Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam całe Raszpelkowo i gości , życzę milutkiego i chłodnego popołudnia my niestety o deszczu nawet marzyć nie mamy co bo niebo czyściutkie jak łza bez jednej chmurki :(:(:(.
    Dziewczęta dzięki za kawusie,śniadanko i wspaniałe lody a co do ewentu to u mnie jeszcze trochę daleko ale się nie przejmuję bo czasu jest jeszcze sporo a dodatkowego zadania nie robię:):). Do potem Kochaniutkie :):). Hejka!
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Pobudka , czas wstawać :D:D Zaeaz skończę event ale dalej będę się bawić bo nagrody są fajne :D:D W TOP1000 nie biorę udziału :D:D
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Raszpelki. Dzięki Danusiu za kawkę i wspaniałą babeczkę do niej. Też skończyłam evencik i trochę sie pobawię dla samych nagród. W TOP 1000 to nawet gdybym chciała nie mam szans xDxDxD, ale same nagrody są fajne, tylko ZB nie mogę trafić :p a mam na nie chrapkę, ale trudno, dobre co jest ( babeczki, pasza, PD, i.t.p.) Z rana pogoda była rześka, więc umyłam zamrażarkę ( w piwnicy ), a teraz już się zrobiło ciepełko. Mam dzisiaj wnuczkę. Z Jakubem jechali do Gdańska na odczulanie. Mąż z zięciem na budowie, kładą listwy przypodłogowe, a w domku został babiniec szt. 4 :D. Kochane życzę Wam miłego dnia, niezbyt gorącego, ale normalnego.



    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  4. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzień dobry.. dzięki za kawę i lody, pozdrawiam też babiniec u Ali;)Bawię się dalej, bo nagrody fajne, z listy TOP to wylatuję, to na nią wpadam, ale mam to w odwłoku, cieszę się z kombajny, bo kupony mnie kochają..nazbierałam ich sporo, i będę siać do ostatka i zbierać, zrobię sobie zapasik na chude dnixD;) Gorąco u nas jak w przedsionku piekieł, kropla deszczu nie spadła, a aura paskudna , jakby przedburzowa, tylko tych burz nie widać. W domu chłodno, bo klima hula, ale przecież muszę wyjść z chałupki, mimo, że nogi mi same się cofają. Jeden plus, to oprałam chatę ze szczętem, wszystko, co mi w rękę weszło, koce i kołdry też, nawet dwie poduszki padły ofiarą mego szałuxD;)xD ale wyschły w tych tropikach, na szczęściexD Tylko migało - na balkon mokre, suche z balkonu;) Idę do kuchni coś upichcić, jak dzieciatko ugotowane z pracy wróci ( nie mają w pokoju klimy, taki luksus tylko w serwerowni:p) to coś tam jej podstawię.. mamuś nie chce jeść, ale dziś ją skuszę ziemniaczkami i jogurtem - może się uda, pa , do potem
     
    krysti49 lubi to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Lody , lody [​IMG] Event skończyłam ale bawię się dalej - hihihi
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Udało mi się dzisiaj zdobyć 2 złote bananki :D i trochę SP i Chmj i babeczki tak, że nagrody fajne i można się pobawić. Dzisiaj trochę popracowałam po południu w ogrodzie, ale i tak gorąco. Teraz już odpoczywam, a jutro dalej jak się da. Małżonek jutro u córki teściów ma pomagać przy żniwach. rozlałam dzisiaj wiśnióweczkę ubiegłoroczną do butelek, zakisiłam trochę ogórków, poprzerywałam marchew, pietruszkę i buraczki, i tak minął dzionek. Życzę dziewuszki kolorków na spokojną nockę. Do jutra.




    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  7. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie tym razem trochę późnawo ale się przemogłam żeby się z Wami spotkać dzisiaj jestem padnięta pojechałam do miasta na zakupy bo u nas w sklepie można tylko kupić podstawowe artykuły spożywcze a w domu już się wszystko po kończyło więc trzeba było uzupełnić wróciłam z siostrą samochodem bo czymś musiałam te zakupy przywieźć a upał był niesamowity 36 stopni w cieniu a jutro i w sobotę ma być około 40 aż zazdroszczę Ali , że u niej jest chłodzik:(:(:eek::eek:.
    Dziewczęta dzięki za kawę ciasto i pyszne lody. :):)
    Ja ewent rano skończę już mi zostało kilka sztuk wyprodukować myszek a potem też do końca będę zbierać nagrody zawsze coś jeszcze wpadnie.

    Kochaniutkie życzę chłodniutkiej i dobrej nocki samych dobrych snów i do juterka, buziolki :):):). Hejka!
     
    Alicjanastka lubi to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry [​IMG] Miłego dnia życzę :D:D U nas dalej skwar :cry: Działeczka już podlana i można odpoczywać :D:D:D:D
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Dzięki Danusiu za kawkę. Krysiu chłodzik był rano, potem to już tylko skwar, ciężko wytrzymać, człowiek chroni się w cieniu albo w domu. Teraz oglądam film, później idę obierać marchewki, uzbierało się tego całe wiadro, a już część oddałam córce, chyba muszę jeszcze kogoś obdarować młodą marchewką na zupkę. Życzę miłego i niezbyt upalnego dzionka, takiego w sam raz.


    Zapraszam na lody.


