Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    To i ja na dziś już się pożegnam i życzę kolorowych snów :) śpijcie słodko Raszpelki:). Jutro zajrzę do Was dopiero wieczorem bo mam 12stkę :(

    [​IMG]
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    chyba już nie podoba mi się ten event :p co z tego, że mam pnącze (chyba wszyscy je złowią), jak żadnego itemu na nie i marnie to widzę - zrezygnowałam z pól siewnych i wszędzie postawiłam zagrody, co znacznie wydłuża czas na zwiększenie ilości piórek :)
    jeszcze chwilę posiedzę i zmykam do łóżeczka, może rano zmieni mi się punkt widzenia na to łowiectwo rybne :)
    spokojnej nocy Wam życzę :)
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wpadłam się pożegnać tzn. życzyć spokojnej noki, jabłuszka ugotowane :). Grażynko może się jeszcze uda, ja też już nie mam ani robaka ani piórka, zobaczymy co przyniesie jutro. Dobranoc.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 czerwca 2015
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam słonecznie [​IMG] Miłego dnia :D:D Może podpowiecie jakie zagrody najlepiej postawić :D:D
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień doberek. Dzięki Danusiu za kawkę. w realu właśnie zamierzam wypić. Ja nie wiem co postawić, mało tego wypada, ale pnącze udało mi się złowić, tylko co z tego jak itemów na nie brak brak :(. Tak jak Grażynka wczoraj pisała, że pewnie wszystkim uda się je złowić, tylko ciekawe jak to wyjdzie z dalszymi połowami i wypadaniem piórek i robaczków, ale nie myślę o tym, mamy jeszcze kilka dni. Nie wiem co siać i jakie zagrody stawiać żeby było więcej ich więcej i jakie te przynęty kupować (pewnie takie i takie)? Muszę powiedzieć, że myślałam, iż dostaniemy pnącze kompletne, ale pomyliłam się, byłoby za dobrze.Raszpelki miłego dzionka życzę, słonko na niebie ijuż ponad 20 st. Pa do później.
     
    krysti49 i tersea51 lubią to.
  6. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    dzięki za kawkę, ale przy tym evencie przydałoby się coś mocniejszego na frustrację :p wiem, wiem, to tylko gra i piksele, ale nie lubię szarzyzny na pnączu nie z mojej winy :p
    no nic, może to tylko tak teraz wygląda, a pod koniec eventu będzie większa trafialność :)
    podobno piórka najlepiej lecą z zagród TS-owych :)
    miłego dnia Wam życzę, bo zapowiada się pogodny dzień :)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki za kawę..i wczorajszy obiadxDi dzień dobry.. właśnie w realu też wypiłam kawę i do kawy wchłonęłam ostatni kawałek niedzielnej babki drożdżowej z truskawkami:)
    ..............

    Piórka lecą jak krew z nosa.. dzięki pnączu żołędziowemu mam dziś pięć tysięcy cebuli i ponad siedemset robali, a piórek wyleciało z zagród całe 51 szt:mad:Zrobiłam 10 przynęt, i jak piszecie, pnącze jest i u mnie, a na itemy mogę popatrzeć, bo w realu chyba ich nie dostanę. Teraz wystawiłam wszystkie bobry z plusikami, niech na coś się przydadzą, może z nich pójdzie lepiej..bo z różowych zagród wypadło po jednym piórku, więc teraz postawiłam to , co najkrócej rośnie, czyli wszystkie złote z plusami, kurniki, królikarnie, koziarnie..i zobaczymy .. do potem Raszpwlkowo:)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Zapomniałam Wam napisać, że z kokosowych TS dało: pszczelarnia żółta, kaczy staw pomarańczowy, stajnia żółta, gołębnik, i dziobaki ( to jedynie z czego się cieszę) cztery to :(.
     
    krysti49 lubi to.
  9. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki milutkiego dzionka życzę , Danuś dzięki za kawusię a co do ewentu to ja też mam pnącze i nic poza tym bo tak jak i u Was krucho z pióreczkami myślę,że to łowienie będzie wielką loterią ja jakoś przekonania do tego ewntu nie mam idzie bardzo słabiutko:eek::eek::eek::mad::mad:, zobaczymy może będzie lepiej.
    Do potem Kochaniutkie :):). Hejka!
     
