Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Witam Was Raszpelki w słoneczną, cieplutką sobotę ;)
    Danusiu za kawusię dziękuję :)
    Mam nadzieję Teresko, że załapiesz się na TOP, przynajmniej będziesz nas tam reprezentować ;) A z małych prezencików też się cieszę, natomiast wszystkie zagrody z TS poszły do paska :mad: chyba nigdy nie upoluję tego żółwia, a tak bardzo chciałabym mieć, bo lubię żółwie ...
    Dziś jestem trochę smutna, bo dziecię mi się wyprowadziło na swoje i zostałam samiuteńka, tylko z piesiorem :( Cóż takie życie, że nasze małe dzieci dorośleją i się usamodzielniają, a my z jednej strony się cieszymy, że takie fajne wyrosły i radzą sobie w życiu, a z drugiej jest nam smutno, że już nie potrzebują naszej opieki. Pocieszam się faktem, że synek pozostał chociaż w tym samym mieście, a więc jest szansa, że w miarę często będziemy się widywać, a nie przeprowadza się do innego miasta, czy nawet za granicę.
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  2. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki miłego i chłodnego popołudnia życzę :):) Danuś dzięki za kawusię z rana , Taniu gratulki zdobyłaś jarząba super ja nic z nowości z tych zdobytych TS jak do tej pory:eek::eek:.
    U nas dzisiaj już było 39 w cieni teraz jest o stopień mniej oj joj co to za życie przecież mieszkamy w Europie a nie w Afryce wnet zrobi się Sahara wszystko wysycha nawet liście na drzewach już obsychają jak tak dalej będzie to chyba będziemy sadzić rośliny tropikalne bo jak wiecie to zimy jako takiej też nie było:eek::eek:.
    Może się zaaklimatyzujemy i tak już będzie hihihihihi;);):). Kochaniutkie zamykam i do potem . Hejka!
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    U nas pada deszczyk [​IMG] Gdzie podziały się dziewczynki :cry::cry:
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  4. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Danusiu aż Ci zazdroszczę tego deszczyku i chłodziku bo u nas nadal bez zmian :eek::eek:.
    Wszystkie Raszpelki chyba są bardzo zmęczone tym upałem a u nas około godz 18-tej mieliśmy w naszej wiosce pożar u sołtysa zapaliła się obora i trochę zwierząt zginęło przed chwilą odjechała straż pożarna było aż 7 wozów strażackich w tym upale było bardzo dużo dymu musiałam pozamykać wszystkie okna bo nie było by czym oddychać bo i wiatru też nie ma.

    Kochaniutkie życzę spokojnej i dobrej nocy , samych kolorowych snów i do jutra :):):). Hejka!
     
