Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. eryczek83

    eryczek83 Czeladnik forum

    Heja Dziewczynki xD
    zalapałam się na śniadanko i na ciacho :D
    sadzonki kupiłam po 3 i wielkie DNO :mad:
    bardzo dziękuję za śliczną sukienusie - tu mam więcej niż w szafie ;)
    buziaki:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

    Sorki napisałam od wnuka---frytka77 o_O
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  2. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam, witam Kochane grono Raszpelek MOD-ków i gości w niedzielne przedpołudnie u nas dzisiaj od 4-tej rano przez 3 godzinki trochę popadało nareszcie bo już myśleliśmy ,że zrobi się pustynia Sahara ;);):sleepy::sleepy:, Danusiu i Mireczko dzięki za specjały kulinarne teraz nic tylko wcinać i błogo odpoczywać jak to nazwała Grażynka pozwolić sobie na nicnierobienie hihihihihi:):).
    W tym dobrym nastroju życzę Wam Kochaniutkie milutkiej niedzieli i słoneczka, do potem . Hejka!


    Przesyłam Ci myśli słoneczne
    wietrzykiem cieplutkim pachnące,
    by zawsze Cię ogrzewały
    jak gorące promienie słońca.
    Gdy chmury czarne zasłonią Twoje niebo,
    przegoń je podmuchem wietrzyka
    silniejszym od tamtego.
    Nie pozwól by ciemność błękit zasłaniała
    i nieba cudownego widzieć nie pozwalała.
    Łap Słonka promyki z moimi
    dla Ciebie ciepłymi słowami.
    Sięgaj po nie ilekroć potrzebujesz
    a natychmiast obecność moją poczujesz.
    z netu.
    [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  3. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też czuję się dopieszczonaxDDzięki za kawę z boczkorostami, i za śniadanko..dobrze, że nie w realu, bobym wchłonęła wszyściutko, nie bacząc na skutki;) Wpadłam na chwilkę i zmykam, dziś mam parcie na gary, będę troszkę kucharzyć, do potem
     
    Alicjanastka lubi to.
  4. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Witam serdecznie .
    Danusia jak zwykle kusi słodkościami , dobrze że blisko nie mieszka -byłabym stałą bywalczynią na kawce z dodatkami . Tylko jak by się to obeszło z moim zdrowiem?? xDxD
    Prosiaczek jestem , dopiero teraz dziękuję za nową , uroczą kiecuszkę , jest śliczna / jak pozostałe/
    Słonko świeci , a ja dopiero przecieram oczęta. Pospałam po nocy w pracy - spokój był jak dawno , dawno temu..
    Dzisiaj mój wnusio Karolek nocuje u mnie bo Gabi jutro bladym świtem jedzie na kolonie zuchowe do Brodnicy , szkoda Młodego bez potrzeby budzić raniutko.
    Muszę się pochwalić , Gabi otrzymała promocję do 5 klasy z czerwonym paskiem :music::music::music: a babcia dumna jak pawica.
    Krysiu - motylka złapałam , jest śliczny.
     
