Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja również wpadłam Wam życzyć spokojnej nocki i słodkich snów. U mnie dzisiaj brzydka pogoda, deszczu trochę, ale wiatr spory i zimno, tylko 10 st. Od lekarza wróciłam po 18 tej. i już nic się nie chciało, co za kolejki??? Nie mam siły, więc jeszcze raz spokojnej nocki i do juterka.
     
    dantic3, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  2. wlodkarp58

    wlodkarp58 Okazjonalny autor

    Dla mnie nocka strachów zacznie się dopiero jutro ok. 20 jak wrócę z fabryczki.
    Zajrzałam do kuli zgaduli- dziwne rzeczy??:)
     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ale z tego co czytałam to pełnia pojutrze czyli w sobotę
     
    dantic3, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia [​IMG] Wróciłam z przychodni i mam zamiar odwiedzić ją za 3 miesiące bo na tyle dostałam lekarstw !!!! Odsiedziałam swoje :cry::cry:Katarek pomału przechodzi :D:D
     
  5. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    i pożegnałam już swoich gości i mogę zająć się swoimi sprawami xDxDxD
    na farmie nasiałam tak, żeby zebrać dopiero przed pełnią, a ten wolny czas poświęcić na robótki domowe....

    jak ktoś potrzebuje upiornego bukietu, pisać to podeślę...
    a teraz huzia do łózia :)
     
  6. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też zaraz zrobię huzia do łózia;)Wczorajsza noc do bani, może dziś mi się uda pospać? Fajnie by byłoxD Kolorowych snów Raszpelki, do jutra.. Przepraszam za mój SKS, wczoraj znowu nie wysłałam prezentów..bardzo mi łyso z tego powodu:cry:
     
    dantic3, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  7. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Ja też wpadłam na chwilkę życzyć Wam Kochaniutkie kolorków na sen i spokojnej nocki:):):sleepy:, Danusiu dzięki za kawusię ja miałam dzisiaj pecha bo użarła mnie osa a ja jestem uczulona to ręka powyżej łokcia jest jak bania , boli i swędzi okropnie tabletki na uczulenie wzięłam ale muszę przecierpieć:cry::cry::cry:.
    Do jutra Kochaniutkie Raszpeleczki. Hejka!
     
    dantic3 i Alicjanastka lubią to.
  8. wlodkarp58

    wlodkarp58 Okazjonalny autor

    SKS , niestety - pełnia jutro tj w sobotę.
    Grażynko , raz jeszcze gratuluję.:inlove:
     
    krysti49 lubi to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja również wpadłam pożyczyć kolorków na sen. Dzisiaj kupiliśmy węgiel, ale powrzucał do piwnicy mąż z kolegą a ja opiekowałam się trojgiem wnucząt. Jutro zamierzamy układać drewno ile się da, bo dzisiaj dzwonili od męża z pracy i już we wtorek rano wyjazd :(. Życzę spokojnej nocki i miłych snów. A dziewczynki jest u mnie jedno miejsce za płotem wolne, więc zapraszam, a za kilka dni jeszcze się zwolni kilka miejsc, tak przypuszczam, bo termometry czerwone.



    Dobranoc!!!




    [​IMG]

    Post edytowałam. MOD_Saphire
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 lipca 2015
    krysti49 lubi to.
  10. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Alicjanastka Twój post edytowałam - maksymalny dozwolony rozmiar czcionki na forum to 4.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 sierpnia 2015
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem, a tu Raszpelek niet, ławeczka pusta, ale jak wpadniecie to życzę dobrej nocki i słodziutkich snów.

    MOD_Saphire ok. i dzięki.
     
    dantic3, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie :)
    jakoś tak się zamotałam z tą pełnią, że zapomniałam o bożym świecie i nie zajrzałam choć na chwileczkę, by życzyć Wam kolorowych snów.....
    i w związku z tym, nakładam na się karę w wymiarze przygotowania śniadania i porannej kawy.....
    zapraszam :)
    [​IMG] [​IMG]

    zmykam i miłego dnia życzę :)
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Raszpelki. Dzięki Grażynko za kawkę i śniadanko, smakuśne :p. Ja sieję roślinki żeby kupić Cerbera u Jacka w sklepie, wczoraj udało mi się kupić Królika Drakulę, chciałabym uruchomić pnącze z Upiornych zakupów w spółdzielni. Dziewczynki gdzie jesteście? Życzę miłej niedzieli.

