Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam wieczorkiem..Alu, zrób metodą kopiuj i wklej boquniqe - jest taki gracz i kubeczek poleciał..
    ..........
    Pochwalę się - odniosłam sukces namawiając kota, by zrobił co trzeba do silikonowych kulek, łatwo nie byłoxD A wet zadzwonił, że wstępnie może mnie ucieszyć, bo kryształów ( struwitów) o wiele mniej niż było w poprzednich badaniach, no i od razu gęba mi się śmieje.. buziaczki i nie chorować proszę, choć trudno będzie , bo pogoda wyjątkowo wrednie sobie poczyna, wicher deszcz, na moment słońce i znowu z gubej rury, u mnie dziś też grad poleciał>:(Kolorowych snów Raszpelki, słonecznych i miłych Teresa
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Tak właśnie zrobiłam Tereniu i ciągle to samo, nie rozumiem dlaczego? Również życzę kolorowych snów cieszę się, że z kotkiem wszystko się udało i, że jest poprawa. U nas dzisiaj i grad i ulewa, okropność. No w końcu się udało, ale chyba za 7 razem pokazało mi, że wiadomość została wysłana i kubeczek poleciał.:)


    Dobranoc



    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2015
    Mirka lubi to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i pomimo brzydkiej pogody życzę miłego dnia [​IMG] Kubeczek poleciał :D:D
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  4. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki Danusiu za kawę, bardzo się przydałaxDU mnie tak gwiżdże wiatr w wywietrznikach w łazience, ze Penderecki wysiadaxDPrzymocowałam w narożnikach taśmą klejącą, bo co chwila wywalało mi kratkę do wanny:mad: i muszę wyjść po zakupy, buuu..Leje deszcz i ten wicher zachęca do pozostania w kocyku, ale niestety, zaraz spadam, do potem.
    Kubek poleciał do "babci" a swoją drogą dziewczyno - zdradź chociaż , jak masz na imię, bo nie wiem , jak się do Ciebie zwracać;)xD
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  5. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Witajcie , jestem strasznie zalatana. Mały dalej popłakuję z powodu bólu brzuszka . Wczoraj po raz enty byli u lekarza - wreszcie jakaś diagnoza : zapalenie wężłow chłonnych - krezkowych???
    Trafiła się dzieciom zamiana mieszkania , niedaleko mnie i trzy pokoje -cieszę się , ale to ma być Ich decyzja- ale nie!!!!! mamunia i tysiące telefonów.Ewent skończyłam.


    Cisza!! Papatki:)))))
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2015
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Nie miałam czasu dzisiaj zajrzeć, trochę ogarniałam chałupkę no i czyściłam okna, ale z przerwami bo padał deszcz a potem deszcz ze śniegiem i tak mi ta pogoda psuła robotę, że szok no, ale wyczyszczone i u mamusi i moje. Chałupka jeszcze cała nie jest ogarnięta. Jutro pewnie dalej. Jestem padnięta, bolą mnie nogi.Trochę posiedzę i spać. Udało mi się też babci wysłać kubeczki. Może babcia wpadnie do nas i się przedstawi, ciekawe czy udało jej się uzbierać tyle kubeczków aby ukończyć event? Danusiu dzięki za kwusię, odgrzeję i łyknę:p. U mnie Tereniu w kuchni w okapie tak łomoczą jakieś blaszki czy klapki, nie wiem co tam jest, ale hałasuje niemiłosiernie:(. Aniu życzę zdrówka dla wnusia, no i aby dzieci były blisko Ciebie. Moja jedna córka mieszka 300m ode mnie, a ta, która jest jeszcze ze mną w tym roku wyprowadza się na swoje (70 km ):(:cry:. Dziewczynki życzę spokojnej nocki i bajecznie kolorowych snów, bo pewnie już dzisiaj nie zajrzę na naszą ławeczkę. Dobranoc.



    [​IMG]
     
    Mirka lubi to.
  7. katarzynazewsi

    katarzynazewsi Czeladnik forum

    odnalazłaś mnie jednak :) dziękuję za kubeczki Tobie i innym Raszpelkom. Ewencik udało się skończyć, no szczęśliwa jestem :))
    A o mnie to: 50 jestem, dzieciata, wnuczata i już nie mężata więc grać mogę do woli kiedy mi się podoba. Z roboty padnięta wracam choć w fabryce nie pracuję, to sobie pouprawiam dla relaksu... jak wspomniałam rok mnie tu nie było a farma stoi- czy to nie dziwne? poziom 85 Bachama 115. słodkich snów babeczki i babki :)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2015
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam zapracowane , zaganiane Raszpelki [​IMG] Miłego dnia życzę :D:D Kasiu , fajnie że udało się ukończyć event :D Zapraszam do naszego Raszpelkowa :D:DPo polu lata krecik i robi dziury !!!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 1 kwietnia 2015
    Mirka, katarzynazewsi oraz Alicjanastka lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzieńdoberek Raszpelkowo!!! Dzięki Danusiu za kawkę i ciacho. Krecik jakiś psotny, primaaprilisowy, szkoda, że żadnego prezenciku z tej dziury nie wyrzuci ;). Cieszę się Kasiu, że evencik ukończony. Zawsze się zastanawiałam jak to jest, niektórzy gracze piszą, że nie grali rok czy dwa i wracają na farmę, zawsze myślałam, że na stałe wywalą, ale okazuje się, że jednak niexD, to dobrze bo nie trzeba zaczynać od samego początku. Może niedługo zwolnią się u mnie jakieś miejsca za płotem to dam znać i może któraś z Raszpelek będzie chętna zajrzeć przez dziurę w płocie:). Pozdrawiam i życzę miłego dzionka, u mnie nadal wietrznie i pada deszcz, zimno brrr.....
     
