Opinie Raj piratów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Raczej laba po pierwszym spojrzeniu na Poradnik, bo analizować to nawet nie ma co. Byłaby to strata czasu...
     
    bogusiania i hapsak89 lubią to.
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Odpuszczam szkoda gadać jak tfurcy myśleli ,najpierw nad ilością sieewnych eventów w tym samym czasie potem nad nagrodami.
    Hamaczek :)
     
  3. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    To będzie pierwszy event, który sobie odpuszczę. Tak mniej więcej od roku robiłam wszystkie. 8)
     
  4. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Jak milo, znowu moge nic nie robic. Dbaja o mnie, o moj wypoczynek ;)
     
  5. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja jeszcze nie zdecydowałam.Jutro o tym pomyślę.
     
  6. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Może będę robić, może coś z tego wyjdzie :)
     
  7. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam!
    Z moich wyliczeń na całość potrzeba:
    Kotwiczado - 19955
    Rdest marynarza - 15470
    Maszt - 323

    Myślę, że trochę za dużo potrzeba roślin.
    Pozdrawiam.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak trochę popadłam w zadumę...
    Bardzo nie lubię, gdy event zajmuje mi więcej niż jedną łąkę na Farmie, a tu i Główna i Dzika i nie da się tego obejść. Pnącze z pewnością chcę mieć (mam wszystkie eventowe gałązki od kiedy zaczęłam grać). Piccolo mogę odpuścić. Zresztą zdobyte w ostatnim evencie dały florenowca i cylinder, więc teraz czas na gorsze nagrody...:p
    Pnącze to 120 zadań, najlepiej cała lewa strona + 45 zadań z prawej =19.955 kotwiczado i 8.400 rdest.
    Roślinki rosną dość krótko i właściwie da się je wysiać na piechotę, ale te 2 łąki bolą...
    Dziś rozsieję a jutro chyba włączę jakieś bonusy, żeby raczej szybko się uporać z sianiem na Dzikiej. Na Głównej mogę dłużej działać, w tym też czasówkę w to wszystko wpleść...

    Tylko jak już to wszystko policzyłam, to zaczęłam się zastanawiać, czy jednak nie zrobić w całości również prawej strony... Może jednak w Piccolo będzie coś fajnego (np. kijek pogo)xD:cry:xD
     
  9. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Dobry rajd wszystko wisi .. pól nie można podmienić na duże.
     
  10. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    U mnie śmiga bez zarzutu, eventówka porozsiewana, wypadajka w postaci masztu równiutkie 300 sztuk na stanie, start dobry, zobaczymy ile mi się uda ugrać, bo zielskożerny ten event niestety, ale bez walki się nie poddam, coś tam wyszarpię na pewno:p
     
  11. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    miałem nie robić bo nagrody śmieszne , ale jak wykręciłem 2 bonusy +100% to może coś posadzę hahaha
     
  12. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Masztów 199 z jednego pola szarłaty, drugi za godzinę. Może się skuszę...
     
  13. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Mam 480 masztów ale ilość roślin mnie przeraża.Koło nadal mnie nie lubi.Posieję na początek ,jak koło będzie nadal strajkowało to zrezygnuję.
     
  14. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

  15. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

  16. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    zdobyłam naklejkę :inlove:xD
     
  17. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Teraz sprawdziłam ,ja też.xDEvent zaliczony,zwierzaki w zagrodach zadowolone.:p
     
  18. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Lewa strona - 29, prawa strona - 34 zrobione, teraz powoli do pnącza i do skrzyneczki :) Gratulacje dla tych, którzy błyskawicznie skończyli i powodzenia walczącym :)
     
  19. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    Robię wszystkie ewenty więc i ten też machnęłam:)

    [​IMG]
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mnie to Piccolo troszkę kusi, ale dla samego pico nie wiem czy warto.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.