Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Również witam wieczorowo. Kupiłam gęsie zagrody żeby choć trochę tych gęsi mieć, mam już 100 :(, ale zanim będzie BB może się uzbiera 200 i jakoś skończę ten event. Przed 21szą. wróciłam z cmentarza, trzeba podlewać kwiatki bo wszystko schnie z braku deszczu. Jutro chciałam kosić trawę, ale nie mam zapału. Mireczko również mocno Cię utulam i wierzę, że będzie wszystko dobrze i tatko szybciutko wróci do domku. Dziewczynki dzięki za zimne wspaniałości, zaraz przyjemniej jak się coś takiego wszama nawet wirtualnie, ale ślinka cieknie, trzeba chyba sobie zaserwować w ciągu dnia mrożoną kawkę. Ja piję zimną wodę z lodówki, ale jak się takiej zimnej napiję to za chwilę całą wypocę, lepiej by było pić ciepłe, ale weź pij ciepłe jak na dworze gorąco. Życzę spokojnej nocki i słodkich snów.
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  2. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Mireczko - utulam serdecznie.
    Dalej odpoczywam , chociaż dzisiaj popsuło się autko - siedzi w warsztacie.>:(
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, w Raszpelkowie ławeczka pusta :).

    zapraszam na kawkę mrożoną z likierem.

    [​IMG]




    A jeśli komuś zimno to na gorącą :p


    [​IMG]
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    ależ miałam koszmarna noc :mad: przed 2 rozpętała się burza i zaczęło padać,a trzeba wiedzieć że Kyoto bardzo boi się grzmotów i bezpieczniej czuje się na klatce schodowej i tak nam minęło do 5 rano, koteczek na korytarzu, ja przy uchylonych drzwiach :p:( jestem zmęczona, ale nie ma czasu na spanie :)
    Mireczko, trzymaj się cieplutko, tatko jest pod dobra opieką i trzeba wierzyć, że wszystko się unormuje :)
    Alu, dziękuję za zestaw napojów :)
    muszę się zastanowić, co by mnie tu na nogi postawiło ;):)
     
    Alicjanastka, krysti49 oraz tersea51 lubią to.
  5. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzień dobryxDNo to miałaś wesoło, ja zresztą też - moje też się boją burzy i o spaniu mowy nie ma.. pierwsza burza była też koło 2, potem trochę spokoju i jak usypiałam , zaczęło się piekiełko na nowo.. do czwartej rano głaskałam po łebkach i mówiłam, żeby się nie bały.. ale to są domownicy, a domowników się nie olewa, tylko im pomagaxD;) Teraz piję w realu mocną, czarną , gorzką i gorącą..wiadomo kawę i to mnie stawia na nogi na jakiś czas.
    ....................
    Mireczko, doliczyłam się, że najmniejszy itemik też mam podwójny, nie wiem jakim cudem, tak więc do przesłania na G&T stoi u mnie : dwa malutkie - jeden Grażynka, jeden Mirka, oraz średni dla Tani
    niniejszym rozpoczynam listę przesyłową;)xD
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  6. annals388

    annals388 Komisarz forum

    U nas też była burza o 4. Przebudziłam się , ale zaraz zasnęłam. Teraz jest bardzo duszno , nie ma czym dychać.
    Kawę popijam również w realu , co prawda bez likieru.
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i miłego dnia :D:D U nas nie było burzy ale pokropił deszczyk :D Dalej jest parno i ciężko oddychać :cry: Troszkę popracowałam rano na działce bo później nie da rady :D:D Mireczko, utulam i na pewno będzie dobrze ...
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  8. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki milutkiego dnia życzę dzięki za kawusię mrożoną wczoraj mnie nie było na ławeczce cały dzień spędziłam w przychodni po tym moim upadku bardzo mnie boli więc wczoraj wybrałam się do mojej doktorki ona oczywiście skierowała mnie do chirurga a tam kolejka do rejestracji potem kolejka do doktora potem ze skierowaniem od niego do RTG musiałam poczekać na zdjęcie i potem znowu do chirurga ze zdjęciem pooglądał jest małe pęknięcie i obicie okostnej przepisał leki i do domu wróciłam około 19-tej a wyjechałam o godz.9-tej przyjechałam obolała spocona i głodna miałam dość jedynie cieszę się ,że nic nie mam połamane teraz tylko smaruję się i łykam leki :):):).
    Mireczko utulam Cię ale leciutko i bądź dobrej myśli Twój tatko jest pod dobrą opieką wszystko się unormuje i będzie dobrze:):):inlove::inlove:.
    Aluniu czy ja mogę się wpisać do Ciebie w kolejkę po średni itemik bo tylko mi takiego brak już się do ciebie uśmiecham:D:D:D.
    U nas w nocy też była burza z gradem nawet mi połamało róże i powywalało doniczki narobiło bałaganu troszkę uprzątnęłam ale nie mogę zbytnio wiele zrobić bo problem ze schylaniem po troszkę przez kilka dni uporządkuję:eek::eek::eek:.
    Kochaniutkie jeszcze raz milutkiego dnia i do potem :):). Hejka!
     
