Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam popołudniowo...wczoraj nie byłam z dobranocką... tatko mi nie pozwalał... a potem już mi się nie chciało włączać kompa... ale już jestem... rano było pochmurnie... to i miałam nastrój wisielczy... dobrze, że tatko dziś jest sobą... mogłam spokojnie jechać do pracy... nadzieja w piątku... mam swój oczekiwany weekend... trochę odpocznę po wrażeniach tygodnia...


    [​IMG]



    Wiara, nadzieja, miłość


    Trzy siostry, lecz każda inna,
    wszystkie niewinne, ubrane w biel,
    wielką w sobie mają moc!

    Jedna jest jak głaz mocna,
    choć czasem łatwo ją stracić,
    to dzięki niej dzieją się cuda!

    Druga pozwala zasnąć ze spokojem w sercu,
    skłania do uśmiechu gdy jest bardzo źle!
    Pozwala iść przez życie z podniesioną głową!

    Trzecia jest jak letnia burza,
    piękna jak róży kwiat,
    zawsze przychodzi niespodziewanie,
    potrafi z wroga zrobić kochanka!

    Trzy siostry tak kruche a tak silne,
    potrafią zmienić ludzki los!

    autor: Agnessa



    no i mamy nowy event z misją "To żyje!"... łomatko... kupiłam po 6 sadzonek na farmę i baharamę... ciekawe co wyjdzie...

    z zagadkowej zagrody "Lira" wypadły bociany... koguty...stajnia żółta... obora pomarańczowa... i pomarańczowy warsztacik zbioru piór kaczych... wszystko do paska poleciało...




    Tereniu...dla Ciebie sukieneczka w szafie czeka... obie takie same... tylko ciut inaczej wyglądają... bo nie wiem czy w jasnym... czy w ciemniejszym Tobie do twarzy...




     
    Hania i Alicjanastka lubią to.
  2. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie wieczorkiem widzę ,że Mireczka skroiła piękną letnia kiecuszkę ślicznie dziękuję jest super :):):):).
    Ja jeszcze nie kupowałam sadzonek jakoś trochę mi szkoda florków bo poprzednio kupiłam dość sporo to nie miałam żadnego z tych najnowszych , no chyba ,że jutro jak się z tym prześpię to jutro się okaże :eek::eek::eek::eek: .

    Dzisiaj i ja jakaś czuję się zmęczona i chyba udam się też do wyreczka, życzę Wam Kochaniutkie dobrej i spokojniutkiej nocki i samych kolorowych snów, buziolki :inlove::inlove::):):). D O B R A N O C .

    [​IMG]
     
    Hania, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.
  3. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki bardzo za kiecuszkę, ubrałam natychmiast, jak to baba, nowy ciuch na się, a nie do szafyxDLeży jak ulałxD;) Mireczko, podziwiam , przy tym całym Twoim kołowrocie znajdujesz jeszcze czas i chęć, by szyć nam wspaniałe kreacje, szacunek:)
    .................
    Jakieś rybki mamy łowić od poniedziałku..ciekawy ewent, nareszcie bez siania roślinek w kosmicznych ilościachxDKupiłam po sześć sadzonek na farmę i wyspę, i zostałam goła i wesoła;) Może jutro kupię pakiecik florków, bo jest mega PD, zobaczę, co mi wyjdzie z dzisiejszych sadzonek..a zkokosów dostałam m.in czerwony kurnik - pierwszy raz zobaczyłam , jak takie cudo wygląda, zanim pomaszerowało do paska razem ze stajniami i bobrami, a i jedne jeże też tam były. Idę chyba zaraz spać, głowa mi opada i powieki są coraz cięższe.. do jutra. A kiecka bombowa
     
