Różowa farma

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika niesamowitusia, 15 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Jak to włączyć?
    Kupiłam w evencie, a w zakładce ustawienia gry nie ma.
     
  2. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    W poradniku Różowa farma znajdziesz instrukcję postępowania.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Mam
    Nie mam opcji desind dla zakochanych- a grafika w poradniku jest dość stara.
    próbuję dać to co mam u siebie, ale coś mi nie idzie.
     
  4. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    A widok farmy nie zmienił się po zakupie? Spróbuj się wylogować i zalogować ponownie.
     
  5. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Nie zmienił się.
    Ale ponieważ screen w poradniku jest nieaktualny, proszę by ktoś co ma desing dla zakochanych zobaczył czy to włącza się aktualnie w ustawieniach gry?
     
  6. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    U siebie sprawdzić nie mogę bo nie mam, dowiem się jak to tylko będzie możliwe i natychmiast dam znać.
     
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Zaznacz motyw różowy i kliknij na zapisz.
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    Witam, kiedyś miałam taki desind,ale zniknął,,w ustawieniach jest teraz motyw standartowy,
     
  9. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    draculik34 Dziękuję za pomoc

    niesamowitusia Czy teraz już wszystko w porządku?
     
    draculik34 lubi to.
  10. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    draculik34 dziękuje
    MOD_Scarlett

    tak. Kupiłam a w ustawieniach mam tylko motyw standardowy i bez motywu- czy to błąd i pisać trzeba do PT?
    czy desing zostanie dopisany po końcu akcji?
     
    draculik34 lubi to.
  11. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    Jest to błąd, który został już zgłoszony, nie pisz do Pomocy Technicznej.

    Czy w czymś jeszcze można pomóc?
     
  12. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Bardzo dziękuje za pomoc.
    Czekam cierpliwie.
    Miłego dnia życzę.
    Temat proszę zamknąć.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lutego 2017
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Skoro Kasia podziękowała za pomoc, temat zamykam.
    Dodam tylko, że właśnie dostaliśmy informację o naprawie problemu. Pozdrawiam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.