Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam Was kochane serdecznie i donoszę, że bardzo się za Wami stęskniłam :)

    ten tydzień minął mi na nerwówce, ponieważ jacyś łobuzy, wandale poprzecinali kable od neta i uziemili mnie na dobre, bo na tym samym kablu mam jeszcze tv i telefon stacjonarny, niby mogłam zająć się czymś innym, ale jak tu się skupić, kiedy okno na świat zamknięte.....

    gotowa już do eventu jestem, żebym tylko o pnączu i dopalaczach pamiętała :)

    miłego i chłodnego dnia Wam życzę :)
     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzien doberek RaszpelkowoxD Grażynko, ja takim squnksom życzę serdecznie świerzbu na rzyci i krótkich rąk... oby im się spełniło chociaż to pierwszexD;)
    Upał okropny, wczoraj już było do padnięcia, a dziś, mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej.. Jak nie wychodzę z domu, to super, ale wychodziłam i wróciłam 5 minut przed padnięciem:p teraz już czuję się dobrze, ale co przeżyjemy, to nasze..
    ...........
    Ewencik rozpoczęty, roślinki rozsiewam i muse poczekać do czwartku na kasztankowe pnącze, coby obłowić się w wypadajki.. zobaczymy, jak to pójdzie;) Do potem.
    PS Mireczko - wróć!!!!! Wszystkie Raszpelki tęsknią za Tobą:inlove:
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dobry wieczorek. Dzięki Danusiu za kawkę i ciasto, smakowite :p. Ja dzisiaj znowu popracowałam, dokończyłam koszenie podkaszarką i wykopałam buraki, już mam je ugotowane. Jutro będę trzeć, przyprawiać i w słoiki. W ogródku została już tylko marchewka, pietruszka, selery i pory no i ogórki, które już powoli też muszę zlikwidować, a i jeszcze koperek. Trochę pracy jeszcze przede mną, ale większość zrobiona, oj idzie jesień:(. Och zapomniałam, dzwonił dzisiaj mężulek i przyjedzie jutro na kilka dni, może tylko na 4 a może więcej, zobaczymy. Życzę Wam kochane spokojnej nocki i bajecznych snów.


    [​IMG]
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Wpadłam jeszcze na chwileczkę...

    po upalnym dniu, na noc zerwał się porywisty wiatr, kocio już szaleje, będzie ciężka noc, coś tak czuję, a rano po 5 muszę wstać, bo mam wyjście....

    evencik się robi, nawet, nawet...

    spokojnej nocy :)
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  5. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki po tak ciężkim upalnym dniu nie mam na nic sił :eek::eek::eek: , Danusiu dzięki za smakowitości i poranną kawusię :):).
    U mnie też ewncik się rozkręcił roślinki już rozmnożone i już tylko obsiewam poza tym wolniutko do przodu.
    Mireczka nam się zaprzepaściła a my za nią tęsknimy ...... Mireczko wracaj do nas ....:inlove::inlove::inlove::):):).
    Grażynko zapowiadają burzową noc to Twój kocio chyba nie da spać bo jak pamiętam to już tak kiedyś miałaś .


    Kochaniutkie życzę spokojnej nocki i kolorowych snów, buziolki ido jutra :):):). Hejka!
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Halo, halo, dzień dobry. U mnie przeszła burza o północy i od tamtej pory leje deszcz. Miłego dzionka życzę. Też tęsknię za Mireczką i jej dobrym słowem dla każdego.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Cześć PracusiexD U mnie też po północy przewalił się front , trochę pobłyskało, ale w sumie burzy jako takiej nie było, zerwał się tylko wiatr i zdrowo popadałoxD Kocie w związku z tym nie szalały za bardzo, i dziś jest dobrze, jest chłodno, deszcz cały czas pada, kociska śpią, mamuś podrzemuje w fotelu i udaje, że nie zasypia;)
    ...................
    Ewencik leci pomalutku.. jak to z sianiem, nudno się robi pomiędzy zbiorami;)xD Dobrze, że zaraz muszę zrobić wypad z domku - do potem Słoneczka
     
