Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Hejka :) Widzę, że u Wszystkich evencikowe szaleństwo, Grażynko gratuluję już ukończenia :) U mnie to jeszcze trochę potrwa, bo na bb prawie się nie załapałam, a kupić gąsiorów z wyższej półki się nie da. No ale czasu moc to mam nadzieję, że się uda ;)
    A co do poprzedniego eventu to dziękuję Teresko za zarezerwowanie średniego iteamiku i mam nadzieję, że Krysia przywiesiła karteczkę dla mnie na małym ;)
    Mireczko żczę Twojemu Tatce zdróweńka :) Tobie Krysiu również :)
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Byłam dzisiaj u wnucząt, niedawno wróciłam. Pogoda raz chłodna a raz cieplejsza. Jak do nich szłam było 12 stopni. Założyłam cienką kurtkę, a jak wracałam było ponad 20, raz pada a za chwilę świeci słońce i tak na przemian. Jutro chciałam kosić trawę, ale jak będzie padać to nici z pracy. Danusiu dzięki za kawkę. Jak dali BB to też pomiksowałam tych gęsi na evencik, a dalej chyba dam sobie spokój bo szkoda mi paszy. Dzisiaj już pewnie nie będę później zaglądać, miałam zamiar położyć się wcześniej spać, nie wiem co z tego wyjdzie. Życzę Wam spokojnej nocki. Do juterka.
     
    Mirka, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  3. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Alicjo- u mnie jak i u Ciebie.
    Moja córcia zmarzła , mnie gorąco...ot życie.xD
    Dobrej nocki i wyspanej :inlove:
     
    Mirka, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    u mnie też się ochłodziło, balkon już lekko przymknięty na noc :)
    zajrzałam jeszcze do zgaduli, ciekawie zapowiadają się kolejne eventy :)
    na dzisiaj koniec prac polowych, czas na odpoczynek :)
    dobranoc i spokojnej nocy :)
    [​IMG]
     
    Mirka, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  5. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Chociaż już późno to i ja jeszcze przyszłam Wam życzyć dobrej i spokojnej nocki , samych kolorowych i dobrych snów i do jutra:):):), aha Taniu itemik zarezerwowany dla Ciebie :):). Hejka!

    [​IMG]
     
    Mirka, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] U nas też się bardzo ochłodziło :cry: Event skończyłam :D
     
    Mirka, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  7. frytka77

    frytka77 Zaawansowany

    Heja Dziewczynki :D

    wpadłam się przywitać xD
     
  8. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej dziewczynki, miło Cię widzieć Anitka, masz zaległości w RaszplachxDDzięki Danusiu za kawę, wchłonęłam błyskiem. Zrobiło się chłodniej, mam papierkową robotę w związku z tym - umyłam okna.. Wiadomo, zamiast siedzieć nad papierkami, nie ucieknę od nich, ale niechęć do roboty aż buzuje.. No i mam czyste okna, i niezrobione flepy:p A tam jutro też jest dzień;) Przed chwilką wróciłam od kosmetyczki - pazurki mam w kolorze jeżynowym ( stupiczki) u rąk robię sama i najczęściej nie maluję, jeżeli, to odżywką.
    .................

    Ewent wczoraj skończyłam. Dziś zrujnuję się na SP, bo mi się kończy i trochę poszaleję na wyspie, tak jakoś mam ochotę na tropiki;) Do potem
     
    Mirka, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór. U mnie zimno brr... Jutro ma być cieplej. W sobotę idziemy do wnuczka na urodzinki. Trzeba zaliczyć fryzjera co by się babci nie przestraszył ;). Uciekam przytulić się do podusi. Dobranoc Raszpelki, spokojnych snów.
     
    tersea51, krysti49 oraz Mirka lubią to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] U nas świeci słoneczko i czas wstawać :D:D:D
     
  11. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam sobotnio :)
    wczoraj tak się zagadałam z koleżanką, że zapomniałam wpaść wieczorem na ławeczkę, ale tak to jest, jak się spotykamy raz na jakiś czas :pxD
    mi własnej SP starczyło akurat na gąsiory i nic więcej nie miksowałam, teraz młyn pracuje na pełnych obrotach :)
    Danusiu, dzięki za kawusię i zrobił się dublecik - (w realu też właśnie piję ten szatański napój) :)
    miłego dnia życzę i do później :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lipca 2015
  12. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam w sobotnie popołudnie... [​IMG] za oknem słoneczko... ale chłodno.. ludzie chodzą poubierani... za to w mieszkaniu już znośnie... nie jest tak zimno jak wczoraj...




    [​IMG]



    * * * * *


    Lepszym być,
    widzieć świat nawet przez łzy,
    a potem znowu rozdawać nadzieję,
    żeby spełniły się ludzkie sny.

    Nie ma ciemności,
    po której nie wyszłoby światło,
    nawet jak ono na chwile zgasło,
    nie trać uśmiechu na twarzy.

    Wiele trudnych chwil przed Tobą,
    życie nie będzie tylko osłodą,
    nawet jak pojawi się znowu noc,
    miej w sobie nadzieję i moc.