    Alicjanastka lubi to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dobry wieczorek. Dzięki Danusiu za poranną kawkę. Tobie Tereniu życzę abyś się utrzymała na liście TOP 1000. Tobie Taniu również gratulki za jarząba. Ja z drzew nic ciekawego nie miałam a TS jeszcze nie odkrywałam. A u mnie nie chce nic a nic popadać. Teraz jest bardzo przyjemnie na dworze, a w domu gorąco, dzisiaj cały dzień wentylator się kręci bo klimy nie mam. Jutro mamy gości a na dodatek mąż odjeżdża. Muszę go spakować, o 18 tej. przyjadą po niego :(. Życzę spokojnej nocy, bajecznych snów.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry w niedzielne przedpołudnie. Wpadłam się przywitać bo później może zabraknąć czasu. A Raszpelek nie ma, ale przyjdą :). U mnie dzisiaj rano o 6, 30 przeszła burza i spadł deszczyk taki dość ulewny, ale krótki. Troszeczkę temp. spadła. Jest ciepełko tak w sam raz, może dzisiaj troszkę odpoczniemy od tropików. Uciekam pakować małżonka. Do wieczorka.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  7. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie :)
    kawka wypita i od razu ma się więcej energii...
    powietrze na razie w miarę rześkie i chwilo trwaj......
    zbieram jeszcze ostatni zasiew wikliny, bo jeszcze trochę kłębuszków na stanie, a może jeszcze coś ciekawego koteczki na koniec podarują.....
    miłego dnia życzę :)
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  8. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Witaj cie Dziewczynki :)
    Och jak ja wam zazdroszczę tych chwilowych przerw w upałach i tych deszczyków, niestety stolica Saharą stoi i nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany, przynajmniej prognozy na to nie wskazują.
    Chyba dojdę do wniosku że chodzenie do pracy bywa przyjemne, tam chociaż jest klima ;), także jutro trochę odpocznę od tego skwaru. :D ha,ha nie myślałam, że kiedykolwiek tak pomyślę, że praca to forma odpoczynku ;)
    Ja naprawdę lubię ciepełko, ale pływanie we własnym pocie, mimo wszystko nie sprawia mi przyjemności. Sprawdziłam teraz prognozę i jutro trochę chłodniej -- bo tylko 30 stopni :p i tak narazie do 18tego, ani jeden dzień poniżej 30, a potem zobaczymy.
    :)Ja już skończyłam się bawić w prezenciki i ostatni jaki dostałam był bardzo miły - pomocnicy na 48. W szystkie prezenty[​IMG] były superanckie i uważam, że evencik naprawdę był udany, chociażby przez fakt, że po zdobyciu pnącza z iteamami można było bawić się dalej i być nagradzanym, nie tylko TOP. Dobrze by było, aby więcej takich eventów się pojawiło:)
    GRATULACJE TERESKO 807 POZYCJI NA TOP 1000 :D:D:D
    ale na sam koniec sprawiili mi zawód, bo w ostatniej minucie oddałam 2 prezenty, a nagrody już nie dostałam :( a dokupiłam sobie kłębuszki za florki :mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 9 sierpnia 2015
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  9. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Andzia w sosie własnym xDtak jak pisała Tania , u nas nie odpuszcza gorąc.
    Zagrody i drzewka - do paska.
    Tereniu - gratulki.:inlove:
     
    Alicjanastka lubi to.
  10. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Tereniu, gratulacje :)

    cieszę się bardzo, że mieliśmy naszą przedstawicielkę w TOP1000 :)
    mimo tego, że nie załapałam się na TOP, to i tak uważam, że to był ciekawy event, a i nagrody niczego sobie...
    już cieszę się na wtorkowy utylizator, szkoda tylko, że każdy item można zdobyć tylko raz i już sobie wyobrażam, co to się będzie działo, kiedy je dopuszczą do wymiany na G&T....
    we Wrocławiu dalej tropiki i kolejna butelka wody opróżniona...
    a tu dla ochłody zostawiam :)
    [​IMG]
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  11. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    dzień dobry RaszpelkowoxDDzięki za kawę, lody i gratulkixD Ja sama nie mogę uwierzyć, że na ostatnich "metrach" nie spadłam z listy..nawet gdyby, to prezenty fajne, nie płakałabym - ale skoro się udało, to naprawdę bardzo się ucieszyłamxD
    .................
    Duchota u nas okropna, temperatura niby niższa, ale jest okropnie..były dwie burze, ale ani kropla deszczu nie spadła!!! Na sucho grzmiało!! ech, będziemy zimą wspominać z rozrzewnieniem, jak nam było gorąco;) Do potem Raszpeleczki
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  12. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Hejka ;)
    Teresce jeszcze raz gratuluję i jetem dumna z naszej Raszpelki :)
    Dziękuję wszystkim za gratki z powodu poziomu, następny pewnie za rok, no może pół :p
    A co do synalka Tereniu, to w sumie cieszę się, że się usamodzielnia i nie wyrósł na maminsynka, chociaż myślałam, że z mamusią zostanie trochę dłużej ;) ma dopiero 23 lata. Dodatkowo dowiedziałam się dzisiaj, że wczoraj się zaręczył i cieszę się, bo lubię swoją przyszłą synową. Oczywiście cieszę się razem z młodymi, tylko narazie jakoś tak pusto w domciu, to i trochę smutno, ale się przyzwyczaję. Po prostu życie, dzieci jak się rodzą, to muszą też dorosnąć i usamodzielnić się, taka kolej rzeczy :)
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  13. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie wieczorem teraz jest już w miarę czym odetchnąć bo w dzień to Afryka dzięki Grażynko za ochłodę pochłonęłam wszystko za jednym razem :):););).
    Taniu gratuluję awansiku na wyższy szczebelek a Tereni ,że nas reprezentuje w w TOP 1000 i w sumie ten ewent był bardzo udany bo trochę tych nagród zdobyłyśmy mogły by by być częściej podobne ewenty.
    Taniu dzieci uciekają z domu jak się usamodzielniają ale jak przyjdą wnuki to babcie są nie zastąpione i wszystko jakby zaczyna się od nowa tylko troszkę inaczej:):):).
    Kochaniutkie życzę miłego i chłodnego wieczoru , dobrej nocki i kolorków na sen:):), do jutra. Hejka!

