzę Wam dobrej nocki :)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  20. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Nie znałam tej piosenki o gonionej babie. :oops: Śpiewam tylko o gonionych bolszewikach. ;):music:

    Alu - wielkie brawa za ukończenie tylu misji. :D
    Ja mam wszystko ponadgryzane.

    Wykluły mi się zimorodki. już drugie. Chętnie je oddam w dobre ręce. :)
     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.