Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. annals388

    annals388 Komisarz forum

    U mnie już też wszystko stoi na polach , za 40 minut - tadam ;);) zobaczymy.
     
    Alicjanastka lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Co za pustki na ławeczce :cry::cry::cry:
     
    NASTKA.BURAN i Alicjanastka lubią to.
  3. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Z "tadam" niestety nic ciekawego:(
    Oświedzcie mnie , mroczne roślinki sieje się tylko na głównej łące, ale nietoperki latają na każdej oprócz Bahamy?????
     
    NASTKA.BURAN i Alicjanastka lubią to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    U mnie tylko latają na głównej :D:D Gdzie się podziały Raszpelki :cry::cry::cry:
     
    NASTKA.BURAN i Alicjanastka lubią to.
  5. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    Witak kochanienkie

    w gdyni dzis ciepło wyjatkowo
    okna pootwierani i tak zadych pewnie bedzie w nocy padalo
    nie lubie takiej pogody bo zaraz glowa boli i cisnienie spada
     
    Mirka, NASTKA.BURAN oraz Alicjanastka lubią to.
  6. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Spóźniona cokolwiek wpadam na farmę, dzieńdoberek mówię:)Pozbierałam i schowałam do paska 4 zagrody bobrów, pomarańczową oborę, krety..na wyspie dwie wianowłostki, dwie pistacje, jedna xxl, reszta granatowce, z iksami i bez:pNa farmie też szału nie było obrodziło cytrynami z xx i x, a z rzeczy ciekawszych to jeden klon palmowy i tarnina.. i tyle mojego. Rozsiałam mroczne roślinki, nietoperki się bujają i pyski drą o jedzenie..do potem Raszpelkowo
     
    NASTKA.BURAN i Alicjanastka lubią to.
  7. annals388

    annals388 Komisarz forum

    te wszędzie latające netoperki to był błąd , teraz tylko na głównej.
    Spadam spać , do jutra. Dobrej nocki.
     
  8. katarzynazewsi

    katarzynazewsi Czeladnik forum

    Witam na ławeczce :) dziś zobaczyłam że na pasku mam nie wysadzone drzewka, 6 sztuk :) a z tych co już urosły to reweli nie ma, kilka z Lxx albo Lx, jeden cedrat i papuzie trafiłam, którego nie miałam. Zagrody z toj- toja to bobry w złotym płotku, i inne które już mam :( trochę radości z kotków, bo dużo ich trzeba i na jednej zagrodzie mijają wieki żeby nazbierać do spółdzielni.
    A dziś jadę na bukiecie upiornym i HJM od wczoraj, popartym babeczką pinki :) z chlebkiem marchwiowym,więc wszystkie zagrody w pasku oprócz ptaszka kiwi ( za nic go nie schowam ;) ) na razie raszpelkowo :)
     
    Mirka, NASTKA.BURAN oraz Alicjanastka lubią to.
  9. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam Raszpelki :)
    człowiek ciągle w biegu i czasami nie ma nawet czasu, żeby wpaść choć na chwilkę na ławeczkę, a bywa, że czas ma a zapomni o spotkaniu z farmerską bracią :p:)
    minimum evenciku już zrobione - sporo kuponów na pomocników, TPD, pokonany kolejny poziom, z zagrody - koty, a drzewka nie godne uwagi, teraz sieję na ten nowy item :)
    dla zabieganych zostawiam kawusię :)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 5 maja 2015
  10. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzien dobry i dzięki za kawęxD W realu też teraz piję i czekam, aż spadnie coś z jasnego nieba - jest przedburzowo, parno i duszno, a wiatr , który się zrywa nie daje ulgi..tylko bania boli:p A z tym zalataniem święta prawda.. skończyłam rozliczać za 2014, a już zaczęły się korekty, szlag by to trafił.. bo delikwent myślał (?!!), że jak dostał informację z ZUS o wypłaconym zasiłku opiekuńczym, to przecież to nie jest dochód..jasna, ciasna, i takie kwiaty wychodzą przez przypadek, inne, lepsze zresztą też..a pytać o wszystko mogę do usru , i tak coś gdzieś zachomikują, bo myśleli(?!!), że to nie jest ważne:mad: No dosyć żółci wylałam, event poleci hurtem, bo nastawiłam w młynie najpierw 50 szt sushi, zaraz się wykręci, i potem nastawię następne, ile tam z pola zbiorę, i zobaczyłam, żejest jakaś nowa stała (chyba?) misja.. buziaczki Teresa
     
    NASTKA.BURAN i Alicjanastka lubią to.
  11. annals388

    annals388 Komisarz forum

    No ....doigrałam się . właśnie się dowiedziałam / z wyników badań ,/ że jestem słodka , bardzo słodka - szlag by to !!!!
    Mało kłopotów , to i jeszcze to!!!! No nic , życie toczy się dalej...
    Do zaś Kochane Raszpelki , chociaż Wam mogę się wygadać .
     