    [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem, również wpadłam powiedzieć dobranoc i przy okazji pogratulować Tani następnego poziomu a Tereni miejsca w TOP 1000 i mam nadzieję, że nic się nie zmieni. U mnie jak rano o 6, 30 przeszła burza to odrobinę popadało i się ochłodziło myślałam, że odpoczniemy jeden dzień od upałów, ale niestety po chwili tropiki wróciły. Małżonek pojechał, goście też, a ja powoli zbieram się do snu. Życzę spokojniutkiej nocki i bajecznie kolorowych snów.

    [​IMG]
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Gratuluję Tereni , miejsca w TOP1000 :D
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. I znowu ciepełko :). Życzę miłego dnia, niezbyt uciążliwego. Dzięki Danusiu za kawkę, zaraz człowieka postawi na nogi.



    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  17. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam RaszpelkowoxD Serdecznie dziękuję wszystkim Raszpelkom za doping i jeszcze raz buziakuję Was za gratulki.. Alu - nie sądzę aby coś się zmieniło na liście.. trudno mi uwierzyć, że można było coś nieuczciwie zrobić i za to wylecieć z listy TOP... Nie wiem jak dokonali swego pierwsi na liście, ja z trudem utrzymałam się w koncówcexD
    ..................
    Nadal gorąco, nadal sucho i nadal trudno wytrzymać drogę z domu i do domu... okropność, a ja , jak na złość, w tym miesiącu muszę sporo zleceń robić w siedzibach firm, jakby się qrcze blade umówili.. no chciałam przyspieszyć, no to muszę sama zbierać z ich kątów dokumenty, psia ich proweniencja. A tam, dobrej i chłodnej nocki życzę, dobranoc.
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wpadłam powiedzieć dobranoc. Jakoś mi się dzisiaj nic nie chce, przed godzinką wróciłam z cmentarza, już się ciemno robiło, poszłam podlać kwiatki bo ta temperatura też je dobija, nie więdną bo są podlewane, ale temperatura je przypala i płatki czarnieją, więc chodzę, podlewam a brzydkie płatki obrywam żeby jakoś po ludzku to wyglądało. Fajowo mieć reprezentantkę (sąsiadkę) w TOP 1000, więc jeszcze raz gratulki, a jutro znowu nowy event. Nie wiem na czym on polega bo za krótko gram, ale wszyscy tak się zachwycają tymi Nublonami czy jak im tam? mam nadzieję, że podołam, z tego co czytałam to niewiele wiem, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce? Kochane życzę spokojnej nocy, ani jednego koszmaru tylko samych przyjemnych snów.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Trzeba było wstać rano i podlać działkę bo deszczu nie widać :cry::cry:Chociaż zapowiadają u nas deszcze i burze :cry::cry:
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Również witam i miłego dzionka życzę. Dzięki Danusiu za kawkę. U nas też od rana gorąco, już 2 godziny temu było w cieniu 30 st.


    Zapraszam na lody.​


    [​IMG]







     
    krysti49 i tersea51 lubią to.