    tersea51 lubi to.
  5. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    a mi się przypomniało, że miałam kiedyś taką sukieneczkę, zaglądam do szafy i .......jest :)
    Aniu, widzę że mamy wnusie w tym samym wieku szkolnym i tak samo zdolne, bo Hania też ukończyła IV klasę z czerwonym paskiem :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  6. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Witajcie w niedzielne popołudnie Raszpelki:D
    Mnie coś ostatnio kompik szwankuje, więc nie wiem jak często będę tu zaglądać, bo mojego synalka trudno złapać do pomocy, ciągle zajęty :( Próbuję coś sama działać ale nie wiem jak mi to wyjdzie:eek:
    Trochę się zdziwiłam Aniu, że Twoja wnusia po 4 klasie jeszcze jedzie na kolonie zuchowe, u moich dzieciaków w hufcu dzieci od czwartej klasy są już harcerzami.
    Moja córcia na obóz też niebawem jedzie, oczywiście jako kadra, wyjeżdża 3go na kwaterkę, potem w niedzielę wraca i 6go z dzieciakami, w pracy będzie miała urlop. Raczej nie bardzo wypocznie, poprostu inny rodzaj pracy ;) no i na powietrzu :).
    Pozdrawiam i spróbuję zajrzeć później :)
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  7. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Gratuluje Grażynko - miło tak się babciom pochwalić. ;)
    Taniu - Gabi uczestniczy w Hasperii / chyba się nie pomyliłam/ to taka drużyna przy parafii , tam jeszcze jest zuchenką .
    Ogródeczek zasiliłam i moooocno podlałam.
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  8. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Rozumiem Aniu :) najwyraźniej w ZHP jest inaczej;). A swoją drogą mój niepełno 6 letni wnuk też się wybiera na kolonie zuchowe. Zastanawiamy się czy da sobie radę i czy nie trzeba go będzie wcześniej zabierać.
    Aniu jakoś tak ciężko mi się przyzwyczaić, że na kiecce nie masz małpki. Kiedyś od razu rozpoznawałam Was po ciuszkach, nie musiałam czytać nazw, a wiedziałam, która napisała :p
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam wieczorkiem :D:D:D Rano padało a po południu piękne słoneczko i ciepełko:D:D Nie trzeba podlewać działeczki:D:D Z nowości TS trafiłam rokitnik i baobab :D:D Kolorowych snów do jutra :D:D
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  10. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie kochaniutkie wieczorem , ja kupiłam po 7 sadzonek i niestety nic nie trafiłam i nie mam amherstii, jarzębu,baobaba,i teraz tych najnowszych też nie trafiłam nie mam szczęścia do żadnych nowości :eek::eek::eek::cry::cry:.
    U nas dzisiaj też troszkę popadało i dobrze bo już było okropnie sucho .
    Aniu i Grażynko gratuluję bardzo zdolnych wnuczek :):) ja też Wam się pochwalę że mój wnuczek od córci w piątek skończył gimnazjum co prawda nie jako orzeł ale wymarzył sobie aby się dostać do Katolickiego liceum o profilu wojskowym i w sobotę miał egzaminy sprawnościowe zaliczył bardzo dobrze i się dostał do tej szkoły nawet przechodzili też testy muzyczne to będzie grał w szkolnej orkiestrze , do szkoły startowało bardzo dużo młodzieży a przyjętych zostało 45 osób ponad połowa odpadła jest to szkoła bardzo renomowana po jej ukończeniu młodzież ma duże możliwości dostać się na wyższe szkoły wojskowe lub służb mundurowych teraz pozostaje mu się tylko uczyć:):).
    Rozpisałam się ,Kochaniutkie życzę Wam spokojnej nocki i słodkich snów, do juterka :):):). Hejka!

    [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  11. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Gratulacje Danusiu :) ja niestety nie miałam tyle szczęścia co ty (jak zwykle zresztą i co było do przewidzenia;)).
    Życzę wszystkim kolorowych snów i spokojnego następnego tygodnia. bo jutro niestety znów go kieratu :mad:. tylko dzieci i młodzież mają wakacje.
    Wszystkim babciom gratuluję wspaniałych wnucząt, szczególnie Kryysiowemu wnukowi, bo sama pamiętam jak trudno dostać się do wymarzonej szkoły średniej i ile to stresu dla młodzieży i ich rodziców. A jak już mówimy o dostawaniu się do szkół, to też mogę się pochwalić, że mój jak już wcześniej pisałam niepełno 6 letni wnuk od września idzie do 1 klasy i jego rodzice postanowili wysłać go do klasy sportowej (pływackiej), też była rywalizacja i egzaminy, no i nasz maluch dostał się :D. To już nie te czasy, że do pierwszej klasy idzie się do rejonówki, teraz rodzice już od samego początku myślą wykształceniu dziecka i o doborze szkoły na odpowiednim poziomie, sprawdzają rankingi i.t.p Oj czasy się zmieniają :p
    Jeszcze raz dobranoc :)
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam na początku tygodnia :)
    na farmie wszystko stoi nie zbierane i czeka na event :) ciekawa jestem jak to wszystko będzie wyglądało w praktyce, bo ryb nie łowię, a i sprytu chyba na tyle nie mam ;):)
    najbardziej chciałabym zdobyć pnącze, bo itemkami kiedyś może podczas G&T będzie można się wymienić :)
    i znowu masakra z tymi TS-ami, żadnej nowości :p:cry::(:mad::mad::mad:
    i jak już tu jestem, to i kawkę zapodam :)
    miłego dnia życzę :)[​IMG]
     
