Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki za wirtualne pychotki.. :)Nadal trzyma mnie niechcica, oczywiście, pracuję, ale z dużą niechęcia, jutro może finisz i humor mi wrócixDOczywiście, w domu ogarnięte, bo każdy pretekst, by oderwać się od cyferek, jest dobry i sama sobie szukam zajecia - np. obiad bardziej pracochłonny, zamiast zwykłych mielonych - pulpeciki w sosie chrzanowym.. i takie tam inne;) Do jutra Raszpelkowo, paszy oszczędzałam w srodę, to jak nie będzie wtop, to się trochę jutro pobawię.
    Kolorowych snów Raszpelkowo.

    Mireczko, ja rozumiem, że stracilaś cały napęd, tak to już jest.. ale zajrzyj chociaż na chwilkę do nas.
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i nie tylko i miłego dnia życzę [​IMG]
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Kochane ja również życzę miłego dzionka.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  4. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Teraz to już na pewno będzie miłyxD Danusiu i Alu - dziękixD, od razu człowiekowi paszcza się uśmiecha, jak zobaczy Wasze wpisyxD A ja zrobiłam ostatnią zarobkową kobyłę w tym miesiącu,, i spokój do pierwszych dni września. Dom, wiadomo - zawsze jest co robić, już mamuś i koty o to też zadbają, ale i tak jest miło, gdy przestaję garbić się nad dokumentami. Tusz mi drukarka, zeżarła, z problemami kupiłam i wydruki są też gotowe..ależ mi ulżyło..wczoraj i dziś siedziałam po ładne parę godzin, starczy8)
    .................
    No to się ciut pobawimy, może ładne przeskoki będą? życzę wam tego, buziole i do potemxD
    Edit:
    No i jest potem.. a tu pustki.. Kolorowych snów Raszpelki, do jutra.
    BB do bani, żadnych przeskoków, wtopiłam trochę zwierza i paszy, spać idę;) Jakoś przeżyję straty;) jutro też jest dzień, pa dziewczynki:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 21 sierpnia 2015
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Pa Tereniu i pozostałe Raszpelki no i Mod-ki. U mnie też żadnych przeskoków niet :(, a szkoda. Życzę najspokojniejszej nocki jaka tylko się komu zamarzy, dobranoc.


    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku i miłej soboty życzę [​IMG] U nas dalej gorąco i deszczu brak :cry::cry::cry:Przeskoków nie mam :cry::cry:
     
    Alicjanastka, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  7. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie dziewczęta pozdrawiam cieplutko i życzę milutkiego wieczoru :):):) , Danusiu dzięki za poranną kawusię jak wstałam to zaraz wciągnęłam ze smakiem ;);).
    Chyba jako ostatnia zakończyłam ewent ale nie szkodzi ważne że ukończyłam a teraz troszkę się bawię w hodowlę kolorowych zwierzaczków ale jakoś bez rewelacji bo przeskoków nie ma tylko wszystko kolejno :eek::eek:.
    Trochę pustawo na ławeczce zajrzę jeszcze a teraz do potem :):). Hejka!
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Raszpelki omijają ławeczkę :cry::cry::cry: [​IMG]
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  9. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej RaszpelkowoxDWreszcie spadł deszcz, może nie za dużo tej wody, ale zupełnie inaczej się oddychaxD Miałam dziś latany dzionek, potem trochę się pobawiłam i po serii wtop przed paroma minutami szczęście się uśmiechnęło - to tylko pikselki, ale cieszy. Dobrej nocki wszystkim życzę, buziolki Teresa
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  10. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Ja jak do tej pory niestety szczęścia nie mam w klonowaniu a Tobie Tereniu gratuluję udanej hodowli :):):).
    Kochaniutkie życzę spokojnej i dobrej nocki , samych dobrych i kolorowych snów, i do juterka, buziolki :):). Hejka!

    [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Miłej i deszczowej niedzieli życzę - hihihihi [​IMG]
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie :)
    dzięki za kawkę, tego mi trzeba było :)
    wczorajszy dzień spędziłam na działce u sąsiadki, niestety po południu spadł deszcz i przerwał tę sielankę, ale dzięki temu powietrze bardziej rześkie :)
    dzisiaj też pogodowo całkiem, całkiem i trzeba to wykorzystać na spacer...

    miłego dnia :)
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień doberek. Wczoraj byłam zajęta, potem jeszcze wizyta w gości i szybko dzionek minął. U mnie żadnych przeskoków nie było w kolorowaniu zwierza tak, że Tereniu dobrze, że chociaż Tobie coś się udało. Straciłam tylko kupę SP i nic, no może kiedyś się uda. Wczoraj po południu padał deszcz a drugi o 19 tej. no i później jeszcze burza z deszczem tak ok. 23 ej. A dzisiaj od rana pięknie świeci słoneczko, więc życzę Wam miłego dzionka.


    [​IMG]
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  14. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie kochaniutkie Raszpeleczki u nas dzisiaj było bardzo cieplutko po południu przyszła do mnie koleżanka i przesiedziałyśmy w ogrodzie prawie do wieczora na klachaniu nawet nie wiedziałyśmy ,że to tak szybko zleciało potem jeszcze podlałam kwiaty w doniczkach i niedziela przeleciała nawet nie wiadomo kiedy:):):), jutro mam trochę roboty w ogródku takie prace porządkowe i trochę koszenia.
    Danusiu dzięki za pyszną poranną kawusię :):).
    Milutkiego wieczoru jeszcze wpadnę na chwilkę :):), do potem . Hejka!
     
    tersea51 i matka_wariatka lubią to.
  15. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Dzieńdoberek :)
    Wiem, wiem, dawno mnie nie było:oops:, chyba sobie zrobiłam urlopik nie tylko od pracy ale i od farmy i forum również. Co prawda evencik neonowy zrobiłam, ale bez pośpiechu, powolutku. Hodowla też bez szału, jedyny przeskok to z brązowych świnek, latająca ;).
    Dobranoc i miłego tygodnia Wam życzę :)
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem, idę spać, jutro wyjazd. teraz życzę miłej i spokojnej nocki.



    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  17. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dobry wieczór i dobrej nocki RaszpelkixD Ostatnio spędzam więcej czasu poza komputerkiem..ale i tak zaglądałam na forum zza krzaczorów;) Buziaczki i kolorowych snów, mam nadzieję, że Mireczka wyjdzie z cienia.. i pokaże się znowu:inlove:
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  18. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Tereniu wszystkie mamy taką nadzieje ,że wkrótce zawita na ławeczkę....... Mireczko wracaj ,bo tęsknimy....:):):).
    Kochaniutkie ja tez życzę kolorków na sen i dobrej nocki , buziolki i do jutra:inlove::inlove::):):). Hejka!

    [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, wpadłam tylko powiedzieć dzień dobry i uciekam bo zaraz wyjazd. Miłego dnia kochane. Zostawiam:


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego poniedziałku życzę [​IMG] Widać w Raszpelkowie sezon urlopowy :D:D:D
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.