Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam w niedzielny, mroźny acz słoneczny poranek i za chwilę zmykam, bo jestem umówiona z moimi dziewczynkami na wizytę w ZOO :)
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, również witam, oj tak, tak, słoneczko śliczne, ale na termometrze tylko 2st. Ogień zrobiony, w domku ciepełko, kawka w realu wypita. Zapraszam Was na małą czarną lub białą, fusiastą, jak kto woli (ja fusiastą :p) Zmykam dalej brać się za robotę. Buziole.



    [​IMG]
     
  3. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam w piękny , słoneczny dzieńxD I dorzucę też kawę , moją własną z babeczką, którą mizrobiło dzieciątko..a moja filiżanka ma ponad 120 lat i dobrze się trzyma, prawda?;)To takie małe co nieco obok stanowiska pracy;) buziaczki dla Was[​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2015
  4. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Super sprawa taka filizanka Tereniu.xD
    Ja już po zajęciach , piję fusiastą , czarną i gorzką.
    U mnie różnie , słonko , mały deszczyk , wiatr - ogólnie chłodno.
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej , słonecznej niedzieli [​IMG] Czas na obiadek :D:D Kawkę pijam tylko fusiastą i czarną :D:D Zapomniałam - event skończyłam :D:D
     
  6. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    I po wizycie w ZOO, pogoda dopisała, a Tonia z przerwą na karmienie cały pobyt przespała w chuście :)
    po obiedzie czas na kawę:
    [​IMG]
     
  7. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    Posłuchałam jednak podpowiedzi zdrowego rozsądku....lekkie zakutanie po szyje...
    Danusia...działka i ziemia, a donica, to zupełnie co innego. W ociepleniu siedzi z odkrytym wierzchołkiem i sporym luzem dookoła donicy/ sporej/.
    U mnie dziś w nocy było 0.
    miłego wieczoru...i dobranoc wszystkim.
     
    Alicjanastka, tersea51 oraz Mirka lubią to.
  8. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam wieczorkiem... mogę na chwile odsapnąć... miałam na weekend gości... szwagierka z mężem... nie wypadało włączać kompa... wczoraj jak kładłam się spać zdążyłam tylko machnąć dobranockę... dziś jestem trochę zmęczona... ale zadowolona... nawet tatko częściej zaglądał do pokoju...

    ewencik skończyłam... ufff...

    a teraz idę w kimonko... jutro niestety do pracy... życzę wszystkim snów pięknych jak zachód słońca... snów, które nigdy nie będą miały końca... delikatnych jak puch... dobranoc...



    [​IMG]



    "Rzeka"

    Victoria Shaw

    Sen mi rzekę przypomina
    Ciągle zmienną w swoim pędzie.
    Śnisz, a jesteś jak marynarz
    Poddawany jej komendzie.

    Doświadczenia łowisz w żagle
    Wzorem innych poławiaczy,
    Ale nigdy nie odgadniesz,
    Co dla ciebie los przeznaczył.

    I jak toczą się zapasy,
    Trwają boje i zabiegi
    Ażeby nie wypaść z trasy,
    Lub nie rozbić się o brzegi.


    [​IMG]

     
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w słoneczny poranek [​IMG] Miłego poniedziałku życzę :D:D Majeczka rośnie i zmienia się w oczach ale błysk w oczku został :D:inlove:
     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  10. annals388

    annals388 Komisarz forum

    No tak , i ten figlarny uśmiech - pięknie :inlove::inlove:
    Wysiało mi się baaaardzo dużo niezapominajek - znalazłam chętne na roślinki w pracy - wydłubałam i mam . Na noc dzisiaj idę to zawiozę / szkoda mi tak porostu wyrzucić /
    Ewent zakończony , Włodek też zakończył xD
    Danusiu - dzięki za kawę , w realu też popijam.
     
    tersea51, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  11. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    lubię czytać o Waszych ogródkowych zajęciach i trochę Wam zazdroszczę tej zieleni :) mam co prawda mały balkonik, ale kocio nie przepada za zieleniną ;):)
    pora na małą kawkę :)
     
  12. annals388

    annals388 Komisarz forum

    :inlove:No i po kawie znalazłam sobie robotę.xDxD Zlazłam do piwnicy , poprzynosiłam skrzynki i bulwy tam zimujące :kanny posadzone i inne bulwiasto - cebulowe.
    Maciejka i nasturcja wysiana do skrzyneczek. Teraz tylko czekam na sadzonki heliotropa i niecierpki:inlove::inlove::inlove:
    Uwielbiam być tak zmęczona.
    Buziaki , już nic w ogródku dzisiaj nie zrobię bo mocno podlane , teraz wyszło piękne słonko i wiatr ucichł. Mogę z dumą popatrzeć na ogródek , miło jest słyszeć od obcych ludzi przechodzących chodnikiem - ale ładny !! 8) / to tak z wrodzonej skromności ;)/
     