    tersea51, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  13. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Raszpeleczki pozdrawiam bardzo cieplutko :):):) u nas jest bez słoneczka ale tak duszno jakoś , Grażynko dziękuję za kawusię i coś słodkiego . Z tymi TS-ami to czysta ściema wyda się dużo florków a nowości żadnych a tych z kokosa to już przesada bo same starocie wszystko powędrowało do paska :mad::mad::eek::eek:.
    Kochaniutkie życzę Wam milutkiego i radosnego dnia :):):), do potem. Hejka!
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  14. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Oj , to mnie się powiodło , chyba pierwszy raz. Jak już pisałam mam tamandrynowce a z nowości rokitnika. Dostała mi się amsteria i kowhai / ojej palce i język można połamać/
    Popadało , ale jest duszno - wystawiłam swoją palmę na deszczyk - niech i ona coś od życia ma.Oczywiście w deszczu zbierałam ślimaki , jestem pewna że to nie koniec ataku tego diabelstwa na mój ogródek. Wypowidziałam im wojnę ze dwa lata temu , jak wyzarły mi wszystkie słoneczniki.
    Z rozpędu pozbierałam plony , ale nic zawsze z nowych coś wyskoczy , co ma być to będzie.
     
    tersea51, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  15. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Gratulacje dla wszystkich dumnych BabćxD Nowe pokolenie ma więcej szans od nas i naszych dzieci - i miło patrzeć, jak je wykorzystują:).
    ...............
    Też najpierw pozbierałam, a potem pomyślałam o ewencie.. no nic, to nie koniec światra, jeszcze sporo wypadnie. U mnie jest parno i duszno, ale nie pada, utargałam się jak niosłam kocisko w transporterku do weta. Ogonek się ładnie goi i będę miała luz - następna kontrola w środęxDDo potem Raszpelkowo, idę w gary..;)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i słoneczka życzę :D:D Kawkę wypiłam w realu i tą wirtualną - dziękuję Grażynko :D:D Teresko zostań z nami już podaję obiadek [​IMG] Ja dopiero rano postawiłam zagrody ale nic dziwnego - skleroza :cry::cry:Skosiłam już część trawki jak odpocznę dalej do koszenia :D:D U nas gorąco i parno :D:D
     
    tersea51, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  17. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]



    Witam serdecznie... u mnie wzloty i upadki... ale to tak już będzie... nie będę Was zanudzać...
    w tym tygodniu mało mnie może będzie widać... od jutra do piątku będę pracować do 18... zaczęły się urlopy...



    [​IMG]


    ...koty dwa



    budzisz o poranku sens współistnienia
    wypijasz szybko kawę i w życie gnasz
    kluczysz potem po ulicach... umazanych
    ciężarem kilku niewygodnych kłamstw

    jak artysta rozkojarzony, natchnienia szukasz
    na paczce papierosów, słowa zapisujesz
    niezadowolony z siebie, idziesz jednak dalej

    a nocą...
    w knajpie, ze szklanką whisky na stoliku
    chcesz zagłuszyć... rzeczywistość swego bytu

    ale gdybyś chciał tylko przeczekać swój żal
    będę tu...
    przypilnuję Twego snu, byś spokojnie spał.


