Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzień dobry..wróciłam z biura zleceniodawcy, jasny gwint, ugotowana..tylko tłuszcz mi się nie wytapia, a szkoda;) dzięki za lody i parasol - jest szansa , że przeżyję;) Teraz w domu pomału dochodzę do siebie, klima hula, a ja może nawet zalożę sweter;) No dziewczynki, za godzinkę z hkaiem zaczynamy karmić kocurki w eeencie, powodzenia życzę.. na razie, idę napchać pralkę, w tym upale wyschnie raz, dwaxD
     
    Alicjanastka lubi to.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. u mnie już też pościele poprane i inne rzeczy, poschły moment. Małżonek miał telefon, ale się ucieszyłam, nie pakuję, prawdopodobnie w niedzielę pojedzie, czeka na potwierdzenie decyzji, fajnie dobre i kilka dni więcej xD. Roślinki powoli rozmnażam, ile dam radę zrobić nie wiem, na TOP 1000 to się nie uda, ale ile zrobię to zrobię. Miłego popołudnia życzę.

    Jeszcze też zapraszam na zimne lody, w upale nie zaszkodzi drugi raz taka konsumpcja.:p


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  3. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam i ja.... tez wróciłam do domu, tak Terenia ugotowana i też dochodzę do siebie, co prawda bez klimy, ale daję radę....

    widzę, że ten upał to dobry czas na pranie, moja pralka też pracuje na pełnych obrotach....

    dziękuję Kochane za te pyszności, przed chwilą w realu zjadłam śnieżynkową kostkę...

    wiechcie rozsiane, ale na TOP też nie liczę, tym bardziej, że do piątku wracam dopiero koło 13-14, ale o pnącze powalczę...

    miłego i chłodnego popołudnia :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 sierpnia 2015
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, dla ochłody jeszcze kawka mrożona z likierem :):p




    [​IMG]

     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  5. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Cześć SłoneczkaxD cztery litery mi odżyły, za lody i kawę z likierkiem serdeczne dzięki... za inspirację też, bo te wisienki wyglądają bardzo, bardzo kusząco;)W lodówce mam lody, w barku naleweczkę na wiśniach, osobno wiśnie z tej naleweczki, z dużym "prądem"... ciekawe, co z tego wyniknie;)
    Grażynko , współczuję we Wrocku ma być piekło, 36 stopni w piątek.. a do i z pracy przemieścić się trzeba. Ja umawiam się na dzikie godziny, dziś zaczęłam pracę parę minut po piątej..rano było OK, tylko póżniej - szkoda gadać.
    .................
    Roślinki rozsiane, zrobię ewent i tyle , ile się da bez kupowania supernawozu, zużyję, to co mam z baobabów. O TOP 1000 nie myślę, ale te paczuszki mają sympatyczną zawartość - kupony, złote bananki - może cosik się trafi. Do potem Raszpelki


    Jak tu pusto... kolorowych snów, Raszpelki:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 3 sierpnia 2015
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  6. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Jeszcze i ja wpadłam na ławeczkę aby się przysiąść na chwilkę bo w tej chwili jest dość znośnie a w Raszpelkowie szczególnie jest dobrze posiedzieć z mrożoną kawusią z likierem popatrzeć w gwiazdy , dzięki Aluniu za kawusię ;););).
    Raszpeleczki pewnie już szykują się do snu to ja Kochaniutkie życzę spokojnej nocki bez upału i kolorków na sen i do juterka:inlove::inlove::inlove::):). Hejka! Ja jeszcze chwilę sobie posiedzę i po marzę ;););) farma już obsiana a jutro będę już zdobywać troszkę prezenty w ewencie ale tego TOP-u robić nie będę.
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Dziewczynki zapracowane, że nikogo nie ma. Również życzę spokojnej nocki i miłych snów.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  8. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    to jeszcze ja na chwileczkę, wydziergałam troszkę tych różowych myszek, ale póki co nic ciekawego nie zdobyłam, wszystkiego po trochę, ale ziarnko do ziarnka.....
    chłodnej i spokojnej nocy życzę, dobranoc :)
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku i miłego dnia [​IMG] Nakarmiłam parę kotków i mam pnącze :D:D Zanosi się na upalny dzień :D:D:D
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Tak teraz jest milutko o poranku, a później będzie spiekota.Danusiu gratuluję pnącza, błyskawicznie Ci to poszło. Dzięki za śniadanko i kawkę. Ja trochę nakarmię kocięta gdzieś za godzinkę. Raszpelki miłego dnia życzę.
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  11. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzień dobry i dzięki za kawę.. na razie jest super, później już będzie coraz goręcej. Danusiu , pozazdrościłam Ci, uspokoiłam trochę kociszonków i pnączyk też jest.. ale jeszcze trzeba trochę popracować, by skończyć ewent. A na liście TOP zobaczyłam już kilkaset uspokojonych kotków..dodając do tego 100 ewentowych, to ludki musieli wydać sporo kasy, tak myślę. Ja zrobię ile się da, o TOP nie myślę, ale prezenty wyskakują fajne - mam sporo kuponów na kombajn i dwa ZBxD - a to nie koniec przecież. Do potem Raszpelki, muszę wyjść z domu , co bardzo mi się nie podoba;)
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  12. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki w samo południe uff jak gorąco , Danusiu dzięki za poranną kawusię i lekkie śniadanko pycha w sam raz na te upały :):). Mnie do pnącza brakuje dwie myszki aby zadowolić kotki ale muszę poczekać na zbiory a z nagród dostaję przeważnie PD i dwa razy babeczki.
    W tej chwili u nas jest 35 stopni w cieniu 8)8).
    Kochaniutkie zapraszam na lody , milutkiego chłodziku życzę i popołudnia :):) do potem. Hejka!

