Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Hejka :) Chyba już jako ostatnia, ale melduję, że i mnie udało się pnącze uruchomić :)
    Niestety u nas żadnej kropelki deszczu, tylko sucho i gorąco. Co prawda dziś rano było pochmurno i przyjemnie, ale około południa się wypogodziło, a popołudniu znów parno i nie ma czym oddychać, no i ten brak wody.:(
    No i nareszcie najbliższe 10 dni bez pracy - HURRRAAA:D
    A teraz mówię dobranoc :)
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry i miłego piątku życzę [​IMG] U nas dalej brak deszczu :cry::cry::cry:
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzięki Danusiu za śniadanko do łóżka. Wczoraj popracowałam w ogrodzie, dzisiaj chciałam skończyć (zabrakło paliwa do kosiarki), ale nie wiem jak to będzie z chęcią do pracy. Również życzę miłego dnia.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  4. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki Danusiu.. fajne to śniadanko na łóżeczkuxD Utylizator dal mi dziś trzeciego Marcela.., co prawda Marcele z upodobaniem dają nawóz, albo perfumy ( po parę szt) ale nie tracę nadziei na konkretyxD Dopisali mi nagrody z TOP 1000 !!!xDxDxD Fajnie wygląda ten itemik, a zagrody i drzewka postawiłam, za niecałe 5 godzin zobaczę, co się wykluje, i się pochwalę ,albo i nie, jak jajcarnia wyjdzie;):pxD
    Do potem Raszpeleczki, u mnie nadal gorąco, jedyna zmiana na plus, to dosyć silny wiatr
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  5. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie kochaniutkie Raszpeleczki i nie tylko u nas też dzisiaj bardzo grzeje i to co popadało ta ulewa to już nie ma śladu wszystko wyparowało bo ciepły wiatr wysuszył wczoraj jeszcze wilgoć w ziemi była a dzisiaj już nie ma:eek::eek: a duchota nie odpuszcza.
    Ja też mam Marcelego dopiero dzisiaj go zdobyłam a na jak długo on będzie?
    Kochaniutkie życzę milutkiego wieczoru i do potem :):):). Hejka!
    Acha Danuś dzięki za smakowite śniadanko do łóżka:):).
     
    Alicjanastka lubi to.
  6. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej wieczorkiem Raszpelki.. Odkryłam ts - y z TOP i dostałam to, co sobie wykrakałam czyli: żółtą JAJCARNIĘ:mad::pxD, oprócz tego stajnię, szopy, żabki i gołębnik..wsio do paska, drzewka to buk, morelka, dwie tarniny i czarny bez, nawet niektóre z iksami:p, na Bahamce lepiej, bo i baobab i amherstia, reszta do paska. Zdałam sprawozdanko i zmiatam do łóżeczka, bo coś mnie tam mocno ciągnie;) Buziaczki, kolorowych snów.
    PS MIRKA!!!! Wracaj!!! Już chyba dosyć tego urlopu od nas;)xD Stęskniłam się za Tobą:)
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  7. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    No właśnie Tereniu masz rację ja też myślę ,że Mireczka już powinna wrócić z urlopu bo pustawo na ławeczce bez niej a my już bardzo za nią tęsknimy:):):).
    Kochaniutkie ja tez już mykam do spania bo Morfeusz się o mnie upomina ,życzę spokojnej i chłodnej nocki i kolorków na sen,buziolki i do jutra:):):). Hejka!
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam późnym wieczorkiem. Wiecie, że też już myślałam dzisiaj o Mirce :D, ale chyba niedługo zawita na ławeczkę. Dobranoc.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i uroczej soboty życzę [​IMG] U nas zaczyna się burza :D:Dale czy będzie deszcz :cry::cry::cry: Mireczko , wracaj :inlove::inlove:
     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Raszpelki. Dzięki Danusiu za kawkę, w realu właśnie kończę :). Dzisiaj czuję się tak jakby była niedziela, a jutro też będzie niedziela:D. Jutro chyba pojedziemy do Gdańska. Miłego dzionka dziewczynki.


