Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Wpadłam jeszcze wieczorkiemxDDzień się skończył, i odszedł też upał, zrobiło się bardzo przyjemnie.
    Krysiu - czytam Twój post i nie rozumiem.. Ty nie zdobyłaś tych neonów w ewencie? Jeżeli zrobiłaś ten ewent, to po prostu wystaw je z paska na łąkę.. i tyle. Rzeczywiście potrzebne są najwyższe kolorusy, ale wtedy jak chcesz mieć tych zagródek więcej, idziesz do warsztaciku i budujesz.. Buziaczki, Słoneczka, poczytam jeszcze, bo zupełnie nie chce mi się spać. Kolorowych snów i chłodnej nocki
     
    Alicjanastka lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry dzień [​IMG] Czekam na wszystkie Raszpelki :D:D
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  3. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki Danusiu - melduję się na kawie, w realu teżxDJest chłodno, pada deszcz i da się żyć, do potem.
    PS. Krysiu - te neony z ewentu to są ulepszenia, czyli najpierw stawiasz zwykły kurnik, a na niego neon:inlove:
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  4. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę milutkiego dnia :):):) Danusiu dzięki za kawusie .
    Tereniu dzięki za podpowiedź już zagrody neonki stoją ....ale ze mnie gapa hihihihihi jakoś nie pokumałam dobrze , że jesteście to podpowiecie jak coś nie będę kumała.
    Stronami jest chłodno jak czytam a u nas w tej chwili 34 stopnie i upał okropny byłam na chwilę na podwórku ale nie da się tam żyć więc uciekłam do domu i wzięłam się za lody zapraszam mniam,mniamdo potem :):). Hejka!

    [​IMG]
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej soboty życzę [​IMG] Ostatnie dnie urlopów i od poniedziałku mam nadzieję że wszystkie Raszpelki zameldują się na ławeczce :D:D:D
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  6. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Krysiu , ależ te lody cudne , jeśli smakują jak wyglądają / to dobrze że nie w realu/;);)
    U mnie znów praży.
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzien dobry xD Do kawy , serwowanej przez Danusię, wczorajsze lody od Krysi w sam raz;) Dzięki bardzo. U mnie nadal pogoda dla ludzi - 24 stopnie, słoneczko i wiatr - żyć , nie umieraćxDPranie dynda na balkonie, następne pralka dopiera, a ja mam chwilke, zanim zacznę szaleć w kuchni;) Do potem Raszpelkowo
    PS Kogut mnie opiał - ma nowości!!! kupiłam po 15 sadzonek, tym razem się zrujnowałam, ale mam radochę. Nie kupowałam ani pnącza, ani pomocników, więc pohulałam przy sadzonkachxD;);)xD
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  8. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Witajcie Raszpelki :) Melduję się po ciężkim tygodniu pracy po 12 godzin dziennie .
    Samotności tak bardzo nie odczuwam po wyprowadzce synalka, bo większość dnia spędzam w pracy, poza tym dwa razy w tym tygodniu dzwonił, no i córcia mnie odwiedzała, bo mieszka u babci tylko piętro niżej. Wczoraj co prawda synuś odwiedził babcię i siostrę, ale ja niestety w robocie :( Trudno przyjdzie mi poczekać do wtorku, wtedy się zobaczymy na imieninach babci (znaczy mojej mamusi ;)) :)

    O urlopie to ja już właściwie zapomniałam, teraz już cieszę się wolnym weekendem.
    Muszę trochę odpocząć i nabrać sił na następny tydzień, ale ogarnąć chałupkę też trzeba, no i pewnie te dwa dni zlecą, ani się obejrzę.
    Pozdrawiam Was wszystkie :D
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  9. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki wieczorem u mnie dzisiaj był bardzo dzień pracowity i gościnny bo odwiedziła mnie koleżanka potem przyjechał wnuczek ze swoją dziewczyną a na końcu zięciuniu bo córka we Włoszech ale już w tygodniu wraca , i jeszcze na dodatek ten upał dał się też we znaki jestem padnięta .
    Danusiu dzięki za poranną kawusię wypiłam z ochotą i wzięłam się za porządki :):):).
    Kupiłam wczoraj po trzy sadzonki i dzisiaj zebrałam to co wyrosło i wielka kicha :mad::mad::mad::cry::cry::cry: nic z nowoś tych poprzednich a o tych nowych to nawet nie wspomnę.
    Nie mam zaufania do tego bo trzeba wydać bardzo dużo kasy a i tak nic się nie trafi przez noc się zastanowię czy jeszcze kupić.
    No ja myślę,że już zbliża sie koniec wakacji i czas urlopowy to i dziewczęta powrócą na ławeczkę:):).

    Kochaniutkie życzę kolorków sennych i dobrej nocki, do jutra, buziolki :):). Hejka!