    [​IMG]
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  10. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Wreszcie piję w domu realną kawę.. i te ;)wirtualne lody wchłaniam, i kawę od Danusi.. dzięki i dzień dobry ( oby ten skwar zelżał) do domu wróciłam pół żywa.. teraz mam nadzieję, popracuję tylko w domku, na razie się poopierniczam, jak wypiję kawę, to zrobię jedzenie, po najmniejszej linii oporu. Piersi kurczaka drobno pokroję i wytytłam w przyprawach i oliwie, potem na krótko do woka.. i tyle. Ryż w torebkach ugotuję i schowam w koce, kto i kiedy chce jeść, to tylko z lodówki wyciągnie sobie do tego surówki -zrobiłam dwie z kapusty pekińskiej..Piję kawę i poczytam sobie godzinkę.. a co?, a jak?;););) Buziole chłodne , do potem
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  11. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Hejka Raszpelki :)
    Wiem dawno mnie nie było, ale cóż praca :(
    Mnie evencik koci też się podoba, taki troszkę inny, z prezentami nigdy nie wiesz na co trafisz, a kotki bawiące się na łąkach też sympatycznie wyglądają ;). Ja jeszcze się bawię, a do setki brak jeszcze 30 zabawek, ale powolutku je zrobię, czasu jeszcze dość. 'A jak jeszcze trochę czasu zostanieie, to też dalej będę się bawić i zgarniać nagrody i mam nadzieję, że tak jak Tereska trochę kuponów zbiorę, chociaż niestety muszę je cały czas wykorzystywać.
    Dziewczynki nie narzekajcie tak na te upały, tylko się przyzwyczajcie, bo dziś usłyszałam, że ma tak być do końca sierpnia :p. Pozdrawiam i do potem, jeszcze dziś na popołudnie do pracy, bo przed byłam w sądzie za świadka, ale na popołudnie idę :eek:
     
    tersea51, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Raszpelkowo.
    Jest lato -ma być ciepło. :)
    Nareszcie u mnie w pracy bardzo miło. Nawet bez polarka dzisiaj siedzę. :DxD
     
    tersea51, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  13. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Uff , pięknie i gorąco - ale lato przecież. Niestety teraz tyram i to bardzo.
    Ewent skończony , ale dalej zbieram prezenciki , przydadzą się na zaś.
    Buziaki dziewczynki.
     
    tersea51, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Uf jak ciepło, przed chwilą wróciłam z cmentarza, byłam podlać kwiatki, teraz w tej pogodzie to co drugi dzień trzeba. Wleję im powolutku 3 wiadra wody żeby nie padły od temperatury. Człowiek też pije i pije i napić się nie może bo zaraz wszystko wypoci, niech jest ciepło bo za chwilę lato się skończy i będziemy narzekać na deszcz lub zimno, aczkolwiek nie pogniewałabym się gdyby było z 5 st. mniej. Evencik też skończony i bawię się, udało się zdobyć 2 złote banany, fajnie. Teraz lecę pod chłodny prysznic i odpoczynek. Dzisiaj ma być taka ciepła noc, że pewnie trudno będzie zasnąć. Życzę spokojnej nocki, nie za gorącej, tak żeby udało się wypocząć.


    [​IMG]
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  15. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki wieczorem niestety upał nie daje żyć i jak usłyszałam ,że to tak ma być do 20-tego to się przeraziłam wiem, wiem przecież lato ale 30 stopni by wystarczyło a nie 37 jak dzisiaj u nas taka temperatura już bardzo męczy :(:(:( może jakoś przeżyjemy.
    Danusiu dzięki za poranną kawusię a Aluniu Tobie za wspaniałe lody:):):):).
    Ja ewent już też z rana skończyłam teraz już tylko się bawię i zbieram nagrody.
    Kochaniutkie życzę chłodziku szczególnie tym którzy muszą ciężko pracować :):):):) a na dobry sen życzę kolorowych marzeń nocnych i spokojnej nocki, do jutra :):):):). Hejka!
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  16. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Nocne buziaki dla Was **))
     
    Alicjanastka, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  17. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    o mamuńciu, ale jestem nie do życia przez ten upał, na nic nie mam ochoty i siły....
    zmykam do łózia...
    dobranoc :)
     
    Alicjanastka, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  18. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Jeszcze i ja nocką zawitałam:)
    Oj cieplutko, cieplutko i jutro uważajcie z tą temperaturą bo ma być najgoręcej ;)
    Krysiu nie chcę Cię martwić, ale słyszałam, że tak ma być do końca sierpnia :p
    Ja evencik też skończyłam i już się bawię, 2 bananki też dostałam. I muszę się pochwalić mam jarząb domowy :)
    A teraz dobranoc :)
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej soboty życzę [​IMG] ZB mnie omijają :cry::cry: U nas wczoraj się zachmurzyło , po grzmiało i poszło dalej :cry::cry: nie spadła kropla deszczu :cry::cry: I dzisiaj rano podlewałam całą działkę :cry::cry:
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięn dobryxDDzięki Danusiu za kawę, realną też piję.. jessu, ja rozumiem - jest lato i ma być ciepło.. ale qrcze, ciepło, a nie tropiki, i to przez dzień i noc..i tak tydzień za tygodniem... nawet w tropikach ( no nie wszedzie..)noc jest chłodna, a w tylko w dzień daje czadu. Dziś o 7 - mej rano polazłam po pieczywo i było 28 stopni.. jak wróciłam do chaty, za oknem trzydziestka w cieniu na termometrze mnie witała. Klima hula oczywiście i teraz doszłam do siebie, ale ten areszt domowy mi nie pasi;)
    ..................
    Sieję i zbieram, z prezentów się cieszę, bo poza doniczkami wpadają kuponyxDxD, SNxD i inne dobraxD. Na liście TOP pojawiam się i znikam, jak się załapię - dobrze, jak spadnę - płakać nie będęxD Do potem Raszpelki
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.