    [​IMG]
     
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pokropiło przez 5 minut i po burzy [​IMG] Zrobiło się parno i duszno :oops::cry:
     
    krysti49, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  12. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Nie pada.. dzień dobry, witajcie KobitkixDTeż mi ta sobota tak leniwie leci, jakby niedziela była. Rano było jeszcze fajnie, wiał wiatr, a teraz lepiej nie mówić, gorąco, parno i przedburzowo.. Obcyndalam się na maxa, nawet obiadu nie zrobiłam, usmażyłam tylko tilapię ( bardzo fajna rybka) i było ratuj się, kto może..z pieczywkiem, albo bez, najpierw ciepła poszła, potem zimna też.. i spoko.
    Klima hula, ale wszyscy w domu już są zmęczeni upałami, przecież trzeba wychodzić, a na zewnątrz nie da się żyć , i taka niechęć mnie ogarnia. Mam "niechcicę" na pracę, sprzątanie, etc, etc - w nocy nie mogę spać.. ło matko, przepraszam, litania narzekań mi się zebrała, sorry - ponoć od wtorku normalne lato wraca, tropiki się skończą. Pa, narazie
     
    Alicjanastka lubi to.
  13. annals388

    annals388 Komisarz forum

    To i dobrze Teresko , wyjeżdżam na Mazury i chyba bym pupska z wody nie wystawiałaxDxD
    W Warszawie bez deszczu , pełno liści jak jesienią a trawniki zieją suchą trawą , nawet nie widać że tam rosła.
    Pozdrawiam moje dziewczynki serdecznie.
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Bry wieczorek. Aniu jeszcze raz gratulki za osiągnięcie następnego poziomu. U nas też ciepło, siedzę przy otwartym oknie i nie czuć chłodu. A liści to rzeczywiście spada z drzew ogrom, schną i lecą, miałam ich wczoraj dużo na cmentarzu jak zagrabiałam u tatki, stoi tam ogromna lipa i zrzuca suche liście. Aniu miłego urlopu. A wszystkim spokojnej nocki.
     
    krysti49 lubi to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej niedzieli [​IMG] U nas w nocy popadało i to dłużej niż 5 minut :D:D Mireczko , wracaj na ławeczkę :cry::cry:
     
    Alicjanastka lubi to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, dzięki Danusiu za kawkę. Uciekam bo za chwilę wyjazd. Raszpelki miłej niedzieli życzę.


    [​IMG]
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  17. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki w niedzielny wieczorek Dzięki Danusiu za kawusie i tą wczorajszą i dzisiejszą wczoraj w piątek późno w nocy przyjechał mój TZ to wczoraj przy święcie miałam trochę roboty by przygotować go na dzisiejszy wyjazd na powrót do stolicy bo teraz tam pracuje a jeszcze wczoraj po południu mieliśmy znowu burzę z gradem i silnym deszczem nawet na trochę nam wyłączyli prąd ale wieczór około 21-szej wróciło wszystko do normy i po wczorajszej burzy lato u nas też już wróciło do normy jest już bardzo normalnie i super:):):):).
    Mój TŻ już w tej chwili dojeżdża do Warszawy a ja jak zwykle musiałam trochę ogarnąć chatę dobrze ,że w zapowiedziach prognozy już nie ma upałów troszkę odżyjemy:):):).
    Dziewczyny jak sprawdzić czy dostaję prezenty od zajączka bo nie wiem:cry::cry: .
    Milutkiego wieczoru i do potem :):). Hejka!
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  18. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    krysti49 włącz okienka z prezentami w ustawieniach. To co już dostałaś to możesz napisać do pomocy technicznej i poprosić by napisali co Ci podarował :)

    Pozdrawiam całe Raszpelkowo :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  19. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dobry wieczór RaszpelkowoxD Mireczko - gdzie jesteś? Tęskno mi za Tobą:)
    ...................
    Jest miły chłodny wieczór, a ja mam nadal "niechcicę".. może przejdzie niedługo, mam taką nadzieję. Pa dziewczynki, do jutra:)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Wpadłam powiedzieć dobranoc, wróciliśmy padnięci. Tylko prysznic i podusia. Życzę spokojnej nocki i kolorowych snów.


    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.