    Mirka i katarzynazewsi lubią to.
  10. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Witaj KasiuxD
    Z zamiany mieszkań dzieci chyba nici :( nie będą mogli upchnąć mebli kuchennych . Kuchnia dużo mniejsza niż obecna.
    Na jutro wzięłam urlop na żądanie - dzieciaki chore , ktoś musi zostać z nimi i padło na mnie - podszykuję do świąt.
    Pozdrawiam. Melduję że złożyłam wniosek na nowy dowód.
     
    Mirka, katarzynazewsi oraz Alicjanastka lubią to.
  11. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witaj Kasiu - fajnie, że ewent skończonyxDDanusi dzięki za poranną reanimację, u mnie w domu też wszyscy z czerwonymi nosami, kaszlem, itp. przyjemnościami, grrr
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    Na farmie primaaprilisowe kreciki detonują bomby głębinowe, na szczęście demolka sekundowa..nikomu dziś dowcipu nie zrobiłam, wszechobecny katar zniechęca do psikusów, do potem
     
    Mirka, katarzynazewsi oraz Alicjanastka lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hej dziewczęta. Jestem mega zadowolona, małżonek dzwonił rano, że przyjedzie na kilka dni :):DxD. W najgorszym wypadku zaraz po świętach będzie musiał wyjeżdżać :(:cry: a w najlepszym urlop może się przedłużyć do dwóch tygodni xD. ŻYCZĘ MILUSICH SENKÓW.



    Dobranoc !!!



    [​IMG]
     
    Mirka lubi to.
  13. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Wpadłam powiedzieć dobranoc..cieszę się Alu, że Twój mąż będzie z Tobą, bo Wielkanoc to bardzo rodzinne święto i nikt nie powinien być wtedy daleko od najbliższych.. choć życie pisze różne scenariusze. Kolorowych snów Raszpelki
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i zapraszam na wspólne śniadanko [​IMG] Miłego dnia życzę i pięknego słoneczka :D:D
     
    tersea51, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  15. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Danusiu dzięki za śniadanko .
    Miłego dnia.
     
    tersea51, Alicjanastka oraz Mirka lubią to.
  16. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]

    Witam wszystkich serdecznie... real wchłonął mnie do reszty... ale pamiętam o Was...
    przyjeżdża córcia z wnusią... będzie cały tydzień... już nie mogę się doczekać...


    [​IMG]


    Są, więc warto...

    Są chwil najpiękniejsze skry
    Błyszcząc się nadają znaczenia
    Osuszyć potrafią łzy
    Czy w uśmiech je lekko pozmieniać

    Są darem naznaczone serc
    Najprostsze gesty przyjaźni
    Co oświetlić ponurych miejsc
    Pragną słońcem wyobraźni

    Są rzeczy maleńkich uciechy
    I dotyk, że życie nam dane
    I te najdrobniejsze pociechy
    Co goją rany zadane

    Są myśli niebiańskiej tęsknoty
    Że odeszli ważni choć są
    I ponadczasowe ciche powroty
    Bo wciąż ziemią ich dom

    I my jesteśmy - więc wierzmy
    Że nas nakarmi los dobra całością
    I miejmy nadzieję i bierzmy
    Dni - wiarą, nadzieją, miłością

    z netu...


    [​IMG]

    Dziś Wielki Czwartek... początek trzydniowego Triduum Pachalnego na pamiątkę Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa...




    [​IMG]



    [​IMG]

    Również dzisiaj przypada 10-ta rocznica śmierci naszego papieża... Jana Pawła II...



    [usuwam niestety :(]




    [​IMG]





    [usuwam niestety :(]

    zostawiam klipek z piosenką Eleni...
    Życzę Wam radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia... pogody w sercu i radości płynącej z faktu
    Zmartwychwstania Pańskiego... oraz smacznego Święconego...
    niech wam wnusie nie chorują...


    Edytuję,bardzo mi przykro,ale niestety usuwam zdjęcie oraz teledysk,ponieważ nasze forum nie jest właściwym miejscem na zamieszczanie tego typu zdjęć i utworów,poza tym obowiązuje nas tutaj regulamin,do którego musimy się stosować.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 kwietnia 2015
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Danusiu dzięki za śniadanko. Mireczko a Tobie za piękne życzenia i przecudną piosenkę Eleni. Nie mam dziś czasu, jest mężulek i cały dzień goście córka, wnuki, chrześnica z Danii przyjechała, jednym słowem pełna chata :):DxD. Życzę dobrej nocki, bo już pewnie nie dam rady wpaść.


    [​IMG]
     
    Mirka i tersea51 lubią to.
  18. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Pewnie w przedświątecznej krzątaninie zabraknie czasu na ławeczkę , dlatego już dzisiaj przesyłam Wam życzenia świąteczne.
    Zdrowych , radosnych i rodzinnych Świąt , niech wiosna i poczucie spełnienia wypełni Wasze serca , dla Was i Waszych rodzin - Wesołego Alleluja.
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  19. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej, hej!! Planuję wpadać na ławeczkę, ale plany, a życie to dwie sprawy:), często się bardzo różnią:) dlatego wzorem Ani życzę Wam spokoju i wyciszenia w rodzinnym gronie, zdrowia i odpoczynku..no naprawdę fajnych chwil, kiedy możemy cieszyć się po prostu swoim towarzystwem, nigdzie nie pędząc - dobrego samopoczucia, smacznych potraw i zdrówka przed, w trakcie i po Świetach;)xD;)
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, dzięki dziewczynki za życzenia świąteczne i uciekam bo zaraz na zakupy z mężem się wybieramy, postaram się zajrzeć na chwilkę później pa.
     
    Mirka lubi to.