    [​IMG]
     
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Dzisiaj ostatni dzień urlopów Raszpelek :D:D Od poniedziałku zaczynamy bywać na ławeczce w Raszpelkowie :D:D:D
     
  11. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Dzieńdoberek :D Danusiu dzięki za południową kawusię ;)
    Co do tego zaglądania na ławeczkę w tygodniu, to raczej będzie ciężko, ale się postaram, natomiast w weekendzik z pewnością zawitam :)
    A jeśli chodzi o sadzonki, to u mnie Krysiu na głównej farmie - tak jak i u Ciebie - kicha :mad:, natomiast z bahamy nawet jestem zadowolona, bo kupiłam po 5 sadzonek z każdych i na tropikach najnowszych nowości nie dostałam co prawda, ale mam baobaba i achacha (tego nie miałam), na zwykłej farmie same ulepszenia :mad:
    Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę :)
     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  12. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej Raszpelkowo w senną, upalną niedzielę.. za kawe dzięki, czułam jakiś niedosyt i strzeliło mnie na produkcję słodkościxD Może nie wyglądają najpiękniej, ale zrobiłam z tego, co w domku pod ręką było;) Poczestujcie się, Słoneczka, bardzo proszę, buziole:inlove:[​IMG]
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  13. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Oj pusto dziś w Raszpelkowie ...
    Tereniu dzięki za słodkośći, nie wygląd ale smak się liczy;) mniami pami :), a wyglądają również apetycznie, aż ślinka cieknie .
    W takim razie mówię dobranoc i do .... sama nie wiem kiedy, ale postaram się zajrzeć w tygodniu :)
     
    tersea51, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem, trochę mnie nie było, ale siła wyższa. Zawiozłyśmy mamusię a dzisiaj jechałyśmy pozawozić brakujące rzeczy. Wróciłyśmy późnym popołudniem jakieś zmęczone, nic się nie chciało. Jutro na zakupy bo coś tam jeszcze mamusi potrzeba, no i do roboty na działeczkę, kopać ziemniaki, trawę kosić, a ma być upał nie wiem jak podołam, ale postaram się zrobić na ile sił wystarczy. Kochane życzę Wam spokojnej nocki i kolorowych senków.

    [​IMG]
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  15. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie wieczorem Kochaniutkie Raszpeleczki i dzięki za kawusię od Danusi i smakowitości od Tereni bo takie owocowe są najsmaczniejsze tym bardziej , że lato zbliża się ku końcowi i o takich owocach już tylko będziemy marzyć mniam, mniam :):).
    Taniu to gratuluję , że miałaś chociaż połowiczne szczęście :):):) ja jeszcze kupiłam po trzy sadzonki za godzinkę będę zbierać i zobaczę co będzie.
    A teraz kochaniutkie życzę spokojnej i chłodniutkiej nocki po tym dzisiejszym upale i kolorowych snów, do juterka, buziaczki:):):):):):inlove::inlove::inlove::inlove:. Hejka!

    [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Miłego poniedziałku !!!!
     
    tersea51, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Dzięki Danusiu za kawkę. Wyobraźcie sobie, że na Bahamę kupiłam 2 sadzonki i była tam nektaryna, a pozostałych 22 sadzonki i nic, no ale chociaż jedno drzewko mam. Teraz wypiję kawkę i zmykam na działeczkę. Życzę miłego dzionka.

    [​IMG]




    Witam wieczorkiem, a tu nikogo nie ma. Jestem napracowana, wróciłam po 19 tej. Teraz jeszcze boli mnie głowa, ale ziemniaczki w piwnicy i trawka skoszona, jutro tylko poprawię wykaszarką i może wykopię buraki, zobaczę jakie będzie samopoczucie. Życzę Wam kochane spokojnej nocki.


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 31 sierpnia 2015
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzisiaj koniec wakacji i jutro nasze Raszpelki - wszystkie stają do raportu i meldują się - hihihihihi Jutro nowy event :D:D Dobrej nocy i kolorowych snów:D:D
     
    Alicjanastka, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  19. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam Kochaniutkie późnym wieczorem Danusiu i Aluniu dzięki za kawusię :):) u nas dzisiaj było 36 stopni ja jestem padnięta bo nie było czym oddycha a w tej chwili jest jeszcze 24 stopnie i człowiek się poci nic nie robiąc jeszcze jakoś wytrzymać jutrzejszy dzień bo pojutrze ma być już dobrze :(:(.
    Ja w sumie kupiłam 12 sadzonek po 6 i nawet jednego nie miałam wszystko powędrowało do paska ni potrzebnie się skusiłam jeszcze wczoraj :mad::mad::mad::cry::cry::cry:bo wydałam tylko kasę.
    Jutro nowy ewent w OO jest ,że trudny zobaczymy jak będzie się już go robić.
    Kochaniutkie życzę dobrej i chłodnej nocki kolorków na sen i do jutra :):):). Hejka!
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Dziewcznki proszę o meldunek w Raszpelkowie :D wszystkie i te zaglądające za krzaczków też ;);) Nie wiem jak przeżyłam wczorajszy dzień a dzisiaj ma być jeszcze goręcej :D:cry:
     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.