Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, witam wieczorowo. Ja dzisiaj dużo nie popracowałam, w ogródku tylko pooglądałam jak co wygląda.....:) Czereśnie zerwane, a tu już lada dzień trzeba wiśnie obrywać. Będę pestkować co potem będą do ciasta. Z pestkami jeszcze mam sporo. Aronia ma dość sporo owoców to chyba zrobię z niej nalewkę, ale jeszcze trochę czasu zanim dojrzeje. Węgierka ma dość sporo owoców, pomyślimy czy robić powidła czy jeść owoce z drzewa, mamusia bardzo lubi śliwki, ale ja też. tylko na razie są zielone. Agrest bym musiała oberwać bo już zaczyna opadać, a ja jakoś nie mogę się zabrać za robotę, może jutro. Uciekam bo Morfeusz czeka.....dobranoc Raszpeleczki .
     
    krysti49 lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia [​IMG] Alu, na działce cały czas jest robota :D:D Ja wczoraj wypieliłam truskawki bo już się skończyły a mąż obciął liście:D:D Dzisiaj zaczyna się pełnia :D:D
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  3. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam pracusiexDWłasnie przeczytałam w ogłoszeniach, że pełnia przedłużona o 12 godzin, czyli do 3 w nocy..I co, budzik nastawiać? Nie mam zamiaru:pRobota papierkowa ciągnie mi się i końca nie widać..no widać , jutro skończę, jak się nie będę opylać;)
    Do potem, Raszpelki, jeszcze troszkę popracuję:p
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Dzięki Danusiu za poranną kawusię i ciacho, jak już kiedyś pisałam jesteś niezawodna. Masz rację jak mamy działeczki to i co robić jest. Jak przedłużyli pełnię to mogli to zrobić na 24 godz. a nie 12, ale nic nie możemy poradzić na takie decyzje. Chciałam sobie pozbierać itemy na pnącze ( w sklepie u Jacka ), ale to długa bajka. Mogliby zawsze dawać pełnię trzydniową. Nasza mała Maria chora, w ubiegłym tygodniu te większe wnuczęta chorowały, jakiś wirus czy co? Jestem zmęczona bo mała marudna, a trochę musiałam się nią dzisiaj zajmować i chyba już teraz się z Wami pożegnam. Życzę najspokojniejszej nocki pod księżycem, dobranoc.



    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  5. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie kochaniutkie dziewczęta u mnie dzisiaj też dzień minął na pracach ogródkowych Danusiu dzięki za kawusię i coś słodkiego do kawusi :):):).
    Rzeczywiście ewent przedłużony ale szkoda ,że tylko o 12 godz. strasznie powoli się robi te misje bo mimo zastosowania dopalaczy to i tak nie wiele się zdąży tych straszydełek naprodukować :eek::eek:.
    Ja jeszcze tylko za godzinkę pozbieram i posieję i też idę do wyreczka a już teraz życzę dobrej i spokojnej nocki, samych dobrych snów i do jutra :):):).Hejka!
     
    Alicjanastka lubi to.
  6. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Zajrzałam na chwileczkę, bo przed chwilą odprowadziłam niepodziewanych gości, znajomi przejazdem zahaczyli o Wrocław i wpadli na kawę, a przeciągnęło się do kolacji :)
    kolorowych snów życzę :)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  7. annals388

    annals388 Komisarz forum

    A ja spać nie mogę..:mad:a jutro nocka w pracy. W domku zaplanowałam mycie okien- nie wiem czy zrealizuję plany.
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka , miłego dnia [​IMG] Nie wiem kiedy skończę te mroczne misje :cry::cry:
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  9. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    Danusiu, dzięki za kawkę :) tego mi było trzeba :)
    ja mam misje pokończone, teraz zbieram roślinki na Faraona Tutenbarana, przyda się na TPD :)
    miłego dnia życzę, tylko trochę obawiam się znowu tych upałów i związanych z nimi gwałtownych burz :)