    i rano…
    Twoje zniechęcenie... w ognia żar zamienię
    i zaczaruję ból... w koty dwa
    niech łaszą się do siebie
    jak Ty i ja.

    autor: ciche myśli



    dziękuję Grażynce za kawusię... a Danusi za tak pyszny obiadek...

    muszę się pochwalić... staruszek wczoraj wrócił znad jeziora dopiero w południe... ale z jaką zdobyczą... szczupakiem... kolacja była wyśmienita...

    gratuluję Babciom takich zdolnych wnucząt... ja muszę trochę poczekać na to... moja wnusia będzie miała dopiero 14 miesięcy... łomatko... co z niej wyrośnie...



    [​IMG]

    hurrra... z TS mam nowości... i na farmę... i na bahamę...

    a z pierwszego rzutu wędką złowiłam pnącze... aż oczy szeroko otworzyłam...mam 4 płotki i 1 okonia... teraz czekam na przynęty... jak mogę prosić to o piórka... słabiutko coś wypadły... ale evencik dopiero się zaczął... powodzenia wszystkim życzę...
     
  18. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Witajcie :) za wszystkie smakowitości i Grażynce i Danusi stokrotne dzięki :D
    Gratulacje Mireczko za pnącze :) mnie też się poszczęściło, 2 łowienia i 2 tęczowe pstrągi i naklejka eventowa już w albumie xD nic w sumie nie daje, ale pamiątka jest ;)
    Mireczko masz rację piórka słabiutko lecą, więc i ja o nie poproszę. Przepraszam dziś wysłałam robale, ale jeszcze tego nie wiedziałam :( jutro się poprawię :)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witajcie, ja znowu zalatana. Wpadłam na chwilę bo jeszcze muszę słoiki gotować, całe popołudnie siedziałam i obierałam te darowane 5 wiader jabłek żeby się nie zmarnowały. Przekręciłam na grubych oczkach przez maszynkę, teraz upycham w słoiki i zagotuję no i finito. Dziewczynki gratuluję zdolnych wnuków, moje też zdolne tylko jeszcze nie mają świadectw z czerwonym paskiem bo są zamali ( I i II klasa ), ale mają świadectwa opisowe ( wspaniale ) tak, że dobrze, że te wnuczęta nam wszystkim uczą się dobrze. Nie wiem co posiać lub jakie zagrody postawić bo jakoś mało tych wypadajek i nie wiadomoo kiedy człowiek sobie połowi? A przyznam się, że też miałabym chrapkę na pnącze :p, którego Mireczko z całego serca gratuluję, a teraz zmykam do roboty :(.
     
    tersea51 i krysti49 lubią to.
  20. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie wieczorkiem u nas dzisiaj było cieplutko i duszno ale nie padało przez pół dnia grzebałam przy moich kwiatach trochę mi się nazbierało chwastów ale już mam z głowy bo ponoć ma być upalnie od środy to ciężko by było coś robić :):).
    Przed południem ja też z rozpędu wszystko zebrałam a zapomniałam ustawić zagrody i mam je tylko na leśnej polanie , jutro z rana muszę ustawić trochę więcej a co do łowienia jeszcze nie próbowałam muszę najpierw wyprodukować przynęty ale mam bardzo malutko pióreczek słabiutko wypadło mi z zagród:eek::eek::eek:.


    Tereniu dobrze że Twój kotek już dobrzeje będziesz miała jedno zmartwienie mniej :):):).
    Mireczko to musiałaś już troszkę wyprodukować przynęty ,że rybki wylosowały Ci pnącze gratulki:):) a Twoja Majeczka już fajna dziewczynka jak ten czas leci dopiero była maleńką kruszynką:D:D:inlove::inlove:.
    Kochaniutkie życzę milutkiego wieczoru , udanego połowu , dobrej nocki i słodkich snów, do juterka :):):). Hejka!

    [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.