    krysti49, Hania, Mirka i dalsza osoba lubią to.
  4. annals388

    annals388 Komisarz forum

    TERENIU - nie pamiętam w jakim kontekście te "tysiączki" - ja jestem inna i słowa maja inne znaczenie?xD
    Umęczona po pracy , z niskim RR i małą motywacją do " czegokolwiek"
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam kochane. Jestem tak narobiona i obolała, że musiałam najpierw się położyć na pół godzinki żeby dojść do siebie i wpaść na ławeczkę, powiedzieć dobranoc. Dzięki Miruś za superanckie wdzianko, Ty to masz talent krawiecki i zawsze wszystko pasuje i leży jak ulał. Jeszcze raz wielkie dzięki. Ja kupiłam po 7 sadzonek, jutro się okaże co urosło? Tajemniczych z kokosa nie stawiałam, więc nie wiem co tam będzie, może jutro jak nie zapomnę. Nie mam kombajnu, zużywam powoli kupony, ale mają być sezonowi pomocnicy i trzeba będzie kupić, na wszystko kaska potrzebna, bo i na sadzonki i kombajn :(. Powolutku będę uciekać do łóżeczka, życzę spokojnej nocki i miłych senków. Do juterka.
     
    krysti49, Hania, Mirka i dalsza osoba lubią to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej soboty życzę [​IMG] Wszystkie drzewka / 2/ poszły do paska ale kupiłam jeszcze 4 TS Wieczorkiem zobaczę co wyrosło !!!!:D:D
     
  7. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Witam wszystkich serdecznie... dlaczego ciągle zimno... pochmurno... radość gdzieś ucieka... wczoraj w nocy znowu wcięło mi internet... trochę mnie to już denerwuje... jak mam czas dla siebie to wtedy internet sobie odpoczywa... pomimo takiej beznadziei życzę Wam wspaniałego weekendu... :D


    [​IMG]



    Wiem, że jesteś tam...


    Wiem, że jesteś sam
    Wiem, że masz na głowie tyle ważnych spraw
    Nie pamiętasz już co znaczy dobry sen
    Nie masz czasu na niepewność ani lęk
    Wiem, że jesteś sam
    Nic nie musisz mówić
    Wiem, że jesteś sam
    Pewnie teraz nie najlepszy na to czas
    Ale dzisiaj potrzebuje twoich rad

    Dzisiaj proszę cię
    Ten jeden raz zatrzymaj się
    Ten jeden raz stań tuż obok mnie
    Dziś czuję, że brak mi sił
    Ten jeden raz bądź blisko mnie
    Poczuć mi daj, że to wszystko ma sens
    Dziś wiem, że brak mi sił

    Wiem, że jesteś tam
    Nie widuję cię, lecz wiem, że jesteś tam
    Cały dzień i noc ktoś puka do twych drzwi
    Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
    Wiem, że jesteś tam
    Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
    I choć nigdy o nic nie prosiłam cię
    Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie

    Dzisiaj proszę cię
    Ten jeden raz zatrzymaj się
    Ten jeden raz stań tuż obok mnie
    Dziś czuję, że brak mi sił
    Ten jeden raz bądź blisko mnie
    Poczuć mi daj, że to wszystko ma sens
    Dziś wiem, że brak mi sił

    Ten jeden raz
    Ten jeden raz
    Dziś czuję, że brak mi sił

    autor: Karolina Kozak








    Witaj Danuś... na farmie wyrosły mi 3 Buki XXL... Morela XXL... Jodła XXL... i Pigwa XL... nowości żadnych... pigwa do paska... reszta została...
    dzięki za kawkę i ciacho... xD
     
    Alicjanastka i Hania lubią to.
  8. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzień doberekxDDzień wstał pochmurny, ale Danusia kawę z tortem owocowym postawiła i już lepiejxD
    Aniu - napisałaś "tysiączki" w kontekście drzew sadzonych przy blokach mieszkalnych...
    ...............