    [​IMG]
     
    dantic3, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzien dobry..śniadanko i kawa - to dla mnie w nagrodę, że Was nie zanudzam;)xDDziękuję, Grażynko, też wczoraj nie wpadłam, nawet qrczę nie pozbierałam mrocznych wieczorkiem..Ale dziś jest nowy dzień, tylko straszą upałami.. na razie jest miło, a ja już obiadową kaszę gryczaną uśpiłam;) "obudzę" ją w porze obiadowej, a teraz wstawię wołowinę na tzw długi sos...jak jest chłodniej, to obowiązkowe są buraczki, dziś będzie pewnie sałata, albo ogóreczki, albo i to i to, nic dziwnego, że mi tyłek rośnie;) Buziaczki i spadam, do potem
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  15. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Witajcie kochane. Dopiero wstałam po nocy i maszeruję też na noc /trzy pod rząd/
    Sieję i zbieram koszmarki , na razie chcę zakończyć zadania w spółdzielni i troszkę mi tego trzeba. Na cerbera zasadzę się trochę później.
    Życzę pięknej niedzieli , u mnie świeci słonko i jest bardzo ciepło ale noce już rześkie.
    Od 16 niestety nie będę zaglądała bo wyjeżdżam , a tak niet zasięgu.
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej , słonecznej niedzieli życzę :D:D U nas gorąco więc przyniosłam mrożoną kawkę[​IMG] Grażynko dzięki za śniadanko i kawkę poranną :D:D
     
  17. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej Danusiu, dzięki za kawę.. tak szczerze to nigdy mrożonej kawy nie piłam, jakoś preferowałam inne napoje z lodem ;) Pusto, Raszpelkowo nam wymiotło.. ławeczkę przesunęłam ze słońca w cień, to jutro może więcej nas przysiądzie;)xD Ja mimo zapowiedzi upału niestety jutro pracuję poza domem, mam nadzieję, że wyrobię się w miarę szybko - tam nie ma klimy:p Dobrej nocki Raszpelkowo
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    o mamuńciu, boję się nadchodzących upałów, szczególnie jak trzeba przemieszczać się po mieście i jeździć środkami komunikacji miejskiej, nie zawsze klimatyzowanymi, nie znoszę takich ciepłotek....

    Terenia przesunęła ławeczkę w cień, a ja przyniosłam dodatkowo parasol, może jakoś uda się nam to przetrzymać...
    [​IMG]

    zbieram ostatnie koszmarki i sieję gwoździki na jutrzejszy event...
    spokojnej nocy...
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja tylko wpadłam powiedzieć dobranoc. Jutro pakowanko, a we wtorek rano mąż wyjeżdża :(.





    [​IMG]


    Dzień dobry!!! Gzie się Raszpelki podziały??? Zapowiada się upalny dzień, już jest gorąco, ale miło, później będzie skwar, chciałam dzisiaj popracować w ogródku, tylko nie wiem czy w tej pogodzie coś robić czy siedzieć w domku??? Kochane życzę miłego dnia i mało obowiązków w ten upał a dużo odpczynku.



    [​IMG]

     
    Ostatnie edytowanie: 3 sierpnia 2015
    dantic3, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  20. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki pozdrawiam bardzo serdecznie dwa dni mnie nie było zabrała mnie córcia do siebie a tam to tylko wnuczek mi pozwolił posiać i pozbierać na swoim kompie więc mam braki w pobycie na ławeczce a dzisiaj już się melduję i dziękuję dziewczęta za wszystkie pyszności jakie na te dwa dni przygotowałyście :inlove::inlove::):).
    U nas od rana już jest bardzo ciepło a ma być znacznie gorzej uff jak to przeżyjemy to będzie dobrze:):).
    Kochaniutkie życzę milutkiego dnia i chłodziku , do potem Raszpeleczki :):). Hejka!


    Zapraszam na lody. Smacznego!

    [​IMG]
     
    dantic3 i tersea51 lubią to.