Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Alu , cieszę się że wszystko jest dobrze :D:D Coś nam wyludnia się Raszpelkowo :cry::cry:
     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam wieczorową porą :)
    Alu, super wiadomość...
    ja piersi też mam w porządku, teraz czekam na wynik z cytologii i w czwartek jeszcze do kontroli z tarczycą...
    te boberkowe zagrody++ na coś się w końcu przydały i mam tyle, że event mogę ogarnąć zwykłymi, bez kolorowania...

    dobranocki :)

     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  3. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej wieczorową porą - Alu, bardzo mnie ucieszył Twój wpisxD Teraz za oknami burza, grzmi i wieje, leje też, ale w domu jasno, ciepło i bezpiecznie, tylko kociska trochę się boją.. Ale i tak mi miło w chałupce. Też mam bobrów sporo w stodole, bo przy różnych okazjach zasypywało mnie zagrodami i o dziwo, przydały sięxD;);)
    Dobrej nocki, kolorowych snów - Raszpelki, ławeczka czeka na Was!!!
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Też przyszłam powiedzieć dobranoc. Ja nie mam tak dużo tych bobrów, ale może uda się zrobić jakoś ten event. Zgapiłam się i nie mam kombajnu jadę na kuponach i zamiast postawić zagrody wystawiłam drzewa bo miałam kiedyś wykopiony pakiet diamentowy i owoce z drzew zbierają się same. No, ale będzie event trwać tydzień to może się uda. Dziewczynki życzę Wam kolorków na noc.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Ło matko i córko nikt nie zrobił kawki [​IMG] Byłam dzisiaj na zwiadach w lesie ale brak grzybków :cry::cry: Miłego dnia życzę :D:D Dzisiaj zaczynamy event :D:D
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry!!! A gdzie nasz Danusia ? Zostawiam kawkę i uciekam na szczepienie. Miłego dzionka i do później.

    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Bry....xD No i załapałam się i na śniadanko i na kolację.. u mnie ewent załatwiony zwykłymi bobrami, zostało mi ich jeszcze sporo i troszkę się pobawię.. ale nie za dużo, bo przeskoki słabiutkie, szkoda paszyxD Paszę kupię, czemu nie, ale teraz już nie chlapię nią tak jak przedtem, pomiędzy BB mam czasem bardzo fajne miksy, tak czasem coś mnie podkusi na czuja, czyli nos;) No a wtedy taniej paszy się nie kupi, więc zrobię sobie zapas, Buziaczki, do potem i dzięki za co nieco;)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, ten indywidualny zrobiłam, a co dalej, jak zrobić globalny ile tych bobrów wrzucić, trochę wrzuciłam, ale pasek postępu ani drgnie, nie rozumiem :(, pewnie o pnączu można pomarzyć :(. Zniechęcona jestem. Dobranoc, kolorków na noc życzę. A już doczytałam, teraz zależy od wszystkich ten globalny, wrzuciłam sporo, teraz pozostanie czekać.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2015
    krysti49 lubi to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia [​IMG] Zrobiłam też tak jak Ala i czekam :D:D
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, Danusiu dzięki za gorąca kawusię. Raszpelki miłego dzionka.