  8. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Melduję się na ławeczce Raszpelki :) Mimo że dziś normalny dzień pracy, to ja zrobiłam sobie wagary ;)wczoraj połamało mi prawą rękę w nadgarstku, znaczy się odezwały mi się stawy i dziś zamiast do pracy wybrałam się do lekarza i jak zwykle nowe skierowania na badania i recepta na leki. A teraz siedzę już sobie w domciu i odpoczywam, a miałam pracować dziś 12.
    Event dopiero rozpoczęłam, bo wczoraj nie byłam na farmie, bo najpierw praca, a potem rodzinne imieniny mamusi :) Było super, wesoło i miło :) Dziś mamusia przyjmuje przyjaciółki ;)bo tak naprawdę dziś ma święto i jutro bo ma urodziny, ale wczoraj większości rodzinki bardziej pasowało.
    Ciekawe czy uda mi się ten event zrobić, bo piszą, że trudny ... zobaczymy ;)
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam zapracowane Raszpelki :D:D U nas w nocy była burza - strasznie grzmiało i błyskało :cry::cry: Teraz świeci słoneczko ale nie jest gorąco :D:D Dzięki za kawusię - pychotka:D:D Ja tylko sieję i zbieram a jutro zacznę robić event :D:D
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  10. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    u nas wieczorem powiało, pobłyskało, ale nie grzmiało i jakoś po 23 udało się Kocia utulić do snu :)

    na polu papirus i tak do wieczora, a w prezentach z rzemiosłach 3 x pod rząd miałam gary, a w stodole 0 szt, ale udało się je za 4 razem wymienić na miodek...

    a na obiad łazanek mi się zachciało
    [​IMG]

    do wieczorka, bo jeszcze na jakieś zakupy muszę lecieć....
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  11. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Witam , u mnie dzisiaj popadało i schłodziło się - jak dobrze.
    Zakwitła mi moja tuberoza , zapach w domku:inlove::inlove: cudo.
    Pozdrawiam .
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Mirka jutro się pojawi w Raszpelkowie :D:D Czekam dalej na raport wszystkich Raszpelek :D:D:D
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  13. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie dziewczęta pozdrawiam serdecznie i życzę milutkiego wieczoru:):):). Aluniu dziki za pyszną kawusię.
    U nas się ochłodziło ale deszczu nie spadła ani jedna kropla i burzy też nie było a tak potrzebny deszcz ale mimo wszystko ucieszyłam się rano jak wstałam i zobaczyłam ,że jest ochłodzenie bo jest czym oddychać , cały dzień dzisiaj popracowałam przy swoich różach a jest co robić bo żółkną liście i trzeba wszystkie zbierać i obrywać żeby nie roznosiły się choroby.
    Ewencik wolniutko do przodu sieję i zbieram i jestem przy końcu pierwszego ołtarza robię na bieżąco .
    Kochaniutkie jeszcze wpadnę przed snem , do potem :):):), Hejka!
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  14. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Ale dobra wiadomość, że Mireczka do nas jutro zajrzy :)

    spokojnej nocy i kolorowych snów :)
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  15. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Jeszcze wpadłam żeby Wam życzyć dobrej nocki i ucieszyłam się kiedy przeczytałam post Grażynki ,że Mireczka jutro będzie z nami już bardzo się za nią stęskniłam tak jak wszystkie Raszpelki :):):):inlove::inlove::inlove::inlove:.
    Kochaniutkie kolorków życzę i spokojnej nocki, do jutra :):):). Hejka!
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  16. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Dobrej nocki. Jak miło dostać dobrą wiadomość.
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku i miłego dnia życzę [​IMG] Idę popracować na działce :D:D
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam kochane. Dzięki Danusiu za kawkę.Też się cieszę, że Mireczka wraca. Wczoraj wieczorem nie wpadłam na ławeczkę bo byłam tak spracowana, że tylko prysznic i do łóżka. Robiłam wczoraj buraczki i kisiłam ogórki a między tym wszystkim przyjmowałam gości :) tak, że jak skończyłam wieczorem to nie czułam nóg. Dzisiaj musiałam sprzątnąć po tym wszystkim no i jeszcze trzeba wybrać się na zakupy (mamusię obkupić i dowieźć do szpitala to co jej potrzebne).Życzę miłego dzionka. U mnie słonecznie :D.


    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  19. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Moc uśmiechu na piękny dzień.
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też uwielbiam dobre wiadomościxDxD:inlove:
    Jak wyżej:inlove:xD Masz fajnie tematyczno ewentową kiecuszkę;)xD
    Witaj Pracusiu.. coś mi się zdaje, że Raszpelki zimą włamią Ci się do piwniczki, nie bacząc, że Twoja Mamusia już na chodzie i może przetrzepać nam skórę;)xD

    Danusiu - dla Ciebie wielkie podziękowania za ściągnięcie Mireczki ponownie na forum.. buziaczki:inlove:
    A od Krysi z ogrodu zwędzimy wielki bukiet róż na powitanie;)xD
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.