Równiejsze szanse dla wszystkich

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika artoni, 30 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz zmiany godzin ogłaszania ewentów i nadawania poradników ewentowych na godziny wieczorne

  1. Tak

    57,6%
  2. Nie

    42,4%
  1. jakleci.magdalena233

    jakleci.magdalena233 Okazjonalny autor

    ja to bym chciała żeby eventy nie rozpoczynały się w środku tygonia :/ raczej od pn czy niedzieli. Przez to rzadko mogę jakikolwiek ukończyć więc najczęściej nie zaczynam nawet, albo tylko zacznę.... :(
     
    nltog, talarek1961 oraz amdep lubią to.
  2. amdep

    amdep Moguł forum

    Ja to bym chciała, żeby wcale nie było eventów... :p

    Bo ja ich nie robię już od jakichś 2-3 lat... ;)
     
    Keczmer i nuka20 lubią to.
  3. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    o dokładnie, lepiej bym tego nie ujął, a co np mają powiedzieć ludzie co pracują na trzy zmiany, tydzień 6 - 14, tydzień 22- 6 i tydzień 14 - 22 :D

    godzina 14 jest w miarę optymalna dla wszystkich :)
     
    Rowot, margaretazet oraz talarek1961 lubią to.
  4. michalina

    michalina Czeladnik forum

    Niezależnie od godziny rozpoczęcia zawsze komuś będzie nie pasować.Lepiej by było jakby po zakończeniu jak już niemożna wysiewać, hodować itp. było jeszcze np 12 godzin na zebranie i wpłacenie tego co się posiało przed 14.00
     
  5. tolkienp

    tolkienp Czeladnik forum

    Ja jestem na tak zwłaszcza dla tych co kończą o 15 szkołę lub pracę....pozdrawiam
     
    nltog lubi to.
  6. Rowot

    Rowot Młodszy ekspert

    Witam.
    Jestem na nie. Dla mnie i tak godzina 14 jest nie wygodna. System trzy zmianowy. Idealnym wyjściem byłoby samemu ustalenie czasu rozpoczęcia eventu, ale wiemy wszyscy że to nie realne. Także czy ta, czy inna godzina w którymś tygodniu i tak by nie pasowała. Pozdrawiam
     
  7. nltog

    nltog Aktywny autor

    I jestem w ekipie co zmienia postać rzeczy. Mówimy o zwykłych graczach, którzy nie mają forów.

    No dobrze, u nas i u naszych europejskich sąsiadów eventy zaczynają się o 14, a o której zaczynają się w Ameryce? O 14 ich czasu czy o 14 naszego czyli plus minus 8h później albo wcześniej np. w Azji?

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 lipca 2019
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wiem jakie fory masz na myśli, bo ja jakoś nie widzę różnicy między tym jak robiłam eventy nie będąc w ekipie, a tym jak je robię teraz. Jakoś nikt nie chce za mnie posiać, zebrać czy jak trzeba, to jakiś mini gierek rozegrać. Wszystko muszę sama :cry:.


    A co do startu eventów, to z tego co wiem, na całym świecie startują o tej samej porze, bez względu na to, jaka gdzieś obowiązuje strefa czasowa. Czyli np. na antypodach to im te eventy startują prawie w środku nocy :p