Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej soboty życzę [​IMG] U nas świeci słoneczko ale jest chłodno :D:D:D Dzisiaj BB :D:D
     
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzien dobryxD Dzięki oczywiście za kawę ..i inne rarytasy:) U mnie też było słoneczko, ale się zmyło i mam wrażenie , że za chwilę lunie i to fest.
    ..................
    Jak leci BB? Chyba nikomu nie udało się pobić rekordu Krysi z najwyższym bobrem? Ja doszłam do tych żółtych, przedostatnichxD Grażynko - nie odpowiedziałaś, czy należą, się Wam gratulki, nie szkodzi i tak życzę bycia razem w zgodzie, szczęściu i zdrowiu jeszcze raz tyle latxD
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  3. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Dzieńdoberek :)
    Grażynko ja również gratuluję Tobie i Twojej połóweczce tylu lat wspólnie spędzonych :D
    Ja również indywidualną część eventu zakończyłam i czekam co będzie z globalem, bo narazie dość kiepsko to wygląda, ale pożyjemy, zobaczymy ;)
    Życzę Wam miłej soboty, chociaż pogoda u nas w Wa-wie paskudna, zimno i deszcz:mad:
    No i do potem....
    No i oczywiście Danusiu ślicznie dzię kuję za kawusię :)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam wieczorową porą :)
    Dziewczynki dziękuję bardzo za serdeczności i jakoś to do mnie nie do końca dociera, że to już tyle lat wspólnego "iścia" przez życia, z górki i pod górkę, ale zawsze do przodu :)

    trochę poświętowaliśmy, wczoraj kameralnie, rodzinnie a dzisiaj z najbliższymi znajomymi :)

    dokręciłam trochę SP, to jutro coś tam jeszcze pomiksuję...

    spokojnej nocy i kolorowych snów :)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Grażynko ja również gratuluję i życzę długiego iścia dalej :D:D:D Kolorowych snów , do jutra :D:D
     
    Alicjanastka lubi to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Bry wieczór, dzięki za poranną kawusię. Grażynko wspaniała rocznica, gratulacje!!! Ja jutro 13 tego września mam 35, a mój mężulek dzisiaj wyjechał do pracy, szkoda, nie poświętujemy razem. Życzę spokojniutkiej nocki.


    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku i miłej niedzieli życzę [​IMG] Alu, gratuluję 35 rocznicy i życzę iścia dalej razem :D:D:D
     
    krysti49 lubi to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, witam, przed chwilą wróciłam ze szpitala od mamusi. Dzięki Danusiu za kawkę i gratulki. Mój małżonek się śmieje, że jeszcze będziemy razem 40 lat :D w zdrowiu i szczęściu, oby mu się spełniło. Teraz już pozostaje mi życzyć wszystkim spokojnej nocki i miłych snów.

    [​IMG]
     
  9. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Nie zaglądałam na forum , ale myślę o Was Raszpelki ..i nie tylko. Buziaki
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  10. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Pozdrawiam serdecznie Raszpelkowo, gratulki raz jeszcze dla Grażynki i Ali za imponujący staż iścia razem.. i tak jak Ania, wpadłam dopiero przed pójściem spać, ale jesteście przy mnie blisko, zawsze mam Was niedaleko w mojej głowie..:inlove: Dobrej nocki, do jutra.
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  11. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Alu, wszystkiego najlepszego, a te 5 lat do 40 zleci jak z bicza trzasnął i tak sobie pomyślałam, że te związki wrześniowe są szczęśliwe :)
    Danusiu, Tobie też dzięki za życzenia :)

    dobranocki :)
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Miłego poniedziałku [​IMG] Dzisiaj nasz samochód odmówił posłuszeństwa :cry: Mąż pojechał do pracy autobusem :cry::cry:
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, jeszcze raz dziękuję za gratulki z okazji rocznicy. Dzisiaj idę zaś popracować do ogrodu, mam zamiar wykopać marchew i może pietruszkę, a potem zostanie już tylko seler i por, no i na koniec nawożenie i skopanie działeczki. Dostałam już obornik od zięcia brata, który ma nieduże gospodarstwo rolne. Trochę się jeszcze popracuje na działeczce, ale te końcowe roboty to już nie dla mnie, nie dałabym rady z moimi stawami, to już męża kolega mi zrobi. A ja Wam wszystkim życzę miłego dnia. Oj zapomniałam Danusiu podziękować Ci za kawkę i ciacho, dzięki :p:).


