Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wlodkarp58

    wlodkarp58 Okazjonalny autor

    Podpowiedzcie proszę , jak i gdzie kupuje się nieograniczony dostęp do nawozu /tego zwykłego/.
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Już urwałam różyczki dla Mireczki [​IMG] Krysiu , tylko trochę urwałam :D:D
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  3. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    No, sprawnie poszło, DanusiuxD;) Mam nadzieję, że Krysia mi łba nie urwie za podpuchę;)xD

    Słoneczko, już se ne wrati *możliwość kupowania nawozu na targu i ładowania zbiornika bez ograniczeń.. Podobno to był błąd i BP go naprawiło, tak więc teraz wystawiasz maksymalnie po sto szt i kupujesz tylko do napełnienia zbiornika na nawóz czyli z runą 300 szt, a z premium 600 szt ..i tyle. Buziole, do potem:)
    Edytowane wieczorkiem
    Mod Saphire - przepraszam i już pędzę z tłumaczeniem:
    * dosłownie - się nie wróci.. tu użyte w znaczeniu : koniec balu, panno Lalu;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2015
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  4. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    tersea51 bardzo proszę by tłumaczyć użyte zwroty obcojęzyczne, nawet jeśli są proste do przetłumaczenia.
     
    Alicjanastka lubi to.
  5. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki , Danusiu dzęki za wspaniałą kawusię i coś do kawusi a co do róż to przygotowałyście super bukiet właśnie też o takim pomyślałam dzisiaj dobrze ,że Danusia mnie ubiegła:D:D:D:inlove::inlove:.

    A ja jeszcze doniosłam kilka i coś na słodko :):).
    [​IMG]

    Mireczko witamy na ławeczce .

    Kochaniutkie milutkiego wieczoru i do potem :):). Hejka!
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2015
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  6. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Przyleciałam jeszcze powiedzieć dobranoc, edytowałam poprzedni post, zamieszczając tłumaczenie i przeprosinyxD;)xD
    .........................
    Mireczko kochana, jeżeli paluszki się cofają przed uderzeniem klawiszy.. i tak przecież bywa, to tylko wejdź i daj buźkę:inlove: Całuję Cię serdecznie, Raszpelkom wszystkim mówię dobranoc i kolorowych snów.. i zmiatam, mamuś i koty śpią, trzeba korzystać;)xD
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  7. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam wieczorową porą :)
    ja też zmykam do łóżeczka... szkoda, że nie zastałam Mireczki, tak mi tęskno za nią...
    event już na finiszu, ale chyba dopiero w sobotę doprowadzę farmę do stanu używalności i powystawiam TS-y...

    dobranocki :)
     
    krysti49 lubi to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witajcie wieczorkiem. Uśmiałam się Tereniu co niemiara, już widzę jak moja mamusia biega z laską i goni włamywaczy do piwniczki z przetworami. Evencik powoli leci, zostało jeszcze trochę, ale nie wiem czy już jutro wieczorem go skończę, wszystko zależy ile wypadajek wypadnie, w najgorszym wypadku w sobotę skończę, taką mam nadzieję. Do męża dzwonili i ma o tydzień urlop przedłużony, cieszę się bardzo, dzisiaj wstawiał nowe drzwi do piwnicy. Uciekam w objęcia Morfeusza, a Wam życzę miłej i spokojnej nocki.


    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  9. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    I ja też wpadłam na chwilkę , Grażynko jesteś szybka w tym ewencie ja jestem na półmetku ale chyba też skończę.
    Kochaniutkie życzę dobrej i spokojnej nocki , kolorków sennych i do jutra:):):). Hejka!
     
    Alicjanastka lubi to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Miłego dnia życzę [​IMG] Czekamy Mireczko :D:D
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Danusiu dziękuję za kawkę i ciasto. Ja dzisiaj zapraszam Was na własnoręcznie usmażone naleśniczki. Jak kto lubi z serem i dżemem wiśniowym (też swojej roboty).

    Życzę smacznego !!!
    [​IMG]


