Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]

    Witam wszystkich serdecznie... dziś pobudkę miałam o godzinie 4 nad ranem... staruszek jechał na ryby... przyjechał przed południem... trochę przemoczony... nad jeziorem zimno się zrobiło... zaczął padać deszcz... i zaczęło grzmieć... rybek nie przywiózł... wpuścił z powrotem do wody... mają coś ostatnio szczęście... a mi znowu ominął smaczek na nie... no nic... tradycyjnie jajecznica na śniadanko... :) :D xD



    [​IMG]


    Czas


    Gdy mija
    Dni zabija
    Od poniedziałku do niedzieli
    Już się nie powieli
    Od stycznia do grudnia
    Liczysz popołudnia
    Rok za rokiem
    Stajesz się prorokiem
    Jutra
    Byle pomarzyć
    I się odważyć
    Dosięgnąć nieba
    Bo potrzeba
    Wrażeń
    A także spełnienia marzeń
    Jednak czas ucieka
    I przyjemności snów odwleka
    Więc zbliżając się do końca
    Czasu
    Nie miejmy urazu
    Do sekundy,minuty,godziny
    Mając podwaliny
    Uśmiechu,szczęścia,odwagi
    Smakujmy tego co ucieka
    Byle za długo nie zwlekać


    autor: taktojax


    ojej Danusiu... współczuję Tobie... :sleepy: zamiast odpoczywać, męczysz cię... myślę, że to chwilowe... przytulam Ciebie...
    ups... dzięki za kawkę... pyszna jak zawsze... :D



    witaj Taniu... dziś jeszcze mamy lenia... jutro niestety do pracy... miłego popołudnia i wieczorku... xD
     
    Alicjanastka lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Nigdy nie byłam uczuleniowcem . Zapowiada się choroba :D:D Bo katar to nie choroba :D:D
     
    Alicjanastka lubi to.
  3. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Raszpelkowo. Gratulacje dla tych co już na finiszu. :)
     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  4. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Jeśli Ktoś już finishuje, to rzeczywiście ja rownież przesyłam gratulacje. :) Jeśli chodzi o mnie to nie ma szans na finish, a to z powodu wypadajek, za kiepsko lecą, chyba nie zasłużyłam na to aby po takiej przerwie zakończyć event ;) ale nie bójcie się nie zrezygnuję z tak błahego powodu :p Przyjdzie czas, że znów będę kończyła eventy :)
     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  5. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam pięknie RaszpelkowoxDZa pół godziny zbieram ostatnie morszczynki i ewent przejdzie do historii..Zaraz potem powyciągam wszystkie baobaby, niech zajmą się produkcją Zośki i supernawozu;)Ustawiłam rano część zdobycznych tajemniczych drzewek i zagród.. pasek znakomicie się powiększył o iksowate surmie , cytryny etc, o pomarańczowe strzygalnie i stawy, i o BOBRY!! .. z rzeczy godnych uwagi dostałam na Bahamie mombina z 2 iksami, i zagrodę dziobaków na farmie.. może jeszcze coś kret wykopie, stoją jeszcze 2 tojtoje i 12 drzewek powoli dorasta do odkrycia..
    ............
    Danusiu współczuję, wiem dokładnie jak takie draństwo uprzykrza życie, w sumie miałam katar tej wiosny przez
    dwa miesiące z niewielkimi przerwami..na razie spokójxD
    U mnie popadał deszcz - nareszcie!! - i jest chłodno i przyjemnie, zrobiłam duży obiad, posprzątałam i leniuchuję. Wczoraj obejrzałam w jednym ciągu Piratów ( Black Sails) - sześć ostatnich odcinków II sezonu i poczekam aż nakręcą trzeci sezon. Dziś w nocy nagram kolejny odcinek Gry o tron i jutro sobie obejrzę w wolnej chwili..i tak poza obowiązkami, oczywiście, leci mi klawe życie emerytaxD;)
     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  6. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam popołudniowo... czas na relax z Wami... chłopaki wylegują się w swoich pokojach... a ja na chwilę do kompa...
    przesyłam pozdrowienia i buziaczki od wnusi... :inlove:


    [​IMG]