    mam miłą niespodziankę z sadzonek - postanowiło mi BP zrobić dobrze i dostałam po dwie nowości na farmę i na wyspę!!! Cuda jakieś , czy co?xDxDA kupiłam po 6 szt tu i tu, więc chyba bardzo dobry wynikxD Do potem Raszpeleczki
     
    krysti49, Hania oraz Mirka lubią to.
  9. Mirka

    Mirka Baron forum


    orzeszku... gratki... :D:D:D
     
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Teresko , gratulki :D:D Mireczko dziękuję za moją kieckę - wspaniała :D:D Świetna z Ciebie krawcowa :D:D
     
  11. annals388

    annals388 Komisarz forum

    No rzeczywiście Teresko , szkoda zieleni. Mam nadzieję że w te miejsca posadzą nowe drzewa , np. "tysiączkowce"xDxDxD. A tak serio jestem za sadzeniem blisko bloków czegoś niższego np. jarzębiny.
    Taniu !!!! to aż 1,5 roku minęło?!!!!!!, jak żesz ten czas leci.

    Już wiem !!!!!!!!! Tereniu to było z przymrużeniem oka ;);). Tak jak drzewko florenowe xD Fajnie byłoby sięgnąć łapką i już tysiączek złotówek w kieszeni.
    Chyba pokuszę się popracować w ogródku , kwiaty rosną i są wspaniałe , ale zielicho też "urokliwe"
    Wyobraźcie sobie że z trzech drzewek zakupionych na wyspe to ...tadam - trzy tamandrynowce , a normalne drzewko kowhai i dwa na pasek xDxDxD
     
  12. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Witajcie, witajcie, wiem, wiem, kilka dni mnie nie było, za co przepraszam, ale po pracy byłam taka padnięta, że na nic sił nie było ...:(
    Nie załapałam się na Danusiową imprezkę imieninową, ślę spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia i mocno ściskam :D
    Dziewczyny macie prześliczne letnie kiecki, Mirka to rzeczywiście super krawcowa i cudnie Was ubiera, aż mnie zatkało jak weszłam dziś na forum a tu tyle nowych kreacji ...;)
    Co do zakupów, to drzewek nie biorę, brak kasiorki, a poza tym i tak szczęścia nigdy nie miałam, a ze stajennych z kokosów dostałam: kota, myszkę, kreta, jeża i bobry++, więc niby nie najgorzej, ale ... najbardziej pasują mi kret i myszy bo to dopiero drugie :p.
    Szkoda mi że nie załapię się na główną nagrodę z kokosów, bo przez gapiostwo nie odkryłam jednego ... :mad:
    Narazie pozdrawiam i miłego weekendu życzę :)
    A Mireczko zdradzisz mi swój sekret z jakiego programu korzystasz do szycia kiecek, czy to tajemnica zawodowa ;)
     
  13. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam kochane Raszpelki :)
    wpadłam na chwilkę się przywitać, bo dopiero wróciłam od córci, dzisiaj obchodziła swoje 37 urodziny, było sympatycznie i rodzinnie :) czasami sobie żartujemy, że powinna mieć na imię Mireczka, na cześć Mirosława Hermaszewskiego, pierwszego Polaka, który poleciał w kosmos :)
    no niestety, TS-y i te drzewne i te zagródkowe okazały się porażką, nic nie zasługiwało na uwagę :p:( skusiłam się jeszcze na zakup FL i postawiłam na noc kilka drzewek, może przy niedzieli, będę miała więcej szczęścia :)
    życzę spokojnej nocy i kolorowych snów :)
     
    Alicjanastka, Mirka oraz tersea51 lubią to.
  14. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki , Danuś piękne dzięki za kawusię i ciacho z owocami pyszniutkie :):):) , dopiero teraz przyszłam na ławeczkę bo miałam troszkę roboty wczoraj przyjechał mój TŻ,to dzisiaj miałam troszkę prania a jutro z rana będzie pakowanie bo przed południem znowu jedzie w delegację.
    Ja nawet nie miałam zbytnio czasu na zbiory na farmie i sadzonek nie kupowałam ale jutro chyba sobie coś kupię.
    Kochaniutkie milutkiego wieczoru życzę :):):).
     