    [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  13. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    dotarłam do domu, nic mi się nie chce, ale te smakowite lody dużą łyżką podjadam...

    event robi się pomału, koteczki dokarmiane, a nagrody różnorodne, najbardziej cieszą kupony na pomocników i TPD...

    a tu trochę wody dla ochłody
    [​IMG]

    chłodnego popołudnia :)
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Krysiu dzięki za lody a Tobie Grażynko za wodę. Evencik powoli leci, pnącze też zdobyte, teraz tylko itemki na nie i będzie ok. Na TOP 1000 też się nie porywam, będę siać i uspokajać kotki, ale bez wariacji, po prostu dla samych prezentów, bo przyda się trochę kuponów na pomocników i innych rzeczy. Nie udało mi się zdobyć ZB, ale może jeszcze cosik da? Siedziałyśmy dzisiaj pół dnia na dworze, ale w cieniu. Były wszystkie wnuczęta (wyskakały się na trampolinie), mała popluskała się w wanience. Zastanawiałam się czy warto rozkładać basen, ale pewnie nie bo jest duży no i ciekawe ile tego ciepła jeszcze będzie, a przecież za 4 tygodnie już wrzesień, chyba damy sobie spokój. Życzę wam kochane Raszpelki spokojnej nocki. Dzisiaj ciepła noc, nie czuć chłodu. Widziałam prognozę i na niedzielę we Wrocławiu zapowiadali 40 st. C, szok. Jeszcze raz spokojnej nocki i bajecznie kolorowych snów.




    [​IMG]
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  15. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Przyszłam na chwilę na ławeczkę przed snem Grażynko dzięki za wodę na ochłodę dzisiaj z domu wyszłam dopiero po godzinie 18-tej no i z rana potem przesiedziałam w mieszkaniu bo to szok u nas było 36 stopni w cieniu i zapowiadają na sobotę i niedzielę też na opolszczyźnie 40 stopni to będzie ciężko przeżyć:(:(:eek::eek:.
    Ja już też mam pnącze teraz tylko uzbierać wszystkie itemy a TOP nie ruszam.
    Kochaniutkie życzę spokojnej i chłodnej nocki, kolorowych snów i do jutra :):):). Hejka!

    [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  16. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    ale duchota, chłodny prysznic i po co?....
    wiklina już tylko na dwóch polach, leśna i bahama już doprowadzone do porządku, do 100 uspakajaczy brakuje tylko 9 szt...

    chłodu, chłodu i jeszcze raz chłodu, na noc i na dzień Wam życzę :)
     
    tersea51, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  17. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    [​IMG]
    Dzień dobry..Ewent zrobiony, teraz sieję dalej, bo prezenty mnie kuszą, zwłaszcza kupony na kombajn, Nocka przeszła , ale była bardzo ciepla, mimo prognoz nie spadła kropla deszczu, a powietrze stoi w miejscu, w tej chwili jest jeszcze miło, 21 stopni, ale strach się bać powrotu do domku. Buziaczki, do potem
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia [​IMG] Kawkę piję też w realu :D:D U nas pokropiło w nocy :D ale zrobiło się chłodniej:D:D
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Tereniu dzięki za kawkę a Tobie Danusiu za śniadanko. Evenciku jeszcze nie skończyłam, ale powoli do przodu. Tereniu gratulki za skończenie eventu, jesteś również na półmetku w TOP 1000, GRATULACJE !!! i POWODZENIA !!! Oj będzie dzisiaj upał, nie spadła ani kropla deszczu i jest gorącooo............... Raszpelki życzę miłego dnia.


    Zapraszam na lodziki.


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Och, dzięki za lody - cudo..w naturze też wchłonęłam jak gąbka;)Wróciłam do domku na "ostatnich nogach", teraz pomału dochodzę do siebie.
    .................
    Dla potomnych może powinnam się uwiecznić na liście TOP, bo dobrze rozumiem, że to stan przejściowy.. ja sobie sieję, kręcę w młynie po zbiorze i wrzucam, starzy wyżeracze pewno się przytają i dadzą czadu w weekend. Nie szkodzi, bardzo się cieszę z tych prezencików, ile zrobię, to zrobię, bez spinki, a czasu jeszcze troszkę jest. Wystawiłam na pola po 12 szt wielkich drzew i produkuję wolniutko SN i SNZ, a poza tym pola w wiklinie;) A bardzo mnie cieszy kombajn - już mam 4 kupony po 48 godzin, i po dwa te 3 i 1 godzinne, 12 godzinny też mi się trafi.. i zapas chmj na dwa następne ewentyxD no i ZB, na razie dwie sztuki, ale cieszą, choć to tylko piksele. Buziaczki, do potem Raszpelkowo, chłodnego dnia życzę, bo u mnie przedburzowo i ptaki padają w locie..:cry:
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.