    Danuś to choroba czy nie choroba... ;)xD o choroba... ciesz, że nie jesteś alergikiem... córcia często gęsto ma katar alergiczny... istne paskudztwo... :sleepy:

    witaj Mariolka... hihihi... i wiem już co to "siura"... :p;)xD



    nie martw się Taniu... ja też nie zawsze kończę event... ale miło wpaść tutaj na ławeczkę i odezwać się do kogoś... a nawet jak sie nie chce gadać, to można spoglądać na wszystkich zza krzaczka... życzę powodzenia w grze... :D


    gratuluję Tereniu... podziwiam Ciebie... ja tak nie nadążam... jeszcze nie jestem na półmetku... ale nie szkodzi... najpierw pnącze... a potem itemki będę zbierać...
    pogoda taka sama jak u Ciebie... filmy oglądam na VOD Onet... są tam również seriale... mam telewizor z opcją smart TV... więc nie muszę patrzeć się w mały monitor... i nie muszę nagrywać... :p;)xD
    ale życie emeryta jest klawe... "zazdraszczam" Tobie tego... ;)xD
     
    tersea51 lubi to.
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Majeczka jest the bestxD i ma wspaniałego chochlika w oczkach, tak do schrupania, mniam;)
    .............
    Ja już od dłuższego czasu nie oglądam na małym ekranie , mimo, że wcale ten ekranik nie taki mały ( 17 cali). Jak wysiadło mi kolejno wszystko - od odkurzacza po telewizor, to kupiłam plaskaty, i jak coś tam ściągnę zza morza, to potem wtykam w telewizor pendrive'a i "se pacze" na dużym.. a normalnie to nagrywam na dekoderze ( mam nc+)i oglądam kiedy chcę. Gra o tron leci u nas tak jak w Stanach - o 3 w nocy naszego czasu na HBO, to programuję i cześć, idę spać, a nagranie mam do dyspozycji, jak wstanę..xD
    ..............
    A ja nie wiem, co to jest "siura" i chętnie wiedzę uzupełnię;)
     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  8. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Oj widzę, że się Raszpelkowo rozgadało ;) Fajnie jest spotkać starych znajomych :)
    Mireczko eventem się nie przejmuję, będzie jak będzie, roślinki i gorgonie będę mieć pewnie jutro, a co do wypadajek, to zobaczymy ile ich jeszcze wyleci, ale mam prawie pewność, że nie tyle ile mi jeszcze potrzeba. Do tej pory leciały strasznie kiepsko, po kilkanaście przy jednym zbiorze na polu, przed chwilą wyleciało mi na głównej łące o dziwo 30, byłam w szoku ;), a jak dalej będzie zobaczymy, jeszcze trochę czasu jest, ale jak pisałam, jutro i pojutrze nie za bardzo mam czas na farmę - praca :mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 7 czerwca 2015
    Mirka i tersea51 lubią to.
  9. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    A masz zdeponowane puchary na drzewie?Dawniej tego nie było i trzeba było z pucharami latać od łąki do łąki. Teraz siedzą na drzewie i zwiększają wypadajki.
    To zajrzyj do uroczych tam wszystko wyłożone łopatologicznie. xDxDxDxD
    Mireczko, no co ja na to poradzę, jak lubię. xDxD
     
    Alicjanastka, Mirka oraz tersea51 lubią to.
  10. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    matka_wariatka Zmniejsz proszę swoją sygnaturkę, ponieważ aktualnie jest ona za duża- zgodnie z zapisami Regulaminu Forum bowiem:

     
  11. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki Mariolka - wiedzę uzupelniłamxDxDZakładałam, że to rzeczownik, nie wiem czemu.. forma czasownikowa nie jest mi obca, hi, hi;)
     
    Alicjanastka i 1qwa lubią to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam wieczorkiem :D:D Z nosa dalej leci :cry:Nasza wnusia tylko do pieszczenie i całowania :D:D Kolorowych snów do jutra :D:D Eventu jeszcze nie skończyłam , jeszcze parę zadań mi zostało:cry: Gratulki dla finiszujących :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 7 czerwca 2015
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  13. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Dobrej nocy już powiem, zmierzam w kierunku mechelkowa, jutro do pracy , więc do jutra.
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  14. matka_wariatka

    matka_wariatka Aktywny autor

    Sorry Modko Dotti, sygnaturę zmieniłam i mam nadzieję, że ta jest ok :eek:. Tak dawno mnie tu nie było, że już zapomniałam o tych zasadach, ale oczywiście to mnie nie usprawiedliwia.
    Mariolko, moje puchary już od dawna są na drzewie, jeszcze w okresie jak byłam stałym graczem to się zmieniło, widać muszę odbyć karę za to , że tak długo nie grałam :p.
    Chyba powiem już dobranoc, chociaż spać jeszcze nie idę. :D
     