    Alicjanastka lubi to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewuszki, poczytałam Was. Jakoś ostatnio nie mam głowy, za dużo wszystkiego. Dzisiaj byłam posiać ogórki, bo pogoda ładna. Za chwilę muszę wyskoczyć do banku i na pocztę. Trzeba zrobić zakupy dla mamusi. Jak pojedziemy to zabierzemy i.t.d. Trawa w ogrodzie rośnie jak głupia, jest dość ciepło i często z góry ją podlewa tak, że mogę kosić co 6-7dni, mało jednych rąk. Jak sąsiad żył to nad stawem zawsze skosił, gdzie on jest, dlaczego? :cry: Może patrzy na nas z góry jak dajemy sobie radę bez niego, mam nadzieję, że jest choć trochę zadowolony:sleepy:. Czekam jeszcze na listonosza, miał przynieść mamusi emeryturę. Aniu czy ta cukiernica;) to już na 100% pewna? Moja młodsza córka też choruje już 7 lat, a ma dopiero 29. Zaczęło się od cukrzycy ciążowej, po porodzie ładnie ustąpiła, ale w niespełna rok wróciła z tak zdwojoną siłą, że zastrzyki z insuliny musi brać 3 razy dziennie:(, normalnie szok. Dlaczego tego nie można wyleczyć,po co, na co, za co? Wiem głupie pytania, ale jakoś mnie tak dzisiaj wzięło na smutasy. Nie zawracam Wam już głowy, ale jak dobrze, że was mam. Pozdrawiam do później Raszpeleczki.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 maja 2015
    NASTKA.BURAN lubi to.
  13. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Zwolniło się u mnie miejsce za płotem , zapraszam.
    Graczowi się nie podobało że nie wysyłam codziennie prezentów - no cóż.
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Szlag..te nasze podwyższone, albo obniżone poziomy..Aniu , współczuję, mam nadzueję, że te nadmierne słodkości nie będą wymagały insuliny//ech, życie. Gdyby można było, podebrałabym Ci troszeczkę, bo u mnie cukier zawsze poniżej norm, i konowałom się to nie podoba.
    ..................
    Ewent skończyłam, itemy poszły do paska, dostałam troszkę kuponów na pomocników, sianogrosze, PD i TPD, cmj, i 3 upiorne bukiety:) i pewnie nadal pokręcę trochę sushi - może wpadną złote banany.. dobrej nocki Raszpelki.
     
    Alicjanastka lubi to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja wpadłam pożyczyć kolorków na noc. Event skończyłam, ale dalej kręcę. Wpadły mi 2 złote banany, dużo kuponów na pomocników, kilka TS, ok 500.000 PD i dość PDT ze 3 chmj i 3 bukiety upiorne, parę doniczek i już nie pamiętam co jeszcze. TS wystawię w wolniejszym czasie, siedzą w pasku. Dobranoc.
     
    tersea51 i NASTKA.BURAN lubią to.
  16. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Część i pa...dobranoc....
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka na cały dzień życzę [​IMG] Evencik skończyła ale nie było bananów :cry:Z TS też wszystko poszła do paska :cry::cry:
     
    tersea51 lubi to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam po deszczowej nocy i w pochmurny poranek :)
    dziękuję Danusiu za kawkę, to jest to czego mi potrzeba w taki dzień :)
    po evencie zostały już wspomnienia, szczególnie jeśli chodzi o kupony na pomocników a i item Faraon Tutenbaran zdobyty, teraz dosiewam mroczne do misji Czyste czary-mary :)
    muszę wyjść z domu, mam trochę spraw do załatwienia, ale te chmurzyska mnie jakoś zniechęcają do tego :p:)
    mimo wszystko dużo słońca Wam życzę i miłego dnia :)
     
    tersea51 lubi to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień doberek. Wpadłam na minutkę. Za chwilę jedziemy po mamusię :). Pozdrawiam i miłego dzionka życzę.
     
    tersea51 lubi to.
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Trzymam kciuki:)
    ...............
    Złote banany ominęły mnie, ale jest trochę zagród i drzewek..tzn muszę dopiero TS postawić na polu, zrobię to wieczorkiem, i odkryję jutro, coby nie kusił zakup florków, mam na stanie od paru tygodni okrąglutkie zero.. a jak TS stoi to człowiek ma ochotę podglądnąc za kasę;)Jutro nowy ewent..sianie i zbieranie. Do potem Raszpelki
    PS. wróciłam do domu z zakupami, a wśród nich był świeżo zerwany bez i konwalie..w całym domu unosi się zniewalający zapach bzu, konwalie nie szaleją aż tak bardzoxD
     
    Alicjanastka lubi to.