    Alicjanastka, Mirka oraz tersea51 lubią to.
  15. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dobrej nocki Raszpelki, niech Wam się przyśnią drzewka "tysiączkowe" , a w realu niech będą z nich obfite zbiory;)Lecę już na twarz i koty i mamuś śpią.. i mnie też Morfeusz woła do siebie;)Kolorowych snów
     
    Alicjanastka i krysti49 lubią to.
  16. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    No to i ja się pożegnam na dziś i życzę wszystkim słodkich snów :)
     
  17. Mirka

    Mirka Baron forum

    zdążyłam jeszcze przed północą wpaść... no nie... już po północy... ale ten czas leci... zjadłam 3 łyżki Nutelli... jestem przesłodzona... cukier na pewno poszedł w górę... trudno... ale miałam na to ochotę...

    wpadam już w otchłań ciemności... spokojnej nocki... bajecznych snów...



    [​IMG]



    * * * * *


    Kolejny dzień zamyka bramy
    I słońce w głębi mórz się skryło,
    Oto czas przeszły dokonany
    To już historia, to już było.


    Niczego zmienić w tym nie mogę,
    lecz przez zakręty życia mego
    Mogę wyruszyć w dalszą drogę
    Z nadzieją nową i dlatego:


    Kocham jutro z jego każdą obietnicą
    Z jego wielką tajemnicą
    Co porwane myśli sklei
    które bratem jest nadziei.


    Jutro ciekawi mnie ogromnie
    Jest szansą, która wszystko zmienia,
    Dlatego nie spisuję wspomnień
    Ale notuję swe marzenia.


    z netu...


    [​IMG]

     
    Alicjanastka, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej , słonecznej niedzieli życzę [​IMG]
     
  19. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]

    Witam niedzielnie... dziś byłam obudzona o 4 rano... ale przez mojego staruszka... pojechał na ryby... podziwiam go, że chce mu się tak wcześnie wstawać... ale ryby to jego pasja... zazdroszczę nu tylko tego świtu nad jeziorem... wschodu słońca... pogoda nijaka... niebo zachmurzone... ale ciepło... o ósmej już 19 stopni na plusie...

    trzeba wstać i zrobić śniadanko... tatko już chodzi... tradycyjnie jajecznica...


    [​IMG]


    Powitanie dnia


    Gdy przyjdzie w zaranie,
    szepty, głosy o poranku,
    podaj dłoń na powitanie,
    otwórz drzwi wraz ze świtaniem.

    Złap oddechów kilka,
    poczuj ulgę, dodaj uśmiech.
    Niechaj ciepłym swym promieniem,
    słońce, twoje serce muśnie.

    Narwij kwiatów pełne kosze,
    nim opadnie lekka rosa,
    zatańcz tango swoich marzeń,
    lekkim kroczkiem na polanie.

    Niechaj dotknie cię serdecznie,
    swoją magią zauroczy,
    poetycki, świetny dzionek,
    każdą chwilą swą zaskoczy.

    autor: Ola



    Witaj Danuś... Ty wiesz jak ściągnąć Raszpelki do kompa... ciasto wchrumałam... ale nie wszystkie... zostawiłam dla reszty... kawę wysiorpałam... a teraz lecę robić śniadanko...


    [​IMG]

    ...Smacznego...


    udanej niedzieli życzę... wszystkim bez wyjątku...



     
    Alicjanastka, tersea51 oraz krysti49 lubią to.
  20. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam w pochmurny niedzielny poranek :)
    ależ czuje się dopieszczona :) śniadanko, kawusia ze słodkościami i nic, tylko położyć się pod gruszą i oddać się błogiemu "nicnierobieniu" :)
    a tu troche promieni słonecznych, dla ocieplenia atmosfery :)
    [​IMG]
     
    Alicjanastka, tersea51 oraz krysti49 lubią to.