    Alicjanastka lubi to.
  15. Mirka

    Mirka Baron forum


    Tereniu... Majeczka to taki Denis Rozrabiaka... co z niej wyrośnie?... ale to się niech już rodzice martwią... ja ją będę tylko rozpieszczać... po to są babcie... :pxD
    "Walkę o tron" oglądam na HBO GO - mam Polsat...
    "siura" - myślałam o czym innym... Mariolka mi na szczęście to wytłumaczyła... wpadnij do czterdziestek...




    hihihi... jak lubisz to trudno... tylko nie męcz tak bardzo Wojtusia... bo zamęczysz go zadaniami... i co wtedy będę oglądać...;)xD



    no i rozkręciła się Tobie choroba... kilka dni i po katarze... :sleepy:
    dzięki za miłe słowa o wnusi... jest naprawdę słodka... ale to wszystkie babcie mówią o swoich wnuczętach... miłych snów...
    :)



    Jak dobrze, że jesteś z nami... może pozostałe Raszpelki powrócą... mam taką cichą nadzieję... :)
    wypadajki różnie lecą... najwięcej pod koniec... chyba... a może mi się tylko wydaje... :D
    jutro zaczyna się 5 dniowa orka... ale jak się nie jest niestety jeszcze na emeryturze to trzeba pracować... buuu...
    :cry:


    zaraz zabiram się do spania... jeszcze prysznic... i witaj ciepła kołderko... Dobranoc... :D


    [​IMG]



    Śpij..


    Śpij...śpisz....?
    Śpij ja będę czuwać
    Wraz z nocą
    Śpij ! Twoje sny
    Jak kraina zabawy rozbuja Cię
    Czuwam !
    Nie martw się
    Noc dotrzymuje mi kroku
    Pomalutku stąpamy światłem z gwiazd
    Rozświetlamy pokój
    Światło jest delikatne
    Oczka masz zamknięte
    Rączki na kołdrze
    Śpij--straszydlaki odlatują już
    Wielki czarodziej zamknął je w skrzyni złudzeń
    Śpij--ja będę czuwać
    Wraz z nocą
    Dobranoc Kochanie..


    autor: Myszka,a


    [​IMG]
     
    Alicjanastka lubi to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Wstawać śpiochy [​IMG]
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  17. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Śpiochy już nie śpią. O piątej już wstałam, naleśniczków rodzince napiekłam całą stertę. Konsumpcję każdy uprawiał z czym chciał: twaróg, dżem i mus truskawkowy ze śmietanką, bo zostało trochę truskawek z wczoraj.
    Trochę i dla Was przechomikowałam:
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]xD
     
    Mirka, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Ale truskawek z kawą jeszcze nie jadłam :D:D Jak będą na działce truskawki to spróbuję :D:D Dzięki za śniadanko:D:D
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  19. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Mariolka - pełen szacunxD Zupełnie jak tradycyjna japońska pani domu..one wstają przed świtem, by odpicowane na najwyższy połysk, świeże i radosne powitać pana domu i z ukłonami go nakarmić przed jego wyjściem... dzieci jedzą po ojcu, a pani domu po wszystkich potem sprząta.. też na błysk;);) A tak w ogóle to dzieńdoberek, z przyjemnością wypiłam teraz kawę, w realu też, i naleśniczki wirtualne - mniam ( co to jest, ta truskawka z kawą?) Dziękuję i buziaczki, zaraz ponownie robię wypad z domku, pierwszy to przespacerowałam mamuś, a teraz lecę zrobić zlecenie w biurze klienta..zaparł się, żeby ZUS - y szły z jego komputra, płaci, to wymaga:pPrzy okazji zrobię tam resztę, dużo dokumentów nie ma, a spokój będzie, mam nadzieję, że mama nie napsoci przez te kilka godzin, ostatnio jest ciut lepiej, Do potem Raszpelkowo
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam kochane, poczytałam Was, bo wczoraj nie miałam czasu wejść. Pojechaliśmy na zakupy żeby mężulek miał jakiś prowiant, potem pakowanko i grill rodzinny no i niedziela zleciała jak z bicza trzasnął. Wieczorkiem sobie siedzieliśmy i czekaliśmy na transport bo dopiero o 24 tej małżonek odjeżdżał i tyle mi po nim zostało, co to jest 2 dni?:cry:. Majeczka super w tych okularach xD. evencik skończyłam wczoraj wieczorem, Taniu siałam cebulę to mi wypadało soli różnie od 80 do130, może się uda powodzenia życzę. Chorującym dużo zdrówka, pracującym dużo wypoczynku a Wszystkim miłego dnia. U mnie nadal ani kropla deszczu nie spadła, niedługo wszystko poschnie, niedobrze, deszcz omija moją okolicę szerokim łukiem. Pa, do później.
     
    Mirka lubi to.