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    cześć, PracusiexDJa dzisiaj bumelowałam... potem poszłam zrobić sobie pazurki : [​IMG] a teraz już muszę zająć się zarabianiem pieniążków, bo termin oddania papierów mnie goni - umówiłam się na jutro:mad: A umawiając się w ogóle nie wzięłam pod uwagę mojego lenia;)
    .......................
    Pozdrówka dla wszystkich tu wpadających, no i spadam, bo już nie mam pretekstu, by nie popracować;)xD
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  15. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Buziaki dla Was*)
    Na co się teraz "zasadzacie " na farmie. Gonię w piętkę i nie wiem co robić , siać i zbierać czy hodować???
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  16. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam wieczorkowo :)
    a ja dzisiaj pojechałam sobie w odwiedziny do moich kochanych wnuczek i od razu przegoniłam lenia w kąt, tylko nie wiem jeszcze na co spożytkuję zgromadzoną energię....

    Aniu, w najbliższym evencie - Oktoberfest będziemy zbierać wypadajki z zasiewów i drzew i można wystawić zagrody z psiakami, bo będziemy je wkrótce kolorować...

    dobranocki :)

     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja już też nie wiem co robić na farmie, pewnie Grażynka ma rację. Nie mam za dużo tych psiaków (zagród) i paszy dla nich, chyba bym musiała kupować, ech życie. Jakoś nie chce mi się dzisiaj siedzieć, więc życzę spokojnej nocki, aaa ładne te fotki z pazurkami.



    Dobranoc !!!



    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  18. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie wieczorkiem Kochaniutkie Raszpeleczki nie było mnie przez kilka dnia na ławeczce w piątek wieczorem niespodziewanie przyjechał mój TŻ a w sobotę i w niedzielę musiałam się zająć gotowaniem dla zięciunia i wnuka bo na weekend przyjechał z internatu córka jest jeszcze we Włoszech chociaż miała już wrócić tydzień temu ale jeszcze trafiła jej się robota więc została i nie wiem kiedy wróci a w niedziele miałam jeszcze w domu wnuka z narzeczoną też przyjechali na obiad i zostali prawie do wieczora mąż pojechał dzisiaj i trzeba go było spakować i tak mi zleciało no i musiałam zrobić porządki bo w domu było jak by wiatr przeleciał , teraz mogę spokojnie posiedzieć przy kompie:):):):):).
    Co do ewentu to ciekawa jestem czy się uda zakończyć to ogólne a co do BB to ze zwykłych borsuków wyhodowałam prehistorycznego a w innych zwierzakach nic szczególnego tak jak zawsze bez przeskoków.

    Dziewczęta śliczne dzięki za kawusię i pyszności jak tylko wpadałam na chwilkę to zawsze się częstowałam ;);):):).
    U nas w tej chwili pada dość mocno deszcz i wieje ,.... mogło by dobrze popadać to może by zaczęły by się pokazywać grzybki bo ciepło jest.
    Kochaniutkie życzę kolorowych snów i dobrej nocki, do jutra:inlove::inlove::):):). Hejka!
     
    Alicjanastka lubi to.
  19. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Bry wieczórxDWystawiłam drzewa.. wszystkie baobaby, żeby naprodukowały nawozu, a potem jak leci. Pieski mam w stodole, bo swego czasu kupowałam , jak były tańsze na targu i pchałam do pucharów i tak jakoś zostałyxD Nie mam pól, a mam premium, tak jak chyba Ala, i drzewa zbierają mi się same.
    ..............................................
    Wczoraj zrobiliśmy kuku naszym radnym i głosowałam w licznym gronie na budżet obywatelski..tzn na projekty, które ich nie interesują, a nas, i owszem. Głosowałam na przeznaczenie 2.000 zet dla blblioteki książki mówionej.. na ścieżkę dla biegaczy i "kijkarzy" nad Wartą.. na budki lęgowe dla nietoperkow. To są naprawdę nieduże pieniążki, a od lat nie można się było doprosić o dofinansowanie tej biblioteki - to jedyna możliwość czytania( słuchania) przez niewidomych i niedowidzących, którzy nie mają kasy na kupowanie sobie audiobooków. No i pochwaliłam się Wam..xD A jak zrobią porządek na paru km brzegu Warty, by człek nie bał się zapuszczać w chaszcze, to może zacznę tam chodzic z kijkami? Kto wie, może i pobiegam? Buziolki, Teresa
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku i miłego dnia życzę [​IMG] Znowu trzeba zacząć poszukiwania zaginionych Raszpelek :cry::cry:
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.