Rarytasy z koła fortuny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika barrakuda78, 19 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. barrakuda78

    barrakuda78 Wielki mistrz forum

    Dzień dobry,

    dzisiaj miała się rozpocząć wyprzedaż itemów z koła fortuny. Czekałam na to, ponieważ miałam kilkuletnią przerwę w grze i chciałam uzupełnić pnącza. Ale, albo jesteś ślepa jak kret - bo przeszukałam wszystkie budynki w mieście - albo u mnie tego nie ma. Inaczej: gdzie szukać tych itemów do kupienia?

    Ekhem, temat można zamknąć, ponieważ znalazłam;) Ale mam wrażenie, że był lekki poślizg w tej wyprzedaży:)

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 listopada 2020
    lubieplacki135 lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Poślizgu nie było, pamiętać jednak należy aby po starcie każdego wydarzenia wylogować się i ponownie zalogować do gry.

    A skoro wszystko jest w porządku to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.