Opinie Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 17 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Które ze starych zagród najchętniej widzielibyście jako nagrody w przyszłości?

Ankieta zamknięta 20 marca 2015.
  1. zagroda dla łosi

    6,2%
  2. zagroda dla reniferów

    41,2%
  3. zagroda dla świstaków

    5,1%
  4. sowiarnia

    3,0%
  5. zagroda dla skunksów

    3,6%
  6. zagroda dla niedźwiedzi

    10,9%
  7. zagroda dla wiewiórek

    6,4%
  8. zagroda dla orłów

    3,8%
  9. motylarnia

    9,8%
  10. zagroda dla kangurów

    10,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Również ne oddam głosu tym razem :( Wszystkie stare zagrody można zdobyć bez większego trudu podczas G&T - tylko niech ktoś na górze zadecyduje o jego włączeniu 8)
     
  2. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Popołudniowo
    Jakaś lipna ta ankieta, nie ma nawet Dziobaków i Kiwi do wyboru, wsztrzymam się z głosowaniem, póki ich tam nie wstawią :D
     
    amber♥ i malinarp lubią to.
  3. EUSTACHA

    EUSTACHA Forumowy żółtodziób

    Ja również uważam, że nie ma wyboru. Tym razem nie głosuję. Szczególnie dla starszych graczy te zagrody są bardzo mało atrakcyjne. A może coś z najnowszych zagród pojawiłoby się w nagrodach ;)
     
    -jajko, KALASANTY oraz malinarp lubią to.
  4. Megan

    Megan Komandor forum

    Też nie zagłosuję, bo nie ma jednej i najważniejszej opcji "żadna".... nawet nie chce mi się więcej pisać na ten temat.
     
    malinarp lubi to.
  5. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    tak tylko tu głosujesz na zagrodę a nie na fabrykę ;)zresztą hity były do wygrania w którymś evence
     
    gretag i malinarp lubią to.
  6. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Głosuję na świetliki :sleepy: - brakuje Mi jednej zagrody do pełnej dziesiątki :sleepy:
     
    Katana, tkoivusaari001 oraz Petunia lubią to.
  7. -Margo-s-

    -Margo-s- Komisarz forum

    QQRYQ, to ja Ci tą 1 zagrodę wyślę podczas G&T :p a co mi tam będzie zalegac w pasku :p Swoją drogą, to te wszystkie zagrody bez ankiety i bez siania i zbierania oddam młodym graczom :) tylko u licha niech G&T dadzą -.-:mad::p:cry::cry::cry::cry:
    Na bzdetne pytania ankietowe oczywiście nie oddaje swojego cennego głosiku :) Poczekam na lepszy zestaw pytań :p
     
    tkoivusaari001, gretag oraz Petunia lubią to.
  8. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    Proponowala bym do kompletu zolta fabryke kurzych jajek
     
    gretag lubi to.
  9. wiectak

    wiectak Czeladnik forum

    Czy pytanie do wtorkowej ankiety nie powinno brzmieć
    Jaka zagroda powinna się pojawić po raz ostatni w tajemniczych zagrodach?
     
  10. avir

    avir Czeladnik forum

    Ja również na nic nie głosuję. Gram regularnie od wieków, mam wszystkich zagród (serdecznie) dość. Lepiej dać G&T i się nimi wymienić.

    Z chęcią też odpowiedziałabym na pytanie: Które ze starych zagród chcesz zutylizować?
     
  11. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    Zagłosowałam na renifery ponieważ ich nie mam, a są potrzebne do misji.

    Z pozostałych mam wszystkie, ale przeważnie po jednej sztuce, więc nie obraziłabym się za żadną z tych zagród.

    Pytanie bardzo wyraźnie dotyczy starych zagród - starych, z punktu widzenia starych Graczy...
    Dla mnie one są nowe i z pewnością jest wiele osób, które nawet tylu co ja nie mają, zważywszy, jak dawno nie było G&T.

    Może w opisie ankiety zabrakło wyjaśnienia, że jest adresowana do nowych Graczy?

    Wtedy nie była by potrzebna odpowiedź "żadna" a i drwiny też nie byłyby potrzebne...
     
    hlnrys lubi to.
  12. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    NIE !!!! xD nie kce :p ale mogę Tobie wysłać Moje 9 bo Ja raz do roku jak Mnie coś walnie wystawiam jakąś zagrodę myśląc że zarobię krocie :sleepy:- później okazuje się że jednak to za długo trwa ( wyprodukowanie zwierza ) i jest chowana po pierwszym zbiorze :wuerg:
     
  13. bogna24

    bogna24 Czeladnik forum

    Właściwie nie rozumiem po co to pytanie skoro wiadomo że nowi gracze będą głosowac na zagrody których nie mają a są im potrzebne do wykonania zadań. Gracze z dużym stażem zapomnieli już co im było potrzebne do wykonania misji magiczna wędrówka i głosowac nie będą. Dużo ostatnio mówi się o wyrównywaniu szans, tylko że Pan V urwał się z choinki i nie wie co jest potrzebne nowym a co starszym graczom. Moim zdaniem gracze do poziomu 60 - 70 powinni dostawac w ts-ach zagrody i drzewka potrzebne do wykonania zadań ze sp-ni takie jak polana świetlików, renifery, itp, natomiast starsi gracze nie potrzebują w/w zagród jest to dla nich śmiec zajmujący miejsce w pasku. Panie V proszę zapoznac się z wymogami zadań ze spółdzielni i nie zadawac głupich pytań!
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Czas głosowania minął, więc wątek zamykam. Wasze opinie jak zawsze zostaną zebrane i przekazane.
     
  15. BA_IRI

    BA_IRI Guest

    Witajcie,
    przedstawiamy wyniki ankiety ze wszystkich for:

    [​IMG]

    Dziękujemy za opinie i życzymy miłego wieczoru,

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.