    Alicjanastka lubi to.
  10. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam wieczorową porą :)
    wpadłam na chwileczkę poinformować, że w kwestii eventu bez zmian - szare pnącze i tyle, były jakieś dodatkowe nagrody, ale itemków brak :(
    spokojnej nocy życzę i sukcesów w porannym łowieniu :)
     
    krysti49, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    U mnie tak samo :cry::cry: Pnącze szare :cry::cry::cry:
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  12. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Dobry wieczorek :D tak jak wczoraj pisałam jestem późno.
    Wygląda na to , że tylko ja pnącza nie mam. Tak naprawdę od wczoraj żadnej nagrody mi nie przybyło, bo jakoś cel był słaby i rybki marne, więc do nagrody trochę brakuje :eek: A co do zagród to chyba rzeczywiście piórka najlepiej lecą z tych z ts, bo na dzikiej właśnie mam takie (jeże, żaby , bociany, wilki ...) i tam wyleciało mi kilkanaście a z pozostałych łąk 3-5 :(. Zobaczę na noc postawię wszystko co się da i jutro ocenię ;). Ale jakoś nie specjalnie przejmuję się tym eventem.
    Teraz dobrej nocki życzę i do juterka xD
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka dziewczynki !!! Już sama nie wiem jak wypadną piórka i robale czy ukręcić zwykłą czy super przynętę? Przy zwykłej można by więcej razy połowić, ale jestem nastawiona pesymistycznie na ten cały event. Po co coś takiego jak nie uda się zdobyć itemów chyba, że pod koniec będzie wypadać więcej produktów do przynęt i połowimy sobie z udanym skutkiem. :(:cry:
     
    krysti49 lubi to.
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    hej wieczorkiemxDpnącze szare, ale obleciały mnie 4 złote bananyxDwywaliłam kurniki itp., a wystawiłam jeze, i inne z TS - może jutro rano polecą pióra..czasu sporo. Zmykam lulu, bo mamuś coś niespokojna, gaszę śwuatełko, a bez niego klawiaturka odpada..dobrej nocki:)
     
    Alicjanastka lubi to.
  15. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    I ja się melduję na ławeczce wieczorem co by też troszkę ponarzekać bo rzeczywiście to łowienie bardzo kiepskie tak jak u Was szare pnącze przynęty brak bo i piórek jak na lekarstwo coś wygląda na to ,że nie wiele się uda wygrać tych nagród nie wspominając o itemach już wolę ewenty z zasiewami o są pewniejsze:mad::mad::eek::eek:.
    Ustawiłam na wszystkich polach zagrody na noc i zobaczę jutro ile uzyskam piórek a teraz kochaniutkie życzę spokojnej i dobrej nocki, samych dobrych i kolorowych snów , i do jutra :):):). Hejka!

    [​IMG]
     
    Alicjanastka lubi to.
  16. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Dobrej nocki :)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też wpadłam życzyć dobrej i spokojnej nocki. Do jutra kochane Raszpelki.
     
    krysti49 lubi to.
  18. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzień dobry.. Kawę zapodam w wyobraźni, bo wleciałam na sekundę...do potem
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Kawka podana [​IMG] Miłego dnia :D:D Za oknem już świeci słoneczko i jest gorąco :D:D Zdobyłam jeden item na pnącze :D:D:D
     
  20. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochane Raszpeleczki pozdrawiam cieplutko u nas też zapowiada się gorący dzień mamy przecież upragnione lato :):):)
    Danusiu dzięki za kawusię i coś na osłodę , Tereniu Tobie też diękuję za kawusie nawet tą z wyobraźni hihihihi ;);):):):):), życzę milutkiego dnia i udanych połowów takich jak Danusia , do potem:):) . Hejka!