    Przeżyj życie jak najlepiej możesz,
    pomagaj innym ujrzeć światło nadziei,
    kiedyś sam możesz potrzebować pomocy,
    bo życie ludzkie zmiennie się toczy.


    z netu...


    mam już tatkę od wczoraj w domu... przywieźli mi go pod wieczór... przez te kilka dni „zapomniał” chodzić... dałam mu spokój... niech jeszcze odpocznie...
    tatko przespał całą nos... rano go wykąpałam w łóżku... trochę zjadł śniadanka... i teraz odpoczywa... popołudniu jak przyjdą chłopaki będziemy próbować postawić go do pionu... może da się trochę poprowadzić...

    cieszę się,że tatko powrócił... mam go już koło siebie... w każdej chwili mogę zaglądnąć do niego... porozmawiać
    (jak się da)... coś podać... stres odleciał...

    łomatko... przed chwilą sam poszedł do WC... nawet nie zawołał... silny chłop z niego... ale z jedzonkiem znowu na bakier... jak nie urok to przebiegi...

    kawunię z Wami wypiłam... zawsze to niż nic... dzięki Danuś... [​IMG]

    evencik zrobiony... pnącze się już wije... itemki na swoim miejscu... dalej już nie hoduję gęsi... brak czasu...

    dzięki Tereniu za itemek z łowiska... [​IMG] hihihi... tylko czy będę pamiętać!?...

    jadę do Castoramy... kibelek mi pękł... tatkę będzie pilnował synalek... do potem...
     
    Alicjanastka, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  13. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Witam w sobotni wczesny wieczorek :)
    Trochę mnie nie było, ale najpierw praca, a potem trochę problemów z kompem, z którymi sama musiałam sobie poradzić :mad: Nie mogłam zalogować się na farmie i mimo programu blokującego reklamy, otwierało mi się sporo dziwnych okien :mad:Ale jak widać na załączonym obrazku chwilowo sobie poradziłam, chociaż trochę to trwało ;)
    Mimo problemów evencik już ukończony i pnącze działa :D
    Dziękuję Teresce i Krysi za super paszę, dzięki Waszym ogromnym zakupom i mnie się dostało :D
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  14. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki wieczorowo dopiero teraz wpadłam na farmę i na ławeczkę miałam dzisiaj dużo roboty wczoraj przyjechał mój synciu pojechaliśmy do miasta po zakupy bo na dzisiaj robił mi z wodą to znaczy wyprowadzał mi rórki z mieszkania do altanki to musiał nawiercać żeby wyjść na zewnątrz ja oczywiście sprzątałam chociaż jeszcze jestem obolała ale dałam radę już teraz mam wodę na podwórku i nie muszę nosić z piętra:):).
    Danusiu dzięki za kawusię jeszcze się załapałam ;););):):).
    Kochaniutkie życzę milutkiego wieczoru postaram się jeszcze przed snem wpaść utulić Was na noc :):).
     
    tersea51 lubi to.
  15. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam wieczorkiemxDDziś sobie troszkę popracowałam, potem zaczęłam miksować z mizernym skutkiem, same wtopy..daruję sobie, bo szkoda paszy. Miksy jednak u mnie to tylko poza BB. Poczytam troszeczkę i pójdę lulu. Cieszę się dziewczynki, że u Was pomalutku idzie ku lepszemu. Kolorowych snów, do jutra:)
     
    krysti49 lubi to.
  16. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Sorki , nie zaglądałam bo...miałam gości z powodu swoich 54 urodzinek. xDxD
    No i mi pyknęło 54.
    Buziaczki :inlove::inlove:
     
    krysti49 lubi to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam kochane. Przed chwilą wróciłam z urodzinek wnuczka. Fajnie Mireczko, że masz tatusia już w domku. Danusi dziękuję za kawkę, a Tereni i Krysi za paszę. Aniu 100 lat i więcej w zdrowiu i szczęściu!!! Też dalej nie klonuję gęsi bo szkoda mi paszy, jakoś nigdy nie miałam dużych przeskoków w klonowaniu zwierza. Trochę gęsi sprzedałam żeby zarobić parę sianogroszy bo a nuż będzie potrzeba coś kupić. Trawy wczoraj nie skosiła bo pogoda nie pozwoliła, mam zaplanowane na poniedziałek. Zajrzę jeszcze na farmę, obrobię moje hektary i trzeba będzie iść lulać. Rano muszę szybko wstać bo mamusia chce do koścółka, należała kiedyś do chóru, ale nie kościelnego i jutro właśnie mają mszę w 20 rocznię istnienia, no i chce pójść. Życzę Wam spokojnej nocki i bajecznie kolorowych snów.
    [​IMG]
     
  18. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    I ja jeszcze przyszłam co by Was utulić do spania z co do BB to i u mnie z mizernym skutkiem same jak to mówią drobiazgi nic cennego:eek::eek::eek::eek:.
    A teraz Kochaniutkie życzę kolorków na sen i dobrej nocki , do jutra:):):). Hejka!

    [​IMG]
     
    Alicjanastka lubi to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Uroczej niedzieli życzę [​IMG] Dobrze wszystko idzie ku lepszemu - Mireczka ma tatę w domu a Krysia wraca do zdrówka :D:D:D:D:D Aniu z okazji urodzin wszystkiego najnajlepszego , spełnienia wszystkich marzeń:inlove::inlove::inlove:
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  20. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie :)
    a ja wczoraj wieczorem już nie wpadłam, bo tak mnie głowa rozbolała, że na niczym nie mogłam się skupić :( niestety małpa jedna bolała całą noc i spać nie dała, dopiero rano ślubny po przeciwbólowe poleciał i na razie jakoś funkcjonuję :p

    Aniu, to dla Ciebie :)[​IMG]

     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.