    Alicjanastka lubi to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, ależ oczywiście Krysiu możesz tylko muszę chyba sobie gdzieś nagryzmolić ;) żeby nie zapomnieć. Eventu na razie nie ruszam, czekam BB no i rozmnażam gęsi. Mam nadzieję, że później zajrzę na ławeczkę.

    Już sobie zanotowałam.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2015
    krysti49 lubi to.
  10. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    dzisiaj już trochę chłodniej, trochę popadało i wieje przyjemny wiaterek :)
    Krysiu, cieszę się, że ten nieszczęśliwy upadek nie zrobił większego spustoszenia w Twoim organizmie i z biegiem czasu wszystko się zaleczy, tylko proszę nie forsuj się i uważaj na siebie :)

    a na farmie, czekam na BB, a nadwyżką gąsiorów handluje na targu :) rozpakowałam skrzyneczki narzędziowe i przywieszek starczyło na jedną walizkownię :)

    już teraz życzę miłej nocy, bo nie wiem czy dzisiaj nie pójdę przez koteczka spać z kurami ;)xDxD
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Już jest BB
     
    krysti49 lubi to.
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Alu, dzisiaj zaczął sie event hodowlany, a BB zgodnie z ogłoszeniem:

    [​IMG]
    Piątek 10.07.2015, godz. 18:00

    [​IMG]
    Niedziela 12.07.2015, godz. 22:00

    przepraszam, nie widziałam tego :

    [​IMG]
    Środa 08.07.2015, godz. 20:00

    [​IMG]
    Czwartek 09.07.2015, godz. 18:00

    i prawdę mówić, nie wiem o co chodzi, ale może to zmęczenie materiału :p

     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2015
    Alicjanastka lubi to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też tego nie widziałam tylko poszłam sobie poczytać i już sama nie wiem, ale ktoś napisał, że dzisiaj o 20 tej. A nigdzie nie widziałam informacji o tym dzisiejszym BB, tylko o tym piątkowym jest.
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam wieczorkiem. Tak jakoś dziś u mnie po i przedburzowo, powietrze aż trzeszczy i mimo, że nie jest gorąco, to trudno wytrzymać, A co do BB, to jest pod spodem dopisek o dodatkowym od dziś do czwartku..pewno decydenci uznali, że ludki rzucą się na superpaszę bez promocji. Ale gęsi bardzo ładnie mi przeskakują, postawiłam dwie zagródki i na misję spokojnie wyleci, co trzeba,
    ..............
    Dziś znowu w ramach poprawiania nastroju wlazłam do CCC i były przeceny 50 %.. kupiłam fajne skórzane sandałki Lasockiego, za 140 zet bez grosza bym się nie skusiła, ale za 70 - czemu nie?xD;) Oczy mi się kleją, mam nadzieję, że tej nocy nie będzie większych atrakcji, kolorowych snów Raszpelki
     
    Mirka, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  15. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam Raszpelkowo wieczorkiem i rzeczywiście BB się zaczęło :):):) Aluniu dziękuję za średniego itemka już teraz tylko czekać na G&T i możliwość przekazywania. Grażynko to Twój kotek dał Ci w nocy popalić ale chyba dzisiaj to w dzień odsypiał mam nadzieję ,że w nocy też będzie spał i da spać domownikom.
    U nas dzisiaj też było bardzo przyjemnie wiaterek chłodził a słoneczko się od czasu do czasu tylko pokazywało zza chmurek i zbyt mocno nie grzało:):):):).
    Ja jeszcze troszkę pohoduję gąski i pójdę nynać a Wam kochaniutkie już teraz życzę spokojnej i dobrej nocki,miłych snów i do juterka :):). Hejka!

    [​IMG]
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja już też powoli zmykam, późno się robi. U mnie dzisiaj deszczyk leciutko pokropił i koniec, bez upału, ale ciepło. Życzę spokojnej nocki.
    Krysiu nie ma za co, jak mam to dam. Jeszcze mogę komuś oddać. Uciekam pa,pa.
     
    Mirka i krysti49 lubią to.
  17. annals388

    annals388 Komisarz forum

    U mnie teraz miło , powietrze daje dychać.
    Maciejka tak pięknie pachnie -ummmmmm. Cudownie.
    Utulam na noc i dobrej nocki życzę.
     
    Mirka, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    Krysiu, to prawda, po ciężkiej nocy Kyoto przespał prawie cały dzień, a i nocka spokojna była i dzisiaj jestem w dobrej kondycji :)

    skoro wczoraj wieczorem przegapiłam BB, to dzisiaj skoro świt wystawiłam całe pole oaz i zmiksowałam te gęsiory :)
    poszło sprawnie i pnącze już uruchomione :)
     
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku i miłego dnia [​IMG] Zaczęłam robić evencik :D:D
     
    Mirka, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  20. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam bardzo serdecznie całe Raszpelkowo i nie tylko cieplutko pozdrawiam u nas dzisiaj jest juz chłodno ,wietrznie a teraz nawet troszkę pada deszczyk , :):):) Daneczko dzięki za poranną kawusię .
    Ja ewencik zaczęłam ale brakło mi paszy poczekam do jutra to sobie coś dokupię i skończę jeszcze jest trochę czasu:eek::eek:.
    Kochaniutkie życzę milutkiego dnia i do potem :):):) . Hejka!
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.