Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki wpadłam na chwilkę:):):), Danusiu dzięki za poranną kawusię melduję,że ewencik u mnie też zakończony a z sadzonek nic ciekawego.
    Kochaniutkie życzę spokojnej i dobrej nocki , samych dobrych i kolorowych snów i do jutra:):):):inlove::inlove:. Hejka!
     
    Hania i tersea51 lubią to.
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dobrej nocki wpadłam życzyć.. wszyscy w domku objedzeni gąską tak, że nikt kolacji nie chciał;) Kolorowych snów, Raszpelkowo, do jutra:inlove:
     
    Hania i krysti49 lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też wpadłam powiedzieć dobranoc. Jakaś senna jestem po tej zmianie czasu, a rano nie mogłam dospać i wstałam wcześniej, jutro pewnie będzie to samo zanim organizm się przyzwyczai. Życzę spokojnych nocki i miłych snów. Do jutra pa, pa.


    [​IMG]
     
    Hania, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Poprzestawiali mi czas i nie mogę dojść do ładu ze sobą :cry::cry:
     
    Hania, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  5. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też mnie szlag trafia, cały mój "wewnętrzny" zegarek rozregulowany..wstałam za wcześnie, chodziłam na paluszkach, by nie budzić reszty, tylko koty zadowolone z room - serwisu;):pCo to za ciężka głupota z tym czasem,ludzie rozkojarzeni, wypadków od groma i ciut, ciut, dziś przed moim blokiem samochody pizgnęły w siebie..niegroźnie dla ludzi, ale lakiery i błotniki poodzierane.. i po co to komu?:mad:Dzięki Danusiu za pięknie podaną kawę.. ja od wczoraj jeszcze czuję gęś na wątrobie.. mięsko rozpływało się w ustach, fakt, ale nie daję rady takiej potrawie, poprzestanę na indyku, zdecydowanie mniej tłuszczu ma o_ODo potem Raszpelkowo
    PS nie zapomnijcie o otworzeniu podarku -dyni - dziś 50 szt super nawozu
     
    Hania, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Ja też po zmianie tego czasu wieczorem chodzę i ziewam, a rano spać nie można, może jeszcze kilka dni i się przyzwyczaimy. Dzięki Danusiu za kawusię. Dzisiaj trochę czasu spędziłam na cmentarzu, teraz pójdę w piątek i sobotę no i obowiązkowo w niedzielę. Mi też dopiero przed chwilą przypomniało się o dyni. Tak mi się mordka drze, że poszłabym spać, ale toż to za młoda godzina. Buziole.
     
    Hania i krysti49 lubią to.
  7. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki pozdrawiam wieczorkiem cieplutko :):):), Danusiu śliczne dzięki za podaną kawusię ja dzisiaj już od 6-tej na nogach i to wszystko przez to przestawienie czasu , dobrze ,że było cieplutko i słonecznie to trochę popracowałam na ogrodzie jeszcze jutro jak będzie pogoda wszystko skończę i można zostawić ogród do przezimowania :):).
    Tereniu dzięki za przypomnienie zapomniałam zupełnie o tych dyniach :):):inlove::inlove:.
    Kochaniutkie życzę kolorków na sen i dobrej, spokojnej nocki :):). Hejka!
     
    Hania, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  8. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Witajcie Słonka -sporo mnie ominęło.
    Pogodę miałam piękną ale bursztynkami nie sypnęło , rydzy pojadłam - odpoczęłam.
    Komputer dalej nie działa i oczywiście prawem serii nawaliła mi chłodziarko - zamrażarka / jutro jedziemy po nową/
    Pozdrawiam Was bardzo serdecznie - widzę jakieś nowości na farmie ale nie poczytałam. Może jutro.
     
  9. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Dobry wieczorek :)
    Ja tylko na chwilę, przywitać się, oznajmić, że event udało mi się zrobić, a więc pancernik jest :D, no i oczywiście powiedzieć dobranoc :inlove::D
     
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Całkiem mi się poprzestawiało z tym czasem :cry::cry::cry:
     
    Hania, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzięki Danusiu za kawkę i torcik, przepyszne. Ja też wybieram się robić kwiatki. Teraz piorę pościel, może wyschnie w słoneczku. Życzę miłego dzionka ze słoneczkiem.