    EDIT: widzę, że wymiotło Raszpelki z ławeczki, pewnie gdzieś do cienia, bo upał znowu daje się we znaki i ja znowu nie do życia............
    a z TS-ami jakaś masakra, z 6 postawionych - 3 x boberki++, żółte indyki, żaba i jeż :p:(:cry:jetem nieutulona w żalu i chyba zamknę zaraz farmę na cztery spusty :)
    udało mi się wskrzesić Tutenbarana xD
    Pa, pa :)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2015
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Mireczko, wyrazy współczucia z powodu odejścia Tatki [​IMG] Jestem z Tobą myślą i przytulam Cię
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  11. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    O Boże..weszłam dopiero teraz i przeczytałam wiadomość..Mireczko, utulam Cię bardzo mocno i współczuję serdecznie..
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG]
    Mireczko, wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci tak bliskiej Ci osoby
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Oj Mireczko przyjmij szczere wyrazy współczucia, również utulam Cię w bólu.
    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w upalnę sobotą i zapraszam na mrożoną kawkę [​IMG] Miłej i pogodnej soboty życzę:D:D Po południu idę w gości :D:D Odezwę się wieczorkiem :D:D
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  15. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki Danusiu i dzień dobry:)Na zewnątrz jest po prostu dżungla tropikalna, gorąca i parna, co jakiś czas przechodzą dwuminutowe burze, które nie dają wytchnienia, bo opar po nich jest jeszcze bardziej upierdliwy..Dziś mimo klimy mamuś mi zasłabła.. życie. I nawet nie myślę o szpitalu, bo tam klimy nie ma i szlag ją może trafić, napoiłam ją mimo protestow, co parę minut po parę łyków i trochę doszła do siebie, leki podane i czekam , co będzie dalej. Kupiłam 4 zagrody, mam dwa bobry z plusikami, gołębnik i myszy..pewnie jeszcze kupię, ale postawię na noc, żeby nie kusiło odkrywać za florki.
    .....................
    I cały czas nie wychodzi mi z głowy Tatko Mirki.. i boję się przyszłości, wiem, że nie ma na to rady, ale jakoś mi ciarki po grzbiecie latają, i chciałoby się przytulić Mirkę, powiedzieć - nie martw się , wszystko będzie dobrze... ale nie będzie, nie teraz.
     
    krysti49 lubi to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Danusiu za kawkę, wspaniała na tą ciepłotę. Ja też idę w gości, ale dopiero po 19 tej. Kupiłam? dzisiaj siedem zagród, zobaczymy co też tam się wykluje? Postaram się zajrzeć, ale późnym wieczorkiem :)
     
    krysti49 lubi to.
  17. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki wczoraj miałam bardzo niedobry dzień cały dzień byłam bardzo przygnębiona a dzisiaj bardzo burzowo na trochę nie mieliśmy prądu dopiero niedawno przyszłam na ławeczkę i aż mnie przytkało z tak smutnej wiadomości.

    Mireczko bardzo Ci współczuję i utulam w smutku wiem jak trudno się pogodzić z tym, że ktoś bliski odchodzi bardzo to boli ale ci których kochamy w naszych sercach i pamięci pozostaną na zawsze i będą zawsze żywi.

    Grażynko jak i się udało ukończyć misje bo ja to jeszcze muszę czekać na następną pełnię a swoją drogą przyjmij gratulki:):).
    Danusiu dzięki za kawusię wypiłam troszkę później niż z rana bo wiedziałam ,że lepiej będzie smakować kiedy zrobi się bardziej gorąco.

    Tereniu rzeczywiście w takie upały to dla Twojej mamci bardziej komfortowe warunki są w domu i ważne , że ma Ciebie .
    Ja jeszcze nie kupowałam TS jakoś nie mam przekonania bo poprzednim razem kupiłam 8 i nic nie miałam z nowości :eek::eek::eek:.
    Kochaniutkie potem jeszcze wpadnę , do potem. Hejka!
     
    Alicjanastka lubi to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    jakieś smutne (Mireczka) i ciężkie te dni (pogoda) człowiek nie może sobie miejsca znaleźć i na nic nie ma ochoty..
    Tutenbarana udało się zrobić w ostatniej chwili i już zbiera TPD :)
    Kupiłam kilka TS-ów i bez zmian znowu bobry++ i takie, które już w pasku się nie mieszczą :p
    postawię na noc ostatnie 4 i rano odkryję, może jutro będzie lepszy klimat na zimorodki xDxDxD
    jeszcze chwilę posiedzę, bo mam resztki kombajnu do wykorzystania :)
    dobranoc :)
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Wiem że późno ale dopiero dotarliśmy do siebie [​IMG] U mnie z TS wysyp kogutów i bobrów:cry:Na noc postawię następne zobaczymy rano:D:D Kolorowych snów:D
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  20. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Danusiu bardzo apetyczne to jedzonko z grilla to dobrze ,że jeszcze trochę przytargałaś na ławeczkę z działeczki co prawda już późno na takie jedzonko ale podskubałam troszkę bo jestem trochę łakomczuch i bardzo lubię takie pyszności .
    A teraz kochaniutkie życzę spokojnej i dobrej nocki , miłych snów i do jutra :):). Hejka!
     
    Alicjanastka lubi to.