    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  11. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzien dobryxD Też zrobiłam tak jak Ala i czekam, co z tego wynikniexD Kawa wypita, dzięki lecę dalej, do potem, miłego popołudnia i wieczoruxD
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  12. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Dobry wieczorek Dziewczynki :)
    Nie martwcie się globalnym, bo pewnie, tak jak i ja dużo osób jeszcze nie zrobiło indywidualnego, wszak czasu jeszcze dużo.
    Ja niestety muszę jeszcze hodować boberki i te zwykłe i pomagam sobie kolorowymi.
    Dziękuję wszystkim sąsiadeczkom, które zakupiły paszę i tym samym i mnie wspomogły :(
    Muszę się jeszcze pochwalić poprzednim eventem - z zagród MAM ŻÓŁWIE:D:D:D, w końcu i mnie szczęście dopisało xD
    A teraz mówię dobranoc i do weekendu :)
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  13. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki nie było mnie dwa dni na ławeczce byłam w rozjazdach wczoraj pojechałam do mojej kosmetyczki z pazurkami i zrobiłam sobie małą odnowę twarzy i dekoltu tj. intensywne nawilżanie i masaż bo strasznie już miałam wysuszoną skórę po tych zabiegach kosmetycznych zupełnie inna skóra i i sam masaż bardzo zrelaksował , wróciłam do domu około 16-tej i tyle ,że zdążyłam sobie kupić paszę i ze dwa razy zebrać oazy jak wyłączyli nam prąd nie było prawie do 22-giej potem jak włączyli to znowu zaczęłam hodować bobry i ze zwykłych uzyskałam bobra prehistorycznego :):).
    Dzisiaj od rana pojechałam zaś do miasta na zakupy a potem wróciłam z siostrą bo nie dała bym rady przytargać wszystkiego autobusem a jak wróciłam to właśnie wzięłam się za ewent indywidualną część i zrobiłam teraz oddam jeszcze trochę bobrów do ogólnego i też będę czekać ale z tego co widzę to ta część ogólna idzie bardzo wolniutko.
    Dziewczęta nawet nie podziękowałam za kawusię i inne pyszności więc czynię to teraz .... dzięki Kochaniutkie:):):):).
    Alu cieszę się z Tobą ,że Twoje wyniki są dobre , że wszystko w porządku:):).
    Kochaniutkie życzę milutkiego wieczoru dobrej nocy, kolorowych snów i do jutra:):):inlove::inlove::inlove:, buziolki. Hejka!
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam kochane Raszpelki. Popracowałam dzisiaj solidnie, koszenie trawy w ogrodzie i nad stawem oraz sprzątanie obejścia w koło domu. Trochę zostało na jutro. Potem zakupy i pakowanko małżonka bo w sobotę wyjeżdża do pracy. Znowu będę czekać i tęsknić aż do grudnia.
    Życzę Wam spokojnej nocki i bajecznie kolorowych snów.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  15. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    :)Przyleciałam zyczyć kolorowych snów.. znów mam jednolity kolorek na włosach, siwe jajo zniknęło;) Pewnie nie na długo, ale zawsze lepiej się czuję po położeniu koloru, pazurki mam umówione na poniedziałek i będę prawie tak piękna jak Krysia;) BB się skończyło, a ja przedobrzyłam i wtopiłam troszkę zwierzakow i paszy, no cóż, adrenalina - bezcennexD;) Dobrej nocki, Raszpelkowo:)
     
    Alicjanastka lubi to.
  16. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam z deszczowego Wrocławia :)
    wczoraj nie zdążyłam z dobranocką, bo wyłączyli prąd i nie chciało mi się czekać na ewentualne ponowne włączenie... ale jak widać rano już wszystko ok :)

    skoro już tu jestem, to dam Danusi trochę pospać i przygotuję poranną rozbudzajkę

    [​IMG]
    miłego dnia życzę :)
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę :D:D Za kawkę dzięki a ja zostawiam śniadanko [​IMG] Dobrze że jesteście :D:D:D
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    [​IMG] Grażynko i Danusiu dziękuję za kawkę i śniadanko. W realu zaczynam pić kawusię. Jeszcze trochę pracy zostało przy obejściu, więc pewnie popracuję, tym bardziej, że pogoda dopisuje. Miłego dzionka życzę.



    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  19. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Grażynko - to Twoja rocznica? Tak , czy owak, serdeczne gratulki, to jest coś.. prawie 40 lat razemxD Ostatnio jestem jakoś tak padnięta, ze oklapłam... i nic mi się nie chce.. i z trudem zbieram się do codziennych zajęć. Robię, oczywiście to wszystko co muszę, ale niewiele ponad to. Ups, użalam się , przepraszam. Dobrej nocki i fajnego weekendu
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Padnięta, przyszła tylko powiedzieć dobranoc i spokojnej nocki.


    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.