    [​IMG]
     
    Hania, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  12. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzien dobryxDPrzyszło słoneczko, jest zimno, ale świat pojaśniałxD Dzięki za kawę, w realu też zaliczyłam, boprzez zmianę czasu wstaję zbyt wcześnie i tak jak Wy, kołowata jestem:mad: Zaraz zmykam po zakupy, odkąd mój kręgosłup w okolicach 4 liter się zbiesił, nie noszę toreb, a przywożę takim fajnym wózeczkiem z torbą zakupową.. Jaki człowiek głupi, tyle się wcześniej nadygałam ciężarów, a teraz sama przyjemność, nawet wciągnięcie po schodach jest przyjemniejsze od wnoszenia:)xD Buziole, cieszę się Taniu, że też masz pancernikaxD. Mireczka się zbiesiła, albo laptop jej wysiadł, tak czy owak, pusta ławeczka czeka... do potem:inlove:
     
    Hania i Alicjanastka lubią to.
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    hejka:D
    Mnie ranne wstawanie zawsze służy. Tak mam od zawsze. Mobilna to ja jestem od rana do 18. Potem to już na wstecznym biegu.:D
    Sezon dyniowy w pełni więc przytachałam Wam różne, różniste.
    Może coś z nich wyrzeźbimy lub ugotujemy:D

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witaj skowronkuxD Ja jestem sową..i ponad 40 lat wstawania o 5.40, by zdążyć do pracy tego nie zmieniło... Z czasem mój szef ( skowronek) nauczył się fundamentalnej rzeczy - nie zadawać pytań przed reanimacją, czyli kawą.. Piłam ją natychmiast po przyjściu do pracy, za parę minut 7, by po magicznej godzinie siódmej mój mózg chociaż zaczął udawać, że myśli;)xD A na pełne obroty wchodzę po 9 rano , załamka przychodzi po południu ( kawa:inlove:) i do wieczora znowu mogły być wysokie obroty..i cieszę się, ze teraz wstaję około 8, a nie 6 -tejxD
    ................
    Fajne te dyńki.. a gęsi już nie kupię:p;) Moja wątroba ciężko się na mnie obraziła, a wolę żyć z nią w zgodzie;)
     
  15. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxD Przerzucisz się na kaczuszki?
    Nie chciałam nic wcześniej pisać, żeby nie zrażać. Ale u mnie była to też jednorazowa przygoda. Może nie potrafimy jej odpowiednio doprawić, nie wiem. Za kaczką też nie przepadam. Niewiele tam mięsa w sumie.
    Nie ma jak brojler:pxD:pxD
     
  16. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Kaczuszek nie jadamxD Pewnie przed laty miałam to to na talerzu, ale głowy z zachwytu mi nie urwało - też tłuste.. U mnie najczęściej z mięska jest kurczak i indyk ( też piersi), potem leci wołowinka i rybki.. ostatnio zajadamy się tilapią nilową z hodowli w Polsce, jak dla mnie rewelkaxD Mam w tej chwili zamrożone 10 rybek ( filety są bez ości, taka połówka rybki wielkości schabowego;)) Polecam wszystkim z czystym sumieniemxD
    ....................
    Jutro koniec opylania -zacznie się demolka farmy i sianie..
     
  17. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Dziewczęta posyłam cieplutkie uściski :):):):inlove::inlove::inlove: , Daneczko dzięki za kawusię i kawałek pysznego torcika mniam , mniam a Tobie Irminko za piękne dynie właśnie jedną sobie wybrałam na dzień straszenia czeka u mnie w ogrodzie na ławeczce tylko muszę wyciąć .
    A co do jutrzejszego ewentu to poczytałam a jutro będę analizować w trakcie jego trwania bo jak do tej pory nie wiele kapuję.
    Kochaniutkie życzę milutkiego wieczoru , kolorków na sen i do jutra, dobrej nocki, buziolki :):):). Hejka!
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    I ja życzę kolorowych snów. A na dobranoc bajeczka......;)

     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2015
  19. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Ojej...ja znów do tyłu- co demolować i co siać.??
    Ja kaczuszki uwielbiam- odkad Misiek nauczył się trybować:)
    Jak ja nie lubie pracować na laptopie...:((
     
    Hania, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Miłego i słonecznego dnia życzę :D:D Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Mireczko, czekamy i tęsknimy !!!!!!!!!!!!!!
     
    Hania, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.