  13. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Za wszystkie małe i duże kawki wielkie dzięki..też ciut zazdroszczę działek i też mam mały blkonik i ..dwa kociexDA kocie uwielbiają zieloną trawkę, sieję co roku do dwóch skrzynek , stojących na balkonie - pszenicę.. Grażynko, patrzeć na koty, jak się wylegują - sama radośc, ale patrzeć, jak one zjadają tę pszeniczkę - bezcenne;)xD Na poręczach i zewnętrznym parapecie jest z kolei mój mini ogródek - też mnie cieszy, na razie mam tylko minaturowe bratki, ale i tak mi fajnie popatrzećxD Do potem, dopiero wróciłam do chałupki i muszę zostawić kompa i ogarnąć real, pa
     
  14. Mirka

    Mirka Baron forum


    [​IMG]


    Witam wszystkich cieplutko... słoneczko grzeje, ale zimny wiatr przeszkadza być na dworze... jestem już po pracy... zakupy zrobione... zabieram się za obiad...
    ja też niestety nie mam ogródka... nie mam nawet balkonu.... na szczęście za oknem mały skwerek... nie ma jeszcze kwiatków ale jest bardzo zielono...
    oczy cieszy...


    [​IMG]


    Moja wiosna ( satyrycznie )

    Szydzik Zofia


    już stary wróbel szepcze coś na uszko
    siedząc tuż obok wróblowej na sośnie
    - jak się masz najmilsza moja papużko
    oj... będzie wiosna

    gołąb zagruchał i nastroszył wole
    grucha po swojemu pieśni miłosne
    - od spacernika ciebie duszko wolę
    oj... będzie wiosna

    kot ostrzy pazur o sztachetę płotu
    bąknął miłej coś miaucząc zazdrośnie
    - narobię ci ja nie lada sromoty
    oj... będzie wiosna

    róża żegna się z kochankiem słomianym
    rzekła - ja w twoim uścisku urosłam
    żegnaj, umówiona-m z motylem - kochany
    wszak idzie... wiosna

    ot baba zazdrosna – zżymam się i wiję
    rzekłby choć strach ogrodowy coś miłośnie
    cni się do kochania - on zawisł na kiju...
    i taka to... wiosna !

     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Powitanko dziewczęta. Dzisiaj jeszcze mieliśmy ostatniego gościa. Już obrusy poprane, na wietrze wyschły. Chciałam jeszcze w ogródku trochę trawy posiać, ale wiatr taki, że nie wiem czy wychodzić. U mnie na działce to przeważnie warzywa. Teraz muszę posadzić ziemniaki, aby na zimę były swoje. Idę zobaczyć. Pa do później.
     
    Mirka i tersea51 lubią to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Bardzo lubię robić coś na ogrodzie :D:D Jak wiecie , mam też pszczółki :D:D Bardzo słabe po zimie :cry::cry: Jutro wybieram się na działeczkę i już jestem zadowolona :D:D Mam też warzywka i kwiatki - bardzo dużo kwiatków :D:D N ie mogę się doczekać jak zacznę na działce nocować :D:D
     
    Mirka, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  17. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    ;)
    SzczęściaraxDTeż bym tak chciała, i podejrzewam, że sporo innych Raszpelek teżxD Zawsze odkładałam plany działkowe na później, bo brak czasu, bo odległość..a teraz , przynajmniej na ten czas, to po ptokach... Ale może jeszcze kiedyś się zmobilizuję, zanim SKS mnie całkowicie dopadnie;) na razie zmykam spać, dobrej, wyspanej nocki życzę..i by Tatko Mirki nie psocił:)
     
    Mirka, Mojabonanza oraz Alicjanastka lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Udało mi się dosiać trawy, a jutro chyba część już do koszenia (stara trawa). Warzywniak to mam 20 m od domu i drzewka owocowe, a dalej z 50 m od domu mamy staweczek a nad nim mały domeczek, jak jest cieplutko i nieraz siedzimy na ławeczce to tak jak bylibyśmy na wsi, bo pod płotami tuje i choinki a w wodzie trochę rybek, można połapać na wędkę jak ktoś lubi :). Też zaraz zmykam w kimono, jestem zmęczona, ale chyba trzeba już tego zmęczenia takiego na świeżym powietrzu, aż inaczej się żyje. Dobranoc Raszpelki.




    [​IMG]
    na dobranoc - 0033411531.jpg
    [​IMG] [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 21 kwietnia 2015
    Mirka lubi to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Miłego dnia :D:D:D Wpadnę na ławeczkę później :D
     
    Mirka lubi to.
  20. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Nowy ewent od jutra...
    Miłego dnia.
     
    Mirka lubi to.