Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Ja też idę już spać bo zrobiło się późno dzięki MOD-ku za podpowiedź :):):).
    Dobrej nocki życzę i kolorowych snów , do juterka :):):). Hejka!
     
    tersea51 lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w deszczowy poniedziałek [​IMG] Trochę się ochłodziło i jest fajnie :D:D Miłego dnia życzę :D:D
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  3. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzien dobry i dzięki Danusiu za kawę:) Realna też mi pięknie wchodzi, co prawda u mnie nie spadła ani kropelka , ale jest zdecydowanie lepiej - wieje silny wiatr. Jestem ciekawa eventu hodowlanego, ponoć strach się bać;)
    Taniu - gdzie nam się zapodziałaś na swoim wymarzonym urlopie? Miało być Cię więcej, a tu zonk;) Buziole, do potem
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  4. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie dziewczęta wieczorem , Danuś dzięki piękne za poranną kawusię i małe co nie co :):):), och dzisiaj to już znacznie poprawiło się samopoczucie bo chłodek wspaniały i troszkę deszczyk siąpił drobniutki aż zrobiło się całkiem miło i w domu i na dworze:D:D:D .
    No właśnie przez te upały dziewczęta się nam gdzieś zapodziały pewno wyemigrowały w poszukiwaniu chłodniejszego miejsca ale jak tylko zobaczą ,że się zmieniło to pewnie wrócą ;););).
    No ja też jestem ciekawa tego nowego ewentu jak to będzie przebiegać i na czym ma polegać jak już będzie to się przekonamyo_Oo_O.
    A teraz życzę milutkiego wieczoru , jeszcze wpadnę . Hejka!
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  5. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam wieczorową porą :)
    troszkę mnie tu nie było, ale wyjechałam na weekend do córci, bo Hania w niedzielę kończyła 10 lat, a mała Tonia 7 miesięcy i mieliśmy taką małą uroczystość rodzinną :)

    zapoznałam się trochę z eventem hodowlanym, trochę kolorowych miałam, trochę dokupiłam, resztę dorobię, jak dadzą na weekend BB....

    Mireczko, czekamy i tęsknimy za Tobą.....

    spokojnej nocy i kolorowych snów :)

     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  6. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Ja też jeszcze na chwilkę przyszłam aby życzyć Wam Kochaniutkie dobrej nocki i samych kolorowych snów:):) , do jutra . Hejka!

    [​IMG]
     
    Alicjanastka lubi to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam kochane. Wczoraj nie było mnie na ławeczce, popracowałam trochę w ogrodzie, potem jeszcze na cmentarz i zrobił się wieczór. Jakaś padnięta byłam. U mnie nie spadła ani kropelka deszczu i było jeszcze bardzo ciepło z fajnym wietrzykiem. Do tego hodowlanego eventu trochę potrzeba tych zwierzaczków. Ja też dokupiłam, może wystarczy, a jak nie to dohodujemy, chociaż trochę mi szkoda paszy bo u mnie stodoła pustawa i żeby ich tyle naprodukować to dużo by jej potrzeba, ale zobaczymy jutro. Raszpelki do później.


    [​IMG]
     
    tersea51 lubi to.
  8. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki za słodkości i kawęxDU mnie jest przyjemnie ciepło, upału nie ma , silny wiatr podnosi piasek z trawnika..też nie spadła ani kropelka deszczu.
    ......................
    Targ u mnie nieczynny..nie da się nic do ewentu dokupić, a troszkę mi brakuje króliczków.. nic to, poczekamy. Do potem Raszpelkowo
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  9. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam Wszystkie Raszpeleczki i gości pozdrawiam cieplutko :):) Aluniu dzięki za kawusie i słodkości .
    U nas wczoraj pokropiło a dzisiaj było lekko pochmurno i słoneczko od czasu do czasu się pokazywało ale było cieplutko i bardzo fajnie po tych upałach to dzisiejsza pogoda była superancka :):):).
    Co do ewentu to też mam braki w królikach i trzeba ich na hodować i może trochę uda się dokupić.
    Kochaniutkie życzę miłego wieczoru i do potem :):):). Hejka!
     
    tersea51 lubi to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór. Dzisiaj też troszkę popracowałam w ogrodzie, tak stopniowo zaczniemy zbierać plony, oj zbliża się jesień, żniwa się kończą i na polach robi się czarno :(. Dzisiaj pogoda taka w sam raz, mogłaby być jeszcze długo, nie pogniewałabym się :). Kochane życzę spokojnej nocki i kolorowych snów, do jutra.

    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  11. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też powiem Wam dobranoc.. Bociany sejmikują przed odlotem, rzeczywiście jesień za progiem..i jakoś tak smutno mi się robi. Kolorowych snów, do jutra:)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  12. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Jeszcze ja wpadłam na chwilkę bo Morfeusz już siedzi na moich powiekach i ciągnie do łóżka , życzę Wam Kochaniutkie samych kolorków na sen i dobrej nocki jeszcze nie myślcie o jesieni bo mamy nadal lato;);):):), do jutra. Hejka!

    [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka [​IMG] Miłego dnia życzę :D:D:D Dzisiaj nowy event :D:D:D Mireczko , gdzie się podziewasz :cry:wracaj :cry:
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzięki Danusiu za kawkę i śniadanko. Tak dzisiaj nowy event i jak co trzeba będzie trochę pokolorować. Też już mi tęskno za Mireczką, wydaje się jak by jej wieki nie było na ławeczce :(. Życzę wszystkim miłego dnia.

    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  15. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Neonowe zagrody stoją na polu.. z BB n początku OK, potem wtopy.. popracowałam i dzień przeleciał, nie wiem kiedy, ech do jutra, moje miłe, cos chandra mnie zbiera, jutro będzie lepiej. Kolorowych snów
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. U mnie też postawiłam neonowe żeby się nimi nacieszyć. Trochę poklonowałam zwierzyny i sprzedałam żeby zasilić portfel w sianogrosze :). Również życzę spokojnej nocy i miłych snów a dla urlopujących pięknej pogody i udanego odpoczynku.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Zagrody też już mam i teraz walczę dalej:D:D:D
     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam czwartkowa :)
    kawka i serniczek już w brzuszku ;)xD

    zagrody juz na polu, pnącze już pracuje, na targu co się da, to sprzedaję :)

    miłego dnia :)

    Mireczko, zajrzyj choć na minutkę....
     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam jeszcze widnym wieczorkiem. Dzięki Danusiu za kawkę i serniczek, pychotka miam, miam :p. Jutro chyba znowu zaczyna się BB, może trochę pokoloruję zwierza i sprzedam, ale nie za dużo bo pasza się kończy. Teraz już pięknie się żegnam i życzę spokojnej nocy oraz pięknych snów.


    [​IMG]
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  20. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki wczoraj nie było mnie na ławeczce byłam w mieście u swojej kosmetyczki z pazurkami potem przyjechał po mnie mój synciu przyjechaliśmy do domu i on został do dzisiaj bo dzisiaj mnie zawoził do szpitala tam gdzie miałam robione zastrzyki do oka do kontroli i badania teraz mam wyznaczony termin na 22 października wróciliśmy około 18-tej .
    Danusiu dzięki za kawkę i serniczek:):):).
    U mnie jeszcze zagród nie ma bo mam trochę braków ale myślę,że rozmnożę i będą stały no i dwa dni mi uciekły .
    Kochaniutkie życzę też dobrej i spokojnej nocki , dobrych i kolorowych snów i do jutra:):):). Hejka!