    A i kawkę do nich zapodam

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2015
    krysti49 lubi to.
  12. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Bry dzionekxDAleż dziś dobrze trafiłam - uwielbiam naleśniki z serem.. i pierogi z seremxD A naleśniczki dodatkowo potraktowane dżemikiem z wiśni domowej produkcji - mniam - to jest to, co tygrysy lubią najbardziejxD
    ................
    Ewent skończyłam, po przyjściu do chałupki odkryłam zagrody:sleepy:.. wszystko w pasku, dwie pomarańczowe stajnie, żółta mleczarnia , myszy i, a jakże, bobry z plusikiem:sleepy: Na bahamie ucieszyła mnie goja z dwoma iksami, reszta w pasku - granatowce, pistacje, bananki z iksem i bez iksa, na farmie muszę wystawić na noc, może coś lepsiejszego wpadnie. Buziaczki dziewczynki, dziś pięknie odkurzyłam ławeczkę, coby Mirka kiecuszki nie upaskudziła, jak przysiądzie;)xD:inlove:
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  13. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam Kochaniutkie Raszpeleczki i cieplutko pozdrawiam :):):) Danusiu dzięki za kawusię i pyszne ciasteczko z rana a Aluni dziękuję za wspaniałe naleśniki na obiadek i kawkę po obiedzie:):):). U nas dzisiaj od rana padało nareszcie chociaż nie za wiele ale zawsze coś bo po południu już było słonecznie ale dobrze , że było fajnie bo nie grzało i chyba już raczej upałów nie będzie.
    Co do ewentu to jestem na trzecim ołtarzu myślę ,że w niedzielę spokojnie skończę :):).
    Kochaniutkie milutkiego wieczoru życzę i do potem :):). Heka!

    Mireczko czekamy na Ciebie i tęsknimy:inlove::inlove::inlove::):).
     
    Alicjanastka lubi to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja już też wpadłam powiedzieć dobranoc, mam wnusię na nocowanie jak to ona mówi. Czekamy a Mireczka się nie pojawia:(. Może jutro. Spokojnej nocki i bajecznych snów.

    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  15. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    to i ja wieczorowo :0
    event skończony, ale to co dostałam z ts-ów, to szkoda słów, nic co by zasługiwało na uwagę....

    a teraz zasiadam na kanapowej trybunie i będą kibicować polskim piłkarzom...

    spokojnej nocy :)

     
    Alicjanastka lubi to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Event skończony, drzewka wystawiłam, zobaczymy jutro, pa, pa. Jeszcze raz dobranoc.
     
    krysti49 lubi to.
  17. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    To i ja jeszcze wpadłam na chwilkę aby życzyć Wam spokojnej i dobrej nocy , samych dobrych snów :):):) . Też pędzę oglądać mecz dobrze ,że Grażynka przypomniała:):):):). Do jutra. Hejka!
     
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w deszczową sobotę i miłego dnia życzę [​IMG] Mireczko , czekamy :D:D Jeszcze raz gratuluję awansiku :D:D
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  19. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam wszystkich po długim moim niebyciu... nie z mojej to winy... nie mam komputera... nie da się naprawić... mam w planie sobie coś kupić... korzystam z grzeczności synalka... wgrał mi moje programy... jak tylko nadarzy się okazja to będę wpadać tutaj... tęsknię za Wami...

    [​IMG]


    Spacer

    Przechodząc kiedyś, z rana, po zielonej łące,
    Wdychałam zapach trawy i kwiatów pięknie pachnących,
    Nad moją głową, wesoło ptaki w swoim tańcu fruwały,
    Promyki słońca cieplutko, twarz moją muskały.
    Napawałam się, tym pięknym, porannym widokiem,
    Idąc powolnym i równym krokiem,
    Ostrożnie omijałam wędrujące mrówki,
    Które wyznaczały swoje własne dróżki,
    Przy łanach zbóż na moment przystawałam,
    Zapachem świeżego chleba, się delektowałam,
    Modraki i maki, jak kolia, podkreślały niwę złotokłosą,
    Błyszczały przepięknie, pokryte poranną rosą.
    Spłoszyłam niechcąco, dwa młode zające,
    Które uciekły w trawę, na pobliskiej łące.
    Na horyzoncie chmurki się pojawiły,
    Biało-szarą szatą, słonce przysłoniły,
    Musiałam wracać, by zdążyć przed deszczem,
    Jednak postanowiłam, że wrócę tu jeszcze!

    autor: Aleksandra Szrejder


    musiałam sobie wszystko na nowo poukładać... wrócić do poprzedności... ale ciężko jest... dobrze, że miałam córcię przy sobie... wspierała mnie w tych trudnych dla mnie chwilach... wnusia natomiast odegnała ode mnie smutki... znowu zaczynam się śmiać... choć w sercu rana została...
    2 tygodnie gościłam najbliższe mi osoby... w poprzednią sobotę pojechałam z nimi do Poznania... młodzi poszli na zabawę... ja pilnowałam wnusię... wróciłam do domu późnym wieczorem w niedzielę...


    [​IMG]

    dziękuję dziewczyny za pamięć... miłe to jak ktoś myśli o drugiej osobie... że nieraz wspomniałyście mnie... wzruszyłam się...
    dziękuję również za gratki... jesteście wspaniałe...


    [​IMG]

    Danuś... dzięki za kawkę... zostawiam śniadanko...


    [​IMG]


     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  20. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Jak cudownie Cię widzieć Mireczko. Buziaki dla Wszystkich.
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.